Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#39881 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:na igen, ez is szep. hetfon se volt edzes. egy valamirevalo manager ilyenkor minimum dupla edzest rendel el...
Ááá, Grant most nem ér erre rá :)
A múltkor nem ért rá elmenni az edzőkurzusra, most meg biztos emiatt nem ér rá edzést tartani:

Grant has enrolled in a 10-class Uefa Pro Licence course in order to obtain the qualifications he requires to continue coaching in the Premier League and UEFA Champions League. However, the Stamford Bridge boss recently missed one of the sessions because he was 'too busy' and the Israel Coaches Association (ICA) say Grant is in danger of being kicked off the course. Amnon Raz, chairman of the ICA, said: "Avram Grant rang me on Monday morning and said, 'I can't come because I have too many things to do at Chelsea'. If Avram Grant misses too many more he will be treated like everybody else who fails to turn up. He will be out of the programme and, for sure, he will not get his Pro Licence." /Sky/
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#39882 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

kicsipest írta:Kicsi aggódom a West Ham elleni meccs miatt. Mert bár megvertük őket párszor az utóbbi időben, az Upton Park mégseem az a hely ahol bárki biztosra mehet. Főleg nem mi és főleg nem most! Pedig a vasárnap után most kötelező nyerni!!!
Emlékezzünk csak tavaly a bajnok ManU oda-vissza bukására... Makenek viszont játszania kell, hátha idén is vág nekik egyet :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
kicsipest
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 13:24
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39883 Hozzászólás Szerző: kicsipest »

Kicsi aggódom a West Ham elleni meccs miatt. Mert bár megvertük őket párszor az utóbbi időben, az Upton Park mégseem az a hely ahol bárki biztosra mehet. Főleg nem mi és főleg nem most! Pedig a vasárnap után most kötelező nyerni!!!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Premier League

#39884 Hozzászólás Szerző: undertow »

na igen, ez is szep. hetfon se volt edzes. egy valamirevalo manager ilyenkor minimum dupla edzest rendel el...

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39885 Hozzászólás Szerző: kdako »

Tegnap nem volt edzés, ezért JT paintballozni vitte a csapatot.

http://www.thisislondon.co.uk/sport/art ... o=newsnow&

Feszültségoldásnak reméljük megfelelő volt, és szétbombázzák a whu-t szombaton.
GO BLUES!

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

Re: Premier League

#39886 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

Ezt nem kívánom neki, mondjuk semkinek se... :( :( :(
Reach out touch blue (faith)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#39887 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

El is veszítheti...
Akik azt mondták, hogy nem...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier League

#39888 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Szegény... :( Nem tudom mennyi esély van arra hogy még valaha focizzon... Mondjuk szerintem visszatér, Cisse-nek is sikerült.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Premier League

#39889 Hozzászólás Szerző: undertow »

en nem ajanlom senkinek...
egyebkent hamarosan ezt is torolni fogja a youtube.

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39890 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Aki nem látta...annak EZT a videót ajánlom....szegény srác:

http://www.youtube.com/watch?v=RpHufZEaFe0

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#39891 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Én nem értek annyira hozzá, nagyon súlyos sérülés, de sztem a látványossága miatt tűnik durvának...
Egy keresztszalag szakadás nem ennyire látványos, sőt kívűlről nem is látszik, és 9-12 hónapot kell kihagyni, ha egyáltalán akar az ember újra sportolni...

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Premier League

#39892 Hozzászólás Szerző: undertow »

8Lampard8 írta:
tibi71 írta:wenger azt mondja,hogy nem szabadna ezt a mészárost többet pályára engedni ! mondjuk ebue hasonlóan 'szimpatikus' belépöje után nem tüntett ennyire a fair play-re hivatkozva :roll: ! soha nem lesz ilyen volumenü büntetés például roy keane-nél bebizonyosodott,hogy direkt akart sérülést okozni és most a pl-be edzö !! http://www.youtube.com/watch?v=Tffv2avUQlw mindig rüheltem ezt az ír parasztot ! :twisted:
Na ezt hívják talpalásnak.Amúgy itt mi lett a játékossal akit lerúgott?
alf-inge haaland. nem jatszott tobbet.
'97ben kezdodott kozottuk, roy mental durvan becsuszott, de vegul a sajat terde serult. haaland eloszor poenkodott rajta, hogy feldobta magat, aztan amikor latta, hogy sulyosabb serules, akkor azt mondta keane megerdemelte a durva belepo miatt. aztan 2001ben ujra talalkoztak, es roy mental bosszubol, elore megfontoltan szetrugta haalandot. 5 meccs eltiltas es 150000 font penzbutetes, ennyibe kerult neki egy szandekos karrier lezaro szabalytalansag...

a legdurvabb serules amit lattam az busst esete. linket nem adok, akit tenyleg erdekel az guglizza meg. engem mar a keptol is kiraz a hideg...

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Premier League

#39893 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

bilhacica írta:Chelseafan,
...

tényleg nem a felvágás miatt irom, de anyum apum orvos. még amikor Cissenek volt az esete megkérdeztem a véleményüket rola és igen, ez ilyen sulyos. gondolj már bele hogy a csont törés, az magyarul repedést jelent. de jó, tegyük fel összeforr meg minden, de azért Te sem gondolod komolyan hogy ugyan ugy fog ismét játszani!? ha fel is épül az örökre gyenge pont marad neki és soha nem lesz olyan.
jó, összességében mint embert sajnálom és mint fiatal focistát, bármi lehetett volna belőle, akárcsak Cisseből, de most csak egy csatár a francia bajnokságban...
Neem, nem úgy értettem. Csak hogy nem hiszem, hogy amputálni kellene a lábát. Már sok ilyen eset volt, de lehet, hogy csak "szerencséjük" volt, hogy utána is tudták folytatni hasonló szinten a pályafutásukat és nem lett belőle semmilyen komoly baj.
Én nem vagyok szakértő az ilyen esetekben, de amit eddig ilyet láttam, abból hál Istennek nem lett vége a pályafutásuknak.

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

Re: Premier League

#39894 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

http://www.criticalcaretech.org.uk/News ... one_rz.gif
Kb ilyen amikor a eltörik az ember csontja. Testvéremnek is eltört a nyáron, Ő is focizott. De neki az alkarja.
Reach out touch blue (faith)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39895 Hozzászólás Szerző: Megyó »

8Lampard8 írta:
tibi71 írta:wenger azt mondja,hogy nem szabadna ezt a mészárost többet pályára engedni ! mondjuk ebue hasonlóan 'szimpatikus' belépöje után nem tüntett ennyire a fair play-re hivatkozva :roll: ! soha nem lesz ilyen volumenü büntetés például roy keane-nél bebizonyosodott,hogy direkt akart sérülést okozni és most a pl-be edzö !! http://www.youtube.com/watch?v=Tffv2avUQlw mindig rüheltem ezt az ír parasztot ! :twisted:
Na ezt hívják talpalásnak.Amúgy itt mi lett a játékossal akit lerúgott?
soha többet nem játszott. legalábbis azt hallottam még amikor visszavonult, akkor volt rola szo a Sport tvben, és valameik szakértő mondta.

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Premier League

#39896 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

hülye k****g (Keane)!Az ilyeneket kellene távoltartani a focitól!!! :evil:

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39897 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Chelseafan,
...

tényleg nem a felvágás miatt irom, de anyum apum orvos. még amikor Cissenek volt az esete megkérdeztem a véleményüket rola és igen, ez ilyen sulyos. gondolj már bele hogy a csont törés, az magyarul repedést jelent. de jó, tegyük fel összeforr meg minden, de azért Te sem gondolod komolyan hogy ugyan ugy fog ismét játszani!? ha fel is épül az örökre gyenge pont marad neki és soha nem lesz olyan.
jó, összességében mint embert sajnálom és mint fiatal focistát, bármi lehetett volna belőle, akárcsak Cisseből, de most csak egy csatár a francia bajnokságban...

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Premier League

#39898 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

8Lampard8 írta:
tibi71 írta:wenger azt mondja,hogy nem szabadna ezt a mészárost többet pályára engedni ! mondjuk ebue hasonlóan 'szimpatikus' belépöje után nem tüntett ennyire a fair play-re hivatkozva :roll: ! soha nem lesz ilyen volumenü büntetés például roy keane-nél bebizonyosodott,hogy direkt akart sérülést okozni és most a pl-be edzö !! http://www.youtube.com/watch?v=Tffv2avUQlw mindig rüheltem ezt az ír parasztot ! :twisted:
Na ezt hívják talpalásnak.Amúgy itt mi lett a játékossal akit lerúgott?
talpalásnak ?! ez 1 mészárlás volt ! egyébként a végén nem elnézést kért,ha nem asszem azt mondta neki,hogy 'most szimulálj' vagy valami ilyesmit ! aki olvasta ennek a köcsögnek a könyvét az pontosabban tudja ! http://www.youtube.com/watch?v=p_st29mlQwU

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Premier League

#39899 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

bilhacica írta:
Ricsi93 írta::shock: amputálás?
igen. Cisse lábát is majd nem kellett. ez nem egy sérülés!!! ketté tört a csont, elszakadtak az idegeke, a csontvelő stb.
örülhet ha tud majd járni. ez = gyász
Hát azért nem biztos. Durva, de nem ennyire. Cissének kétszer tört el így a lába, csak egy kicsit feljebb, a sípcsontja körül. Szerencsére még most is játszik! Remélem Eduardónak se lesz komolyabb baja.

szerk.: Larssonnak is volt ilyen horror sérülése.

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Premier League

#39900 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

tibi71 írta:wenger azt mondja,hogy nem szabadna ezt a mészárost többet pályára engedni ! mondjuk ebue hasonlóan 'szimpatikus' belépöje után nem tüntett ennyire a fair play-re hivatkozva :roll: ! soha nem lesz ilyen volumenü büntetés például roy keane-nél bebizonyosodott,hogy direkt akart sérülést okozni és most a pl-be edzö !! http://www.youtube.com/watch?v=Tffv2avUQlw mindig rüheltem ezt az ír parasztot ! :twisted:
Na ezt hívják talpalásnak.Amúgy itt mi lett a játékossal akit lerúgott?

Válasz küldése