Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9434
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#2521 Hozzászólás Szerző: Bubi »

broduer írta: 2020. december 30., szerda 10:24
Bubi írta: 2020. december 30., szerda 10:15 Nekik 5 meccsel ezelőtt még nem ment jól. Nekünk fordítva. Így megy ez idén.
Ha megnyerik az elmaradt meccsüket, akkor 7 pontos előnyben lesznek, ami azért baromi sok ebben a mezőnyben. Ha úgy lenne, ahogy írod, akkor a rossz szériáknak ki kellene egyenlíteniük egymást. OGS többet volt kritizálva és szidva az elmúlt két évben, mint Lampard, de ha őszinték akarunk lenni, akkor el kell ismerni, hogy valamit jobban csinál egyelőre a norvég.
Egyébként meg tényleg sűrű a mezőny. Január szerintem vízválasztó lesz Lampard számára. City, Fulham, Leicester, Wolves, Burnley. Nem könnyű sorsolás. Ha nem tud hozni 10-12 pontot ezeken a meccseken, szerintem sajnos bajba kerülhet az állása. Nem engedhetjük meg magunknak, hogy lemaradjunk a BL-ről. Az elmondhatatlanul nagy kudarc lenne ezzel a kerettel. Most a viszonylag hosszabb szünet (4-5 nap) lehetőséget ad arra, hogy átbeszéljék a dolgokat a srácok, és valahogy kikerüljenek ebből a spirálból.
Az ő keretük egyben van évek óta. Szó nincs náluk csapatépítésről. Ez jelentős különbség.

Kanté az egyetlen aki kezdő és legalább 3 éve a csapat tagja. Az utóbbi másfél évben az egész kezdőcsapatunk lecserélődött, ezt ne felejtsük el.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#2522 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta: 2020. december 30., szerda 11:50
Én is így látom. Nálunk mi van? A két nagy pénzes igazolás támado már padon ül vagy nem poszton játszik, Giroud már 34 éves, minden tiszteletem de nem kezdő szint. A CHO-Pulisic-Zijes trio meg versenyezhetnek ki fekszik többet korházban, így a szélsőink gólszáma is gyenge. A középpályán szintén nincsenek akik extra gólszámot hoznának, Kanté-Mount-Kova sajna nem ilyenek.

Szóval nevekre jol nézünk ki de nálunk elég nagy a káosz. Ott meg ha Cavani beáll meghal a gólért, Rashfordnak, Brunonak meg alapbol nagyon megy, jol megtalálta Ole a posztokat.
Nem csípem a Bruno gyereket, mert egy aljas patkány játékstílussal rendelkezik. Na de mentálisan rengeteg játékosunk példát vehetne róla. Amióta megérkezett a tehenekhez azóta él-hal a pályán a csapatukért és megdöglik a pályán a címerükért.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#2523 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta: 2020. december 30., szerda 0:12
emsanya írta: 2020. december 30., szerda 0:03 Jo a keretük jo formaban vannak. Tele jo tamadokkal. Ezt a Cavanit is is sajnalom h anno nem tudtuk elhozni, sokszor megmenti majd oket. Vagy Rashford... Vagy Martial... Vagy Greenwood... Vagy Brunio...Szoval jok elöl.

Szerintem siman megnyerhetik a PLt ezzel a kerettel es meg is erdemlik.
Az a baj, hogy nevek felsorolásában a mi támadósorunk sem gyengébb, de valamiért mi nálunk döcög a szekér és egyre mélyebbre süllyedünk, ők pedig úgy néz ki tudnak menni a bajnoki címért a poolal. Szar ezt látni, mert a mi keretünket semmivel sem érzem gyengébbnek mint ezt a tehén keretet. De ezekszerint OGS valamire rátudott jönni, amire még Lampsnak nem sikerült és lehet nem is lesz esélye ha így folytatja...
Én is így látom. Nálunk mi van? A két nagy pénzes igazolás támado már padon ül vagy nem poszton játszik, Giroud már 34 éves, minden tiszteletem de nem kezdő szint. A CHO-Pulisic-Zijes trio meg versenyezhetnek ki fekszik többet korházban, így a szélsőink gólszáma is gyenge. A középpályán szintén nincsenek akik extra gólszámot hoznának, Kanté-Mount-Kova sajna nem ilyenek.

Szóval nevekre jol nézünk ki de nálunk elég nagy a káosz. Ott meg ha Cavani beáll meghal a gólért, Rashfordnak, Brunonak meg alapbol nagyon megy, jol megtalálta Ole a posztokat.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7042
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#2524 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

broduer írta: 2020. december 30., szerda 10:24
Bubi írta: 2020. december 30., szerda 10:15 Nekik 5 meccsel ezelőtt még nem ment jól. Nekünk fordítva. Így megy ez idén.
Ha megnyerik az elmaradt meccsüket, akkor 7 pontos előnyben lesznek, ami azért baromi sok ebben a mezőnyben. Ha úgy lenne, ahogy írod, akkor a rossz szériáknak ki kellene egyenlíteniük egymást. OGS többet volt kritizálva és szidva az elmúlt két évben, mint Lampard, de ha őszinték akarunk lenni, akkor el kell ismerni, hogy valamit jobban csinál egyelőre a norvég.
Egyébként meg tényleg sűrű a mezőny. Január szerintem vízválasztó lesz Lampard számára. City, Fulham, Leicester, Wolves, Burnley. Nem könnyű sorsolás. Ha nem tud hozni 10-12 pontot ezeken a meccseken, szerintem sajnos bajba kerülhet az állása. Nem engedhetjük meg magunknak, hogy lemaradjunk a BL-ről. Az elmondhatatlanul nagy kudarc lenne ezzel a kerettel. Most a viszonylag hosszabb szünet (4-5 nap) lehetőséget ad arra, hogy átbeszéljék a dolgokat a srácok, és valahogy kikerüljenek ebből a spirálból.
Lehet lesz az 2 het szunet is.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Premier League

#2525 Hozzászólás Szerző: broduer »

Bubi írta: 2020. december 30., szerda 10:15 Nekik 5 meccsel ezelőtt még nem ment jól. Nekünk fordítva. Így megy ez idén.
Ha megnyerik az elmaradt meccsüket, akkor 7 pontos előnyben lesznek, ami azért baromi sok ebben a mezőnyben. Ha úgy lenne, ahogy írod, akkor a rossz szériáknak ki kellene egyenlíteniük egymást. OGS többet volt kritizálva és szidva az elmúlt két évben, mint Lampard, de ha őszinték akarunk lenni, akkor el kell ismerni, hogy valamit jobban csinál egyelőre a norvég.
Egyébként meg tényleg sűrű a mezőny. Január szerintem vízválasztó lesz Lampard számára. City, Fulham, Leicester, Wolves, Burnley. Nem könnyű sorsolás. Ha nem tud hozni 10-12 pontot ezeken a meccseken, szerintem sajnos bajba kerülhet az állása. Nem engedhetjük meg magunknak, hogy lemaradjunk a BL-ről. Az elmondhatatlanul nagy kudarc lenne ezzel a kerettel. Most a viszonylag hosszabb szünet (4-5 nap) lehetőséget ad arra, hogy átbeszéljék a dolgokat a srácok, és valahogy kikerüljenek ebből a spirálból.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9434
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#2526 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nekik 5 meccsel ezelőtt még nem ment jól. Nekünk fordítva. Így megy ez idén.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#2527 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta: 2020. december 30., szerda 0:03 Jo a keretük jo formaban vannak. Tele jo tamadokkal. Ezt a Cavanit is is sajnalom h anno nem tudtuk elhozni, sokszor megmenti majd oket. Vagy Rashford... Vagy Martial... Vagy Greenwood... Vagy Brunio...Szoval jok elöl.

Szerintem siman megnyerhetik a PLt ezzel a kerettel es meg is erdemlik.
Az a baj, hogy nevek felsorolásában a mi támadósorunk sem gyengébb, de valamiért mi nálunk döcög a szekér és egyre mélyebbre süllyedünk, ők pedig úgy néz ki tudnak menni a bajnoki címért a poolal. Szar ezt látni, mert a mi keretünket semmivel sem érzem gyengébbnek mint ezt a tehén keretet. De ezekszerint OGS valamire rátudott jönni, amire még Lampsnak nem sikerült és lehet nem is lesz esélye ha így folytatja...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1711
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#2528 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Mu mindig ilyen amióta OGS az edző
Hullámzó a teljesítményük
Először rosszak utána jók utána megint... 3-4 meccs es utána megint kilyukadnak egy pár meccsig

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#2529 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Jo a keretük jo formaban vannak. Tele jo tamadokkal. Ezt a Cavanit is is sajnalom h anno nem tudtuk elhozni, sokszor megmenti majd oket. Vagy Rashford... Vagy Martial... Vagy Greenwood... Vagy Brunio...Szoval jok elöl.

Szerintem siman megnyerhetik a PLt ezzel a kerettel es meg is erdemlik.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#2530 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2020. december 29., kedd 23:56
Pityee írta: 2020. december 29., kedd 23:55 Na a tehenek a mai győzelmükkel jól elhúztak tőlünk... el nem hiszem, hogy ennyivel jobb edző ez a szerencsétlen OGS Lampstól.
Miert lenne jobb? Mert bemalacoltak egy golt vagy mert mindenki egeszseges volt naluk eddig a szezonban?? Az idei Pl eselyese az lesz akinel a legkevesebb serult lesz.
Mert ha bepótolják és nyerik az elmaradott meccsüket akkor laza 7ponttal mennek előttünk. Az azért már nem kevés sajnos és nem is volt egyszerű összehozni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7042
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#2531 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2020. december 29., kedd 23:55 Na a tehenek a mai győzelmükkel jól elhúztak tőlünk... el nem hiszem, hogy ennyivel jobb edző ez a szerencsétlen OGS Lampstól.
Miert lenne jobb? Mert bemalacoltak egy golt vagy mert mindenki egeszseges volt naluk eddig a szezonban?? Az idei Pl eselyese az lesz akinel a legkevesebb serult lesz.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#2532 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Na a tehenek a mai győzelmükkel jól elhúztak tőlünk... el nem hiszem, hogy ennyivel jobb edző ez a szerencsétlen OGS Lampstól.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1711
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#2533 Hozzászólás Szerző: Traxver »

broduer írta: 2020. december 29., kedd 10:19 https://www.nemzetisport.hu/angol_labda ... tt-2802317

Megértem picit az Evertont. Nem úgy van, hogy ha kitudsz állni 2 kapussal, és 13 mezőnyjátékossal, akkor le kell játszanod a meccset? Ehhez képest csak 5 fertőzöttről van szó. Nem mondom, hogy bármi csalás történne, de amióta Pep a Citynél van, szinte alig emlékszem olyan dologra, ami nem a sikerességének kedvezne. Gondolok itt a folyamatos szerencsés kupasorsolásokra, vagy arra, hogy minden évben a top 3-ban vannak a megítélt tizik listáján.

Ettől függetlenül remélem elmarad a meccsünk. :D
bárki meglepődik? a BL-ből se zárták őket ki...

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Premier League

#2534 Hozzászólás Szerző: broduer »

https://www.nemzetisport.hu/angol_labda ... tt-2802317

Megértem picit az Evertont. Nem úgy van, hogy ha kitudsz állni 2 kapussal, és 13 mezőnyjátékossal, akkor le kell játszanod a meccset? Ehhez képest csak 5 fertőzöttről van szó. Nem mondom, hogy bármi csalás történne, de amióta Pep a Citynél van, szinte alig emlékszem olyan dologra, ami nem a sikerességének kedvezne. Gondolok itt a folyamatos szerencsés kupasorsolásokra, vagy arra, hogy minden évben a top 3-ban vannak a megítélt tizik listáján.

Ettől függetlenül remélem elmarad a meccsünk. :D

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7042
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#2535 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

paliczandras írta: 2020. december 21., hétfő 8:33 Lehet, hogy én vagyok Hülye, de a mai meccset nem adja egyik magyar adó sem?
En is most csodalkoztam ra. Nem ertem hogy ez hogy fordulhat elo..

Na most frissitettek. Spiler 1 adja.

paliczandras
Hozzászólások: 467
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Premier League

#2536 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Lehet, hogy én vagyok Hülye, de a mai meccset nem adja egyik magyar adó sem?

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#2537 Hozzászólás Szerző: emsanya »

broduer írta: 2020. december 20., vasárnap 19:28 A holnapi meccset hozni kell, nincs kifogás. Szoros a mezőny nagyon, mindenki hullámzik, még lehet ebből a szezonból bármi, de előbb Lampardnak muszáj tanulnia a hibáiból. Remélem nem ugyanazt a fost rakja fel holnap is.
Es ha a westham nyer meg is előznek. Baromi fontos meccs ha akarunk a top4-el valamit kezdeni.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Premier League

#2538 Hozzászólás Szerző: broduer »

A holnapi meccset hozni kell, nincs kifogás. Szoros a mezőny nagyon, mindenki hullámzik, még lehet ebből a szezonból bármi, de előbb Lampardnak muszáj tanulnia a hibáiból. Remélem nem ugyanazt a fost rakja fel holnap is.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7042
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#2539 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2020. december 20., vasárnap 18:36 Mit ettek ezek a tehenek? Mennek mint a nem normális mostmár meccsek óta. Most L**ds ellen 3.perc után 2-0...
Leedsnek Champo szintu a vedelme.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#2540 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Mit ettek ezek a tehenek? Mennek mint a nem normális mostmár meccsek óta. Most L**ds ellen 3.perc után 2-0...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése