Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6808
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13901 Hozzászólás Szerző: Pityee »

paliczandras írta: 2020. december 26., szombat 21:34 Nem kell még temetni ezt a szezont és Lampsot sem.
Ősszel még úgy emlegettek minket hogy az egyik bajnokeselyes, bár abból már azt gondolom most kiszalltunk.

Látszik, hogy gödörben vagyunk, de az is, hogy fáradt az egész csapat a legutóbbi meccseken nagyon kijött, hogy nincs az a hajtás meg a meghalunk minden labdaert, ami a szezon elején volt.

Én azt mondom kell még a türelem, tudott ez a csapat szezon elején szépen és eredményesen játszani és fog is tudni még. A vedelmunk tavalyhoz képest ég és föld. Amit én leginkább edzői hibának látok, most hogy ideje lenne felállást váltani, mert Látszik, hogy nem megy és sok játékosnak nem is passzol.
Fáradt a csapat? Ugyanmár 4 napot pihentek most! Következő kifogás mi lesz, sok volt a bejgli? Ez akkor még elfogadható volt, míg vékony volt a keret de jelenleg minden posztra van két játékos.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1703
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#13902 Hozzászólás Szerző: Traxver »

paliczandras írta: 2020. december 26., szombat 21:34 Nem kell még temetni ezt a szezont és Lampsot sem.
Ősszel még úgy emlegettek minket hogy az egyik bajnokeselyes, bár abból már azt gondolom most kiszalltunk.

Látszik, hogy gödörben vagyunk, de az is, hogy fáradt az egész csapat a legutóbbi meccseken nagyon kijött, hogy nincs az a hajtás meg a meghalunk minden labdaert, ami a szezon elején volt.

Én azt mondom kell még a türelem, tudott ez a csapat szezon elején szépen és eredményesen játszani és fog is tudni még. A vedelmunk tavalyhoz képest ég és föld. Amit én leginkább edzői hibának látok, most hogy ideje lenne felállást váltani, mert Látszik, hogy nem megy és sok játékosnak nem is passzol.
tavaly meghúzta a felállás váltást nem értem, idén miért erőltetjük a 4-3-3at

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7007
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#13903 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2020. december 26., szombat 21:16
kecske01 írta: 2020. december 26., szombat 18:59 Holding-Mari tengely kemeny lesz. :lol: Megorulok ha ezeket a balfaszokat nem verjuk meg.
Azért remélem épelméjű maradtàl :lol:
70. percig birtam nezni. :roll:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9414
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13904 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ez van, várható volt, hogy az Arsenal felszívja magát. Most majd megint nem nyernek vagy 5 meccsen keresztül.

Újra a helyünkre kerültünk. Az igazság az, hogy Zijessel kezdődött és vele is végződött az elmúlt sikeres időszak. Ha ő nincs a csapatban akkor szenvedünk. Werner szélsőként off. Ha nem számítunk rá csatárként, akkor már télen adjuk el, mert ezzel csak leépítjük. Sajnos szélen haszontalan, de ez az ő hibája is, mert ennyire nem kéne rossznak lennie ott sem. Félidőben a cseréje részben jó, részben rossz húzás volt. Már rég padon kéne lennie, nem félidőben kellett volna szétalázni. Pulisic jobboldalt játszatását sem értem, ha már wernernek muszáj kezdőben lennie, akkor nem mindegy, hogy a jobb vagy a balszélen szenved?

Mindettől függetlenül nem lehet egy ember nyakába varrni ezt a 3 vereséget. Mendytől Jamesen át egészen a támadóalakzatig mindenki formán kívül van. Pozitívuma a meccsnek CHO játéka, nagyon jól szállt be, adott egy jó gólpasszt és sok szép csele és beadása volt.

Nem szeretem sértegetni a játékosainkat, de szerintem Jorginho, a szökkenő bohóc nagyon megérdemli. Nevetségesek a tizenegyesei, ugrál közben mint a bakkecske és ettől nem tudja normálisan helyezni. Ha azt belövi, úgy mentünk volna a 3. gólért mint akik vért ittak. Innentől nem fog tizenegyest lőni, lefogadom.

Nem haragszok senkire emiatt a vereség miatt. Végre van koncepció, látom a potenciált ami a keretben rejlik. A lampardot megelőző 6 év szenvedés után nekem felüdülés a tavalyi és az idei szezon. Még 2-3 évet lazán adnék lampardnak.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

DrAd
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2016. augusztus 27., szombat 19:23
Kedvenc játékos: Terry

Re: Aktuális meccsek

#13905 Hozzászólás Szerző: DrAd »

Függetlenül attól, hogy nem az edzőváltás mellett vagyok, kimondottan tetszik az építkezés, a Fulham ellen talán eljutunk oda, hogy 90 percen keresztül ne legyen kapura lövésünk, illetve Werner és Havertz építkezése is elég jelentős (lefele) :mrgreen:

Ja, ki ne hagyjam a kedvenc csk helyettesünket, valaki, akárki meg tudja mondani, hogy minek van a pályán? Valami pozitívum? Nem? Oké...
Hogy minden edzőnek kell egy Matic, Ivanovic, akit a pályán tarthat... :roll: :mrgreen:

paliczandras
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Aktuális meccsek

#13906 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Nem kell még temetni ezt a szezont és Lampsot sem.
Ősszel még úgy emlegettek minket hogy az egyik bajnokeselyes, bár abból már azt gondolom most kiszalltunk.

Látszik, hogy gödörben vagyunk, de az is, hogy fáradt az egész csapat a legutóbbi meccseken nagyon kijött, hogy nincs az a hajtás meg a meghalunk minden labdaert, ami a szezon elején volt.

Én azt mondom kell még a türelem, tudott ez a csapat szezon elején szépen és eredményesen játszani és fog is tudni még. A vedelmunk tavalyhoz képest ég és föld. Amit én leginkább edzői hibának látok, most hogy ideje lenne felállást váltani, mert Látszik, hogy nem megy és sok játékosnak nem is passzol.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6487
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#13907 Hozzászólás Szerző: Dante »

Apinho írta: 2020. december 26., szombat 21:15 Nagyon nehéz lesz visszakapaszkodni, mert sok mindenkin látszik, hogy a sok vereség miatt, elég letörtek. Ezt a szegény Mendy-t sajnálom :(
Az előző két vereségben Mendy vastagon benne volt. A védelemből - szerintem - ő a leggyengébb az utóbbi időben. Nyilván nem lóg ki nagy mértékben, de a bakijaiból kaptunk gólt, 11-est. És nem olyan kamut mint amit ma James-ről ítélt meg a csaló oliver.

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1161
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#13908 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Komolyan, mi hogy kisegítünk másokat a bajból! Az előbb mutatták, a leghosszabb nyeretlenségi sorozata szakadt meg a szarzinak.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1579
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#13909 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Simán oda lehetne adni Mountnak a tiziket a jövőben, ha Timo nincs a pályán.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6808
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13910 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Nos hát akkor Boldog Karácsonyt minden egyes Chelsea szurkolónak, megkaptuk a srácoktól is az ajándékot a fa alá! 8) :lol:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1305
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#13911 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Apinho írta: 2020. december 26., szombat 21:20 A héten nem röhögtem ekkorát!!!! :D :D :D :D :D :D :D
Kovi merkozesen is o rugja...ugy hogy meg fogsz rohogni
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

paliczandras
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Aktuális meccsek

#13912 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Annyira várható volt, már minden kapus tudja, hogy csak ki kell várni. Nem ezen megy el a meccs de ettől az embertől mindig rosdzul vagyok. Nulla kreativitás, alibi passzok, gyenge, lassú, jó indítás sincs.

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1161
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#13913 Hozzászólás Szerző: Apinho »

A héten nem röhögtem ekkorát!!!! :D :D :D :D :D :D :D

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1579
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#13914 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Bandi írta: 2020. december 26., szombat 21:13
James Lee írta: 2020. december 26., szombat 21:00
Köszönöm.
Nézzetek már vissza, hogy hány edzőváltás történt nálunk, ami hosszútávon megoldott bármit is? Edzőváltás, majd 1 vagy jobb esetben 2 értékelhető szezon, aztán viszontlátásra. Olyan közegben megy itt a papolás Lampard menesztéséről, ahol Arteta és OGS féle kontár félkegyelműek vígan ücsörögnek a székükben. Nekem sem tetszik amit látok, de nézzetek már végig a kereten, a sérülések gyakoriságán ami miatt senki nem tudja állandósítani a formáját, a járványon, az üres stadionokon, a sűrű meccsnaptáron!
Ahhoz képest hogy itt aztán mindenki utcalány bölcs volt szezon elején, hogy ez az év így meg úgy az építkezés éve és idén nem reális a konstans jó teljesítményt elvárni a srácoktól majd csak jövőre, most ugyanazok az emberek keresik a bűnbakokat megállás nélkül. Megsúgom, EZ az építkezés, amit bölcs cigányasszonyként jósoltatok a szezon elején. Egyszer fent, egyszer lent. Nézzétek a utcalány meccset és fejezzétek be a picsogást.
Azért több sebből vérzik az amit írsz. A félkegyelmű OGS tavaly is előttünk végzett a mu-val és idén is 5 ponttal vannak előttünk vesztett pontok tekintetében. A kereten végignézhetünk, abból az látszik hogy top3-as kerettel dolgozhat Lampard, sérülések persze vannak de hol nem? A járvány, az üres stadionok és a meccsnaptár mindenkire vonatkozik, ezt fölösleges felhozni. Ha a Sp*rs és a city hozza a meccseit akkor 8.-ak leszünk ez mindennek nevezhető csak építkezésnek nem. Azt hiszem hogy ilyen igazolások után jogos elvárás lett volna hogy azért magabiztosan ott legyünk a BL helyeken, ehhez képest féltávhoz közeledve a középmezőnyben vagyunk.
Dante néhánnyal lejjebb nagyon jól összefoglalta, mire gondolok.
OGS pedig a szezon nagy részében ennél nagyobb baklövéseket művelt, idén sem túl rózsás a helyezete sokáig. Most épp előttünk vannak, 1-másfél hónappal ezelőtt nem egészen így volt.

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1305
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#13915 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Jorginhooooo....imádom :lol:
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4619
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#13916 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Hú mennyi halálos fenyegetést fog kapni Jorginho :lol:

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1703
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#13917 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Jorgi idén már 2.x :lol:

paliczandras
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Aktuális meccsek

#13918 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Miért az utolsó 5 percben kezdünk el futballozni ?

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#13919 Hozzászólás Szerző: emsanya »

En is beallok Tomi26 melle. Sajnalom hogy nem hittem neked. Eljutottunk oda hogy a ket jo nemet jatekos kikerult, semmit se sikerul kihozni beloluk es nem a posztjukon jatszanak. Werner Vardy tipusu jatekos. Vardy mikor jatszott utoljara szelsot??? Havertz kulon sztori, az eletbe nem fog itt 9est vagy 10est jatszani...

Nyarig adjuk meg a lehetőseget aztan jojjon Nagelsmann (ha lehet kerni...)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6808
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13920 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2020. december 26., szombat 18:59 Holding-Mari tengely kemeny lesz. :lol: Megorulok ha ezeket a balfaszokat nem verjuk meg.
Azért remélem épelméjű maradtàl :lol:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése