Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6297
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#4961 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Abraham megerősítette, hogy a 9-es mezben fog játszani. Ha esetleg volt bárminemű kétely eddig a maradását illetően, most már biztosra vehetjük, hogy számít rá Lampard. :)

“I’m honoured to wear the No 9 at Chelsea. I spoke to the manager and he asked me if I was ready to take it. I said, “Yeah, I’m ready”. I’m glad he offered it to me. I’ve heard all the rubbish about the No 9, but I’m here to play my game and do my best.

“Football brings a lot of pressure. It drives me on. It gives me the extra belief. It was my first goal in a Chelsea shirt and now that’s out of the way it will be nice to push on and score some more.”

-Tammy Abraham; source: Mail

Az eltökéltsége pedig megkérdőjelezhetetlen.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6297
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#4962 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kazomester írta:
adrian1989 írta:
Szabi írta:Chelsea are considering allowing Davide Zappacosta to leave on loan so that Reece James can be the main back-up to right-back Cesar Azpilicueta. (Standard)

A hírek szerint a klub fontolóra vette Zappa kölcsönadását, így biztosítva teret és megfelelő játékidőt James-nek. :)
mi értelme egy 27 éves játékost kölcsönadni?
adják el ott van Azpi meg James lehozzák ketten.
Hogy feltolják az árát. Ha lehoz egy vállalható szezont vhol, akkor talán kapunk érte vmit.
Olaszoknak - mint egyetlen potenciális célállomás számára - egyébként sem szokása egyből, egy összegben megvenni valakit, szerintem itt is esélyes egy kölcsön + option to buy vagy obligatory buy deal. Tehát a következő klubjának vagy lesz rá opciója (pl. Aina esete) vagy eleve már úgy megy oda, hogy a következő nyáron kötelező adott összegért végleg megvenniük. Én nem félek attól, hogy nem lesz rá kereslet, a kérdés, hogy mennyiért hajlandók elvinni.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4963 Hozzászólás Szerző: kazomester »

adrian1989 írta:
Szabi írta:Chelsea are considering allowing Davide Zappacosta to leave on loan so that Reece James can be the main back-up to right-back Cesar Azpilicueta. (Standard)

A hírek szerint a klub fontolóra vette Zappa kölcsönadását, így biztosítva teret és megfelelő játékidőt James-nek. :)
mi értelme egy 27 éves játékost kölcsönadni?
adják el ott van Azpi meg James lehozzák ketten.
Hogy feltolják az árát. Ha lehoz egy vállalható szezont vhol, akkor talán kapunk érte vmit.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékosok

#4964 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Szabi írta:Chelsea are considering allowing Davide Zappacosta to leave on loan so that Reece James can be the main back-up to right-back Cesar Azpilicueta. (Standard)

A hírek szerint a klub fontolóra vette Zappa kölcsönadását, így biztosítva teret és megfelelő játékidőt James-nek. :)
mi értelme egy 27 éves játékost kölcsönadni?
adják el ott van Azpi meg James lehozzák ketten.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6297
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#4965 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Chelsea are considering allowing Davide Zappacosta to leave on loan so that Reece James can be the main back-up to right-back Cesar Azpilicueta. (Standard)

A hírek szerint a klub fontolóra vette Zappa kölcsönadását, így biztosítva teret és megfelelő játékidőt James-nek. :)
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékosok

#4966 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Addig nincs gond ameddig nem hülyíti be valami top csapat,mert akkor hiába tartjuk itt erőszakkal nem fog úgy hozzáálni a focihoz.
De én bízom benne,hogy a Pedro Willian(10-es örökös) duo majd csak a padot koptatja és bevállajuk a támadósorba a fiatalokat(Pulisic CHO Abraham).

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4967 Hozzászólás Szerző: kazomester »

adrian1989 írta:
kazomester írta:Ja mert az majd úgy lesz, hogy most fut egy jó szezont, mi meg pucsítva beállítunk a kék osztriga bárba... Ha aláírja, az hót ziher, hogy innen évekig nem "szabadul".
ha nem lennének olyan csapatok mint a PSG City MU akkor még el is hinném, hogy így lesz, de nekik a pénz nem számít, ha valaki kell kifizetnek érte bármennyit.
Guardiola szól, hogy neki kell a Rodri és nem számít, hogy mennyi, PSG Neymart hogy vette meg adott neki 222milliót, hogy vásárold ki magad a Barcaból Mbappe-ról nem is beszélve 1 jó szezon után kifizettek érte 180m eurót, MU ha igazak a hírek képes kiadni 80m fontot Maguire-ért aki egy full középszer védő abszolút nem az az ár kategória.
remélem igazad lesz beválik és hosszútávon itt marad önszántából.
félreértés ne essen én örülök, hogy marad, csak nem tudok egyet érteni azzal, hogy heti 180k kellett ahhoz, hogy meggyőzzék.
Van abban igazság amit írsz. Ahogy lentebb írtam, sztem részben erődemonstrálás is lesz ez a deal. Amit meg nem lehet elvenni Marina-tól, hogy nagyon akaratos, szóval jöhet majd a PSG 100m-s ajánlattal majd jövőre, ki fogja nevetni.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékosok

#4968 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

kazomester írta:Ja mert az majd úgy lesz, hogy most fut egy jó szezont, mi meg pucsítva beállítunk a kék osztriga bárba... Ha aláírja, az hót ziher, hogy innen évekig nem "szabadul".
ha nem lennének olyan csapatok mint a PSG City MU akkor még el is hinném, hogy így lesz, de nekik a pénz nem számít, ha valaki kell kifizetnek érte bármennyit.
Guardiola szól, hogy neki kell a Rodri és nem számít, hogy mennyi, PSG Neymart hogy vette meg adott neki 222milliót, hogy vásárold ki magad a Barcaból Mbappe-ról nem is beszélve 1 jó szezon után kifizettek érte 180m eurót, MU ha igazak a hírek képes kiadni 80m fontot Maguire-ért aki egy full középszer védő abszolút nem az az ár kategória.
remélem igazad lesz beválik és hosszútávon itt marad önszántából.
félreértés ne essen én örülök, hogy marad, csak nem tudok egyet érteni azzal, hogy heti 180k kellett ahhoz, hogy meggyőzzék.

edeskeves
Hozzászólások: 3141
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#4969 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Chris22 írta:Azért még utálni ne kezdjük el.
0 információval rendelkezünk vele kapcsoltaban, hogy mit miért tett és miért nem írt alá eddig. A fizetése sem őt minősíti, ennyit ér ma egy ilyen kaliberű tehetség ha meg akarod tartani.
Gondolom a menedzsere a fo ludas na meg a Bayern miatt fel tudta verni a fizujat..

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#4970 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

Azért még utálni ne kezdjük el.
0 információval rendelkezünk vele kapcsoltaban, hogy mit miért tett és miért nem írt alá eddig. A fizetése sem őt minősíti, ennyit ér ma egy ilyen kaliberű tehetség ha meg akarod tartani.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4971 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Pityee írta:
kazomester írta:Ja mert az majd úgy lesz, hogy most fut egy jó szezont, mi meg pucsítva beállítunk a kék osztriga bárba... Ha aláírja, az hót ziher, hogy innen évekig nem "szabadul".
Szabadulhat, de a szerződésébe az tuti, hogy belekerül egy 100 milla feletti kivásárlási ár.
Meglepődnék, mivel Angliában nem divat. Az utóbbi időben szárnya kelt pletykák alapján én úgy képzelem ezt a történetet, hogy azon túl, hogy rendkívül fontos láncszemnek képzelik és nagy jövőt jósolnak neki, finoman elmagyarázták neki, hogy mi felénk nem a farok szokta csóválni a kutyát, úgyhogy tessék szépen megülni a seggén és aláírni a papírt. Úgyhogy én amondó vagyok, ha most aláírja, akkor az azért is lesz, mert helyretették a fejét (meg azokat akik bolondították).

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4972 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:Ja mert az majd úgy lesz, hogy most fut egy jó szezont, mi meg pucsítva beállítunk a kék osztriga bárba... Ha aláírja, az hót ziher, hogy innen évekig nem "szabadul".
Szabadulhat, de a szerződésébe az tuti, hogy belekerül egy 100 milla feletti kivásárlási ár.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4973 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Ja mert az majd úgy lesz, hogy most fut egy jó szezont, mi meg pucsítva beállítunk a kék osztriga bárba... Ha aláírja, az hót ziher, hogy innen évekig nem "szabadul".

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékosok

#4974 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Pityee írta:
focimark írta:Chelsea winger Callum Hudson-Odoi is close to agreeing a new contract at the club, which will be worth '£180,000' a week.

{Sky Sports}

Ezzel majdnem a legjobban kereső játékosunk lenne.
Ennyiért nem csoda hogy aláírt, sztem még a valagát is földbe verte örömében :D De nem bánom én, ha egy nagy játékos válik belőle és nem kell tovább nézni a szélsőink szenvedéseit, akkor bármikor megéri.
ha beválik és jó szezont fut akkor az első pénzes ajánlat után elhagyja a klubot.
bármekkora tehetség ez akkor is nevetséges, hogy 18 évesen mi a faszra kell neki heti 100 vagy 180 ezer font?
nem értem ezeket az embereket azt csinálják amit szeretnek legtöbbjük top csapatba de nekik csak a pénz számít semmi más.
én sajnálom, hogy csak így sikerült meggyőzni, jobban örültem volna ha azért írt volna alá mert Lampard lett az edző aki elbeszélgetett vele és tetszik neki amit a mester mondott, de nem ő aláír mert többet fog keresni mint a legtöbb olyan játékosunk akik már sok mindent letettek az asztalra itt.
mindegy ha Pulisic és ő (de ezek után nagyon oda kell magát tennie) lesz a kezdő szélső akkor lehet megérte ha meg elmegy nagy lóvét lehet leakasztani majd belőle azt akkor jöhet helyette más addigra talán már lehet igazolni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#4975 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Azért így már nekem is nagyok az elvárásaim vele kapcsolatban. Ennyi pénz ilyem fiatalon, durva. Nagyon remélem ezek után nem Kakuta vagy Musonda szintet hoz vagy elszáll fejben.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4976 Hozzászólás Szerző: Pityee »

focimark írta:Chelsea winger Callum Hudson-Odoi is close to agreeing a new contract at the club, which will be worth '£180,000' a week.

{Sky Sports}

Ezzel majdnem a legjobban kereső játékosunk lenne.
Ennyiért nem csoda hogy aláírt, sztem még a valagát is földbe verte örömében :D De nem bánom én, ha egy nagy játékos válik belőle és nem kell tovább nézni a szélsőink szenvedéseit, akkor bármikor megéri.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékosok

#4977 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

focimark írta:Chelsea winger Callum Hudson-Odoi is close to agreeing a new contract at the club, which will be worth '£180,000' a week.

{Sky Sports}

Ezzel majdnem a legjobban kereső játékosunk lenne.
Ha ez igaz akkor szerintem az nagyon gáz.
Tényleg az egész foci már csak a pénzről szól.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4978 Hozzászólás Szerző: kazomester »

https://pbs.twimg.com/media/EALrM8OW4AU ... =4096x4096 6 perce rakta ki, biztos nem véletlenül :)

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Játékosok

#4979 Hozzászólás Szerző: focimark »

Chelsea winger Callum Hudson-Odoi is close to agreeing a new contract at the club, which will be worth '£180,000' a week.

{Sky Sports}

Ezzel majdnem a legjobban kereső játékosunk lenne.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#4980 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Na akkor ez az akta is lezárva. Várjuk a visszatérést!

Válasz küldése