Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3482
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Kölcsönjátékosok

#701 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Gaba írta:Bakayoko fontolóra veheti, hogy a nyáron elhagyja Olaszországot - írja a Repubblica és a Gazzetta. A francia középpályás nehezen viselte a Lazio elleni meccsen elhangzott rasszista rigmusokat és nehezményezi, hogy a szövetség illetékesei nem tettek semmit. Ezzel szemben nemrég egy ártalmatlan gesztus miatt (mezmutogatás) elítélték és megbüntették őt.
Teljes mértékben elfogadhatatlan ez a fajta szurokolói mentalitás, de Bakayokotól nem ez az első ilyen nyilatkozat. Nagyon érzékeny lehet (lehet is) erre, de könyörgöm hagyja már rájuk. Profi futballista, milliók imádják és irigylik, ne már hogy par baromarcúak csoportja ennyire zavarja már. Más is megbirkózik vele, túlléphetne rajta.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#702 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Bakayoko fontolóra veheti, hogy a nyáron elhagyja Olaszországot - írja a Repubblica és a Gazzetta. A francia középpályás nehezen viselte a Lazio elleni meccsen elhangzott rasszista rigmusokat és nehezményezi, hogy a szövetség illetékesei nem tettek semmit. Ezzel szemben nemrég egy ártalmatlan gesztus miatt (mezmutogatás) elítélték és megbüntették őt.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#703 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Newcastle are to turn down a chance to sign Chelsea winger Kenedy, after being put off by his £30 million asking price

- Newcastle Chronicle

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Kölcsönjátékosok

#704 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Dante írta:
Szabi írta:
Dante írta:Egyébként nem passzol rosszul Zümzüm, tehát csak Sarri előítélete az akadály.
Én is inkább úgy értettem, hogy Sarri-mércéhez képest nem elég vagy ha elég is, ott az a bizonyos előítélet. :D
Az emberek jó része nem is érdekelte, számomra az ilyen felfoghatatlan. Saját magán segíthetett volna ha a loan armyból válogat, kvázi új igazolások akik odateszik magukat a bizalomért cserébe.
ezt én sem értettem, hogy miért nem próbált ki játékosokat mielőtt azt mondta, hogy nem kell.
mivel rosszabb mondjuk Batshuayi Morata-nal vagy Giroud-nál?
Zouma mitől lenne rosszabb mint Cahill vagy Christensen?
és még lehetne sorolni pár nevet.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6495
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#705 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta:
Dante írta:Egyébként nem passzol rosszul Zümzüm, tehát csak Sarri előítélete az akadály.
Én is inkább úgy értettem, hogy Sarri-mércéhez képest nem elég vagy ha elég is, ott az a bizonyos előítélet. :D
Az emberek jó része nem is érdekelte, számomra az ilyen felfoghatatlan. Saját magán segíthetett volna ha a loan armyból válogat, kvázi új igazolások akik odateszik magukat a bizalomért cserébe.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6298
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#706 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Dante írta:Egyébként nem passzol rosszul Zümzüm, tehát csak Sarri előítélete az akadály.
Én is inkább úgy értettem, hogy Sarri-mércéhez képest nem elég vagy ha elég is, ott az a bizonyos előítélet. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6495
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#707 Hozzászólás Szerző: Dante »

Egyébként nem passzol rosszul Zümzüm, tehát csak Sarri előítélete az akadály.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6298
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#708 Hozzászólás Szerző: Szabi »

adrian1989 írta:
Dízel írta:Ott lett elcseszve, hogy be lett dobva egy barcelona elleni mecsre. Szegény akkora sokkot kapott azóta is azt heveri.
Persze maradjon, de ezt hamar ki kell nőnie. Nekem egy Zuoma már régebben is stabilabb és megbízhatóbb volt, mint most ő. Nem tudom vele mi a célünk, de én jövőre ha nem tudunk igazolunk visszahoznám, neki itt az ideje.
Zouma megérdemli, hogy jövőre a Chelsea-ben bizonyítson, az Everton legjobb védője jövőre nálam simán ő kezdene Rüdiger mellett, de gondolom ha Sarri marad akkor Zouma is ellesz adva azt pár év múlva MU MC Sp*rs Arsenal Pool valamelyikében fog kikötni.
Nem tud passzolni, viszont szeret alkalomadtán gyertyákat rugdalni, Sarrinál az ilyen szóba sem jöhet, meg se nézné személyesen. Akkor lehet keresnivalója nálunk a franciának, ha edzőváltás történik.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Kölcsönjátékosok

#709 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Tammy pedig a championship év csapatába került be.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Kölcsönjátékosok

#710 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Dízel írta:Ott lett elcseszve, hogy be lett dobva egy barcelona elleni mecsre. Szegény akkora sokkot kapott azóta is azt heveri.
Persze maradjon, de ezt hamar ki kell nőnie. Nekem egy Zuoma már régebben is stabilabb és megbízhatóbb volt, mint most ő. Nem tudom vele mi a célünk, de én jövőre ha nem tudunk igazolunk visszahoznám, neki itt az ideje.
Zouma megérdemli, hogy jövőre a Chelsea-ben bizonyítson, az Everton legjobb védője jövőre nálam simán ő kezdene Rüdiger mellett, de gondolom ha Sarri marad akkor Zouma is ellesz adva azt pár év múlva MU MC Sp*rs Arsenal Pool valamelyikében fog kikötni.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3482
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Kölcsönjátékosok

#711 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Ott lett elcseszve, hogy be lett dobva egy barcelona elleni mecsre. Szegény akkora sokkot kapott azóta is azt heveri.
Persze maradjon, de ezt hamar ki kell nőnie. Nekem egy Zuoma már régebben is stabilabb és megbízhatóbb volt, mint most ő. Nem tudom vele mi a célünk, de én jövőre ha nem tudunk igazolunk visszahoznám, neki itt az ideje.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6495
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#712 Hozzászólás Szerző: Dante »

[quote="koni0725"]Sracok felejtsuk mar el Christensent, biztos jo gyerek, meg minden, de lehetsz barmilyen jo kepessegu vedo, ha minden egyes meccs elott osszesz@rod magad./quote]
Nem biztos, hogy ez nem valami gyomor/emésztőrendszeri betegség ami a stressz hatására jön elő.

Abban az esetben, ha ő szeretné megpróbálni itt folytatni én mindenképpen adnék neki még egy esélyt, ahogy Szabi is írja.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3209
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Kölcsönjátékosok

#713 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

AwayRoller írta:Chris szerintem úgy képes jól teljesíteni, ha van biztosítéka/nem akkora rajta a nyomás.
Az altalad emlitett tulajdonsagok pedig mind egy klasszis kozephatved elengedhetetlen tulajdonsagai. :)

Sracok felejtsuk mar el Christensent, biztos jo gyerek, meg minden, de lehetsz barmilyen jo kepessegu vedo, ha minden egyes meccs elott osszesz@rod magad. Ennek a vedelemnek stabil pontokra van szuksege, Chris pedig soha nem lesz az. Barmennyire is sajnaltam az elejen, most mar csak idegesit, egy Chelsea kaliberu csapatnal nincs ido arra, hogy patyolgassanak.
211! NEW RECORD!

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4856
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Kölcsönjátékosok

#714 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Chris szerintem úgy képes jól teljesíteni, ha van biztosítéka/nem akkora rajta a nyomás. Conte alatt es a gladbachnál is csak 3 védős rendszerben volt hátvéd, 4 védő esetén a bundásban is úgy rémlik többnyire vkp volt(simán tévedhetek, ne vegyétek készpénznek). Egy pivotban Kanté párjaként, cseréjeként megtartanám, másképp itt neki szerintem is lefőtt.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6298
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#715 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Pityee írta:
Szabi írta: Én egy ilyen védősort tudnék elképzelni jövőre annak fényében, hogy igazolni is lehet, a selejtet vagy a karrierje zenitjén túlit pedig kidobjuk:
Azpi, James/Aina
Rüdiger, Christensen, új igazolás(ok), esetleg Zouma
Emerson/Alonso párosból egy marad cserének és érkezik egy kezdő balbekk, plusz opcióként szóba jöhet ide is Aina
Christensent is felejtsük el inkább szerintem :D
Valóban gyenge mostanság, meg mióta visszatért a németektől összességében nem váltja meg a világot, és tudjuk ezt az idegeskedős sztorit is vele kapcsolatban amit ki tudja maga mögött tud-e hagyni valaha, de mégiscsak a mi kutyánk kölyke, ilyen hamar én nem mondanék le róla. Conte alatt az első fél szezonjában jó volt, azóta keresi azt a formáját. Nem segíti a helyzetét, hogy csak az EL-ben és kupákban játszott idén Rüdiger sérüléséig, így nehéz felvenni a ritmust. Egy szezont és még egy edzőt várnék vele, ha ott se nyújt kiemelkedőt, felőlem is mehet.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Kölcsönjátékosok

#716 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szabi írta: új igazolás(ok)
Lehet ezt is elfelejthetjük :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#717 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szabi írta: Én egy ilyen védősort tudnék elképzelni jövőre annak fényében, hogy igazolni is lehet, a selejtet vagy a karrierje zenitjén túlit pedig kidobjuk:
Azpi, James/Aina
Rüdiger, Christensen, új igazolás(ok), esetleg Zouma
Emerson/Alonso párosból egy marad cserének és érkezik egy kezdő balbekk, plusz opcióként szóba jöhet ide is Aina
Christensent is felejtsük el inkább szerintem :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6298
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#718 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Gaba írta:
kazomester írta:Tomori lett az év játékosa a Derby-nél.
Nagyon jól játszik idén ő is...Komolyan mondom hogy Rüdigeren kívül senkit sem tartanék a csapatnál a hátvédek közül...Vicc a védelmünk..Hiába hogy fiatalok,de szerintem nem lennénk rosszabbak egy Reece James,Rüdiger/Tomori,Zouma,Jay Dasilva hátvédsorral
Azért a Wigan meg a Bristol nem éppen PL-szint... A jelenlegi védelmünk jelentős része valóban egy vicc, de egyszerre ezeket a srácokat nem lehet beépíteni, maximum egyet közülük, már az is nagy szó lenne. Nézd meg a Fulham-et, boldog boldogtalant odavittek a védelmükbe is, csak az nem rúgott nekik 2-3 gólt meccsenként, aki nem akart. Meggyőződésem, ha maradnak a tavalyi csapatuknál, amellyel följutottak, a sokmilliós költekezés ellenére nem esnek ki ilyen simán.

Én egy ilyen védősort tudnék elképzelni jövőre annak fényében, hogy igazolni is lehet, a selejtet vagy a karrierje zenitjén túlit pedig kidobjuk:
Azpi, James/Aina
Rüdiger, Christensen, új igazolás(ok), esetleg Zouma
Emerson/Alonso párosból egy marad cserének és érkezik egy kezdő balbekk, plusz opcióként szóba jöhet ide is Aina
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#719 Hozzászólás Szerző: Gaba »

kazomester írta:Tomori lett az év játékosa a Derby-nél.
Nagyon jól játszik idén ő is...Komolyan mondom hogy Rüdigeren kívül senkit sem tartanék a csapatnál a hátvédek közül...Vicc a védelmünk..Hiába hogy fiatalok,de szerintem nem lennénk rosszabbak egy Reece James,Rüdiger/Tomori,Zouma,Jay Dasilva hátvédsorral

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Kölcsönjátékosok

#720 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Tomori lett az év játékosa a Derby-nél.

Válasz küldése