Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6834
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#1901 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Na szerencsére a pool nem makkolta be, remélem kiesnek a fenébe, de sajnos ez ellen az öregedő Bayern ellen ők az esélyesebbek. Szerintem a city és a spuri továbbmennek, nem hinném, hogy a Dortmund védelme megtudja fogni a spuri csodanégyesét (Kane,Alli,Son,Eriksen). Azt meg inkább nem akarom elképzelni, hogy a psg mit fog csinálni ezzel a mu-val. Zsozé apu valszeg megkapja élete legnagyobb zakóját a BL-ben :lol:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7058
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#1902 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Remelem Bayern kiveri a Poolt. Visszavago Allianzban lesz, Pool meg nem jo idegenben eddig.
De ez még 3 honap, kar tippelgetni.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#1903 Hozzászólás Szerző: Szabi »

A 'Pool ismét majdnem bemákolta a Porto-t. :D

City-nek sima, a 'Pool a jelenlegi Bayern ellen szintén esélyesebb szerintem, a Sp*rs nálam 50-50%, Josénak pedig valószínűleg február végétől marad a bajnokság, ha még ő lesz az edző persze.
6+8+5+4+1+1+2+1

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Bajnokok Ligája

#1904 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Dante írta:Az ellenérzéseket félretéve, talán jobb, hogy a pool jutott tovább. Mindkét csapat potenciális EL-ellenfél volt a meccs előtt, a Napoli egyértelműen gyengébb, de többet kell utazni, míg a Pool ellen teljesen kétesélyes (vagy három) minden meccs. Felvetődik a kérdés, hogy nekünk, vagy a Napoli-nak cél e megnyerni az EL-t, vagy a Pool-nak, ha ők esnek ki. Ha mindhárom csapatnál igennel számolok, akkor jobban jártunk az olaszokkal, mint lehetséges későbbi ellenfél, így is emelik az idei EL nívóját.

Emellett még csatlakozik a Bruge, Inter, Galatasaray, Benfica, Valencia is, jó kis párosítások lehetnek a továbbiakban.

Pozitívum lehet még az is, hogy a City, Pool, MU, Sp*rs négyest a továbbiakban is fárasztani fogja a BL, ami nekünk kézenfekvő lehet. Igaz, hogy nálunk is heti két meccses terhelés van, de egy-egy BL párharc remélhetőleg jobban kivesz majd a riválisokból, mint a játékosainkból az EL meccsek.
Alapesetben a BL-ben nyilván könnyebb erősebb ellenféllel találkozni, de az EL mezőnye sem épp gyenge idén. Várhatóan Sarri személye miatt azt a magas labdát úgyse fogják kihagyni, hogy minket "összesorsoljanak" a Napolival, és az a meccs adott esetben simán lehet olyan megterhelő, mint egy komolyabb BL meccs.
Én annyival kiegészíteném még a gondolatmenetedet, hogy egy bajnoki rangadó előtt bőven benne van a pakliban, hogy az ellenfelünk akár 2 nappal is többet pihenhet/készülhet a vasárnapi meccsre, szóval ez a csütörtöki EL talán még szerencsétlenebb a bajnokság szempontjából, mint a keddi/szerdai BL. Főleg, ha még egyszer nem tudunk időben hazautazni, akárcsak a PAOK elleni meccs után. Ugye az akkor 2 pontunkba került...

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6498
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#1905 Hozzászólás Szerző: Dante »

Az ellenérzéseket félretéve, talán jobb, hogy a pool jutott tovább. Mindkét csapat potenciális EL-ellenfél volt a meccs előtt, a Napoli egyértelműen gyengébb, de többet kell utazni, míg a Pool ellen teljesen kétesélyes (vagy három) minden meccs. Felvetődik a kérdés, hogy nekünk, vagy a Napoli-nak cél e megnyerni az EL-t, vagy a Pool-nak, ha ők esnek ki. Ha mindhárom csapatnál igennel számolok, akkor jobban jártunk az olaszokkal, mint lehetséges későbbi ellenfél, így is emelik az idei EL nívóját.

Emellett még csatlakozik a Bruge, Inter, Galatasaray, Benfica, Valencia is, jó kis párosítások lehetnek a továbbiakban.

Pozitívum lehet még az is, hogy a City, Pool, MU, Sp*rs négyest a továbbiakban is fárasztani fogja a BL, ami nekünk kézenfekvő lehet. Igaz, hogy nálunk is heti két meccses terhelés van, de egy-egy BL párharc remélhetőleg jobban kivesz majd a riválisokból, mint a játékosainkból az EL meccsek.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#1906 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Örültem volna a pool kiesésének, de kb 5-0-ra is nyerhettek volna, a Napolinak köze nem volt a meccshez. Látszott hogy ezzel a letámadással nem tudnak mit kezdeni, Serie A-ban ilyen egyáltalán nincs, de máshok sem amit a pool meg a city letámadás szinten művel.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#1907 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Pityee írta:Szemét mákos lúzerpool, nem tudom mit ettek ezek idén, hogy kiérdemlik ezt a hatalmas máksorozatot... kihagyta a napoli a kihagyhatatlan az utolsó percben...
Múltkor én is kifejtettem ezt, de szerintem ma - bármennyire is az ellenkezőjének szurkoltam - megérdemelten nyert a 'Pool, a Napoli fölé nőttek minden tekintetben. Milik sajnos a sérülése óta átment bohózat kategóriába, ahelyett, hogy lágyan alábök és fut ünnepelni, Alisson-t teszi naggyá azzal, hogy belebombázza a labdát...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6834
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#1908 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szemét mákos lúzerpool, nem tudom mit ettek ezek idén, hogy kiérdemlik ezt a hatalmas máksorozatot... kihagyta a napoli a kihagyhatatlan az utolsó percben...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3485
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Bajnokok Ligája

#1909 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Pityee írta:Azért a PSG-nél is durván látszik a fejlődés, elvileg azért igazolták le közel 500 millióért a Neymar-Mbappé duót, hogy BL-t nyerjenek. Ahhoz képest, tavaly ugye mindjárt a 16 között búcsúztak, idén meg konkrétan már a csoportból kifelé áll a szénájuk és örülnek, ha egyáltalán valahogy tovább mennek :lol:
Remélem Verratti, neymar és mbappe hamar észbe kap, és olyan csapatokhoz igazolnak ahol nagy karriert tudnak befutni, mert itt csak elbasszák az egész életüket. Ugyan ezt a pénzt megkereshetnék a real barca bayern mu-nal is.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6834
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#1910 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Azért a PSG-nél is durván látszik a fejlődés, elvileg azért igazolták le közel 500 millióért a Neymar-Mbappé duót, hogy BL-t nyerjenek. Ahhoz képest, tavaly ugye mindjárt a 16 között búcsúztak, idén meg konkrétan már a csoportból kifelé áll a szénájuk és örülnek, ha egyáltalán valahogy tovább mennek :lol:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7058
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#1911 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Iden gyenge a Sp*rs nagyon.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Bajnokok Ligája

#1912 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Daniel írta:Tottenham BL szereplésének semmi értelme vagy talán annyi, mint az Arsenalnak volt az előző 10 évben (bár ők legalább a csoportot túlélték általában). Gyakorlatilag bárkinek odaadhatnák minden évben az indulásukat, mert gólt lőni sem nagyon képesek, nemhogy küzdeni a továbbjutásért (függetlenül attól, hogy milyen erősségű csoportban vannak). Vicc...
Tavaly azért elég szépen ledominálták a Real és Dortmund fémjelezte csoportot és a Juvénak sem volt egyszerű dolguk ellenük. Mi örülnénk, hogyha akár az egyik csapatot meg tudnánk szorongatni a tavalyi Real, tavalyi Juve kombóból.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Bajnokok Ligája

#1913 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Tottenham BL szereplésének semmi értelme vagy talán annyi, mint az Arsenalnak volt az előző 10 évben (bár ők legalább a csoportot túlélték általában). Gyakorlatilag bárkinek odaadhatnák minden évben az indulásukat, mert gólt lőni sem nagyon képesek, nemhogy küzdeni a továbbjutásért (függetlenül attól, hogy milyen erősségű csoportban vannak). Vicc...
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1445
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#1914 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Szabi írta:Joao Cancelo idei teljesítményét látva számomra egészen hihetetlen, hogy a Juve hogyan tudta ilyen könnyedén megszerezni a nyáron, miután az Inter szintén érthetetlen módon nem élt az opciós jogával...
Hihetetlenül játszik...kb 8 tüdeje lehet,annyit jön és megy a jobboldalt.Mindig időben visszazár,a támadásnál meg már a kapu előtt van.Nem is értem hogy miért nem vette meg az Inter 31-2-3 millióért. Mondjuk az egész Juve hihetetlen hogy mennyire egyben vannak. Gyorsan és pontosan játszanak. Nagy esélyesei az idei BL-nek. Ui: Annyira jó látni hogy Matic már nem nálunk játszik :)

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#1915 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Joao Cancelo idei teljesítményét látva számomra egészen hihetetlen, hogy a Juve hogyan tudta ilyen könnyedén megszerezni a nyáron, miután az Inter szintén érthetetlen módon nem élt az opciós jogával...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3485
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Bajnokok Ligája

#1916 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Csak azt nem tudom, az ilyen teljesítménye után, hogy lenne pofája tőlünk vagy más klubtól is ennyit elkérni?
Én valószínű rávágnám az ajtót és torrenttétől idéznék egy sort: "Eriggy a utcalány anyádba hülye gyerek!"
Egyébként, lehet José stílusa nem feküdt neki, lehet más csapatba megint virítana, de ennyi idősen meg ennyiért már nem vagyok benne biztos.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6834
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#1917 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Sanchez-on már a motiváltság halvány jele sem látható. Nem igazán tudom, hogy itt mivel lehetne őt BL nélkül motiválni, mert ezekszerint a PL-t telibe szarja, annak ellenére, hogy még nem nyerte meg. A fizetési igényét meg nem hogy jócskán lejjebb kéne adni, de konkrétan meg kéne neki felezni, hogy egyáltalán szóba jöhessen nálunk :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#1918 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Sanchez csinált még egy utolsó nagy szerződést magának, gyakorlatilag a világ talán legjobban fizetett játékosa a heti 450 ezer fontjával (kétszer annyi mint Hazardé). Én örülök hogy nem ide jött, a képességeivel nincsenek gondok, de egy 30 éves aranyásó a csávó.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7058
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#1919 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Szabi írta:Azért az is mennyire gyönyörű, hogy az MU talán legkiegyensúlyozottabb játékosa idén a José által előbb leépített, majd reaktivált Shaw. :D Sanchez pedig nem teszi zsebre, amit a közönségtől kapott a lecserélésénél, komolyan lassan már azt is meg kell tapsolni, ha egy labdát át tud venni. :D
Sanchez neve is ott van azok között akik lehet elmennek télen. Nagyon durva, hogy leépítettek. Az egyik Kedvenc játékosom a ligában.

Szívesen elnézném nálunk is, csak a fizetési igényeiből jócskán le kéne adnia.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3485
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Bajnokok Ligája

#1920 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Pityee írta:A Real Madrid pedig azthiszem lassan elkezdi keresni az új edzőt :D
Jó hát remélem ők sem gondolták Lopetegui-t komolyan. :lol:
Nem tudom elképzelni Conte-t madridba, de félelmetes mit érhetne ott el.

Válasz küldése