Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#13921 Hozzászólás Szerző: langidave »

chaoskid18 írta:Chelsea Football Club announces today that it has put its new stadium project on hold. No further pre-construction design and planning work will occur.
The club does not have a time frame set for reconsideration of its decision.

The decision was made due to the current unfavourable investment climate.

MORE FROM CHELSEA
mondjuk én se tennék bele 500 milliót abra helyében ha még az országba se engedik belépni

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolási pletykák

#13922 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Chelsea Football Club announces today that it has put its new stadium project on hold. No further pre-construction design and planning work will occur.
The club does not have a time frame set for reconsideration of its decision.

The decision was made due to the current unfavourable investment climate.

MORE FROM CHELSEA
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#13923 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta:Chelsea are ready to enter into the £80m chase for Bayern striker Robert Lewandowski (Express)
Meglenne nekünk is végre az első 100 millio euro körüli játékosunk. Ami vicc mert mi vagyunk az örök olajos összevásárolt csapat mások szerint, mégse vettünk senkit ennyiért.

Egyébként értelmes magyarázat nincs rá minek jönnie.Edzőnk kiléte is homály, gyengék is vagyunk többi top csapathoz képest, a pénzt azt meg a real és a psg is röhögve kifizeti. Jó lesz neki a real, ott nagyobb szükség van rá és több sikert érhet el, mi csak lufi vagyunk.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#13924 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Chelsea are ready to enter into the £80m chase for Bayern striker Robert Lewandowski (Express)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9434
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#13925 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Megyó írta:
Bubi írta:Szvsz elfelejthetjük ezt a nyarat is.
Bubi... Május 29 van. Saját magad mentális érdekében kérlek, hogy ne ezt kezd el sulykolni már most.
Vélhetően nem lesz City keretünk augusztusra, de azért ne írjuk már le most az egészet. :)
Rendben, igazad van, de nehéz optimistának maradni így hogy azt látom, hogy a fullos keretű riválisok elviszik előlünk már most azokat akikkel előrébb léphetnénk, pedig közel nincs rá akkora szükségük mint nekünk.

Na nem baj, ne legyen igazam. Bár ismertetnék velünk a koncepciót, hogy mit várjunk. Az se lenne baj ha beépítenénk a fiatalokat, sőt, az se baj ha nem agyonhypeolt emberekre megyünk, sőt, csak adnának ki egy közleményt arról, hogy mik a klub jövőbeli tervei.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Gabor1092
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2017. augusztus 9., szerda 12:02
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#13926 Hozzászólás Szerző: Gabor1092 »

Azért az eléggé veretes névsor, én örülnék ezeknek az embereknek. Bár ha jól tudom Seri hasonló játékos mint Kante, én inkább valami labdaügyesebb játékost szívesen látnék, mert Fabre a 3-5-2-höz, vagy ha jön Sarri a 4-3-3-hoz szerintem már nem a legjobb megoldás.
Bár ha jön Lewandowski akkor elég sokan leszünk elől, 1 max 2 posztra, mondjuk Morata lehet megy, illetve ha mellé Batsu is, akkor két eléggé hasonló karakterű csatárunk lenne, ami lehet hogy annyira nem jó döntés. Bár személy szerint kétlem, hogy ekkora igazolások lesznek, de sose lehet tudni, csak reménykedni :)
Oszinten, ha jon Lewa nem mindegy mi lesz a tobbivel? :D
Nem, mert a jelenlegi keretben nem a csatár a legsürgetőbb poszt, ha nem jönne Lewa de helyette kapnánk egy Bailey-t vagy Fekir-t, most azonnal aláírnám.
Így van, oké hogy lesz egy világklasszis csatárunk, de valahogy a labdát is el kellene juttatni hozzá, erre pedig a fent említett két ember alkalmas lehetne. Szerintem Giroud ha megkapja a lehetőséget, esetleg felváltva Batsuval akkor fogják termelni a gólokat. De mindenképpen kell egy kreatív ember középre, Hazard játszótársának, mert az nélkül láttuk, hogy semmire se megyünk.

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#13927 Hozzászólás Szerző: Gallion »

kecske01 írta:
Gabor1092 írta:
kecske01 írta:#Chelsea are understood to have informed representatives of players on their shopping list — including Lewandowski, Martial and Seri — that a decision would be made by the end of May or start of June. [Mail]
Much of the groundwork on potential new signings has already been completed, in many cases all that is left is for the manager to give the green light. [Mail]
#Chelsea are aiming to finally have their managerial situation settled next week in order to press ahead with their summer recruitment plans. [Mail]
Azért az eléggé veretes névsor, én örülnék ezeknek az embereknek. Bár ha jól tudom Seri hasonló játékos mint Kante, én inkább valami labdaügyesebb játékost szívesen látnék, mert Fabre a 3-5-2-höz, vagy ha jön Sarri a 4-3-3-hoz szerintem már nem a legjobb megoldás.
Bár ha jön Lewandowski akkor elég sokan leszünk elől, 1 max 2 posztra, mondjuk Morata lehet megy, illetve ha mellé Batsu is, akkor két eléggé hasonló karakterű csatárunk lenne, ami lehet hogy annyira nem jó döntés. Bár személy szerint kétlem, hogy ekkora igazolások lesznek, de sose lehet tudni, csak reménykedni :)
Oszinten, ha jon Lewa nem mindegy mi lesz a tobbivel? :D
Nem, mert a jelenlegi keretben nem a csatár a legsürgetőbb poszt, ha nem jönne Lewa de helyette kapnánk egy Bailey-t vagy Fekir-t, most azonnal aláírnám.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7043
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#13928 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Gabor1092 írta:
kecske01 írta:#Chelsea are understood to have informed representatives of players on their shopping list — including Lewandowski, Martial and Seri — that a decision would be made by the end of May or start of June. [Mail]
Much of the groundwork on potential new signings has already been completed, in many cases all that is left is for the manager to give the green light. [Mail]
#Chelsea are aiming to finally have their managerial situation settled next week in order to press ahead with their summer recruitment plans. [Mail]
Azért az eléggé veretes névsor, én örülnék ezeknek az embereknek. Bár ha jól tudom Seri hasonló játékos mint Kante, én inkább valami labdaügyesebb játékost szívesen látnék, mert Fabre a 3-5-2-höz, vagy ha jön Sarri a 4-3-3-hoz szerintem már nem a legjobb megoldás.
Bár ha jön Lewandowski akkor elég sokan leszünk elől, 1 max 2 posztra, mondjuk Morata lehet megy, illetve ha mellé Batsu is, akkor két eléggé hasonló karakterű csatárunk lenne, ami lehet hogy annyira nem jó döntés. Bár személy szerint kétlem, hogy ekkora igazolások lesznek, de sose lehet tudni, csak reménykedni :)
Oszinten, ha jon Lewa nem mindegy mi lesz a tobbivel? :D

Gabor1092
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2017. augusztus 9., szerda 12:02
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#13929 Hozzászólás Szerző: Gabor1092 »

kecske01 írta:#Chelsea are understood to have informed representatives of players on their shopping list — including Lewandowski, Martial and Seri — that a decision would be made by the end of May or start of June. [Mail]
Much of the groundwork on potential new signings has already been completed, in many cases all that is left is for the manager to give the green light. [Mail]
#Chelsea are aiming to finally have their managerial situation settled next week in order to press ahead with their summer recruitment plans. [Mail]
Azért az eléggé veretes névsor, én örülnék ezeknek az embereknek. Bár ha jól tudom Seri hasonló játékos mint Kante, én inkább valami labdaügyesebb játékost szívesen látnék, mert Fabre a 3-5-2-höz, vagy ha jön Sarri a 4-3-3-hoz szerintem már nem a legjobb megoldás.
Bár ha jön Lewandowski akkor elég sokan leszünk elől, 1 max 2 posztra, mondjuk Morata lehet megy, illetve ha mellé Batsu is, akkor két eléggé hasonló karakterű csatárunk lenne, ami lehet hogy annyira nem jó döntés. Bár személy szerint kétlem, hogy ekkora igazolások lesznek, de sose lehet tudni, csak reménykedni :)

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7043
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#13930 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

#Chelsea are understood to have informed representatives of players on their shopping list — including Lewandowski, Martial and Seri — that a decision would be made by the end of May or start of June. [Mail]
Much of the groundwork on potential new signings has already been completed, in many cases all that is left is for the manager to give the green light. [Mail]
#Chelsea are aiming to finally have their managerial situation settled next week in order to press ahead with their summer recruitment plans. [Mail]

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#13931 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Fiorentina want Chelsea defender Kurt Zouma on loan next season, after a disappointing year for the Frenchman at Stoke, according to Italian newspaper La Nazione.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6492
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#13932 Hozzászólás Szerző: Dante »

Mondjuk azt sem értem, hogy az a csávó miért ér 80 millió eurót. Tök nagy a piac, gondolom erős, magas, passzer védőt vadásztunk és Rüdiger volt Koulibaly charmander verziója. De miért nem jut a vezetőség eszébe olyan bargain deal, mint de Vrij? Ha más miatt nem, legalább pénzt lehetne belőle csinálni.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7043
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#13933 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta:Az lenne a legnagyobb trollság ha Koulibaly-ért kifizetnénk a 82 millio eurot.
De Laurentiis: "I’ll never forget when Conte courted me for Koulibaly, going up to €58m with #Chelsea. I told him, what can I do with €58m?" [UoNFII]]

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#13934 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta:Az lenne a legnagyobb trollság ha Koulibaly-ért kifizetnénk a 82 millio eurot.
Most mondjam azt, hogy azért nagy tétet nem mernék rátenni, hogy nem így lesz? Zoumát pedig eladjuk pár millióért valahova.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6297
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#13935 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta:Az lenne a legnagyobb trollság ha Koulibaly-ért kifizetnénk a 82 millio eurot.
Luiz-t pedig lepasszolnánk a Napoli-nak, hogy ugyan engedjék már el Sarri kivásárlási árát. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#13936 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Dante írta:
adrian1989 írta:én nem várok nagy neveket...(Bailey, Lemar, Martial, Icardi stb.).
Jeeeeeez :lol:

Ahogy látom az újságírók nem végezték el a házi feladatot. Nyilván megvan az esély, hogy nyáron nagy költekezés lesz, de se az elmúlt 5 év, se az eddigi hírek nem ezt igazolják. Persze azt megértem, hogy jó agyalni ezen, de beleélni magunkat felesleges.

Én annak már örülnék, ha Zouma, van Ginkel, Rubey és Bats visszatérne, ők is erősítést jelentenének.
Arra gondoltam,hogy nem kellenek Lewa Bale és hasonló játékosok akik már klasszisnak számítanak hanem ilyen ügyes fuatalokra lenne szükség!
Amúgy RLC, van Ginkel,Zouma és Batshuayi visszahozatalának én is örülnék.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#13937 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Az lenne a legnagyobb trollság ha Koulibaly-ért kifizetnénk a 82 millio eurot.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6492
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#13938 Hozzászólás Szerző: Dante »

adrian1989 írta:én nem várok nagy neveket...(Bailey, Lemar, Martial, Icardi stb.).
Jeeeeeez :lol:

Ahogy látom az újságírók nem végezték el a házi feladatot. Nyilván megvan az esély, hogy nyáron nagy költekezés lesz, de se az elmúlt 5 év, se az eddigi hírek nem ezt igazolják. Persze azt megértem, hogy jó agyalni ezen, de beleélni magunkat felesleges.

Én annak már örülnék, ha Zouma, van Ginkel, Rubey és Bats visszatérne, ők is erősítést jelentenének.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#13939 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Pityee írta:
adrian1989 írta:
mikel12 írta:Neznenk egy nagyot ha ott pozolna Granovskaia mellett. Mondjuk en szemely szerint megvagyok elegedve a Giroud-Morata kettossel, es nem az a legegetobb, hogy csatart vegyunk. De jo lenne mar, ha erkezne egy igazi klasszis.
menjen Madridba ide meg jöjjön Icardi. :D
de majd Morata-t eladjuk a Juve-nak 2 év kölcsönnel 6 évi hitellel évi 10m eurós törlesztővel és Giroud lesz az 1. számú csatár és A.Carroll lesz a padon. :)
Lehet nem is lenne olyan hülyeség, ha Giroud megkapná az esélyt és első számú csatár lehetne. Ügyes támadó ő.
bevallom őszintén megkedveltem a franciát mert igazi harcos, de ha jövőre oda akar érni a csapat a top 4-be akkor ő sajnos kevés lesz mint 1.számú csatár, főleg a Sarri fajta játékba nem is nagyon klappol.
hosszú még a nyár, de én nem várok nagy neveket okosan kéne igazolni megszerezni pár fiatalt akiken látszik, hogy nagy játékosok lehetnek (Bailey, Lemar, Martial, Icardi stb.).

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#13940 Hozzászólás Szerző: Pityee »

adrian1989 írta:
mikel12 írta:Neznenk egy nagyot ha ott pozolna Granovskaia mellett. Mondjuk en szemely szerint megvagyok elegedve a Giroud-Morata kettossel, es nem az a legegetobb, hogy csatart vegyunk. De jo lenne mar, ha erkezne egy igazi klasszis.
menjen Madridba ide meg jöjjön Icardi. :D
de majd Morata-t eladjuk a Juve-nak 2 év kölcsönnel 6 évi hitellel évi 10m eurós törlesztővel és Giroud lesz az 1. számú csatár és A.Carroll lesz a padon. :)
Lehet nem is lenne olyan hülyeség, ha Giroud megkapná az esélyt és első számú csatár lehetne. Legutóbbi EB-n is második lett a góllövőlistán holtversenyben pár játékossal, ügyes támadó ő.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése