Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
vigh92
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Premier League

#5601 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Nálam az Arsenal, mindíg a 4. helyen van :lol:

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7039
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#5602 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

laczze írta:
kecske01 írta:Na elérkeztünk a szezon legjobban várt meccséhez. Legalábbis nekem otthon fogadni az Arenalt a legnagyobb öröm.
Ti, hogy vagytok ezzel?
Nálam "csak" a második helyen van az Arsenal elleni meccs, az n1 mindig a Mu elleni. Talán ez attól is lehet, hogy Szarzis haverom nincs míg az egyik legjobb haverom Mu drukker, szokott is menni az osztás :D
Persze így is totál kész vagyok úgy várom, éjjel 3 eredményt is megálmodtam kész röhej... :D 4-4 mellett kikaptunk egyszer 6-1 re utánna kikaptunk 5-4 re.. na remélem nem mentalista álom volt.
Nálam meg a Mu a második. :D

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#5603 Hozzászólás Szerző: laczze »

kecske01 írta:Na elérkeztünk a szezon legjobban várt meccséhez. Legalábbis nekem otthon fogadni az Arenalt a legnagyobb öröm.
Ti, hogy vagytok ezzel?
Nálam "csak" a második helyen van az Arsenal elleni meccs, az n1 mindig a Mu elleni. Talán ez attól is lehet, hogy Szarzis haverom nincs míg az egyik legjobb haverom Mu drukker, szokott is menni az osztás :D
Persze így is totál kész vagyok úgy várom, éjjel 3 eredményt is megálmodtam kész röhej... :D 4-4 mellett kikaptunk egyszer 6-1 re utánna kikaptunk 5-4 re.. na remélem nem mentalista álom volt.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7039
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#5604 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Na elérkeztünk a szezon legjobban várt meccséhez. Legalábbis nekem otthon fogadni az Arenalt a legnagyobb öröm.
Ti, hogy vagytok ezzel?

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#5605 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Vannak jo csapatok, de pl a Tottenham még egyszer se állt fel az EL-ben a legjobban, ha meg top 4 be küzdennek, sztem nem is fogják erőltetni. A MU ha szurol a hurok, biztos felküldi Ibráékat és elevickélhet a döntőig. De persze kieséses rendszer, kockázatos, ki is lehet simán esni, csak tényleg ez egy menekülőút nekik. Remélem semmi se jön össze nekik...

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Premier League

#5606 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

AwayRoller írta:
emsanya írta:Azért ne felejtsétek el, hogy a MU-nak ott az EL, mint menekülőút a BL-hez. Ha 6-8 hely körül szenvednek, ugyis rámennek az EL-re és a többi csapathoz képest azért fullosabb keretük van.
JM huzta mar ki fullosabb keretenek is a fogat a kempelo taktikajaval, mint ez a MU... Kapasbol ott a spuri, bilbao meg a Roma/Villareal es Gladbach/Fior tovabbjuto akik elrendezhetik. Erre meg rajonnek a meglepetescsapatok es az olyan sotet lovak, mint a Lyon, Etienne vagy az Ajax.
Én ide sorolnám a Shaktart is mert ők is El menők.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4855
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#5607 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

emsanya írta:Azért ne felejtsétek el, hogy a MU-nak ott az EL, mint menekülőút a BL-hez. Ha 6-8 hely körül szenvednek, ugyis rámennek az EL-re és a többi csapathoz képest azért fullosabb keretük van.
JM huzta mar ki fullosabb keretenek is a fogat a kempelo taktikajaval, mint ez a MU... Kapasbol ott a spuri, bilbao meg a Roma/Villareal es Gladbach/Fior tovabbjuto akik elrendezhetik. Erre meg rajonnek a meglepetescsapatok es az olyan sotet lovak, mint a Lyon, Etienne vagy az Ajax.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#5608 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Azért ne felejtsétek el, hogy a MU-nak ott az EL, mint menekülőút a BL-hez. Ha 6-8 hely körül szenvednek, ugyis rámennek az EL-re és a többi csapathoz képest azért fullosabb keretük van.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Premier League

#5609 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

laczze írta:
adrian1989 írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ir-2550125
ha ez igaz akkor tuti rámennek a nyáron megint Costa-ra az Atletinél.
Ezek olajcsapatoznak aztán 100 milliókért vesznek játékosokat... :D remélem nso szinten marad a dolog.
amúgy igen elég vicces mindig azt olvasni, hogy Dinamo London meg olajcsapat meg a múltkori volt a legviccesebb amit már nem is tudom hol olvastam, hogy mi vagyunk a maffia csapat :D
szerintem oda fog igazolni, mert az Atleti is tudja, hogy 100millióért megéri neki eladni egy olyan játékost aki a felét éri plusz Grizi is szerelmes Pogbaba aki gondolom meggyőzte hogy menjen Manchesterbe mert van pénz szarásig és még teljesíteni sem kell és szabad a kedd szerda is és tudják nézni a tv-ben a bl-t :D .

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#5610 Hozzászólás Szerző: laczze »

adrian1989 írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ir-2550125
ha ez igaz akkor tuti rámennek a nyáron megint Costa-ra az Atletinél.
Ezek olajcsapatoznak aztán 100 milliókért vesznek játékosokat... :D remélem nso szinten marad a dolog.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Premier League

#5611 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ir-2550125" onclick="window.open(this.href);return false;
ha ez igaz akkor tuti rámennek a nyáron megint Costa-ra az Atletinél.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6297
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#5612 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bandi írta:Nem tudom ki hogy van vele, de a többi csapat közül én még mindig a mu botlásainak tudok legjobban örülni. :mrgreen: Nem néztem a meccset, de a fejemet tenném rá hogy José a bíróra fogja majd :lol:
Meglepetéssel szolgálnék, hiszen így történt. :D

Following a question over a controversial refereeing decision, Jose responded in typical Mourinho fashion.
“If you don’t know football, you shouldn’t be here with a microphone in your hand” he said. - majd kisétált sajátos stílusában...
https://www.youtube.com/watch?v=XFFnn30aUuo" onclick="window.open(this.href);return false;
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#5613 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Bandi írta:Nem tudom ki hogy van vele, de a többi csapat közül én még mindig a mu botlásainak tudok legjobban örülni. :mrgreen: Nem néztem a meccset, de a fejemet tenném rá hogy José a bíróra fogja majd :lol:
Idén értettem meg miért utálja őt a világ 90%a. Tényleg szimplán idegesítő, az hogy az muval az csak tetézi. Ennél jobban csak Pep felsüléséért szorítok, hogy észrevegyék az emberek mekkora 0 a csávó.

Bandi
Hozzászólások: 2754
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#5614 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Nem tudom ki hogy van vele, de a többi csapat közül én még mindig a mu botlásainak tudok legjobban örülni. :mrgreen: Nem néztem a meccset, de a fejemet tenném rá hogy José a bíróra fogja majd :lol:

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#5615 Hozzászólás Szerző: laczze »

Nem nézem a meccset csak élő kommentárt nézek ott nem irtak semmit de a félidőben 3 a végén 5 perc a hosszabbítás 0-0 a meccs. Csak szerintem érdekes ez ? :D José time... mondjuk maradt a 0-0, érdekes José azért az ilyen helyzeteket beszokta húzni... 3 pontra lettek volna a 2. helytől, így nehéz lesz az a BL José.. 3 szezon zsinórban nelküle..
Drogba,Lampard,Terry <3

kolozsibence
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2014. február 11., kedd 13:53
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#5616 Hozzászólás Szerző: kolozsibence »

Николаевич írta:Na, Pep végre padra rakta Claudio 'làbbal jó' Bravo-t, Agüero helyett meg Gabriel Jesus kezd. Lehet hogy tènyleg nem kell Kun a kopasznak?
Jesus eddig meghálálja a bizalmat. Gól, gólpassz.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#5617 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Na, Pep végre padra rakta Claudio 'làbbal jó' Bravo-t, Agüero helyett meg Gabriel Jesus kezd. Lehet hogy tènyleg nem kell Kun a kopasznak?

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#5618 Hozzászólás Szerző: Megyó »

AwayRoller írta:January 30, 2017: Arsene Wenger claims the current Arsenal squad is the best he's ever had.
ha-ha-hagyjuk már! 2004-ben: Henry, Berkamp, Pires, Vieira, Gilberto Silva, Ljungberg és akkor a védelmet nem is írom. Árnyéka önmagának ez az arsenal, meg sem közelíti a 2004-es veretlen bajnok csapatét.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4855
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#5619 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

January 30, 2017: Arsene Wenger claims the current Arsenal squad is the best he's ever had.
January 31, 2017: Arsenal 1-2 Watford
*cries in french :mrgreen: :lol:

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#5620 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Николаевич írta:Conte says he is happy with the squad he has, with Nathan Ake, Kenedy and Charly Musonda now added following loans. #LIVCHE

Akkor mind a hárman maradnak?
Mondjuk, hogy minek, az is jó kérdés :roll:

Válasz küldése