Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
beckhamJr
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2014. december 13., szombat 19:53
Kedvenc játékos: O BeckhamJr.

Re: Premier League

#10601 Hozzászólás Szerző: beckhamJr »

gerawba írta:
easy írta:Kane-nek adták végül ezt a bohóc gólt, persze Costa CC-final gólja öngól lett. :lol: Nyilván tökmindegy, de nah. #CampaignAgainstChelsea

https://youtu.be/ZhgfOx20iqY?t=37s" onclick="window.open(this.href);return false;
Ez a "hadjárat a Chelsea ellen" csak Mourinho agyszüleménye, csak a szokásos felelősség terelés (még akkor is, ha sokat hibáznak ellenünk (is) a bírók)...
Egyébként teljesen jogosan nem Costának adták azt a gólt, kaput sem talált volna az a lövés (? - szerintem inkább beadás akart lenni).
(azzal persze egyet értek, hogy ha ezt Kane-nak adták, akkor az egy vicc)
egy az nem csak a bírókra értette a hadjáratot, kettő pedig nem véletlen hogy mi kaptuk meg a legkevesebb büntetőt szám szerint kettőt..
de játszd csak rafaval az elfogulatlan mintaszurkolót ha ti ezzel érzitek magatokat különcnek.. könnyebb becsicskulni és semlegesnek maradni :lol:

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Premier League

#10602 Hozzászólás Szerző: gerawba »

easy írta:Kane-nek adták végül ezt a bohóc gólt, persze Costa CC-final gólja öngól lett. :lol: Nyilván tökmindegy, de nah. #CampaignAgainstChelsea

https://youtu.be/ZhgfOx20iqY?t=37s" onclick="window.open(this.href);return false;
Ez a "hadjárat a Chelsea ellen" csak Mourinho agyszüleménye, csak a szokásos felelősség terelés (még akkor is, ha sokat hibáznak ellenünk (is) a bírók)...
Egyébként teljesen jogosan nem Costának adták azt a gólt, kaput sem talált volna az a lövés (? - szerintem inkább beadás akart lenni).
(azzal persze egyet értek, hogy ha ezt Kane-nak adták, akkor az egy vicc)
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
easy
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2013. augusztus 12., hétfő 21:08
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#10603 Hozzászólás Szerző: easy »

Kane-nek adták végül ezt a bohóc gólt, persze Costa CC-final gólja öngól lett. :lol: Nyilván tökmindegy, de nah. #CampaignAgainstChelsea

https://youtu.be/ZhgfOx20iqY?t=37s" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#10604 Hozzászólás Szerző: béla »

ChesterB írta:Szerintem ő lesz az: http://weaintgotnohistory.sbnation.com/ ... p-database" onclick="window.open(this.href);return false; :)
Óóó igen,köszönöm :D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#10605 Hozzászólás Szerző: Chester »

Szerintem ő lesz az: http://weaintgotnohistory.sbnation.com/ ... p-database" onclick="window.open(this.href);return false; :)

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#10606 Hozzászólás Szerző: béla »

ChesterB írta:
béla írta:Valaki anno linkelt egy oldalt ahol fel voltak sorolva a játékosok fizetései. Nem tudja valaki,hogy hol érhetném el?
Pontatlan az összes. Viccen kívül mondom, érdemes a football manager legújabb kiadását végigböngészni, még mindig az a legpontosabb a neten találhatók közül, bár ebben is van egy hiba: én úgy tudom Terry-vel úgy hosszabbítottunk, hogy megfelezték a fizetését, ehhez képest minden forrás a régi, heti 175k-s fizut írja hozzá.

Még nyári adatbázissal itt van egy, bár azóta sok játékosnál volt szerződéshosszabbítás.
http://www.neoseeker.com/forums/79448/t ... iscussion/" onclick="window.open(this.href);return false;
Amire én gondolok,ott FFP szempontból fel volt sorolva,hogy melyik játékos mennyibe kerül az adott évben meg hasonlók. Eléggé pontosnak tűnt. Ha jól emlékszem még a mindenféle ifijeink is fel voltak tüntetve,még azok is,akik még a felnőtt csapat közelébe se kerültek.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#10607 Hozzászólás Szerző: Chester »

béla írta:Valaki anno linkelt egy oldalt ahol fel voltak sorolva a játékosok fizetései. Nem tudja valaki,hogy hol érhetném el?
Pontatlan az összes. Viccen kívül mondom, érdemes a football manager legújabb kiadását végigböngészni, még mindig az a legpontosabb a neten találhatók közül, bár ebben is van egy hiba: én úgy tudom Terry-vel úgy hosszabbítottunk, hogy megfelezték a fizetését, ehhez képest minden forrás a régi, heti 175k-s fizut írja hozzá.

Még nyári adatbázissal itt van egy, bár azóta sok játékosnál volt szerződéshosszabbítás.
http://www.neoseeker.com/forums/79448/t ... iscussion/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#10608 Hozzászólás Szerző: béla »

Valaki anno linkelt egy oldalt ahol fel voltak sorolva a játékosok fizetései. Nem tudja valaki,hogy hol érhetném el?

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6290
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#10609 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Kész csoda, de csak elmeszelték három meccsre ezt az űberkemény liverpooli hülyegyereket:

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... eg-2403183" onclick="window.open(this.href);return false;
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#10610 Hozzászólás Szerző: béla »

ChesterB írta:Észre se vettem hogy terveznek ilyen szabályt, de ha eltörlik akkor nem maradtam le semmiről.
béla írta:Azt mondjuk nem értem,hogy hogyan tudtunk Svájcból meg Lengyelországból igazolni,ha 18 év alatt nem lehet 90 percnél messzebb lakó játékosokat leigazolni.
Pont ez lenne a lényeg, hogy (Wenger) a sok klub ne külföldről importáljon saját nevelésű/HG játékosokat, hanem angolok töltsék ki ezeket a feltételeket, amikből reményeik szerint később profitálhat a válogatottjuk.

(ha irónia volt akkor bocs)
Igazoltunk a nyáron két játékost,egyet Svájcból,egyet Lengyelországból,ezért írtam. Ez a szabály már életben van jó pár éve,de mi ennek ellenére hoztunk(amúgy valószínűleg tök feleslegesen) játékosokat Európa más részeiről.
gerawba írta:
béla írta: Jaja,erre gondoltam. De hát akkor úgy néz ki,hogy eltörlik.
Azt mondjuk nem értem,hogy hogyan tudtunk Svájcból meg Lengyelországból igazolni,ha 18 év alatt nem lehet 90 percnél messzebb lakó játékosokat leigazolni.
Gondolom előbb Angliába (London) költöztek (költöztették őket), onnantól meg semmi akadálya a dolognak.
Erre én is gondoltam, valószínűleg hivatalosan iskolába jöttek Angliába vagy valami hasonló,Bertrand Traoréval is voltak ilyen ügyek, hivatalosan iskolai ösztöndíjjal tartózkodott az országban,közben pedig velünk edzett.
Így is felmerül a kérdés,hogy mennyire ellenőrzik ezt szigorúan,hisz bármelyik angol sráccal is meg lehet csinálni,hogy beíratják egy Londoni iskolába,és kész is,hivatalosan ott tartózkodik albérletben vagy valami.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#10611 Hozzászólás Szerző: Николаевич »


Örülök hogy ő is így gondolja.. Idén elég volt nem alulmúlni a többi szerencsétlen csapatot, de jövőre már nem fog ennyi pontot elszórni az MU és a Liverpool, a City meg egy rakat új játékossal(és talán új edzővel) összekaphatja magát. Arról már nem is beszélve hogy a Real-Barca-Bayern hármastól elég messze vagyunk.

A tavalyi szezonhoz képest feljebb raktuk a lécet, remélhetőleg jövőre ezt meg tudjuk ismételni, nem torpanunk meg.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#10612 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

http://www.espnfc.com/blog/espn-fc-unit ... ague-glory" onclick="window.open(this.href);return false;
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Premier League

#10613 Hozzászólás Szerző: gerawba »

béla írta: Jaja,erre gondoltam. De hát akkor úgy néz ki,hogy eltörlik.
Azt mondjuk nem értem,hogy hogyan tudtunk Svájcból meg Lengyelországból igazolni,ha 18 év alatt nem lehet 90 percnél messzebb lakó játékosokat leigazolni.
Gondolom előbb Angliába (London) költöztek (költöztették őket), onnantól meg semmi akadálya a dolognak.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#10614 Hozzászólás Szerző: Chester »

Észre se vettem hogy terveznek ilyen szabályt, de ha eltörlik akkor nem maradtam le semmiről.
béla írta:Azt mondjuk nem értem,hogy hogyan tudtunk Svájcból meg Lengyelországból igazolni,ha 18 év alatt nem lehet 90 percnél messzebb lakó játékosokat leigazolni.
Pont ez lenne a lényeg, hogy (Wenger) a sok klub ne külföldről importáljon saját nevelésű/HG játékosokat, hanem angolok töltsék ki ezeket a feltételeket, amikből reményeik szerint később profitálhat a válogatottjuk.

(ha irónia volt akkor bocs)

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#10615 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

béla írta: Azt mondjuk nem értem,hogy hogyan tudtunk Svájcból meg Lengyelországból igazolni,ha 18 év alatt nem lehet 90 percnél messzebb lakó játékosokat leigazolni.

Roman helikoptere villámgyors ;)

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#10616 Hozzászólás Szerző: béla »

Zala0821 írta:
ChesterB írta:
béla írta:Viszont ha ezt bevezetik,akkor jó lenne,ha eltörölnék a távolságos szabályt.
Távolságos szabály?
Sztem erre gondolt

The principal changes from the former academy system are:

Abolition of the "90-minute" rule – Academies were only allowed to sign players aged under 18 if they reside within 90 minutes travel of the training facility. This has historically provided each club with a "catchment area". There were some exceptions to the rule to provide for players living in remote areas. Larger clubs were prevented from taking youth players away from home at a young age for training.

A four-tier academy system – It is proposed that there will be four gradings of academies, with the highest rated academies being able to sign the best players and command the largest fees. Category 1 academies will have high contact time with young players, require a minimum of 18 full-time staff and an operational budget of £2.5m. Academies will be reviewed every two years and re-categorised if necessary. Categorisation is the result

Itt a wiki: http://en.wikipedia.org/wiki/Elite_Play ... mance_Plan" onclick="window.open(this.href);return false;
Jaja,erre gondoltam. De hát akkor úgy néz ki,hogy eltörlik.
Azt mondjuk nem értem,hogy hogyan tudtunk Svájcból meg Lengyelországból igazolni,ha 18 év alatt nem lehet 90 percnél messzebb lakó játékosokat leigazolni.

Zalán

Re: Premier League

#10617 Hozzászólás Szerző: Zalán »

ChesterB írta:
béla írta:Viszont ha ezt bevezetik,akkor jó lenne,ha eltörölnék a távolságos szabályt.
Távolságos szabály?
Sztem erre gondolt

The principal changes from the former academy system are:

Abolition of the "90-minute" rule – Academies were only allowed to sign players aged under 18 if they reside within 90 minutes travel of the training facility. This has historically provided each club with a "catchment area". There were some exceptions to the rule to provide for players living in remote areas. Larger clubs were prevented from taking youth players away from home at a young age for training.

A four-tier academy system – It is proposed that there will be four gradings of academies, with the highest rated academies being able to sign the best players and command the largest fees. Category 1 academies will have high contact time with young players, require a minimum of 18 full-time staff and an operational budget of £2.5m. Academies will be reviewed every two years and re-categorised if necessary. Categorisation is the result

Itt a wiki: http://en.wikipedia.org/wiki/Elite_Play ... mance_Plan" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#10618 Hozzászólás Szerző: Chester »

béla írta:Viszont ha ezt bevezetik,akkor jó lenne,ha eltörölnék a távolságos szabályt.
Távolságos szabály?

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#10619 Hozzászólás Szerző: béla »

Viszont ha ezt bevezetik,akkor jó lenne,ha eltörölnék a távolságos szabályt.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#10620 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ha megnézed, saját nevelésű játékost mostanság nem adtunk el (olyat legalábbis nem, aki simán kerettag lehetne már most is), az ilyen lépések meg pont azt akadályoznák meg, hogy a 16 évesen vett külföldi játékosok ne legyenek HG státuszban, ergo a saját akadémiád neveljen belőle játékost, és ne másé.

Válasz küldése