Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#4381 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Sajnos almomban Courtois kivedett tizijevel kiesunk, de azert nagyon bizom a sikerben. Hatalmas lenne megint elverni a Bayernt a dontoben. (a legeslegregebbi cimbim hatalmas Bayern fan, raadasul utalja a Chelsea-t, marcsak ezert is.:-))
Jo jel, hogy ket eve is Nepalban neztem az elodonto visszavagojat es most is itt vagyok Kathmanduban, szoval nyernunk kell...:-)
Only one Di Matteo!

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Bajnokok Ligája

#4382 Hozzászólás Szerző: béla »

ChesterB írta:Mourinhoval ez nem fordulhat elő, komoly tétnél eddig mindig ott voltunk fejben, márpedig most eléggé komoly a tét, az egyetlen kupa most a BL ahol reálisan esélyünk van, azaz csak a saját kezünkben a sorsunk. Remélem nem szórakozzuk el.
Sunderland ellen is komoly volt.. :D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#4383 Hozzászólás Szerző: Chester »

Mourinhoval ez nem fordulhat elő, komoly tétnél eddig mindig ott voltunk fejben, márpedig most eléggé komoly a tét, az egyetlen kupa most a BL ahol reálisan esélyünk van, azaz csak a saját kezünkben a sorsunk. Remélem nem szórakozzuk el.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#4384 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

koni0725 írta:
laczze írta: szerintem nincs okunk aggódni a döntőben a csapat!
Remélem a srácok nem így mennek ki a pályára.
Hát nagyon remélem, hogy nem így mennek ki, mert akkor csúnyán besz*ptuk.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3209
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Bajnokok Ligája

#4385 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

laczze írta: szerintem nincs okunk aggódni a döntőben a csapat!
Remélem a srácok nem így mennek ki a pályára.
211! NEW RECORD!

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Bajnokok Ligája

#4386 Hozzászólás Szerző: laczze »

Nem tudom, hogy ki hogyan van vele de én egyáltalán nem félek a szerdától. Ha hozzuk ezt a fajta elszántságot és mentalistást márpedig minimum, akkor jó hogy nem lesz gond, szerintem nincs okunk aggódni a döntőben a csapat!
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#4387 Hozzászólás Szerző: Chester »

Igazából ma azért nyertünk mert fejben még mindig a legerősebb csapat vagyunk, elfogultság nélkül. Ehhez a taktikához kötélidegek kellenek, ami a mai kezdőnkben még a 20 éves Kalas-ban is megvolt. Ezt az előnyt kell kihasználni szerdán, az Atletico játékosai nem tűnnek fejben erősnek, hiába nagyon jó csapat, ahogy a Liverpool is, akaratosnak akaratos Simeone filozófiája de kapkodós is, ha megelékszenek a 0-0-lal és rámennek a tizikre a kezdő sípszót követően akkor nem számítok gála meccsre, de ki kell használnunk a mentális előnyünket, sajnos ebből a szempontból Ramires miatt hátrányból indulunk, de láthattuk kedden és 2 éve is hogy mennyire jó ebben a filozófiában.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#4388 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

ChesterB írta:Hasonló játékot várnék el szerdára is, még az eredmény is stimmel. Annyival lesz nehezebb hogy a középpályán nem a ma is rendkívül fegyelmezett Mikel-Lampard-Matic trió lesz, hanem a kevésbé fegyelmezett, de nagy meccseken ebben a taktikában hatékony Luiz-Ramires duó, a védelmünkkel nem lesz gond, a csatárkérdés az érdekes. Torres-t én cserének szánnám, ma is mennyivel jobbnak tűnt a teljesítmény a fáradt és lomha Ba-hoz képest a fáradt Liverpool védelem ellen, kezdőként viszont nem hiszem hogy ennyire hasznos lenne. Eto'o-val nem tudom mi van, de remélem a padra odafér azért, meg Hazard is.
Én bele se merek gondolni egyelőre a szerdába. Próbálom minden mással elterelni a figyelmem. Nagyon nehéz lesz, mert sokkal kevesebb játékos áll majd a rendelkezésünkre, de valahogy meg kell csinálni.

Egyébként ugyan nem láttam a mai meccset, de egy 12 perces összefoglaló alapján meg tudom állapítani, hogy próbálkoztunk kontrákkal. Ennyit szerettem volna kedden is látni, mert akkor most könnyen lehet, hogy nem 0-0-ról fordulnánk hanem 1 vagy 2 gólos előnyből. A védekezésünk ugyan úgy rendben volt ma is (az összefoglaló alapján) és mégis sikerült gólokat szereznünk.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#4389 Hozzászólás Szerző: Chester »

Hasonló játékot várnék el szerdára is, még az eredmény is stimmel. Annyival lesz nehezebb hogy a középpályán nem a ma is rendkívül fegyelmezett Mikel-Lampard-Matic trió lesz, hanem a kevésbé fegyelmezett, de nagy meccseken ebben a taktikában hatékony Luiz-Ramires duó, a védelmünkkel nem lesz gond, a csatárkérdés az érdekes. Torres-t én cserének szánnám, ma is mennyivel jobbnak tűnt a teljesítmény a fáradt és lomha Ba-hoz képest a fáradt Liverpool védelem ellen, kezdőként viszont nem hiszem hogy ennyire hasznos lenne. Eto'o-val nem tudom mi van, de remélem a padra odafér azért, meg Hazard is.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#4390 Hozzászólás Szerző: Chester »

Én azért nyugodtabb lennék ha a szezon legfontosabb szakaszára felépülne, nincs bajom a cseréivel, de akkor ki lesz a cserepadon megint szerdán? Nincs Matic, Salah, Cech, Lampard és Mikel, Terry és Hazard kérdéses, marad a padunkon Hilario, Kalas, Aké, van Ginkel, Ba, Eto'o/Torres és még egy ifista? Az azért elég karcsú.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Bajnokok Ligája

#4391 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ChesterB írta:Nagy a baj, Hazard vasárnap biztos nem lesz bevethető, de lehet szerdára sem. :(

A PSG elleni visszavágó előtt is jött a duma, hogy Eto'o jó ha a keretben lesz, erre kezdő volt. Amúgy Hazard nélkül is meglehet a továbbjutás. Ha a párizsiakat le tudtuk győzni 2-0-ra nélküle akkor az Atletit is le tudjuk 1-0-ra vagy 2-1-re. Oscar, Willian és Schürrle is nagyon veszélyes, Eto'o és Ba is bármikor be tud találni, Torres meg hátha belebotlik a labdába. Ha két meccsen egy gólt sem tudunk lőni egy Atletico Madrid-nak Hazard nélkül akkor komolyan el kell gondolkodnunk..

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#4392 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nagy a baj, Hazard vasárnap biztos nem lesz bevethető, de lehet szerdára sem. :(

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Bajnokok Ligája

#4393 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Николаевич írta:A Telegraph szerint benne van a pakliban, hogy Terry játszhat az Atleti ellen.
José sem zárta ki a lehetőségét, hogy felépüljön tehát szerintem ott lesz a keretben szerdán, még ha nem is játszik és Hazardra is azt mondta, hogy meg kell várni fit lesz-e szerdáig de elképzelhető, hogy ő is csatlakozik csapathoz!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Bajnokok Ligája

#4394 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

A Telegraph szerint benne van a pakliban, hogy Terry játszhat az Atleti ellen.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Bajnokok Ligája

#4395 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Remélem nem adják oda a meccset, kezdenek a Pool szurkolók MU-fanba átmenni... Nekem deja vu-m van két éve ugyanez volt 2 Barca meccs között egy idegenbeli Arsenal meccs (megjegyzem ekkor még harcban voltunk a 4. helyért) és akkor a B-csapatunkal simán lehoztuk a 0-0-at úgy, hogy "buszozni" se kellett, szóval egy dontetlenben bízom :)
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Bajnokok Ligája

#4396 Hozzászólás Szerző: gerawba »

4 éve a Liverpool leadta nekünk a meccset otthon, amivel bajnokok lettünk a MU előtt (Stevie G gólpassz Drogábnak többek között...), szerintem most visszaadjuk nekik, már csak azért is, mivel nekünk már teljesen mindegy.
A 3. helyet majd otthon az elődöntő után a Norwich ellen bebiztosítjuk.

Ez a Liverpool akkor is megverne minket szerintem otthon, ha a legjobb 11-el állnánk ki, így meg főleg, nekik a bajnoki címhez gyakorlatilag csak ez a győzelem kell.

Ha már így elcsesztük az utolsó 1 hónapot, akkor minden erővel a BL-re.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Bajnokok Ligája

#4397 Hozzászólás Szerző: Spring »

Hát de gondoljatok bele, valószínűleg Kalas és Aké kezdeni fog a védelemben és még Christensen nevét is suttogják. Szerintem benne van egy nagyobb zakó a fiatalokkal a védelemben. Mondjuk már a PL idén nem tud érdekelni, a Pool-nak meg már egyszer ugyanúgy átengedtük a győzelmet, akkor BL és FA kupa lett belőle :)
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#4398 Hozzászólás Szerző: Chester »

Spring írta:Ja, hétvégén Liverpool-ra mehet ház, kocsi minden. Szerintetek? Egy húszassal meg fogom dobni szerintem.
Én két esélyre raktam, x vagy Chelsea. Buszozni így is tudunk. 8)

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Bajnokok Ligája

#4399 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

Spring írta:Most nézem, hogy az Atletico sorsdöntő meccset játszik idegenben vasárnap a Valencia ellen. Tök jó, mi tőlünk a szerdai leendő kezdőből nem fog játszani senki, végre kipihentek leszünk egyszer a szezonban...

Ja, hétvégén Liverpool-ra mehet ház, kocsi minden. Szerintetek? Egy húszassal meg fogom dobni szerintem.
Azért gondoljuk át, a meccshiányos Cole biztosan játszani fog, Lampard Mikel eltiltott a BL-ben, Matic és Salah nem játszhat ott. Eto'o nagy valószínűleg kezdő lesz szerdán szóval játszhat Ba is.
Azért egy Cole, Lampard, Mikel, Matic, Salah és Ba nem hinném hogy olyan rossz kezdő lenne hogy eleve temetni kellene a csapatot. X simán benne lesz a meccsbe.
Nyilván sokkal esélyesebb a Pool, főleg hogy nekünk a BL az elsődleges (amit már régebben is akartam) de azért így sincs rossz csapatunk. Persze mellettük szól a hazai pálya, és stb minden fontos tényező is, de x azért benne lehet szerintem!
»» KTBFFH! CHELSEA ««

dacultras
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#4400 Hozzászólás Szerző: dacultras »

Spring írta:Most nézem, hogy az Atletico sorsdöntő meccset játszik idegenben vasárnap a Valencia ellen. Tök jó, mi tőlünk a szerdai leendő kezdőből nem fog játszani senki, végre kipihentek leszünk egyszer a szezonban...

Ja, hétvégén Liverpool-ra mehet ház, kocsi minden. Szerintetek? Egy húszassal meg fogom dobni szerintem.
jaja, én tegnap raktam meg, de ment mellé még a city

Válasz küldése