Edzőkérdés

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Edzőkérdés

#3941 Hozzászólás Szerző: Bon »

Ramox írta:Guardiola said: "Leaving? We'll leave that for another day."
"Today is not the day to talk about that."

http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 21,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;?

Teljesen biztos vagyok benne, hogy ő az új edzőnk. Ha maradna, nem gondoljátok, hogy kerek-perec megmondaná? De ő nyitva hagyja a kérdést....
Így van. Most már én is biztos vagyok benne.
Én örülök neki. :D

"Chelsea eye Barcelona boss Pep Guardiola

Chelsea were last night placed on red alert that Barcelona boss Pep Guardiola could be available this summer."
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bon 2011. május 28., szombat 10:08-kor.

tru23

Re: Edzőkérdés

#3942 Hozzászólás Szerző: tru23 »

Előre leszögezem, hogy behányok a Barcától, de kicsit azért furán látjátok itt a dolgokat.

Szerintem Guardiola nem lenne olyan rossz. Mit hoztatok fel, milyen kell legyen az új edző?

- Fiatal: Ok
- Bátor: Ok
- Építkezzen, nyúljon a fiatalokhoz: Ok
- Legyen nemzetközi, BL tapasztalata: Ok
- Jól motiválja a csapatát: Ok

Akkor? Mi a gond? Ennél jobban nehéz megfelelni, és tényleg ezek voltak felhoza Carlo ellen. Most akkor?

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Edzőkérdés

#3943 Hozzászólás Szerző: emsanya »

GereZsolt írta:Kizártnak tartom h Pep bármilyen színtéren is beválna nálunk. Itt nem egy odavissza elclassico van egy évben. Itt van 6 top csapat, plusz a további 10 is képes bármikor megrakni bárkit, azért ez nem így van spanyolban. A fiatalok beépítéséhez meg annyit, hogy egy Messi mellé persze, hogy bátran rámolja be a Dos Santos féléket, mivel a kicsi úgyis megoldja az amúgy többnyire előre lefutott spanyol bajnokikat. Itt ez a rendszer, sőt ez a focistílus se működik, elég megnézni, hogy hány barca stílusú játékos válik be angliában.
A top 6-os támadó focit játszó angol arsenal nem lőtt kapura a nou camp-ban, nem hinném hogy lehetne különséget tenni a két liga között, ilyen szinten...
Nekünk meg nem tudom Carlo alatt az elmúlt idényben mi volt a stílusunk :D . És ezek után felőlem jöhet bárki, akinek van valami határozott elképzelése...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Edzőkérdés

#3944 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Azért ennyire ne túlozzunk már, hogy a barca csak Messi-ből áll, ez nem egyéni sport :D . Azért ahoz nem kell Messi, hogy minden meccsen labda tartással uralják a játékot, vagy Xavi és Iniesta szintén aranylabdás formában játszik, osztogatják a labdákat, már egy jó ideje. A védelmük is a legkevesebb gólt kapta.

Persze, ilyen egyszerű, hogy Messi-t beállítom és megnyertük a meccset...

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#3945 Hozzászólás Szerző: langidave »

Ramox írta:Guardiola said: "Leaving? We'll leave that for another day."
"Today is not the day to talk about that."

http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 21,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;?

Teljesen biztos vagyok benne, hogy ő az új edzőnk. Ha maradna, nem gondoljátok, hogy kerek-perec megmondaná? De ő nyitva hagyja a kérdést....
Azért valaki szolhatna neki, hogy itt nincs Messi aki megmenti a száját a vereségtől.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Edzőkérdés

#3946 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

edeskeves írta:És arról Guardiola tehet h ilyen fáradt a la liga?
Mellesleg bizonyitott már európai elitcsapatok ellen is, hisz épp holnap készül bl-t nyerni ismét..
Az más kérdés h a Chelsea jelenlegi keretével nem lehet "barcásan" játszani.
Háááát azért én ezt így nem mondanám:D Nézd csak meg az elmúlt 3 év elődöntőit:D De tény, hogy nyert egy bl-t már, de azzal a csapattal nem is volt nehéz, ettől még ő nem klasszis edző, inkább csak egy jó motivátor.

Avatar
Cech 1
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2009. június 19., péntek 23:54
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Norwich

Re: Edzőkérdés

#3947 Hozzászólás Szerző: Cech 1 »

dankodavid írta:Juhe, neki ugy orulnek, mintha szogeket vernenek a talpamba, majd megkernenek, hogy ugraljak a fejemen...
Ezmekkora :lol: :lol: :lol:

edeskeves
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Edzőkérdés

#3948 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

És arról Guardiola tehet h ilyen fáradt a la liga?
Mellesleg bizonyitott már európai elitcsapatok ellen is, hisz épp holnap készül bl-t nyerni ismét..
Az más kérdés h a Chelsea jelenlegi keretével nem lehet "barcásan" játszani.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Edzőkérdés

#3949 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Kizártnak tartom h Pep bármilyen színtéren is beválna nálunk. Itt nem egy odavissza elclassico van egy évben. Itt van 6 top csapat, plusz a további 10 is képes bármikor megrakni bárkit, azért ez nem így van spanyolban. A fiatalok beépítéséhez meg annyit, hogy egy Messi mellé persze, hogy bátran rámolja be a Dos Santos féléket, mivel a kicsi úgyis megoldja az amúgy többnyire előre lefutott spanyol bajnokikat. Itt ez a rendszer, sőt ez a focistílus se működik, elég megnézni, hogy hány barca stílusú játékos válik be angliában.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#3950 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Juhe, neki ugy orulnek, mintha szogeket vernenek a talpamba, majd megkernenek, hogy ugraljak a fejemen...
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Patrik17
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 14:25

Re: Edzőkérdés

#3951 Hozzászólás Szerző: Patrik17 »

Ramox írta:Teljesen biztos vagyok benne, hogy ő az új edzőnk. Ha maradna, nem gondoljátok, hogy kerek-perec megmondaná? De ő nyitva hagyja a kérdést....
csodálkoznék, és örülnék. ezzel a Barcelonánál vége lesz valaminek. Nagyon remélem. Pep nagy motivátor, bár van még sok hibája és csinál rutintalan sablonos dolgokat, de jó edző. Így viszont az a kérdés hogy ki lesz majd a Barca edzője... de szerintem az hogy Guardiola megy v marad az holnap ilyenkor ha nem lesz hosszabbítás, már sejthető lesz.Mourinho is már a pályán búcsúzkodott.

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Edzőkérdés

#3952 Hozzászólás Szerző: Ramox »

Guardiola said: "Leaving? We'll leave that for another day."
"Today is not the day to talk about that."

http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 21,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;?

Teljesen biztos vagyok benne, hogy ő az új edzőnk. Ha maradna, nem gondoljátok, hogy kerek-perec megmondaná? De ő nyitva hagyja a kérdést....

Avatar
Patrik17
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 14:25

Re: Edzőkérdés

#3953 Hozzászólás Szerző: Patrik17 »

emsanya írta:Ronaldo 50 gólt rakott hozzá a real játékához, valahogy mégse nyerték meg a bajnokságot és nem játszanak BL döntőt...
igen, de Ronaldo akkor kezdett meccsenként hármat rugdosni mikor már minden eldőlt. És ha megnézed a Realban volt még Özil,Ade, meg Benzema akik lőttek jó párat a vége felé. Vagyis Özil inkább osztogatott.
chiedis írta:hogy mennyire tehetetlen lesz az új csapataiban Messi nélkül.
ez meg lehet...
De azt tegyük hozzá hogy Xavinak is nagyon sokat köszönheti a Barca, meg Iniestának. De tény hogy Messi az az ember, akiakkor lövi a gólt (pontosabban akkoris) amikor a legnagyobb szükség van rá. Akkor egy már unalmas meccset,egy villanással eldönt. Ha elmegy a Chelseahez Pep kíváncsi leszek hogy ezt a kulcsszerepet kinek hagyja. Mert minden csapatba van egy valaki aki a hátán viszi a csapatot.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Edzőkérdés

#3954 Hozzászólás Szerző: emsanya »

chiedis írta:GárdiÓLa még nem jött rá, hogy mennyire tehetetlen lesz az új csapataiban Messi nélkül. Mert lófaszjóska Sneijder, Xavi vagy akárhova megy, elalibizett.
Messi meg megnyert neki mindent.
Mindenki tisztában van avval, hogy Pedro és Villa támadópáros február 26 (!) óta 2, azaz 1+1 gól lőtt ?
Mégis vki hozzárakott azóta vagy 30-40 gólt. Érdekes. Sosem tudom miért érvelek arra, hogy mindent az a helyes kisfiú csinál.

Ha jó edző imázst akar fenntartani, vagy maradjon a picsáján, vagy vigye magával Messit. Utóbbi lehetetlenebb.
Ronaldo 50 gólt rakott hozzá a real játékához, valahogy mégse nyerték meg a bajnokságot és nem játszanak BL döntőt...

Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: Edzőkérdés

#3955 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

chiedis írta: Messi meg megnyert neki mindent.
Azért ez így nagyon le van egyszerűsítve. :)

Én örülnék Pep-nek, Rijkaardnak is, Hiddink-nek is de még Grant-et is csípem, a többi jelölt hidegen hagy.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Edzőkérdés

#3956 Hozzászólás Szerző: chiedis »

GárdiÓLa még nem jött rá, hogy mennyire tehetetlen lesz az új csapataiban Messi nélkül. Mert lófaszjóska még Sneijderrel, Xavival is, akárhova megy, elalibizik.
Messi meg megnyert neki mindent.
Mindenki tisztában van avval, hogy Pedro és Villa támadópáros február 26 (!) óta 2, azaz 1+1 gól lőtt ?
Mégis vki hozzárakott azóta vagy 30-40 gólt. Érdekes. Sosem tudom miért érvelek arra, hogy mindent az a helyes kisfiú csinál.

Ha jó edző imázst akar fenntartani, vagy maradjon a picsáján, vagy vigye magával Messit. Utóbbi lehetetlenebb.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Edzőkérdés

#3957 Hozzászólás Szerző: emsanya »

rafanadal írta:
emsanya írta:Én egyáltalán nem utálom a barcát :D , közömbösek, csak elismerem, amit csinálnak. Ez az ami csak akkor derülne ki, ha idejönne :D . Az amit ő képvisel, nekem szimpatikus, jobban szeretem mint az olaszos felfogást, amit az elmúlt idényben is mutattunk.
Nem speciel rád értettem, hanem úgy a fórumozók többségére. Ha választani kell én is sokkal inkább őt választanám, mint valami olaszt (Zola kivétel), de azért tőle sem lennék elragadtatva. Elfogadom kategória és közben azt mondom, hogy lehetne rosszabb is.
Jah, valahogy úgy. Igazából én is már sok mindenkinek örülnék, csak már derülne ki, valami hírfoszlány, amire lehet alapozni.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Edzőkérdés

#3958 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

emsanya írta:Én egyáltalán nem utálom a barcát :D , közömbösek, csak elismerem, amit csinálnak. Ez az ami csak akkor derülne ki, ha idejönne :D . Az amit ő képvisel, nekem szimpatikus, jobban szeretem mint az olaszos felfogást, amit az elmúlt idényben is mutattunk.
Nem speciel rád értettem, hanem úgy a fórumozók többségére. Ha választani kell én is sokkal inkább őt választanám, mint valami olaszt (Zola kivétel), de azért tőle sem lennék elragadtatva. Elfogadom kategória és közben azt mondom, hogy lehetne rosszabb is.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Edzőkérdés

#3959 Hozzászólás Szerző: emsanya »

rafanadal írta:
emsanya írta:Hát nem tudom, ez hogy nem tud változatni vagy megfogják a barcát, minden 60.-ik meccsre igaz :D . Carlo minden második meccsen tehetetlen volt ebben a szezonban. A kulcs meccsekről nem is beszélve...
Igen, csak azért akármennyire is utáljuk a Barca-t, azért a Barca és a Chelsea között különbség van. Ha most eljönne ide, akkor nem minden 60. meccsen kerülne ebbe a helyzetbe, hanem gyakrabban.
Én egyáltalán nem utálom a barcát :D , közömbösek, csak elismerem, amit csinálnak. Ez az ami csak akkor derülne ki, ha idejönne :D . Az amit ő képvisel, nekem szimpatikus, jobban szeretem mint az olaszos felfogást, amit az elmúlt idényben is mutattunk.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Edzőkérdés

#3960 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

emsanya írta:Hát nem tudom, ez hogy nem tud változatni vagy megfogják a barcát, minden 60.-ik meccsre igaz :D . Carlo minden második meccsen tehetetlen volt ebben a szezonban. A kulcs meccsekről nem is beszélve...
Igen, csak azért akármennyire is utáljuk a Barca-t, azért a Barca és a Chelsea között különbség van. Ha most eljönne ide, akkor nem minden 60. meccsen kerülne ebbe a helyzetbe, hanem gyakrabban.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Válasz küldése