Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Bajnokok Ligája

#13561 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

kokas18 írta:jó haggyuk ezt a témát!!!!milkyen chelsea szurkolók vagyunk akik nem tudnak össztartani
pffffffffffffffffffffffffff úristen :evil: :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted:
összefogás az ha itt most mindenki káromkodik és elküldi CA-t és a mostanában rosszul játszó játékosokat az édes nevelő anyjukba?

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Bajnokok Ligája

#13562 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

LaTe írta:
tomi87 írta:Lampard pedig egy nagy nulla volt,lassan már 32 éves és szerintem egyre szarabb lesz ő is!
Röviden: Fu*k You! Terry mellett ő a másik élő legendánk. Látszik, hogy sehol nem voltál még pár éve...
Fu.k you neked te szarházi!!!Lehet,hogy te nemvoltál még pár éve sehol!!!!!Pontosan tudom,hogy Lampard egy legenda,de sajnos lassan eljár felette az idő!!!!
Chelsea The Pride Of London

bihary
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2010. február 26., péntek 20:16
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Bajnokok Ligája

#13563 Hozzászólás Szerző: bihary »

most van a snejder interju:))

Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: Bajnokok Ligája

#13564 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

LaTe írta:
tomi87 írta:Lampard pedig egy nagy nulla volt,lassan már 32 éves és szerintem egyre szarabb lesz ő is!
Röviden: Fu*k You! Terry mellett ő a másik élő legendánk. Látszik, hogy sehol nem voltál még pár éve...
Röviden: pff, ha a legenda szar akkor szar, ezzel nem magyarázhatod basszus...

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#13565 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

mYkr0 írta:Még mindig csak röhögök, a meccs vége óta. JÓ ez az inter. Kurvajók. Nevetséges az europai "legjobb" 8 : Lyonnal, Interrel, Bayernnel, Cszkamoszkvával, Bordeaux/Olympiakosszal :D::D
Én is ezen röhögtem. Hajrá mostmár Boreaux CSKA. :D

pucin
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2009. december 3., csütörtök 0:26
Kedvenc játékos: Lampard Iva
Kedvenc exjátékos: Robben Joe Cole
Tartózkodási hely: Körösszegapáti

Re: Bajnokok Ligája

#13566 Hozzászólás Szerző: pucin »

Na jó éjszakát mindenkinek!! Csak emlékeztetőül: ha minden igaz egy csapatnak szurkolunk! Öljük meg az olaszokat a németeket vagy bárkit aki nyerni mer ellenünk de egymást ne szidjuk mert akkor nem egyeznek az érdekeink és így nem lehet erőt adni a csapatnak!! Hajrá CHELSEA még ha ki is kaptunk!!!

bihary
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2010. február 26., péntek 20:16
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Bajnokok Ligája

#13567 Hozzászólás Szerző: bihary »

ne veszekedjunk csak annyi a lenyeg h sok nagyokos azt hiszi h ha kiestunk a bl bol akkor megnyerjuk a pl-t.szerintem az is eluszo felbe van mert sajna a manchaster jo formaban van.

Sindu
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#13568 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Robben már nem jön vissza. Viszont jönni fog egy Stoch, aki remélem végre be fog robbanni, mert már a nagy számok törvénye alapján is lennie kell egy fiatalnak, akinek a kvalitásai elegendők a kezdőcsapathoz.
Igazából nem vagyunk annyira messze attól a játékerőtől, amire vágyunk, talán Stoch elég lesz hozzá, hogy vele meglegyen.

Persze ez megint nem elég a BL-győzelemhez, megint csak 2008-at és 2009-et tudom felhozni példának...

kokas18
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2009. október 25., vasárnap 9:52
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Mutu

Re: Bajnokok Ligája

#13569 Hozzászólás Szerző: kokas18 »

jó haggyuk ezt a témát!!!!milkyen chelsea szurkolók vagyunk akik nem tudnak össztartani
pffffffffffffffffffffffffff úristen :evil: :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted:

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3209
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Bajnokok Ligája

#13570 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

bihary írta:
dunyha írta:Ez off, sry moderátorok: de szerintem zárjuk le a fórumokat, én próbálok értelmesen hozzászólni, még ha el vagyok keseredve ... de itt minden 2. hozzászólást törölni lehetne...
bolond vagy ember? azert van forum h kiengedjuk a gozt,tan zavarunk valakit a kedvunk szerint beszelunk 1 ilyen szar mecs utan?
A gőzt nem itt kell kiengedni. Főleg nem olyan módon, ahogy te csinálod. Ahelyett, hogy a társadat sértegeted mittomén igyál egy sört vagy valami erősebbet, de amíg nem tudsz lehiggadni felesleges ide írnod.
211! NEW RECORD!

LaTe
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2009. szeptember 2., szerda 19:46

Re: Bajnokok Ligája

#13571 Hozzászólás Szerző: LaTe »

tomi87 írta:Lampard pedig egy nagy nulla volt,lassan már 32 éves és szerintem egyre szarabb lesz ő is!
Röviden: Fu*k You! Terry mellett ő a másik élő legendánk. Látszik, hogy sehol nem voltál még pár éve...

Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Bajnokok Ligája

#13572 Hozzászólás Szerző: Keppi »

Z0-Lee írta:Mindenki Turnbullt féltette, de ez a meccs nem rajta múlt! Sokkal inkább a csatárainkon: Anelka a 16-oson belül képtelen volt jó megmozdulásra, Drogbának meg annyira futotta, hogy elvette a labdát Lamps és Alex elől, majd sikerült kiállítatnia magát!
(Mottát azért én is felpofoztam volna a meccs végén)
Turnbull utolsó védése az egyetlen jelenet a meccsről amire szívesen fogok emlékezni. Amúgy nem játszottunk jól, furcsa kimondani de egyedül Malouda volt aki a 2. félidőben tudott bármit is csinálni elöl. És ahogy várható volt (ahogy az előző meccsen is történt) az utolsó 25 percben nem volt játék, mert széttördelte az Inter. Drogba kiállítása NC, szerintem ott kezdődik hogy ha ez a bírónál egyből piros, akkor az mért nem volt semmi amikor Drogbát arcon könyökölte valamelyik agysebész, vagy amikor Lucio lerúgta Maloda fejét.. Rossz így kiesni, de tavaly a Barca ellen ennél sokkal rosszabb volt. Most (sajna) megérdemelten jutottak tovább, nem úgy mint akkor, akármennyire is utálom az Intert ezt el kell ismerni :(
Így viszont talán meglesz a PL cím, ami engem bőven vígasztalna!
:)

Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: Bajnokok Ligája

#13573 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

Robben ne is jöjjön, inkább Silva, na de ez nem idevágó téma.

Azért kiállítani Drogbát amit az első félidőbe 3szor elkövettek rajta, elmegy az anyjába a spori.

Kb most kéne nem gyengén megvágni a fizetésüket, hogy észhez térjenek. Bár most már mind1.

Ha idén nem leszünk bajnokok, akkor feladom, akkor sose...és nem azért mer olyan hű de jók vagyunk, hát persze, hogy nem. Csak egy sorozattal kevesebb.

bihary
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2010. február 26., péntek 20:16
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Bajnokok Ligája

#13574 Hozzászólás Szerző: bihary »

dunyha írta:Ez off, sry moderátorok: de szerintem zárjuk le a fórumokat, én próbálok értelmesen hozzászólni, még ha el vagyok keseredve ... de itt minden 2. hozzászólást törölni lehetne...
bolond vagy ember? azert van forum h kiengedjuk a gozt,tan zavarunk valakit a kedvunk szerint beszelunk 1 ilyen szar mecs utan?

csaba316
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 16:58
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#13575 Hozzászólás Szerző: csaba316 »

dunyha írta:Ez off, sry moderátorok: de szerintem zárjuk le a fórumokat, én próbálok értelmesen hozzászólni, még ha el vagyok keseredve ... de itt minden 2. hozzászólást törölni lehetne...
sztem is

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Bajnokok Ligája

#13576 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

kiskacsa08 írta:Fejben nagyon lealáztak minket. Ismét megbizonyosodhattunk Mourinho zsenialitásáról.
A munkájában zseni féreg. Hát igen. Szar ilyet kapni ellenfélnek

Ma nem lettem ideges abszolút, számítottam, hogy ez lesz. De őszintén, mit vártunk attól a csapattól, amelyiknek minimum 6 hiányzója van?

Az inter hibáit nem sikerült kihasználni, meg lett az ára. Itt most lehet sok mindenkit hibáztatni, Drogbát, Anelkát, Lampardot, Ballackot, de őszintén, ha nem ők a legalkalmasabbak arra, hogy játszanak akkor mért játszanak mégis ők? Ezen gondolkozzatok el. Maximum az szól ellenük, hogy nincs jobb.

Kitérnék külön Maloudára és az őt szidó emberekre. Nem értelek titeket. Megértem, hogy mivel korábban nem játszott jól ezért nem szeretitek annyira, de most ő húzta a csapatot a támadásoknál, nem értem mért vagytok ennyire elvakultan Maloudaellenesek. Kell anti malouda klub facebookra vagy mit szeretnétek?

A másik ember akit kiemelnék az Carlo Ancelotti. Az ő nyakába varrjátok, hogy kiestünk. Ő tehet róla, hogy ennyi a sérült? Ő sérítette le őket? Lehet azt mondani, hogy "idióta faszfejű zsidó" és társai és hogy taktikailag egy nulla, de tehet ő róla, hogy Mourinho és az ő "zseniális" bunkere még az atomtámadást is túlélné, amekkora szerencséjük van?

Avatar
mYkr0
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 19:00
Kedvenc játékos: Mata Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Eger

Re: Bajnokok Ligája

#13577 Hozzászólás Szerző: mYkr0 »

Még mindig csak röhögök, a meccs vége óta. JÓ ez az inter. Kurvajók. Nevetséges az europai "legjobb" 8 : Lyonnal, Interrel, Bayernnel, Cszkamoszkvával, Bordeaux/Olympiakosszal :D::D

pucin
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2009. december 3., csütörtök 0:26
Kedvenc játékos: Lampard Iva
Kedvenc exjátékos: Robben Joe Cole
Tartózkodási hely: Körösszegapáti

Re: Bajnokok Ligája

#13578 Hozzászólás Szerző: pucin »

bihary írta:elvagytok szalva robbentol.....1 fecske nem csinal nyarat...evvel aszem mindent elmondtam
Én igenis oda voltam Robben játékáért, mert gyors és volt elképzelése mit is kellene csinálni a labdával a szélen és oda rugta a labdát ahová akarta!! ja és tudott beadni szélről!!

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

Re: Bajnokok Ligája

#13579 Hozzászólás Szerző: dunyha »

Ez off, sry moderátorok: de szerintem zárjuk le a fórumokat, én próbálok értelmesen hozzászólni, még ha el vagyok keseredve ... de itt minden 2. hozzászólást törölni lehetne...

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3482
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Bajnokok Ligája

#13580 Hozzászólás Szerző: Dízel »

ezt a meccset Abramovic úrnak ajánlom, amiért elküldte Mourinho-t. :evil:

a bíró meg a legkevésbé hibás most.

nem dőlt össze a világ, de most akkor hogy várjam/várjuk az idegenbeli MU meccset?

Robben sosem fog már hozzánk visszatérni sajnos, bele kell törődni, én csak azt sajnálom hogy elengedtük, ennyi.

Válasz küldése