Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#10561 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

blackjack04 írta:Sajnos a Poolt szarrá verik, félidőben 3-0, pedig volt egy negyedórás periódus amikor a másik irányba is eldőlhetett volna a meccs. Ha az Arsenal fenntartja ezt a formát az ellenünk lévő meccsig, akkor lesznek bajok...
Mondjuk ha Jose megkapna a pofont wengertol is, boritekolhato lenne nyaron a vedo-vedekezo kozeppalyas igazolas, tuti levezetne maganak, hogy ez hianyzott.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#10562 Hozzászólás Szerző: Chester »

Remélem egy 6-os lesz, vesszenek a nyomorultak.

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#10563 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

Sajnos a Poolt szarrá verik, félidőben 3-0, pedig volt egy negyedórás periódus amikor a másik irányba is eldőlhetett volna a meccs. Ha az Arsenal fenntartja ezt a formát az ellenünk lévő meccsig, akkor lesznek bajok...
One ball to rule them all!

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Premier League

#10564 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Николаевич írta:Mikel felépült, de még nincs elég jó passzban hogy kerettag legyen. Costa határeset, ő sem biztos hogy játszik(fogadjunk?). A többiek bevethetőek.
Remélem Remy megkapja a meccset, ha már José úgy ígérgette, hogy többet érdemel és tartogat is valamit a számára.
QPR / MU / Arsenal hármas ellen úgyis nagyobb szükségünk lenne egy 100%-os Diegora.
They do now.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#10565 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

kiskacsa08 írta:Zsiru és Wenger lettek március hónap emberei:

Nehéz vitatkozni velük..

Más: Most tartja José a sajtótájékoztatót.

Mikel felépült, de még nincs elég jó passzban hogy kerettag legyen. Costa határeset, ő sem biztos hogy játszik(fogadjunk?). A többiek bevethetőek.

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Premier League

#10566 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Zsiru és Wenger lettek március hónap emberei:
Kép
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#10567 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Csak hogy mindenkinek megnyugodjon a lelke :)

A hivatalos honlapunkról:

To finish this Ask Statman and bringing us pretty much back up to date, Mario Antoine wants confirmation that Diego Costa was credited with the second goal in our Capital One Cup victory over Sp*rs at Wembley.
Indeed he was so he has 20 goals to his name so far this season, 19 in the Premier League.

A Ligakupa hivatalos oldaláról:

Kép

Avatar
easy
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2013. augusztus 12., hétfő 21:08
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#10568 Hozzászólás Szerző: easy »

Николаевич írta:Te komolyan hiszel ebben?
Igen, vhogy a kétes szitukat inkább megszivjuk mint nem, a pool ellen úsztunk meg egy büntetőt (Cahill kezelés), meg volt még egy pár kétes sárga-piros gyanús Iva-Cahill hentelés, de ezeket össze se lehet hasonlitani azokkal mikor mi szoptuk be.
Николаевич írta:Pár hete volt fenn az a cikk a hivatalos oldalon amiben panaszkodtak arra hogy csak két büntetőt kaptunk, bezzeg 2009/10-ben tizenvalahányat.
Akkor volt egy olyan United akivel fej-fej mellett küzdöttünk, nem kellett azon dolgozniuk h tüntessék el a tetemes előnyünket ilyen-olyan módon. Valamint Ancelotti habitusban/nyilatkozatokban nem egy Jose, igy a médiának/FA-nak se vált ellenszenvessé, be is fújták a tiziket. José is saras ebben nyilván, néha túllép egy határt, de legalább kimondja amit a szurkolók is gondolnak, emiatt is one of us. Emiatt még nemkéne szimpátia alapján fújni a sipot ezeknek az indokolatlanul piedesztálra emelt majmoknak.
Николаевич írta:Az meg hogy nem Costa kapta a gólt.. Őszintén ki nem szarja le? Mi nyertük a kupát és Costa így is úgy is ugyan annyit tett hozzá ahhoz a gólhoz, tök mindegy hogy mit írnak papíron.
Nálam jobban senki nem szarja le, #bajnering ezerrel. Elvi kérdés, ha ez nem, akkor az miért igen, tökmindegy. Kane témához: Szintén elvi kérdés, nem az érdekes h megérdemelné vagy nem. Amúgy ja, megérdemelné. Mindegy, lényeg, hogy engem is rendesen felbasz a csapat néha ('15ben elég gyakran), de az FA méginkább.


PS: Az is mi, hogy mikor Costa "talpalt", akkor a twitter, különböző újságok televoltak vele, #CostaCrimes stb, mig pl. Skrtel (hogy egy aktuális példát hozzak) ugyanezért el van intézve 2 mondatban a Skyon. #CampaignIsOn :D

beckhamJr
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2014. december 13., szombat 19:53
Kedvenc játékos: O BeckhamJr.

Re: Premier League

#10569 Hozzászólás Szerző: beckhamJr »

Николаевич írta:
beckhamJr írta:

angol sorozatban vagy 8-10 egyértelmű büntetőt is össze lehet szedni. azt nem tagadom hogy más meccseken sem kiváló a játékvezetés.. mert nem az, a citynél például voltak kamu ítéletek idén is.

Attól hogy nem vagyok elfogult még "világos" hogy kinek szurkolok, köszönöm szépen. :)

Kimaradt ugyan pár meccs a szezonban, de azért a 8-10 elég erős túlzásnak tűnik. Nekem most hirtelen Fábregas Southampton elleni buktatása ugrik be egyedül, az is határeset volt. Biztos volt egy-két alkalom amikor kaphattunk volna tizenegyest, de szerintem felesleges ebbe belemagyarázni bármit is látva a béna játékvezetést hétről hétre. A Barnes-Matic incidens volt az egyetlen tényleg felháborítóan szar döntés ami sulytott minket(mind a bíró mind az FA részéről), ezt leszámítva szerintem nincs okunk panaszra. Sőt, a Liverpool elleni COC-elődöntőkön komoly segítséget kaptunk mindkét meccsen, és azok nem sima bajnokik voltak.
.
elég gyenge a memóriád, de most lepődjek meg?!

iva- soton taposás, fabre-soton buktatás, iva-burnley handball, iva-west ham láb összekoccolás, costa-newcastle handball, costa-pool(ligakupa) buktatás, vertonghen handball, costa-sunderland lerántás, cuadrado-everton handball, iva-mu lerántás.
ezek mind elég egyértelműek voltak és akkor még én sem emlékszem mindenre a szezonból.
és akkor fel lehetne hozni a mezőnyben a szabálytalanságokat, ami valóban gyakran előfordul más csapatoknál is hogy elnézik de a büntetőket riválisoknál ennyire azért nem, sőt a citynek akad kamu is.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#10570 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

beckhamJr írta:

angol sorozatban vagy 8-10 egyértelmű büntetőt is össze lehet szedni. azt nem tagadom hogy más meccseken sem kiváló a játékvezetés.. mert nem az, a citynél például voltak kamu ítéletek idén is.

Attól hogy nem vagyok elfogult még "világos" hogy kinek szurkolok, köszönöm szépen. :)

Kimaradt ugyan pár meccs a szezonban, de azért a 8-10 elég erős túlzásnak tűnik. Nekem most hirtelen Fábregas Southampton elleni buktatása ugrik be egyedül, az is határeset volt. Biztos volt egy-két alkalom amikor kaphattunk volna tizenegyest, de szerintem felesleges ebbe belemagyarázni bármit is látva a béna játékvezetést hétről hétre. A Barnes-Matic incidens volt az egyetlen tényleg felháborítóan szar döntés ami sulytott minket(mind a bíró mind az FA részéről), ezt leszámítva szerintem nincs okunk panaszra. Sőt, a Liverpool elleni COC-elődöntőkön komoly segítséget kaptunk mindkét meccsen, és azok nem sima bajnokik voltak.


(Amúgy csak fociról beszélgetünk, véleményekről. Muszáj mindig valami szemétkedéssel indítanod? Attól hogy nem egyezik a véleményünk még nem kell "veszekedni")
focimark írta: Ilyen játékkal is úgynézki, hogy megnyerjük a PLt és a Ligakupa is megvan. Gondolom itt sokan azt várták, hogy majd 114 ponttal húzzuk be a bajnokságot.

Az a baj hogy idén senki nem jelentett ellenfelet a Premier League-ben, a béka segge alatt van a színvonal. A Liverpool és a Manchester United fél évig bő kézzel szórta a pontokat, az Arsenal hozta a szokásosat, a City is bukdácsolt. Köze nincs a mostani bajnokságnak a pár évvel ezelőtti nagy négyes versenyfutásokhoz.

A mi érdekünk is lenne hogy a többi csapat minél jobb legyen és versenyre kényszerítsen minket mert nagyon el vagyunk kényelmesedve, a BL-ben meg szembejön egy értelmes csapat és meg vagyunk lőve.

beckhamJr
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2014. december 13., szombat 19:53
Kedvenc játékos: O BeckhamJr.

Re: Premier League

#10571 Hozzászólás Szerző: beckhamJr »

Николаевич írta:
easy írta:
Nyilván nem Costának adnám azt a gólt, csak azért linkeltem be, h ha Diegonak nem adták meg akkor Kanenek miért igen? (Mert őt akarják gólkirálynak.) A campaign meg igenis létezik, részben Mou is generálta, de leginkább a média-FA kettős tehet róla. Szar reklám lenne a PL-nek ha februárban eldől.

Te komolyan hiszel ebben? Össze-vissza fújnak a bírók minden baromságot és az FA is logikátlan döntéseket hoz, de nem csak a mi kárunkra(pl. Dawson esete nemrég).

Pár hete volt fenn az a cikk a hivatalos oldalon amiben panaszkodtak arra hogy csak két büntetőt kaptunk, bezzeg 2009/10-ben tizenvalahányat. Szerintem ez elég nagy öngól volt.. Nem elhanyagolható hogy abban a szezonban 103 gólt lőttünk, minden csapatot a kapujukhoz szögeztünk. Persze, előfordult hogy nem kaptunk meg egy büntetőt idén(1-2x), de ez öt éve is ugyan úgy benne volt a játékban. Úgy elég nehéz sok büntetőt kapni hogy egy rúgott gól után kiengedjük a nadrágszíjat.

.
angol sorozatban vagy 8-10 egyértelmű büntetőt is össze lehet szedni. azt nem tagadom hogy más meccseken sem kiváló a játékvezetés.. mert nem az, a citynél például voltak kamu ítéletek idén is.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#10572 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

easy írta:
Nyilván nem Costának adnám azt a gólt, csak azért linkeltem be, h ha Diegonak nem adták meg akkor Kanenek miért igen? (Mert őt akarják gólkirálynak.) A campaign meg igenis létezik, részben Mou is generálta, de leginkább a média-FA kettős tehet róla. Szar reklám lenne a PL-nek ha februárban eldől.

Te komolyan hiszel ebben? Össze-vissza fújnak a bírók minden baromságot és az FA is logikátlan döntéseket hoz, de nem csak a mi kárunkra(pl. Dawson esete nemrég).

Pár hete volt fenn az a cikk a hivatalos oldalon amiben panaszkodtak arra hogy csak két büntetőt kaptunk, bezzeg 2009/10-ben tizenvalahányat. Szerintem ez elég nagy öngól volt.. Nem elhanyagolható hogy abban a szezonban 103 gólt lőttünk, minden csapatot a kapujukhoz szögeztünk. Persze, előfordult hogy nem kaptunk meg egy büntetőt idén(1-2x), de ez öt éve is ugyan úgy benne volt a játékban. Úgy elég nehéz sok büntetőt kapni hogy egy rúgott gól után kiengedjük a nadrágszíjat.

Az meg hogy nem Costa kapta a gólt.. Őszintén ki nem szarja le? Mi nyertük a kupát és Costa így is úgy is ugyan annyit tett hozzá ahhoz a gólhoz, tök mindegy hogy mit írnak papíron.

Kane meg a gyenge angol focinak végre egy kis reménysugarat jelent, ennyivel meg lehet őt tolni, szerintem nincs ezzel baj. A Sp*rs nem profitált ebből semmit a bajnokság szempontjából, más csapat nem szenvedett hátrányt, ennyit lejthet a hazai pálya egy fiatal angol csatárnak. Ha gólkirály lesz akkor gólkirály lesz, őszintén meg is érdemelné hogy ha abból a csapatból több gólt tudna lőni mint Costa a Chelsea-ből. Diego Ligakupát és bajnokságot nyer idén(egyiket épp a Sp*rs ellen), majd telesírja a trófeákat ha nem ő lesz a gólkirály.

Avatar
easy
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2013. augusztus 12., hétfő 21:08
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#10573 Hozzászólás Szerző: easy »

gerawba írta:Ez a "hadjárat a Chelsea ellen" csak Mourinho agyszüleménye, csak a szokásos felelősség terelés (még akkor is, ha sokat hibáznak ellenünk (is) a bírók)...
Egyébként teljesen jogosan nem Costának adták azt a gólt, kaput sem talált volna az a lövés (? - szerintem inkább beadás akart lenni).
(azzal persze egyet értek, hogy ha ezt Kane-nak adták, akkor az egy vicc)
Nyilván nem Costának adnám azt a gólt, csak azért linkeltem be, h ha Diegonak nem adták meg akkor Kanenek miért igen? (Mert őt akarják gólkirálynak.) A campaign meg igenis létezik, részben Mou is generálta, de leginkább a média-FA kettős tehet róla. Szar reklám lenne a PL-nek ha februárban eldől.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4827
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#10574 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

beckhamJr írta: egy az nem csak a bírókra értette a hadjáratot, kettő pedig nem véletlen hogy mi kaptuk meg a legkevesebb büntetőt szám szerint kettőt..
Sőt, egyáltalán nem rájuk értette, hanem hogy az angol sajtó kényszeríti bele a(z amúgyis balf*sz FA) bírókat olyan szituba, hogy minket hátrányban részesítsenek. Mert kb. 5 meccs után el lettünk könyvelve invincible-nek, az ilyesmit pedig egy-két forradalmár vérű síphuszár nem tolerálja már első hallásra sem, hát ha még a csapból is ez folyik...

beckhamJr
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2014. december 13., szombat 19:53
Kedvenc játékos: O BeckhamJr.

Re: Premier League

#10575 Hozzászólás Szerző: beckhamJr »

gerawba írta:
easy írta:Kane-nek adták végül ezt a bohóc gólt, persze Costa CC-final gólja öngól lett. :lol: Nyilván tökmindegy, de nah. #CampaignAgainstChelsea

https://youtu.be/ZhgfOx20iqY?t=37s" onclick="window.open(this.href);return false;
Ez a "hadjárat a Chelsea ellen" csak Mourinho agyszüleménye, csak a szokásos felelősség terelés (még akkor is, ha sokat hibáznak ellenünk (is) a bírók)...
Egyébként teljesen jogosan nem Costának adták azt a gólt, kaput sem talált volna az a lövés (? - szerintem inkább beadás akart lenni).
(azzal persze egyet értek, hogy ha ezt Kane-nak adták, akkor az egy vicc)
egy az nem csak a bírókra értette a hadjáratot, kettő pedig nem véletlen hogy mi kaptuk meg a legkevesebb büntetőt szám szerint kettőt..
de játszd csak rafaval az elfogulatlan mintaszurkolót ha ti ezzel érzitek magatokat különcnek.. könnyebb becsicskulni és semlegesnek maradni :lol:

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Premier League

#10576 Hozzászólás Szerző: gerawba »

easy írta:Kane-nek adták végül ezt a bohóc gólt, persze Costa CC-final gólja öngól lett. :lol: Nyilván tökmindegy, de nah. #CampaignAgainstChelsea

https://youtu.be/ZhgfOx20iqY?t=37s" onclick="window.open(this.href);return false;
Ez a "hadjárat a Chelsea ellen" csak Mourinho agyszüleménye, csak a szokásos felelősség terelés (még akkor is, ha sokat hibáznak ellenünk (is) a bírók)...
Egyébként teljesen jogosan nem Costának adták azt a gólt, kaput sem talált volna az a lövés (? - szerintem inkább beadás akart lenni).
(azzal persze egyet értek, hogy ha ezt Kane-nak adták, akkor az egy vicc)
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
easy
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2013. augusztus 12., hétfő 21:08
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#10577 Hozzászólás Szerző: easy »

Kane-nek adták végül ezt a bohóc gólt, persze Costa CC-final gólja öngól lett. :lol: Nyilván tökmindegy, de nah. #CampaignAgainstChelsea

https://youtu.be/ZhgfOx20iqY?t=37s" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#10578 Hozzászólás Szerző: béla »

ChesterB írta:Szerintem ő lesz az: http://weaintgotnohistory.sbnation.com/ ... p-database" onclick="window.open(this.href);return false; :)
Óóó igen,köszönöm :D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#10579 Hozzászólás Szerző: Chester »

Szerintem ő lesz az: http://weaintgotnohistory.sbnation.com/ ... p-database" onclick="window.open(this.href);return false; :)

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#10580 Hozzászólás Szerző: béla »

ChesterB írta:
béla írta:Valaki anno linkelt egy oldalt ahol fel voltak sorolva a játékosok fizetései. Nem tudja valaki,hogy hol érhetném el?
Pontatlan az összes. Viccen kívül mondom, érdemes a football manager legújabb kiadását végigböngészni, még mindig az a legpontosabb a neten találhatók közül, bár ebben is van egy hiba: én úgy tudom Terry-vel úgy hosszabbítottunk, hogy megfelezték a fizetését, ehhez képest minden forrás a régi, heti 175k-s fizut írja hozzá.

Még nyári adatbázissal itt van egy, bár azóta sok játékosnál volt szerződéshosszabbítás.
http://www.neoseeker.com/forums/79448/t ... iscussion/" onclick="window.open(this.href);return false;
Amire én gondolok,ott FFP szempontból fel volt sorolva,hogy melyik játékos mennyibe kerül az adott évben meg hasonlók. Eléggé pontosnak tűnt. Ha jól emlékszem még a mindenféle ifijeink is fel voltak tüntetve,még azok is,akik még a felnőtt csapat közelébe se kerültek.

Válasz küldése