Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#8261 Hozzászólás Szerző: Chester »

Érdekes, Terry fellőtt instára egy képet, hogy kezdődik a preseason, és Zouma is ott van, teljes menetfelszerelésben. :) Gondolom könnyített edzésmunkát végez, de jó látni. :)


SZERK: közben megvan a kép
Kép

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#8262 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Chester írta:Korabban kerdezte valaki, hogy mennyi volt Batshuayi ara, a Sky 33 millio fontot ir.
Annyiért megérte.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#8263 Hozzászólás Szerző: Chester »

Korabban kerdezte valaki, hogy mennyi volt Batshuayi ara, a Sky 33 millio fontot ir.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékosok

#8264 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

adrian1989 írta: kíváncsian várom mi lesz a sorsa marad vagy megy és ha marad akkor Conte-ra is köpködni fog 1-2 vereség után?
1-2 vereség után? A valaha volt talán legjobb belga generáció két tornáját rontotta el ez a senkiházi az idióta felfogásával. A vak is látta, hogy marhaság a Carrasco-Fellaini csere és a vak is látta, hogy az olaszok elleni meccsük volt a leggyengébb, erre fel ez az idióta kiáll a 4 meccs közül leggyengébb taktikával. Azért ez nem 1-2 vereség, mert érzik ők is, hogy ebben a generációban több van, mint negyeddöntők, ez a generáció az EB egyik esélyese lett volna ha nem ez a barom ül a padon.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#8265 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

adrian1989 írta:kíváncsian várom mi lesz a sorsa marad vagy megy és ha marad akkor Conte-ra is köpködni fog 1-2 vereség után?
Mintha az eddigi edzőinkre köpködött volna... Egyébként nem a vereséggel volt baja, hanem azzal, ahogy kikaptak. Félidőben behozza a fogalmatlan Fellainit Carrasco helyére, emiatt De Bruynenek ki kellett mennie a szélre, ahol az egész félidőben teljesen észrevehetetlen volt. Szvsz Wilmots miatt estek ki a belgák, és ezt játékosként azért nem lehet egyszerű feldolgozni.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#8266 Hozzászólás Szerző: Chester »

Courtois-val nem az a baj, hogy nem klasszis matéria, minden képessége megvan ahhoz, hogy a jövő legjobb kapusai között emlegessék. Ami viszont más elit kapusban benne van, de az ő esetében hiánycikk, az a vezérszerep. Cech, Buffon, Neuer mind alfahímek a pályán és az öltözőben is, képernyőn is átjön a karizmájuk, amit a védelemre is kivetítenek, Courtois-ban ezt hiányolom, de még kialakulhat a későbbiekben.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#8267 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Jobban átgondolva igazat adok mindkettőtöknek. Talán elhamarkodottan írtam. A lehetőség megvan benne, reméljük ki is jön és lesz előtte védelem. Meg hogy nem kap a rövidre több olyan gólt mit azt tette az előző szezonban vagy 5×

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékosok

#8268 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

rafanadal írta:
Megyó írta:
adrian1989 írta: Ha mondjuk Butland, Leno, Ter Stegen 3-as közül jönne valaki akkor simán mehetne szerintem.
Rossz, hogy ez a mondat megfogalmazódott a fejemben, de elnézve Buffont és Neuert tegnap, Courtois egy felső közép kategóriás kapus max. Értem én, hogy a statisztika alapján sok Clean sheetje van, de a valóság nem igazolja, hogy ő valóban annyira jó lenne. Egyszerűen nem klasszis és kész. Ha ő elmenne nem kezdenék el pánikba esni, mert kb egy középkategóriás kapus is állhatna a helyén, ha a védelmünk jó lesz jövőre. Sajnálom, hogy nem akkor klasszis mint Cech volt ..
Azért tegyük tisztába a dolgokat egy kicsit, mert itt baj van a mércékkel. Cech 24 évesen volt klasszis? Tegnap Buffon 24 évesen védett így vagy Neuer netán 24 éves? Kapusoknál ez az életkor még lényegében formálódási időszak és egy jó edző mellett (márpedig Conte annak tűnik) ki lehet hozni belőle a világ legjobb kapusát, mert azt láttuk az Atleticoban és párszor nálunk is, hogy tud nagyon nagy meccseket nyomni. Igen, tavaly kapott pár egyszerű gólt, de ilyen védelem mellett ki ne kapott volna? Másoknak az a dumája, hogy nem voltak bravúrjai. Hát neked lettek volna ha meccsenként garantált a két kapott gól Ivanovic miatt? Igen, vannak érdekes nyilatkozatai, de többnyire korrekt amit mond, csak kicsit pofátlanul teszi. A tehetsége megkérdőjelezhetetlen, zseniális korban van és egy jó edző meg is tudná nevelni annyira, hogy a világ legjobb kapusa legyen Buffon visszavonulása után és Neuer öregedésével pár év múlva. Egyértelműen a fiatalabb kapusok közül, mondjam azt, hogy 30 év alattiak közül ő és De Gea a világ legjobbjai. Szerintem a világ legnagyobb marhasága lenne őt eladni.
kíváncsian várom mi lesz a sorsa marad vagy megy és ha marad akkor Conte-ra is köpködni fog 1-2 vereség után?

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#8269 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Megyó írta:
adrian1989 írta: Ha mondjuk Butland, Leno, Ter Stegen 3-as közül jönne valaki akkor simán mehetne szerintem.
Rossz, hogy ez a mondat megfogalmazódott a fejemben, de elnézve Buffont és Neuert tegnap, Courtois egy felső közép kategóriás kapus max. Értem én, hogy a statisztika alapján sok Clean sheetje van, de a valóság nem igazolja, hogy ő valóban annyira jó lenne. Egyszerűen nem klasszis és kész. Ha ő elmenne nem kezdenék el pánikba esni, mert kb egy középkategóriás kapus is állhatna a helyén, ha a védelmünk jó lesz jövőre. Sajnálom, hogy nem akkor klasszis mint Cech volt ..
Courtois az EB-n szerintem elég jól védett, több bravúrt is bemutatott, és a kapott gólok nagy részénél kiszolgáltatot helyzetben volt. Szvsz kár lenne eladni, mert egyrészt még nagyon fiatal, másrészt az előző szezonból nem szabad kiindulni, mert az alapján Willianen és Zouman kívül kb mindenkit el lehetne adni.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékosok

#8270 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Megyó írta:
adrian1989 írta: Ha mondjuk Butland, Leno, Ter Stegen 3-as közül jönne valaki akkor simán mehetne szerintem.
Rossz, hogy ez a mondat megfogalmazódott a fejemben, de elnézve Buffont és Neuert tegnap, Courtois egy felső közép kategóriás kapus max. Értem én, hogy a statisztika alapján sok Clean sheetje van, de a valóság nem igazolja, hogy ő valóban annyira jó lenne. Egyszerűen nem klasszis és kész. Ha ő elmenne nem kezdenék el pánikba esni, mert kb egy középkategóriás kapus is állhatna a helyén, ha a védelmünk jó lesz jövőre. Sajnálom, hogy nem akkor klasszis mint Cech volt ..
Azért tegyük tisztába a dolgokat egy kicsit, mert itt baj van a mércékkel. Cech 24 évesen volt klasszis? Tegnap Buffon 24 évesen védett így vagy Neuer netán 24 éves? Kapusoknál ez az életkor még lényegében formálódási időszak és egy jó edző mellett (márpedig Conte annak tűnik) ki lehet hozni belőle a világ legjobb kapusát, mert azt láttuk az Atleticoban és párszor nálunk is, hogy tud nagyon nagy meccseket nyomni. Igen, tavaly kapott pár egyszerű gólt, de ilyen védelem mellett ki ne kapott volna? Másoknak az a dumája, hogy nem voltak bravúrjai. Hát neked lettek volna ha meccsenként garantált a két kapott gól Ivanovic miatt? Igen, vannak érdekes nyilatkozatai, de többnyire korrekt amit mond, csak kicsit pofátlanul teszi. A tehetsége megkérdőjelezhetetlen, zseniális korban van és egy jó edző meg is tudná nevelni annyira, hogy a világ legjobb kapusa legyen Buffon visszavonulása után és Neuer öregedésével pár év múlva. Egyértelműen a fiatalabb kapusok közül, mondjam azt, hogy 30 év alattiak közül ő és De Gea a világ legjobbjai. Szerintem a világ legnagyobb marhasága lenne őt eladni.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#8271 Hozzászólás Szerző: Megyó »

adrian1989 írta: Ha mondjuk Butland, Leno, Ter Stegen 3-as közül jönne valaki akkor simán mehetne szerintem.
Rossz, hogy ez a mondat megfogalmazódott a fejemben, de elnézve Buffont és Neuert tegnap, Courtois egy felső közép kategóriás kapus max. Értem én, hogy a statisztika alapján sok Clean sheetje van, de a valóság nem igazolja, hogy ő valóban annyira jó lenne. Egyszerűen nem klasszis és kész. Ha ő elmenne nem kezdenék el pánikba esni, mert kb egy középkategóriás kapus is állhatna a helyén, ha a védelmünk jó lesz jövőre. Sajnálom, hogy nem akkor klasszis mint Cech volt ..

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékosok

#8272 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

bNc írta:http://www.nemzetisport.hu/foci_eb_2016 ... ba-2510815
Oké igaza van, de nincs joga ahhoz, hogy az edzőjét kritizálja a sajtóban. Ilyenkor érzem azt, hogy neki jobb helye lenne a Realban. Ott gyűjtik a hozzá hasonló embereket. Mi meg igazoljunk egy olyan kapust aki csak a saját dolgára koncentrál.
Ha mondjuk Butland, Leno, Ter Stegen 3-as közül jönne valaki akkor simán mehetne szerintem.

Avatar
bNc
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2008. június 2., hétfő 19:38
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Makelele
Tartózkodási hely: Kiskőrös

Re: Játékosok

#8273 Hozzászólás Szerző: bNc »

http://www.nemzetisport.hu/foci_eb_2016 ... ba-2510815" onclick="window.open(this.href);return false;
Oké igaza van, de nincs joga ahhoz, hogy az edzőjét kritizálja a sajtóban. Ilyenkor érzem azt, hogy neki jobb helye lenne a Realban. Ott gyűjtik a hozzá hasonló embereket. Mi meg igazoljunk egy olyan kapust aki csak a saját dolgára koncentrál.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékosok

#8274 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

rafanadal írta:
adrian1989 írta:
Tudom ki kicsoda én amiket láttam meccseket ott gyenge volt rossz megoldásokat választott és csak a kis csapatok ellen ment neki is mint Oscarnak.
Hazard is egy szar volt kivétel a szezon utolsó pár meccsén, de a belga a világ egyik legjobb játékosa lehet Pedro meg csak egy középszerű játékos akinek van pár jó meccse egy szezonban.
Mindenki tudja Hazard mire képes, hogyan tud játszani és ezt biztos,hogy Conte alatt bizonyítani is fogja.
Nem hiszem, hogy ő futotta volna a legtöbbet a csapatban, védekezni is lehet visszajárt de labdát nem sokat szerzett.
Igen, szarul teljesített és nem egy Hazard szintű játékos, de hülyeségeket ne beszélj, mert rohadtul ő dolgozott a legtöbbet.
Akkor legyen igazad de szerintem amíg Zouma pályán volt addig ő melózta a legtöbbet, meg Willian amíg José volt az edző mert Hiddink alatt ő is visszaesett.
Maradjunk annyiba, hogy úgysem mi döntjük el ki megy és ki marad.
A mezszámokra meg visszatérve én tartom magam ahhoz, hogy a legendáink mezeit nem kéne bárkinek odaadni, de sok embernek csak egy szám az amit visel a hátán de egy szurkoló egy számhoz játékost köt, ahogy Terry-hez a 26-os Lampard az örök 8-as Drogba meg 15-be kezdett de hosszútávon 11-es volt és Zola 25 amit a mai napig nem hord senki.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékosok

#8275 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

adrian1989 írta:
Tudom ki kicsoda én amiket láttam meccseket ott gyenge volt rossz megoldásokat választott és csak a kis csapatok ellen ment neki is mint Oscarnak.
Hazard is egy szar volt kivétel a szezon utolsó pár meccsén, de a belga a világ egyik legjobb játékosa lehet Pedro meg csak egy középszerű játékos akinek van pár jó meccse egy szezonban.
Mindenki tudja Hazard mire képes, hogyan tud játszani és ezt biztos,hogy Conte alatt bizonyítani is fogja.
Nem hiszem, hogy ő futotta volna a legtöbbet a csapatban, védekezni is lehet visszajárt de labdát nem sokat szerzett.
Igen, szarul teljesített és nem egy Hazard szintű játékos, de hülyeségeket ne beszélj, mert rohadtul ő dolgozott a legtöbbet.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékosok

#8276 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

rafanadal írta:
adrian1989 írta: Nem érdemelte ki de kiérdemelheti.
Támadó focista de mikor hátvédet játszott akkor azt is megoldotta, szerzett gólt is sőt amikor az első gólját lőtte a Chelseaben akkor úgy örült neki mintha egy BL döntő 93.percében szerzett volna győztes gólt.
Pedroról meg mindenki tudja, hogy anno is csak azért jött el a barcaból mert nem kapott sok lehetőséget.
Nem tudom miket mondott és hogyan de 1 biztos azért lett idehozva, hogy színt vigyen a játékba de ő is ugyanúgy szart bele mint a többiek és nekem ezért nem szimpatikus.Meg a másik, hogy Moses ugyanezt a szintet hozta volna szerintem legalábbis a tavalyi felkészülési szezonból kiindulva.
Amúgy egyre inkább úgy érzem, hogy 4-3-3-at fog játszatni Conte és abban lesz helye Hazard-nak vagy épp ha ő nincs akkor Pedronak.
Egyre több helyen olvasom, hogy Costa kérte, hogy engedjék vissza az Atletico-hoz, akik már dobtak is 50 milliót ami nekem kevésnek tűnik.
De azért remélem, hogyha Costa el is megy akkor nem Morata vagy Cavani fogja pótolni, bár jelenleg senkit nem tudok írni aki pótolná.
Szart bele? Értem. Tehát aki a legtöbbet futotta a csapatból és az két góllal elvesztett meccsek 90. percében is futott vissza labdát szerezni az szart bele. Pedro, tudod az a bajszos. Nem az alacsony belga akit tavaly a PL legjobbjának választottak és végig sétál egy meccset ha úgy van kedve meg lecseréltetni magát a PSG ellen amikor esünk ki a BL-ből.
Tudom ki kicsoda én amiket láttam meccseket ott gyenge volt rossz megoldásokat választott és csak a kis csapatok ellen ment neki is mint Oscarnak.
Hazard is egy szar volt kivétel a szezon utolsó pár meccsén, de a belga a világ egyik legjobb játékosa lehet Pedro meg csak egy középszerű játékos akinek van pár jó meccse egy szezonban.
Mindenki tudja Hazard mire képes, hogyan tud játszani és ezt biztos,hogy Conte alatt bizonyítani is fogja.
Nem hiszem, hogy ő futotta volna a legtöbbet a csapatban, védekezni is lehet visszajárt de labdát nem sokat szerzett.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékosok

#8277 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

adrian1989 írta: Nem érdemelte ki de kiérdemelheti.
Támadó focista de mikor hátvédet játszott akkor azt is megoldotta, szerzett gólt is sőt amikor az első gólját lőtte a Chelseaben akkor úgy örült neki mintha egy BL döntő 93.percében szerzett volna győztes gólt.
Pedroról meg mindenki tudja, hogy anno is csak azért jött el a barcaból mert nem kapott sok lehetőséget.
Nem tudom miket mondott és hogyan de 1 biztos azért lett idehozva, hogy színt vigyen a játékba de ő is ugyanúgy szart bele mint a többiek és nekem ezért nem szimpatikus.Meg a másik, hogy Moses ugyanezt a szintet hozta volna szerintem legalábbis a tavalyi felkészülési szezonból kiindulva.
Amúgy egyre inkább úgy érzem, hogy 4-3-3-at fog játszatni Conte és abban lesz helye Hazard-nak vagy épp ha ő nincs akkor Pedronak.
Egyre több helyen olvasom, hogy Costa kérte, hogy engedjék vissza az Atletico-hoz, akik már dobtak is 50 milliót ami nekem kevésnek tűnik.
De azért remélem, hogyha Costa el is megy akkor nem Morata vagy Cavani fogja pótolni, bár jelenleg senkit nem tudok írni aki pótolná.
Szart bele? Értem. Tehát aki a legtöbbet futotta a csapatból és az két góllal elvesztett meccsek 90. percében is futott vissza labdát szerezni az szart bele. Pedro, tudod az a bajszos. Nem az alacsony belga akit tavaly a PL legjobbjának választottak és végig sétál egy meccset ha úgy van kedve meg lecseréltetni magát a PSG ellen amikor esünk ki a BL-ből.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékosok

#8278 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

rafanadal írta:
kazomester írta:Felejtsük már el ezt a dumát, a maratont is lefuthatja a meccsen, ha nincs hasznára a csapatnak. Mehet a picsába, a 11es mezt meg viselje olyan aki érdemes is rá (mondjuk ilyet nehéz jelenleg találni...).
Nem arról volt szó, hogy hasznára van vagy sem, hanem arról, hogy ő azt írta, hogy ő sosem fog küzdeni a csapatárt. Azzal egyetértek, hogy nincs hasznára a csapatnak, de nem erről volt szó.
adrian1989 írta:
kazomester írta:Felejtsük már el ezt a dumát, a maratont is lefuthatja a meccsen, ha nincs hasznára a csapatnak. Mehet a picsába, a 11es mezt meg viselje olyan aki érdemes is rá (mondjuk ilyet nehéz jelenleg találni...).
nehéz de nem lehetetlen én mondjuk Kenedy-nek adnám.
Mert ő mivel érdemelte ki jobban? Ha már annyira ilyen mezszám buzik vagytok, hogy számít nektek, hogy ki hányasban játszik és a legendák számait ki kell érdemelni akkor Kenedy mivel érdemelte ki?
Nem érdemelte ki de kiérdemelheti.
Támadó focista de mikor hátvédet játszott akkor azt is megoldotta, szerzett gólt is sőt amikor az első gólját lőtte a Chelseaben akkor úgy örült neki mintha egy BL döntő 93.percében szerzett volna győztes gólt.
Pedroról meg mindenki tudja, hogy anno is csak azért jött el a barcaból mert nem kapott sok lehetőséget.
Nem tudom miket mondott és hogyan de 1 biztos azért lett idehozva, hogy színt vigyen a játékba de ő is ugyanúgy szart bele mint a többiek és nekem ezért nem szimpatikus.Meg a másik, hogy Moses ugyanezt a szintet hozta volna szerintem legalábbis a tavalyi felkészülési szezonból kiindulva.
Amúgy egyre inkább úgy érzem, hogy 4-3-3-at fog játszatni Conte és abban lesz helye Hazard-nak vagy épp ha ő nincs akkor Pedronak.
Egyre több helyen olvasom, hogy Costa kérte, hogy engedjék vissza az Atletico-hoz, akik már dobtak is 50 milliót ami nekem kevésnek tűnik.
De azért remélem, hogyha Costa el is megy akkor nem Morata vagy Cavani fogja pótolni, bár jelenleg senkit nem tudok írni aki pótolná.

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#8279 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

emsanya írta:
edeskeves írta:Pedro egy meg ugymond friss igazolas, aki konkretan a kupac szarba erkezett. Igy bizonyitani elso evedben, hogy az utobbi x ev legszarabb csapataba kerulsz es a legsikeresebb klubikon is megbukik, finoman szolva nehez.
Minimum egy evet meg megerdemel, mint ahogy Pato is megerdemelt volna. Ha jovore rosszul teljesit, akkor mehet, de en semmikepp nem adnam el most meg.
A masik, hogy ez az allando barca nyafogasa.. Annyi olyan nyilatkozat megjelenik a sajtoban aminek koze sincs a valosaghoz, hogy hihetetlen, a haromnegyede se igaz ezeknek, nyilvan nem fogja telesirni allando jelleggel a sajtot, hogy mennyire hianyzik neki barcelona.
Emlekezzunk vissza a kozelmultra, amikor allitolag Fabregas buktatta meg Joset, a csapbol is ez folyt, aztan meg nem gyoztek elnezest kerni ilyen olyan ujsagirok, miutan be lettek perelve..
Egyetértek mindben. Nekem se a kedvencem Pedro, de ez a szerencsétlen rúgta a második legtöbb gólt a szezonban a csapatban :D. Szerintem simán elfér a keretben (bár a posztját neki se látom a Conte rendszerben), az meg hogy milyen lábas a mai napig nem derült ki konkrétan:D, mindkét lábbal lőtt gólt nálunk is sorozatban, meg a barcában is.

A nyilatkozatokból kár kiindulni, úgyse tudjuk mi igaz és mi nem...
Na ez meg a masik, hogy szar szezon ide vagy oda, megiscsak ebben a foshalmazban tobbet nyujtott, mint akik evek ota ittvannak huzoemberkent meg nagy nevkent. A mezszam meg hab a tortan, ha annyira fontos lenne a klubnal a mezszam, akkor nem kapta volna meg senki Lampard 8-asat, amugy Drogba nem vegig a 11-ben jatszott. Legalabb hazon belul ne savaznank a jatekosainkat, aki meg tesz is azert a cimerert es meg igazabol nem is tudjuk milyen egy normalis Chelseaben.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#8280 Hozzászólás Szerző: emsanya »

edeskeves írta:Pedro egy meg ugymond friss igazolas, aki konkretan a kupac szarba erkezett. Igy bizonyitani elso evedben, hogy az utobbi x ev legszarabb csapataba kerulsz es a legsikeresebb klubikon is megbukik, finoman szolva nehez.
Minimum egy evet meg megerdemel, mint ahogy Pato is megerdemelt volna. Ha jovore rosszul teljesit, akkor mehet, de en semmikepp nem adnam el most meg.
A masik, hogy ez az allando barca nyafogasa.. Annyi olyan nyilatkozat megjelenik a sajtoban aminek koze sincs a valosaghoz, hogy hihetetlen, a haromnegyede se igaz ezeknek, nyilvan nem fogja telesirni allando jelleggel a sajtot, hogy mennyire hianyzik neki barcelona.
Emlekezzunk vissza a kozelmultra, amikor allitolag Fabregas buktatta meg Joset, a csapbol is ez folyt, aztan meg nem gyoztek elnezest kerni ilyen olyan ujsagirok, miutan be lettek perelve..
Egyetértek mindben. Nekem se a kedvencem Pedro, de ez a szerencsétlen rúgta a második legtöbb gólt a szezonban a csapatban :D. Szerintem simán elfér a keretben (bár a posztját neki se látom a Conte rendszerben), az meg hogy milyen lábas a mai napig nem derült ki konkrétan:D, mindkét lábbal lőtt gólt nálunk is sorozatban, meg a barcában is.

A nyilatkozatokból kár kiindulni, úgyse tudjuk mi igaz és mi nem...

Válasz küldése