Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékosok

#6961 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Baba-val mi a helyzet?
ő még Chelsea játékos vagy el lett adva vagy kölcsönbe ment?
mert akkor ő játszhatna baloldalon, hogy Alonso is pihenhessen majd.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#6962 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Cuevas -> Twente, végleg

http://www.chelseafc.com/news/latest-ne ... field.html" onclick="window.open(this.href);return false;
6+8+5+4+1+1+2+1

kolozsibence
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2014. február 11., kedd 13:53
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#6963 Hozzászólás Szerző: kolozsibence »

Hazard betalált a válogatott meccsen.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#6964 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Hazard kezd Gibraltár ellen... Reméljük túléli sérülés nélkül.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#6965 Hozzászólás Szerző: Dante »

Itt a mai meccs Hazard-os highlight-ja.
https://www.youtube.com/watch?v=EaE8jMkm2gc" onclick="window.open(this.href);return false;
Valaki erősítsem már meg, hogy csak a mez áll rajta ennyire furcsán (vagy az alacsony kamerabeállítás, esetleg torzít a videó) és nem hordóbele van megint.

Avatar
RobMayth
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2006. február 13., hétfő 15:37

Re: Játékosok

#6966 Hozzászólás Szerző: RobMayth »

https://www.youtube.com/watch?v=FoPXtSo_ARw" onclick="window.open(this.href);return false;
itt a meccs linkje Hazard középen kezd

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#6967 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Hazard ma este az U23-mas csapatban lép pályára bajnokin, hétvégèn nem lesz ott a a keretben.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#6968 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Николаевич írta:
emsanya írta:Hazardért kár. Rémálom, de valós lehet, h a szaros válogatott meccsen játszik először és újra rásérül. Vicc h a keretben van...

Hazard-nak a lába tört el, arra nem nagyon sérülsz ra ha összeforrt :) Szerintem nem feltétlenül baj hogy behívták, legalább baromi jó játékosok között edzegethet, játszik két meccset, formába lendülhet. Ha itthon maradna akkor 3-4 játèkossal meg az ifikkel bohóckodna, lehet hogy többet ér neki 2 éles meccs mielőtt kezdődik az igazi szezon.
Azért a meccs terhelés teljesen más. Törés, szakadás, teljesen mindegy, első éles meccsek mindig számítanak. Rossz lesz nézni, bármi is történik. De ne történjen semmi...

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#6969 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

emsanya írta:Hazardért kár. Rémálom, de valós lehet, h a szaros válogatott meccsen játszik először és újra rásérül. Vicc h a keretben van...

Hazard-nak a lába tört el, arra nem nagyon sérülsz ra ha összeforrt :) Szerintem nem feltétlenül baj hogy behívták, legalább baromi jó játékosok között edzegethet, játszik két meccset, formába lendülhet. Ha itthon maradna akkor 3-4 játèkossal meg az ifikkel bohóckodna, lehet hogy többet ér neki 2 éles meccs mielőtt kezdődik az igazi szezon.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#6970 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Hazardért kár. Rémálom, de valós lehet, h a szaros válogatott meccsen játszik először és újra rásérül. Vicc h a keretben van...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#6971 Hozzászólás Szerző: Pityee »

mikel12 írta:Azpi, Pedro, Morata a spanyol keretben. Marcosnak mit kell tennie, hogy egyszer meghivot kapjon? Nacho Monreal kap helyette :lol:

Hazard is ott van a belgaknal. Nem ertem miert nem lehet hagyni pihenni.

Ethan Ampadu 16-17 evesen Wales felnott kereteben. Biztos nagy tehetseg a srac.
Mivel a spanyol válogatott nem 3 védős rendszert használ, ergo nincsenek wingbackek, így teljesen felesleges lenne harmadikszámú balhátvédnek behívni Alonsot. Sajnos Azpi is évek óta csak padozik a válogatottban, mert a mezei pocok Albát erőltetik orrba-szájba. Harmadiknak üldögéljen csak a Nachos ott, Alonso meg legalább pihen egyet a felesleges utazások helyett.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#6972 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Azpi, Pedro, Morata a spanyol keretben. Marcosnak mit kell tennie, hogy egyszer meghivot kapjon? Nacho Monreal kap helyette :lol:

Hazard is ott van a belgaknal. Nem ertem miert nem lehet hagyni pihenni.

Ethan Ampadu 16-17 evesen Wales felnott kereteben. Biztos nagy tehetseg a srac.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#6973 Hozzászólás Szerző: Pityee »

adrian1989 írta:
azért amit mellé bólintott az elején a Sp*rs ellen azért nagy kár, a Real-os pályafutása azért nem mérvadó szerintem, mert mindig csak kis csapatok ellen játszott a Barca és az Atletico ellen volt, hogy be sem állították.
a nagy kérdés, hogy majd Hazard-al, hogy értik meg egymást, mert mikor a Real-ban játszott akkor James-sal nagyon jól megértették egymást ezért lett volna jó ha James is ide igazol, mert vele már megvolt az összhang meg egy James Hazard Morata 3-as elég ütős lett volna. :D
Nem szeretem én sem a spanyol ligát, de azért ott sem csak a barsza és az atleti ellen lőtt gólok a mérvadóak. Egyébként Moratarol azt lehetett leszűrni eddig, hogy nagyon jól tud helyezkedni, szerintem sem lesz vele gond.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékosok

#6974 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

emsanya írta:Moratáé volt tavaly az egyik legjobb gól/perc mutatója európában, úgy h nem volt kezdőember. És a real-ban ő lőtte a legtöbb gólt, ami pontot hozott, gyakorlatilag nagyrészt megnyerte nekik a bajnokságot.

Én úgy vagyok vele, ha 2 évig nem csinál semmit, és nem termel úgy, akkor is megadnám neki a lehetőséget, még csak 26-27 éves lesz akkor is. Pont ebben jár előrébb Lukaku, mivel szarabb csapatban volt, mindig kezdő volt és felszedte a rutint. Torres-el is kár hasonlítani, ő is a karrierjében előrébb járt és életkorban is később jött.

Szerintem se lesz gond vele, első tét meccs gól és golpassz, második meccsen meg támogatás nélkül, úgy hogy a meccs nagyrészében bunkereztünk, úgyis helyzetbe került.
azért amit mellé bólintott az elején a Sp*rs ellen azért nagy kár, a Real-os pályafutása azért nem mérvadó szerintem, mert mindig csak kis csapatok ellen játszott a Barca és az Atletico ellen volt, hogy be sem állították.
a nagy kérdés, hogy majd Hazard-al, hogy értik meg egymást, mert mikor a Real-ban játszott akkor James-sal nagyon jól megértették egymást ezért lett volna jó ha James is ide igazol, mert vele már megvolt az összhang meg egy James Hazard Morata 3-as elég ütős lett volna. :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#6975 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Moratáé volt tavaly az egyik legjobb gól/perc mutatója európában, úgy h nem volt kezdőember. És a real-ban ő lőtte a legtöbb gólt, ami pontot hozott, gyakorlatilag nagyrészt megnyerte nekik a bajnokságot.

Én úgy vagyok vele, ha 2 évig nem csinál semmit, és nem termel úgy, akkor is megadnám neki a lehetőséget, még csak 26-27 éves lesz akkor is. Pont ebben jár előrébb Lukaku, mivel szarabb csapatban volt, mindig kezdő volt és felszedte a rutint. Torres-el is kár hasonlítani, ő is a karrierjében előrébb járt és életkorban is később jött.

Szerintem se lesz gond vele, első tét meccs gól és golpassz, második meccsen meg támogatás nélkül, úgy hogy a meccs nagyrészében bunkereztünk, úgyis helyzetbe került.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#6976 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nem baj ha Torresre emlékeztet, csak hozza fernandonak azt az időszakát amikor övé volt magasan a legjobb gól /perc mutató Európában.

Szerintem amúgy Morataval semmi gond nem lesz. Nem hiszem, hogy Henry szintre emelkedne, de Costa gólátlagát hozhatja, összjátékban pedig nagy erősítést jelenthet. Évi 25 gól és 10 gólpassz amit várok tőle, és ez nem kis elvárás úgy hogy 3 "csatárral" játszunk.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#6977 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Az elmúlt pár napban technikai problémáim voltak, nem is láttam csak számokat és hosszabb összefoglalót a Sp*rs elleni meccsről, de ma bepótoltam, nekem nagyon bejött.

- ez a Rüdiger-Christensen-Azpi hármas egészen jól működött, előbbiek néha bizonytalanul mozogtak együtt, de mindkettő új arc. Mindenesetre jó tudni hogy ez a worst case scenario védelmünk.

- Luiz a középpályán zseniális volt, pont egy ilyen ember kell Kanté mellé. Gondolom azért kezdett ő mert Bakayoko erőnléti állapota még nem volt a toppon, kellett plusz egy ember, így lehetett megoldani, de én látok ebben fantáziát, alkalmazhatnánk máskor is.

- Christensen az első félidőben láthatóan nagyon akart bizonyítani, néha feleslegesen ráugrott Kane-re aminek szopóroller lett a vége, de a szünetben Conte láthatóan rászólt, fordulás után tökéletesen játszott. Persze nem lehet hibáztatni a srácot, adódott neki egy ilyen lehetőség, persze hogy megpróbálod látványosan megenni a világ egyik legjobb csatárát, túlpörgött kicsit.

- Bakayoko hozza azt amit vártam tőle: sok fejpárbajt nyert, sokat ütközik, jól fedezi a labdát, passzol és fut előre, egész más típusú játékos mint Matic. Láthatóan a 60 perc körül már a seggén vette a levegőt, a végén már csak úgy tudott szerelni hogy a nyakába csimpaszkodott a támadóknak, de ismerve a körülményeket ez nem csoda. Nagyon ígéretes bemutatkozás volt. Még alig edzett két hetet a csapattal, ha egy kicsit jobban összeszokik a körülötte lévő emberekkel és eléri a tavalyi erőnlétét akkor nagy steal lesz ő 40 millióért.

- Morata-ról sok mindent nem lehet mondani, nem róla szólt a meccs. A második félidőben a ziccerénél ahogy vezette a labdát és cselezgetett az nagyon Torres-es volt, mármint a mozgása.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#6978 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bakayoko milyen gyors egyebkent. Nagyon meglepodtem. Van egy tankunk. :D

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#6979 Hozzászólás Szerző: kazomester »

https://twitter.com/Chelsea_FL/status/8 ... 7749711872 Még mindig valótlan, ahogy ez az ember játssza ezt a játékot.

Avatar
royston
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2014. április 30., szerda 19:14
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Játékosok

#6980 Hozzászólás Szerző: royston »

Alonso-Csak a szabadrúgásai miatt állandó kezdőnek kell lennie:)
Azért később nem ártana variálnia néha az oldalakat mert a kapusok elindulnak majd egyből a rövid felé
KEEP CALM and FOLLOW CHELSEA

Válasz küldése