Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#6161 Hozzászólás Szerző: Pityee »

BATSHUAYI TO LEAVE THE BRIDGE?

Chelsea striker Michy Batshuayi wants to play for Valencia, reports Marca.

Batshuayi has decided to leave Chelsea this summer and wants to move to Valencia, who are keen to sign him on loan. (Sky)

Ha minden igaz, Michy menni akar...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#6162 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Tammy Abraham is set to stay at #Chelsea - and take on an increased role - despite interest from around the Premier League. (@MirrorFootball)

Avatar
Anyboy
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2009. május 7., csütörtök 14:18
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#6163 Hozzászólás Szerző: Anyboy »

Gallion írta:Willian :" "My daughter was playing with my cell phone and she ended up putting those emojis over Conte!" :lol: :lol:
Itt az egész, ha valakit érdekel: https://streamable.com/f6m8f" onclick="window.open(this.href);return false;

Bubinak majd fordítja valaki... :P

A legfontosabb amit elmond benne, az az, hogy itt szeretne maradni.

Ez meg elvileg szintén igaz, csak nincs a videóban:

“I said oh, I’m going to sign with Tottenham, anyway, there’s no other option. You know my objective was to go to Chelsea, but since Chelsea don’t want, then we’re going to Tottenham.”

“Then we’re going in the van, on the way, get to the training centre, Kia, my agent, is already down there, waiting. I thought it was weird, he was already at the door. Then I got out of the van, he said, ‘we have problems’. I said ‘oh, what happened?’ Then he ‘Chelsea made an offer’. I said, ‘So make do, I’ll get back in the van, you’ll make do and I’ll go to Chelsea, I will not sign with Tottenham.’

“I stayed there for eight hours in the training centre. Tottenham’s director said ‘I’m going to report you to FIFA, this and that, fans here in England will boo you, this and that’. They made up a lot of things. I got stuck there for eight hours. Then I left and I went straight to meet the Chelsea people to sort the details and sign.”

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#6164 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Abraham a szezonját nálunk képzeli el:

"For me, [my future is] hopefully at Chelsea. I would like to remain in the first-team, do the best I can and get a couple of goals to my name as well and see where it goes from there. Hopefully I can lift a trophy at the end of the season."

"My main focus right now is staying at Chelsea and obviously I’m here right now and playing and I couldn’t really ask for more." (Goal)
6+8+5+4+1+1+2+1

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#6165 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Willian :" "My daughter was playing with my cell phone and she ended up putting those emojis over Conte!" :lol: :lol:

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#6166 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Pityee írta:„Remélem, hogy Sarri nem olyan, mint Conte. Vele nagyon nehéz volt együtt dolgozni. A filozófiája és a logikája is bonyolult volt számomra. Voltak olyan meccsek, amelyeken jól játszottam, de lecserélt. Nem értettem, hogy miért” – tette hozzá Willian. (ESPN)

Van ám önkritika :lol:
Agyatlan f*sz. Inkább hallgatna és örülne, hogy új edző van és támadóbb felfogású játékot akar játszatni, de nem ő kritizálja a volt edzőjét. Meg is érdemelné Mourinhot, hogy nyomják egymásba. :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#6167 Hozzászólás Szerző: Pityee »

„Remélem, hogy Sarri nem olyan, mint Conte. Vele nagyon nehéz volt együtt dolgozni. A filozófiája és a logikája is bonyolult volt számomra. Voltak olyan meccsek, amelyeken jól játszottam, de lecserélt. Nem értettem, hogy miért” – tette hozzá Willian. (ESPN)

Van ám önkritika :lol:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Játékosok

#6168 Hozzászólás Szerző: focimark »

chaoskid18 írta:
Megyó írta:
focimark írta:EXCLUSIVE: Willian tells ESPN Brasil that Jose Mourinho is the best manager he's ever worked with and he would like to play for him again. https://t.co/ker0RiyGcH" onclick="window.open(this.href);return false;
Are You kidding me? Mi a fasz van gyerekek? Bosszút állnak a true blue tagok és lelépnek utolsó nap?
ha tudnánk pótolni nem sírnék utána!
Mondjuk nem hiszem, hogy sokat jelentene, ezert is nem az atigazolasi topicba tettem. De, azert erdekes, hogy egyik nap azt nyilatkozza, hogy mennyire szeret itt lenni es nem akar sehova sem igazolni, masnap meg Mourinhot balvanyozza es menne hozza.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Játékosok

#6169 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Megyó írta:
focimark írta:EXCLUSIVE: Willian tells ESPN Brasil that Jose Mourinho is the best manager he's ever worked with and he would like to play for him again. https://t.co/ker0RiyGcH" onclick="window.open(this.href);return false;
Are You kidding me? Mi a fasz van gyerekek? Bosszút állnak a true blue tagok és lelépnek utolsó nap?
ha tudnánk pótolni nem sírnék utána!
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#6170 Hozzászólás Szerző: Megyó »

focimark írta:EXCLUSIVE: Willian tells ESPN Brasil that Jose Mourinho is the best manager he's ever worked with and he would like to play for him again. https://t.co/ker0RiyGcH" onclick="window.open(this.href);return false;
Are You kidding me? Mi a fasz van gyerekek? Bosszút állnak a true blue tagok és lelépnek utolsó nap?

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Játékosok

#6171 Hozzászólás Szerző: Traxver »

adrian1989 írta:
remélem jól megbassza a klub.
én is, komolyan itt tart a labdarúgás, hogy egy profi játékos azzal hisztizik, hogy nem jár edzésre mert el akar igazolni?
Dembele szint komolyan mondom...

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Játékosok

#6172 Hozzászólás Szerző: focimark »

EXCLUSIVE: Willian tells ESPN Brasil that Jose Mourinho is the best manager he's ever worked with and he would like to play for him again. https://t.co/ker0RiyGcH" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékosok

#6173 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Szabi írta:
kecske01 írta:
kazomester írta:Matt Law @Matt_Law_DT

6 perccel ezelőtt

Exclusive: Courtois goes AWOL to try to force Chelsea exit. :|
Mi az a AWOL?
Azt jelenti tudtommal, hogy engedély nélkül marad távol (ez esetben nem hajlandó edzésre járni).
remélem jól megbassza a klub.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#6174 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kecske01 írta:
kazomester írta:Matt Law @Matt_Law_DT

6 perccel ezelőtt

Exclusive: Courtois goes AWOL to try to force Chelsea exit. :|
Mi az a AWOL?
Azt jelenti tudtommal, hogy engedély nélkül marad távol (ez esetben nem hajlandó edzésre járni).
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#6175 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

kazomester írta:Matt Law @Matt_Law_DT

6 perccel ezelőtt

Exclusive: Courtois goes AWOL to try to force Chelsea exit. :|
Mi az a AWOL?

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#6176 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Matt Law @Matt_Law_DT

6 perccel ezelőtt

Exclusive: Courtois goes AWOL to try to force Chelsea exit. :|

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#6177 Hozzászólás Szerző: langidave »

Ezért nem feltétlenül jó, hogy ennyire Jorginhora bízzuk a játék felépítését, mert Pep megoldotta úgy a dolgot, hogy amint hozzá került a labda egyből ketten rárontottak, mert neki kellett volna osztani a labdákat... Nem tudom, hogy kerülte meg ezt a Napoliban mert nem nagyon láttam meccseket tőlük.

Luizhoz meg azért annyit hozzátennék, hogy ha jól olvastam 180 napja ez volt az első "éles" mérkőzése...

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1440
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#6178 Hozzászólás Szerző: Gaba »

#BREAKING | A Premier League hivatalos oldala szerint Ruben-Loftus Cheek ismét kölcsönbe került a Crystal Palacehoz. Érdekesség, hogy magát a hírt még egyik csapat sem erősítette meg.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#6179 Hozzászólás Szerző: kazomester »

mikel12 írta:Nekem tegnap nagyon ugy nezett ki, hogy Jorginho es Fabregas kioltjak egymast eleg kemenyen. Mind a ketto melysegi iranyito, plusz pont Jorginhonak, hogy o azert eleg jol vedekezik is mellette (tegnap mondjuk eleg tragyan jatszott). Barkley-t mindenkepp jatszatnam, fekszik neki ez a rendszer egyertelmu, talan o ertette meg a leghamarabb, hogy mit is ker Sarri. Jorginho-Kante-Barkley kozeppalyas harmas szerintem nem lesz rossz. Azert 2,5 het alatt ne varjunk csodat ugy a rekordbajnok ellen, hogy a legjobbjaink mind hianyoztak a kopaszka meg felkuldte szinte a legjobb csapatat. Nem gondoltam volna, de a vedekezessel lesznek itt nagy problemak, Luiznak meg Rudigernek ossze kell szoknia, habar Azpi eleg jol jatszott de neki is vissza kell szoknia a szelre, es hat nagy kerdes Alonso, hogy negy vedos rendszerben hasznalhato-e. Az utobbi idokhez kepest full mast akar jatszatni a csapattal az edzo, es a jatekosok is talan inkabb az 5 vedos rendszernek vannak meg, mivel Conte ugy igazolt. Ezert is lett volna fontos Higuain, meg meg egy-ket jatekos, hogy minel hamarabb a sajat kepere formalja a keretet az olasz, hat de keso banat, nem hiszem, hogy nagy mozgolodas lesz ebben a par napban, es igy nehez lesz. Tudta a vezetoseg nagyon jol, hogy Sarri ezt a focit jatssza, megis vallaltak, aztan meg az embereit nem kepesek neki ide hozni. Nem is mi lennenk.
Szegény Fabregas olyan csiga lassú már, hogy ebben a rendszerben csak csereként lehet majd haszna, ha arra a 20-30 percre fel tudja magát pörgetni. Neki egy 4-2-3-1 feküdhetne még, nem tudom Sarri-tól várhatunk-e valaha ilyen próbálgatásokat, addig sztem felejtős. Ahogy te is mondod, Jorginho - Kanté - Barkley lesz az alapkezdő (titkon reménykedem RLC berobbanásában, de nem teszek rá 10ft-ot sem). Luiz-nak és Alonso-nak is szüksége van a backup-ra, amit ebben a rendszerben nem fognak megkapni, ezért sem lesznek képesek jól teljesíteni szerintem. Emellett Alonso olyan csiga lassú, hogy már fel sem mert menni (overlap) CHO elé, de még így is simán elől ragadt mind2 gólnál, ráadásul néha érthetetlen módon befelé húzott, ezzel utcalány nagy területet hagyva a szélsőnek.
https://pbs.twimg.com/media/Dj2uvaSW0AQWt7y.jpg
https://pbs.twimg.com/media/Dj2qTVLW4AEgclG.jpg

Sarri azt mondta szeret a meglévőkkel dolgozni, és fejleszteni őket, hát ha belátható időn belül stabillá teszi a védelmünket minden elismerésem az övé. Komoly munka lesz.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#6180 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Korábban az Empoli-ban a 4-3-1-2-t játszatta, most utánanéztem, Nápolyban is ezzel a felállással kezdte, ezzel az eredménysorral: Sassuolo - Napoli 2-1, Napoli - Sampdoria 2-2, Empoli - Napoli 2-2... Magyarul három forduló után 2 pontjuk volt a megszerezhető 9-ből. Állítólag mindezek után az is erősen megfordult De Laurentiis fejében, hogy rossz húzás volt kinevezni és menesztik Sarri-t.
Majd átállt a 4-3-3-ra és sorra gyalulták le a (nem gyenge) csapatokat: Lazio 5-0, Juve 2-1, Milan 4-0, Fiorentina 2-1 (öt fordulón belül volt négy ilyen meccsük).

Tavaly a Bridge-n a félpályát is alig léptük az egész meccsen full kezdővel a City ellen, most ugyanazzal a garnitúrával, a legjobbjaink nélkül 3 hét felkészülés után kár lett volna csodát várni, persze ennél a tegnapinál azért én is többre számítottam. A Huddersfield ellen kezdünk szerencsére, 75-25 lesz kb. a labdabirtoklás a javunkra, remélhetőleg hamar feltörjük a védelmüket és akkor sima meccs lesz.
6+8+5+4+1+1+2+1

Válasz küldése