Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#6101 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Bubi írta:Mit tudunk Hudsonról? Arról volt szó, hogy kisebb sérülése volt, 3 meccsel ezelött. Azóta keretbe se került be.
Mondta Sarri hogy a fiataloknak türelmeseknek kell lenniük mert jelenleg csak heti egy meccsünk van és nem indokolt a rotálás, de szeptembertől mindenki kap majd lehetőséget.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9372
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#6102 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Mit tudunk Hudsonról? Arról volt szó, hogy kisebb sérülése volt, 3 meccsel ezelött. Azóta keretbe se került be.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#6103 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Cahill visszavonult a válogatottságtól.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6783
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#6104 Hozzászólás Szerző: Pityee »

AwayRoller írta:Heppit Azpinak, reméljük még sok éven át segít a kiemelkedő teljesítményével és az odaadásával a klubnak!
Boldogat az egyik leghűségesebb és legodaadóbb játékosunknak, nála jobb helyen nem is lehetne az a csk karszalag! :)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4823
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#6105 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Heppit Azpinak, reméljük még sok éven át segít a kiemelkedő teljesítményével és az odaadásával a klubnak!

DrAd
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2016. augusztus 27., szombat 19:23
Kedvenc játékos: Terry

Re: Játékosok

#6106 Hozzászólás Szerző: DrAd »

kecske01 írta:Múltkor vitáztam egy Utd.-es barátommal, hogy ki volt a jobb/valaha volt legjobb Angol kh, Terry vagy Rio Ferdinand. Nyilván nem tudtunk dűlőre jutni.

Ti hogy vagytok ezzel?
Én is sokat gondolkodtam ezen, de amikor arsenalos, poolos haverokkal beszélgettünk, akkor kinevettek, hogy egyáltalán szóba hoztam Rio Ferdinandot, szóval meggyőztek, hogy egyértelműen Terry :D

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4823
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#6107 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kecske01 írta:Múltkor vitáztam egy Utd.-es barátommal, hogy ki volt a jobb/valaha volt legjobb Angol kh, Terry vagy Rio Ferdinand. Nyilván nem tudtunk dűlőre jutni.

Ti hogy vagytok ezzel?
Bobby Moore.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6952
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#6108 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Múltkor vitáztam egy Utd.-es barátommal, hogy ki volt a jobb/valaha volt legjobb Angol kh, Terry vagy Rio Ferdinand. Nyilván nem tudtunk dűlőre jutni.

Ti hogy vagytok ezzel?

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#6109 Hozzászólás Szerző: Dante »

Ez egyben a legjobb Chelsea védő kérdésre is választ ad. :)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#6110 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Kép

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4823
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#6111 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

A kígyó után én külön örülök, hogy még vannak olyan játékosaink akik nem más csapatok felszopkodására hajtanak, hanem kötődnek valamelyest a klubhoz.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#6112 Hozzászólás Szerző: Dízel »

kazomester írta:Gary Cahill is ready to stay and fight for a #Chelsea place, despite being frozen out of Maurizio Sarri’s squad and facing uncertainty over his club captaincy. (@TeleFootball)

Megyo ezt külön neked 8)
Szegeny megyo, epp most tudta meg hogy luiz nincs formaban, most meg jon ez a hir, holnap mar a csk karszalag lesz a celja az oreg gerynek. :twisted:

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#6113 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Gary Cahill is ready to stay and fight for a #Chelsea place, despite being frozen out of Maurizio Sarri’s squad and facing uncertainty over his club captaincy. (@TeleFootball)

Megyo ezt külön neked 8)

cech19960320
Hozzászólások: 3852
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#6114 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Dante írta:A swanseanál kihúzták alóla a szőnyeget az edzőcserével.
Előtte sem volt nagyon alatta ;)

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#6115 Hozzászólás Szerző: Dante »

A swanseanál kihúzták alóla a szőnyeget az edzőcserével.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6783
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#6116 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Először kölcsönben volt a champos Bristolban, ott nagyon jól ment neki, második lett a góllövőlistán 41/23 mérleggel. Utána ment a PLes Swanseabe, ahol viszont már közel sem ment neki ilyen jól, még a kezdőből is kiszorult a szezon végére, pedig nem volt nagy konkurencia. Silány 31/5-ös mérleget tudott összehozni egy gyenge Swanseaban ami egy tehetséges csatárhoz képest nem valami biztató. Oké, hogy első szezonja volt meg 20 éves, de aki a legígéretesebb tehetségek között van emlegetve, az nem ilyen mutatókat produkál, szerintem pontosan jó lesz neki az Aston Villa, egyenlőre champoszintű.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#6117 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

mikel12 írta:Azert a Tottenhamnel is ott van egy vilagbajnok Llorrente masodikszamu csatarnak, nem lett volna nagyobb eselye ott sem Tammynak.
Lényeges pont a vitában hogy Llorente 8 éve játszott 30 percet a világbajnok spanyol csapatban :)

Ha valahol akkor a Sp*rs-nél pont nem ezt nézik. Ők simán foglalkoztatják a fiatalokat. Kane, Alli, Rose, Walker vagy Winks mind a nulláról lettek beépítve, most is folyamatosan próbálkoznak fiatalokkal. Szerintem ha megveszik 25 millióért Abrahamat Llorente ment volna a levesbe és foglalkoztatták volna inkább őt.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6282
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#6118 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Dante írta:
béla írta:
Николаевич írta:Tottenham had a £25 million ($32m) move for Tammy Abraham rejected by Chelsea on deadline day, Goal understands.

Abraham, who was singled out by Mauricio Pochettino to come in and deputise for Harry Kane, was keen on a switch across London but Chelsea had no interest in losing the promising forward to their fiercest local rival.

Sp*rs ultimately failed to sign anyone during the transfer window, which was a Premier League first since the introduction of summer and winter windows.

Hát, megértem ha csalódott. A Sp*rs vitte volna második számú csatárnak, mi meg lepasszoljuk az Aston Villába.
Nálunk sose lesz belőle kezdő játékos, ennyiért el kellett volna engedni.
Bárki lerakja érte ezt a pénzt, jó hogy nem engedtük.
Én is ezen a véleményen vagyok. A Monaco most nyáron vett meg a Lyontól egy 16 éves srácot (Willem Geubbels) 20 millió euróért, egy darab felnőtt meccse nem volt a múlt hétig, gyakorlatilag már meg se kottyan a csapatok jelentős részének egy ekkora összeg, legyen szó bármilyen korú játékosról. Abraham pedig CHO (és RLC) után talán a legígéretesebb angol fiatalunk az akadémiáról, a Sp*rs pedig nem éppen arról híres, hogy játékostemető lenne a fiatal játékosok számára... Llorente nagyon nem illik abba a Sp*rs-be, szerintem Tammy simán kiszorította volna, így játékperce is lett volna bőven Kane mögött.
mikel12 írta: Nagy szint lenne meg neki a Chelsea teny es valo, de egy Cardiffba siman mehetne iden is kolcson vagy egy Huddersfieldbe, hogy szokja tovabb a levegot.
Meglátjuk mit hoz az ősz, ha számára nem lesz kedvező játékperceket tekintve, télen valóban kölcsön lehetne adni egy PL-csapatnak, de ne pont ilyen hulladékoknak, hanem olyannak, ahol valamennyire játsszák is a focit, nem csak védekeznek 10 emberrel (pl. Palace, Benteke helyére Zaha mellé).
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#6119 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Azert a Tottenhamnel is ott van egy vilagbajnok Llorrente masodikszamu csatarnak, nem lett volna nagyobb eselye ott sem Tammynak. Na meg ugye ott Kane helye megkerdoojelezhetetlen, nalunk meg azert nagy lesz a harc egesz szezonban az elso helyert. PL-szint Abraham egyertelmuen, a felepitese is tokeletes. Jatekban, vedekezesben ki merem mondani, hogy jobb mint Morata es Giroud. Nagy szint lenne meg neki a Chelsea teny es valo, de egy Cardiffba siman mehetne iden is kolcson vagy egy Huddersfieldbe, hogy szokja tovabb a levegot. Szerintem o beerhet itt, nem veletlen volt mar felnott valogatott is. Ugyanaz mint RLC..Ha hagyjuk veszni majd befut egy Arsenalba vagy egy Unitedbe azt nezhetunk.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#6120 Hozzászólás Szerző: Dante »

béla írta:
Николаевич írta:Tottenham had a £25 million ($32m) move for Tammy Abraham rejected by Chelsea on deadline day, Goal understands.

Abraham, who was singled out by Mauricio Pochettino to come in and deputise for Harry Kane, was keen on a switch across London but Chelsea had no interest in losing the promising forward to their fiercest local rival.

Sp*rs ultimately failed to sign anyone during the transfer window, which was a Premier League first since the introduction of summer and winter windows.

Hát, megértem ha csalódott. A Sp*rs vitte volna második számú csatárnak, mi meg lepasszoljuk az Aston Villába.
Nálunk sose lesz belőle kezdő játékos, ennyiért el kellett volna engedni.
Bárki lerakja érte ezt a pénzt, jó hogy nem engedtük.

Válasz küldése