Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#5661 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Miért olyan biztos benne egyébként mindenki, hogy a bayernban fix kezdő lesz és annyit fog játszani? Simán lehet, hogy beígérnek fűt-fát, behülyítik, aztán ott is ugyanúgy a padról fog beszállni az utolsó 10-20 percekre. Azért a bayernban sem jár csak úgy bárkinek a bérelt hely a kezdőben. Főleg nem egy angol 18 éves gyereknek. Eltudjátok képzelni, hogy egy akkora klub mint a bayern, egy olyan 18 éves gyerekkel szeretné megoldani Ribéry-Robben páros pótlását, aki még semmit sem rakott le az asztalra? Mert én nem hinném. Sőt, most mernék rá fogadni, hogy a nyári átigazolási ablakban egészen biztos fognak igazolni egy nagy nevet a szélső posztra. Egyébként sem értem, mi ez a türelmetlenség CHO részéről. Tavaly ilyenkor még alig játszott egyáltalán meccset, most meg kupa meccseken már szinte mindig kezdő + PL-ben is kapott már perceket. Ha így játszana és termelné a gólokat is, akkor előbb-utóbb itt is megkapná az esélyt. Sarri sem hülye, hogy egy jó formában játszó játékost padoztat. De ha esetleg idén minden meccsen a padról fog beszállni és úgy kapja meg az esélyt, akkor sem szólhat semmit mer ez az első!!! komolyabb szezonja. Említették itt előttem pár komival a Rashford-szitut és igen, CHO példát vehetne Rashfordról, minden szempontból.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Játékosok

#5662 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

becus3 írta:
Bubi írta:Azzal kéne foglalkozni, hogy mit tud és hogy mi van még benne, nem azzal, hogy hány éves. Persze azt én is elvárnám, hogy legalább egy kicsivel türelmesebb legyen. Nem sokkal, mert ha ott tartanék mint ő, én se nézném jó szemmel, hogy nem játszok csak azért mert 18 éves vagyok.
Akkor legyen fordítva is így. Nehogy már azért játsszon, mert ő még csak 18.
Jó, akkor ne játsszon. Akkor viszont had menjen már el egy olyan csapatba, ahol játszana is.

Egyébként azért játsszon ő (minél többet), mert ő a jövő. Főleg, mert sok esetben már a jelennel is vannak gondok a teljesítmény és a motiváltság terén.
Ha mindig csak az lenne, hogy ja hát ne játsszon, mert még fiatal és objektíven az adott pillanatban Pedro/Willian akár jobbak, akkor az életbe nem lesz berakva, mert el fog maradni a fejlődésében a rendszeres játéklehetőség hiánya miatt. Aztán meg kesergünk, hogy 22-23 évesen alig van felnőtt tapasztalata és egyébként sem futotta be azt a pályát, amit kellett volna neki és csatlakozik a Boga, Ka(l)kut(t)a, Musonda névsorhoz. Bennük is valószínűleg több volt, de már várhatóan soha nem jön ki - egyébként ugyanez a hiba előjött évekkel ezelőtt a magyar utánpótlás válogatottnál is, ott is a felnőtt színvonal megugrásával voltak gondok.

A fiatalok kinevelése egy rendkívül kényes terület, mert nincs általános recept, mindenkinél más eszközök és pszichológiai módszerek működnek. Mindenesetre ismerünk nem kevés sztorit, ami arról szól, hogy 17-18 éves fiatalok a mély vízbe bedobva hamar rátaláltak önmagukra és képesek voltak kifejezetten hasznos, mondhatni húzóemberekké válni egy-két szezon alatt. Például Messi vagy Fábregas, netán Pulišić.

Azt hiszem Bubi írta, hogy hát a srác itt nevelkedett, ízig-vérig Chelsea játékos. Mi van, hogyha nem? Mi van, hogyha ez neki csupán egy munkahely? Ha ilyen szempontból nézem, a Bayern egy sokkal izgalmasabb projekt, ott éppen újjá akarják építeni az egész csapatot, hogy ismét Európa szuperelitjébe tartozzanak. Ezzel szemben mi itt éppen arról beszélgetünk naponta, hogy vajon a legjobb játékosok hova fognak eligazolni, és egyébként mennyire nincs látható kijelölt útja a csapatnak, csupán a jelenben való evickélés és a jelen papíron való legnagyobb kimaxolása - egyik edző kirúgása a másik után, majd az új edző lendületével potenciális bajnoki arany.

Én úgy érzem, hogy pár év eltöltése Németországban a karrierje szempontjából hasznosabb lenne számára, mint itt a keretember pozícióját betölteni. Egy karrierje és lehetősége van mindenkinek, az ő döntése, hogy szerinte hol tudja magából kihozni a legtöbbet. Most még kaphat érte pénzt a klub, jövő nyáron már nem fog.

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Játékosok

#5663 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Bubi írta:Azzal kéne foglalkozni, hogy mit tud és hogy mi van még benne, nem azzal, hogy hány éves. Persze azt én is elvárnám, hogy legalább egy kicsivel türelmesebb legyen. Nem sokkal, mert ha ott tartanék mint ő, én se nézném jó szemmel, hogy nem játszok csak azért mert 18 éves vagyok.
Akkor legyen fordítva is így. Nehogy már azért játsszon, mert ő még csak 18.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#5664 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Azzal kéne foglalkozni, hogy mit tud és hogy mi van még benne, nem azzal, hogy hány éves. Persze azt én is elvárnám, hogy legalább egy kicsivel türelmesebb legyen. Nem sokkal, mert ha ott tartanék mint ő, én se nézném jó szemmel, hogy nem játszok csak azért mert 18 éves vagyok.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Játékosok

#5665 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

White írta:Ez hülyeség amikor írsz Botond. Mert ennek volt előzménye is , a Bayern meg képben sem volt is tudni lehetett hogy ez a srác nem egy tucatjátékos az akadémiáról. Akkor kellet volna lépni..
Mit kellett volna lépni, 17 évesen csapatba építeni??? Ahogy Zola is fogalmazott, kevés 18 éves kap annyi hájpot és lehetőséget, mint ő...
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
White
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Játékosok

#5666 Hozzászólás Szerző: White »

Ez hülyeség amikor írsz Botond. Mert ennek volt előzménye is , a Bayern meg képben sem volt is tudni lehetett hogy ez a srác nem egy tucatjátékos az akadémiáról. Akkor kellet volna lépni..
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#5667 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Aztán lehet hogy az egész csak egy trükk az ügynöke részéről amivel kiharcolhat a srácnak egy nagy szerződést és sok játéklehetőséget.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Játékosok

#5668 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Bubi írta:
Николаевич írta:
becus3 írta: Nem az ő feladata? Nekem az jött le, hogy a szerződés hosszabbítás az övé
Bubi írta: Mert javarészt az ő dolga a sráccal megállapodni.

Most lehet hogy újdonságot fogok mondani de ezek a játékosok hús-vér emberek, saját gondolatokkal, vágyakkal. Nem lehet ennyire egydimenziósan nézni ezt a kérdést hogy ha nem hosszabbít valaki akkor az egy az egyben XY hibája..

Totál röhej ami Granovskaia-val kapcsolatban megy itt.. Ha Rüdiger luftot rúg már az is az ő hibája. Régebben Emenalo-nál volt ez.. Muszáj mindig kinevezni valakit a gonosz földi helytartójának? Ez a CHO-ügy is soktényezős.. Nem látunk bele a srác fejébe, nem tudjuk mi az ami miatt mindenképp Németországba akar szerződni, de azért többen kijelentik hogy ez "Marina nagy szégyene".
Szerintem meg simán túlgondolod. Ha az a játékos akibe pénzt ölsz, neveled, oktatod a legjobb tudásod szerint, majd mire meghálálhatná a bizalmat egyből lelép, az valamiért rohadtul nem látja a jövőjét annál a csapatnál.

Ezért nem lehet Sarrit okolni, se Contét vagy Mourinhot, mert egyik se játszatta a fiatalokat. Itt a klub egész vezetésével, szemléletével van a gond.

Oké, hogy a bayern nagyobb klub, de a Chelsea se kicsi, ráadásul a mi neveltünk. Hazájában a családja mellett, a barátai társaságában játszhatna úgy hogy a lehető legnagyobb tiszteletben és megbecsülésben részesül és küzdhetne a legnagyobb trófeákért itt is, ha normális kerékvágásba mennének a dolgok.

Az angolok egyébként sem szeretnek légióskodni. Alig-alig találsz profi angol játékost külföldön, régen mégkevesebb volt.

Szerinted még is mi állhat a dolog mögött? Miért akar Münchenbe igazolni? Gondolom nem a Salt Bae-s aranysteak miatt.
Baj van a vezetéssel, de CHO esetében nem a vezetőség a legfőbb ludas. CHO München-ben kapja a hájpot rendesen, ami nyilvánvalóan hízelgő az egójánank, nem sok 18 éves, alig bizonyított játékosról nyilatokzik hetente Salihamidzic... Nyilván élvezi a helyzetet és menne oda, ahol már-már megváltóként várják, ráadásul a célpont Németország legnagyobb és a világ egyik legnagyobb klubja. Lehetne a vezetőségünk akármyilen jó, akármilyen jövőképet vázolnának fel neki, könnyen lehet, hogy CHO akkor is a távozás mellett döntene. Sok mindenért lehet szapulni Marina-t és a vezetőséget, de a CHO-eset nem az ő saruk.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#5669 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Idovel megkapna a lehetoseget, el lett mondva tobbszor is, de mivel meg vannak hianyossagai es fejlodnie kell (ezt te is elmondtad) egyenlore meg nem kezdokent szamol vele Sarri.
A masik, hogy ezt meg lehetne kozeliteni ugy is, hogy miert nem turelmesebb egy kicsit es eloszor bizonyit annal a klubnal ahol nevelkedett es felepitettek/felepitik? Azert annyira nagyokat meg nem robbantott, hogy a kezdobe kovetelje magat, ezen szerintem kar vitatkozni. Folyamatosan fejlodik es egyre tobb lehetoseget kap, de ez rajta is mulik, hogy eljen ezekkel es legkozelebb mondjuk 10-20 perccel mar tobb lehetoseget kap bajnoki meccseken is. Jo lenne, ha kicsit turelmesebb lenne es nalunk futna be, de mindenert a klubot meg Marinat szidni ertelmetlen es igazsagtalan.
Abbol pedig kar kiindulni, hogy mivel mas se kapott lehetoseget nalunk igy o se fog, mivel senki miatt nem kell fogni a fejunket a regebbi akademistak kozul, hogy mekkorat veszitettunk vele, hogy hagytuk elmenni. Jobb esetben a legjobbak is egy kozepcsapatig jutottak vagy meg addig se.
Ruben esete is jo pelda lehetne, ki tudja mar hol tartana nalunk, ha nem eppmindig a legrosszabbkor serulne meg, amikor elkapta a fonalat es tuzkozelben is volt mar.
Masreszt azt se gondolom, hogy a Bayern nem igazol meg szelre valaki komolyabb nevet es igy is vannak szelsoik, nem hinnem hogy csak ugy fix kezdo lenne ott. Ha szereti a Chelseat marad, fejlodik es bizonyit itt. Masreszt ahhoz kepest, hogy meg kb semmit nem bizonyitott felnott szinten, eleg szep kis fizut is ajanlottak neki az uj szerzodesben..

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#5670 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Николаевич írta:
becus3 írta: Nem az ő feladata? Nekem az jött le, hogy a szerződés hosszabbítás az övé
Bubi írta: Mert javarészt az ő dolga a sráccal megállapodni.

Most lehet hogy újdonságot fogok mondani de ezek a játékosok hús-vér emberek, saját gondolatokkal, vágyakkal. Nem lehet ennyire egydimenziósan nézni ezt a kérdést hogy ha nem hosszabbít valaki akkor az egy az egyben XY hibája..

Totál röhej ami Granovskaia-val kapcsolatban megy itt.. Ha Rüdiger luftot rúg már az is az ő hibája. Régebben Emenalo-nál volt ez.. Muszáj mindig kinevezni valakit a gonosz földi helytartójának? Ez a CHO-ügy is soktényezős.. Nem látunk bele a srác fejébe, nem tudjuk mi az ami miatt mindenképp Németországba akar szerződni, de azért többen kijelentik hogy ez "Marina nagy szégyene".
Szerintem meg simán túlgondolod. Ha az a játékos akibe pénzt ölsz, neveled, oktatod a legjobb tudásod szerint, majd mire meghálálhatná a bizalmat egyből lelép, az valamiért rohadtul nem látja a jövőjét annál a csapatnál.

Ezért nem lehet Sarrit okolni, se Contét vagy Mourinhot, mert egyik se játszatta a fiatalokat. Itt a klub egész vezetésével, szemléletével van a gond.

Oké, hogy a bayern nagyobb klub, de a Chelsea se kicsi, ráadásul a mi neveltünk. Hazájában a családja mellett, a barátai társaságában játszhatna úgy hogy a lehető legnagyobb tiszteletben és megbecsülésben részesül és küzdhetne a legnagyobb trófeákért itt is, ha normális kerékvágásba mennének a dolgok.

Az angolok egyébként sem szeretnek légióskodni. Alig-alig találsz profi angol játékost külföldön, régen mégkevesebb volt.

Szerinted még is mi állhat a dolog mögött? Miért akar Münchenbe igazolni? Gondolom nem a Salt Bae-s aranysteak miatt.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#5671 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

becus3 írta: Nem az ő feladata? Nekem az jött le, hogy a szerződés hosszabbítás az övé
Bubi írta: Mert javarészt az ő dolga a sráccal megállapodni.

Most lehet hogy újdonságot fogok mondani de ezek a játékosok hús-vér emberek, saját gondolatokkal, vágyakkal. Nem lehet ennyire egydimenziósan nézni ezt a kérdést hogy ha nem hosszabbít valaki akkor az egy az egyben XY hibája..

Totál röhej ami Granovskaia-val kapcsolatban megy itt.. Ha Rüdiger luftot rúg már az is az ő hibája. Régebben Emenalo-nál volt ez.. Muszáj mindig kinevezni valakit a gonosz földi helytartójának? Ez a CHO-ügy is soktényezős.. Nem látunk bele a srác fejébe, nem tudjuk mi az ami miatt mindenképp Németországba akar szerződni, de azért többen kijelentik hogy ez "Marina nagy szégyene".

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Játékosok

#5672 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Николаевич írta:
Bubi írta:Marina nagy szégyene lesz ha nem tud itt tartani egy 18 éves, saját nevelésű angol fiatalt. Ez a három jellemző teszi a lehető legkönnyebbé a srác esetét, általában nem a sajátnevelésű focisták szerződéseivel van a gond.

A PSG most rúgja ki a sportigazgatóját (azt aki leigazolta Neymart és Mbappét) mert nem sikerült elhoznia De Jongot és a brazil srácot aki a Milanba igazolt. Mi meg Hudsonnal szenvedünk...
Már miért lenne “Marina nagy szégyene?” Ha a srác eltökélte hogy a Bayern-be akar igazolni akkor túl sok eszköz nincs a kezében. Látszik hogy a klubnál most nagyon igyekeznek itt tartani. Többet játszik, többet hypeolják, állandóan az egóját simogatják a nyilatkozatokban, 85k-s szerződést tettek alà.. Ha ennek ellenére is menni akar akkor nincs mit tenni, pisztolyt nem foghatuno a fejéhez.
Nem az ő feladata? Nekem az jött le, hogy a szerződés hosszabbítás az övé

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#5673 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Bubi írta:
kazomester írta:A klub honlapjára és Twitter-re is kitették Zola nyilatkozatát CHO-ról, nem tudom ez kicsit fura nekem, nem szoktak ilyen témában posztolni :roll: Pláne kínos lesz, ha délután meg jön a tweet, hogy "CHO departure"...
Lemaradtam a nyilatkozatáról. Mit mondott?
Megkérdezték Zola-t, hogy mit szól, hogy CHO-ról énekeltek a szurkolók, hogy maradjon. Azt mondta, ők is azt akarják és ők is ezt énekelték. Mindent megtesznek, hogy maradjon és annak ellenére találnak neki helyet a csapatnak, hogy sok erős játékos van körülötte (ezt gondolom a posztjára értette).

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#5674 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Николаевич írta:
Bubi írta:Marina nagy szégyene lesz ha nem tud itt tartani egy 18 éves, saját nevelésű angol fiatalt. Ez a három jellemző teszi a lehető legkönnyebbé a srác esetét, általában nem a sajátnevelésű focisták szerződéseivel van a gond.

A PSG most rúgja ki a sportigazgatóját (azt aki leigazolta Neymart és Mbappét) mert nem sikerült elhoznia De Jongot és a brazil srácot aki a Milanba igazolt. Mi meg Hudsonnal szenvedünk...
Már miért lenne “Marina nagy szégyene?” Ha a srác eltökélte hogy a Bayern-be akar igazolni akkor túl sok eszköz nincs a kezében. Látszik hogy a klubnál most nagyon igyekeznek itt tartani. Többet játszik, többet hypeolják, állandóan az egóját simogatják a nyilatkozatokban, 85k-s szerződést tettek alà.. Ha ennek ellenére is menni akar akkor nincs mit tenni, pisztolyt nem foghatuno a fejéhez.
Mert javarészt az ő dolga a sráccal megállapodni. Abba is benne van a board keze vastagon, hogy a srác máshová vágyik. Fel sem merülhetne Hudsonban annak a lehetősége, hogy eligazoljon. Rashford amikor bekerült a manu kezdőjébe csatár hiányában és egyből duplázott, majd azt követően is jól szerepelt, konkrétan eleinte nem tartózkodhatott egy öltözőben a felnőtt keret tagjaival, szándékosan éreztették vele, hogy hol a helye és a mai napig nem stabil kezdő. A nyakára hoznak nyakra-faszra játékosokat, még sem hallani, hogy el akarna igazolni.

Foghatjuk az edzőre azt, hogy nem játszott eleget a srác, de egyik edzőnknél se játszottak szinte semmit a fiatalok. Feljebb kell keresni a hibát, azt amit Megyó leírt, itt a klub fiatalokhoz való alapvető hozzáállásával van a baj.

Az meg hogy a sajátnevelésű fiatalunkkal nem tudunk megállapodni, az egy vicc. Nyilván, ha nem egy olyan ember tárgyalna vele akinek nulla köze van a futballhoz, életébe nem rúgott még labdába és rohadtul nem tudja beleérezni magát a srác helyzetébe...
Valószínűleg egy szakavatott sportigazgató már pontot tett volna a dolog végére.
Egy sajátnevelésű fiatalnak nem lehet jobb lehetőség egy idegen ország csapata mint a nevelőegyesületének kezdő 11. Ha igen, akkor ott nagy a baj.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#5675 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Én megértem a srácot. Nyilván nem ő rakta össze, hanem az ügynöke látja a trendet, ami itt folyik és elmondta neki, hogy "figyelj, ez már nem az a Chelsea és egyelőre nem is úgy néz ki, hogy drasztikus változás lenne itt", valamint: "figyelj, voltak itt tehetséges srácok, most mind máshol játszik, mert nem kaptak lehetőséget. nem hiszem, hogy ezt te törnéd meg"

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#5676 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Bubi írta:Marina nagy szégyene lesz ha nem tud itt tartani egy 18 éves, saját nevelésű angol fiatalt. Ez a három jellemző teszi a lehető legkönnyebbé a srác esetét, általában nem a sajátnevelésű focisták szerződéseivel van a gond.

A PSG most rúgja ki a sportigazgatóját (azt aki leigazolta Neymart és Mbappét) mert nem sikerült elhoznia De Jongot és a brazil srácot aki a Milanba igazolt. Mi meg Hudsonnal szenvedünk...
Már miért lenne “Marina nagy szégyene?” Ha a srác eltökélte hogy a Bayern-be akar igazolni akkor túl sok eszköz nincs a kezében. Látszik hogy a klubnál most nagyon igyekeznek itt tartani. Többet játszik, többet hypeolják, állandóan az egóját simogatják a nyilatkozatokban, 85k-s szerződést tettek alà.. Ha ennek ellenére is menni akar akkor nincs mit tenni, pisztolyt nem foghatuno a fejéhez.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#5677 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Marina nagy szégyene lesz ha nem tud itt tartani egy 18 éves, saját nevelésű angol fiatalt. Ez a három jellemző teszi a lehető legkönnyebbé a srác esetét, általában nem a sajátnevelésű focisták szerződéseivel van a gond.

A PSG most rúgja ki a sportigazgatóját (azt aki leigazolta Neymart és Mbappét) mert nem sikerült elhoznia De Jongot és a brazil srácot aki a Milanba igazolt. Mi meg Hudsonnal szenvedünk...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#5678 Hozzászólás Szerző: Dízel »

A hivatalos chelsea facebook oldalon is a meccs képeken Hudson van a nyitóképen nagyban.. Nem tudom ez minek köszönhető, talán tényleg a kedvébe akarnak járni. Szerintem lehetne rá hatni jó kommuikációval (meg persze pénzel). Tényleg játszatni kell, ha nem megy wiliamnek akkor lehozni a 60.percben és go Hudson! Meg tényleg a kezdő 11be rakni, hazardal kantéval, nem pedroval meg barkleyval.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#5679 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kazomester írta:A klub honlapjára és Twitter-re is kitették Zola nyilatkozatát CHO-ról, nem tudom ez kicsit fura nekem, nem szoktak ilyen témában posztolni :roll: Pláne kínos lesz, ha délután meg jön a tweet, hogy "CHO departure"...
Lemaradtam a nyilatkozatáról. Mit mondott?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#5680 Hozzászólás Szerző: kazomester »

A klub honlapjára és Twitter-re is kitették Zola nyilatkozatát CHO-ról, nem tudom ez kicsit fura nekem, nem szoktak ilyen témában posztolni :roll: Pláne kínos lesz, ha délután meg jön a tweet, hogy "CHO departure"...

Válasz küldése