Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#4621 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea's Brazilian midfielder Willian, 31, is set to reject a two-year contract extension and run down his deal in order to secure a move to Barcelona. (Mundo Deportivo)

Mesti
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2010. szeptember 15., szerda 21:29
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#4622 Hozzászólás Szerző: Mesti »

Mi lenne, ha a tapasztalt játékost nem a szélre vennénk, hanem más csapatrészbe?
Pl. védelem.

Oda szerintem sokkal fontosabb a tapasztalat, mint egy szélsőnek.
Így mehetne Vilmos is amerre lát. :D (attól függetlenül, hogy idén szerintem is frankó)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#4623 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Fura hogy eddig nem jött hír a hosszabbitásárol Williannek, de sztem is 1 év pluszt biztos kap (imádja a vezetőség, meg ő is londont).

Ezáltal szélső érkezése is kizárható. Ugy vannak vele, tavaly érkezett egy nagy pénzes szélső (Pulisic), CHO szerződést is meghosszabbitották, Willian is marad, Mount is tud ott játszani, nesztek. Négy ember elég lesz, máshova várható inkább erősítés.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3459
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#4624 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Idén még indokolt a játszatása, de jövő évtől kezdve nagyobb kárt fog tenni azzal, ha ittmarad, mintha a zseniális tudásának köszönhetően itt maradna átadni a tudását a fiataloknak. (isten ments, hogy tőle tanuljanak CHO-ék.)
Ugyis megkapja a 2 éves szerződést és igen, nagyon fiatal még CHO, de kétlem, hogy akkor jövőre leigazolunk egy Sanchot 120 millióért. Ezt akkor el kell felejteni. Majd 2 év mulva keresünk valakit aki akkor a toppon lesz.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4625 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:Én egyébként őszintén meglepődnék, ha Willian nem kapna legalább 1, de inkább 2 éves szerződést vmikor az idény során. Vhogy teljesen szürreális a gondolat is. Remélem ez nem fogja meggátolni, hogy egy igazán komoly jobbszélsőt hozzunk a csapathoz.
Két éves szerződésről pletyiznek a lapok az utóbbi napokban.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4626 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Én egyébként őszintén meglepődnék, ha Willian nem kapna legalább 1, de inkább 2 éves szerződést vmikor az idény során. Vhogy teljesen szürreális a gondolat is. Remélem ez nem fogja meggátolni, hogy egy igazán komoly jobbszélsőt hozzunk a csapathoz.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#4627 Hozzászólás Szerző: Dante »

emsanya írta:CHO ma kezdő a válogatottban Koszovo ellen.
Mount pedig csereként beállva "gólozott". :)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#4628 Hozzászólás Szerző: emsanya »

CHO ma kezdő a válogatottban Koszovo ellen.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4629 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Bubi írta:
James Lee írta:Mai Anglia-Montenegro summa: Tammy gól, Sancho gólpassz, melyhez Chilwell szerzett labdát. Chilwell ezen kívül adott még három asszisztot, az első különösen szép volt.
De jó lenne ezt a triót kékben látni már :mrgreen:

Mount hogy játszott? Nézte valaki?
Sajnos nagyon gyengén, legalább is az 1. félidőben. a 2.-ban javult és lőtt egy lesgólt, de lefelé lógott ki összességében.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1568
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#4630 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Bubi írta:Mount hogy játszott? Nézte valaki?
Igyekeztem figyelni, de bevallom őszintén, nem sok maradt meg belőle.
Azt viszont szomorúan éltem meg, hogy visszafújtak tőle egy gólt les miatt. Nagyon határeset volt.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#4631 Hozzászólás Szerző: Bubi »

James Lee írta:Mai Anglia-Montenegro summa: Tammy gól, Sancho gólpassz, melyhez Chilwell szerzett labdát. Chilwell ezen kívül adott még három asszisztot, az első különösen szép volt.
De jó lenne ezt a triót kékben látni már :mrgreen:

Mount hogy játszott? Nézte valaki?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1568
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#4632 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Mai Anglia-Montenegro summa: Tammy gól, Sancho gólpassz, melyhez Chilwell szerzett labdát. Chilwell ezen kívül adott még három asszisztot, az első különösen szép volt.
De jó lenne ezt a triót kékben látni már :mrgreen:

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#4633 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

„Csak egyszer ültünk le erről beszélni a mesterrel. Nem részletezném, hogy pontosan mit mondott, de elmagyarázta nekem, hogy ha én hiszek magamban, akkor ő is hinni fog bennem, és kapok egy valag pénzt. Ezek után már izgatott voltam az új szerződésem miatt. Az is plusz volt, hogy ilyen nagyszerű gazdasági szakemberek vannak a klubnál. Boldogsággal tölt el, ha olyan csapattársaid vannak, akik fele annyit keresnek, mégis állandó kezdők. Nem kérdés, hogy jó döntést hoztam, amikor hosszabbítottam a Chelsea-vel. Az első naptól kezdve szeretem ezt az egyesületet, de simán otthagytam volna, ha nem dől a zseton. Most már csak az elköltésére koncentrálok.”
Kissé kibányásztam a mögöttes tartalmat is :mrgreen:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#4634 Hozzászólás Szerző: Bubi »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... oi-2732431" onclick="window.open(this.href);return false;

Ideje volt egy ilyet lenyilatkoznia.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#4635 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dante írta:
adrian1989 írta:Neki is haza kéne térnie mert neki is itt a helye.

Nem vagyok benne biztos, hogy ő másodedzői karriert képzelt magának. Abban viszont igen, hogy ugyanúgy ahogy Lampard-nak, neki is a Chelsea lenne az "álom munka" (edzői karrierje elején), de kitúrni nem fogja, nem akarja, nyilván boldog, hogy ilyen jól mennek eddig a dolgok. Szóval eléggé patt helyzet. Úgy gondolom, hogy a Lamps - Terry páros nem fog együtt dolgozni (pedig nagyon jó lenne JT másodezdőként, hogy ha esetleg egyszer Lamps úgy dönt, hogy pihen, vagy vált, akkor ő is a helyébe léphessen)
Szerencsére a csapat elég sok fontos exjátékost maga körül tart, Ballack, Ferreira, Hilario, Essien, Cech, Ashley és Joe Cole, Morris, Newton és Makelele is a klubnak dolgozik valamilyen formában.

Meg persze Lamps. :)
Majd ha Lampard 2-3 év múlva már a zsebében tudja az összes trófeát, akkor jöhet Terry 2-3 éve. És így tovább, váltogatják egymást :)

Manapság úgy sem marad egy edző sem 3-5 évnél tovább sehol.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#4636 Hozzászólás Szerző: Dante »

adrian1989 írta:Neki is haza kéne térnie mert neki is itt a helye.

Nem vagyok benne biztos, hogy ő másodedzői karriert képzelt magának. Abban viszont igen, hogy ugyanúgy ahogy Lampard-nak, neki is a Chelsea lenne az "álom munka" (edzői karrierje elején), de kitúrni nem fogja, nem akarja, nyilván boldog, hogy ilyen jól mennek eddig a dolgok. Szóval eléggé patt helyzet. Úgy gondolom, hogy a Lamps - Terry páros nem fog együtt dolgozni (pedig nagyon jó lenne JT másodezdőként, hogy ha esetleg egyszer Lamps úgy dönt, hogy pihen, vagy vált, akkor ő is a helyébe léphessen)
Szerencsére a csapat elég sok fontos exjátékost maga körül tart, Ballack, Ferreira, Hilario, Essien, Cech, Ashley és Joe Cole, Morris, Newton és Makelele is a klubnak dolgozik valamilyen formában.

Meg persze Lamps. :)

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékosok

#4637 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

https://m.facebook.com/Chelsea1905Stamf ... _tn__=EH-R" onclick="window.open(this.href);return false;

Neki is haza kéne térnie mert neki is itt a helye.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4638 Hozzászólás Szerző: kazomester »

‘Him coming here is a big feeling for all of us because he was talking before about how he likes young players and I had an idea in my head that if he comes here it will be great for us,’ he told BT Sport. ‘As soon as he came I thought ‘yep this is it’. I had a few chats with him and thought this is perfect, I want to stay here.’


CHO Lampard-ról.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1440
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#4639 Hozzászólás Szerző: Gaba »

N’Golo Kanté:
“El tudom-e képzelni, hogy a Chelsea-ben fejezzem be a pályafutásomat? Természtesen. 2023-ig van szerződésem, és remélem, hogy nagyon sikeres szezonokat tudunk majd még létrehozni. Nem igazán tudom elképzelni magam máshol.”

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#4640 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

https://mobile.twitter.com/ReeceJamesSZ ... 7247917057" onclick="window.open(this.href);return false;

Mint regen. 8) Az elmult egy honapban oriasi fejlodesen ment keresztul. Lassan, de biztosan kezdi vissza nyerni a formajat.
Ohh Chelsea we love you..

Válasz küldése