Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#3581 Hozzászólás Szerző: Bandi »

fst200 írta: 2021. május 10., hétfő 20:48 Tomorit akarja a Milán, be is jelentkeztek hogy megveszik, főleg juve utáni meccsen is jól nyomta, remélem nem adjuk el, őt sajnálnám, remélem nyáron jön vissza és bekerul a csapatba
Nem sok választásunk van, opciós joguk van. Egyedül abban bízhatnánk hogy Tomori nem akar aláírni hozzájuk de erre kicsi az esély.

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#3582 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Tomorit akarja a Milán, be is jelentkeztek hogy megveszik, főleg juve utáni meccsen is jól nyomta, remélem nem adjuk el, őt sajnálnám, remélem nyáron jön vissza és bekerul a csapatba

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#3583 Hozzászólás Szerző: Dante »

De Bruyne, Lewandowski, Mbappe.

Egy védekező játékos minimális eséllyel indul az aranylabdáért.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6783
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#3584 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Srácok egyébként ha Kanté idén megnyerné BL-t, utána meg mondjuk EB-t a franciákkal, akkor eléggé durván aranylabda esélyes volna nem? Nem igazán látom, hogy ki más kaphatná ebben az esetben.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#3585 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Timo Werner is the first player to register double figures for both goals and assists in all competitions in his debut season for Chelsea since Eden Hazard in 2012-13.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6951
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#3586 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Rudi lesz holnap Tuchel azt mondta. Kova viszont nem.

cech19960320
Hozzászólások: 3852
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#3587 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Én nem lepődnék meg, ha Megfelelő ajánlat esetén ő is pénzé lenne téve.. kölcsönadogatni nem sok értelme lenne

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#3588 Hozzászólás Szerző: fst200 »

cech19960320 írta: 2021. május 1., szombat 20:17
fst200 írta: 2021. május 1., szombat 20:15
kecske01 írta: 2021. május 1., szombat 10:44 Tuchelt a mai sajtótájèkoztatón RLC jövöjèről is kèrdeztèk:

" Mèg semmi sem dőlt el! Fiatal korában rajongtam èrte, tisztában vagyok a tehetsègèvel, kicsit Michael Ballack-ra emlèkeztetett. Igazságtalan lenne a tv-ből megítèlni, mert szeretek a játèkosokkal együtt dolgozni, ès elmondani a vèlemènyemet! "
RLC nek mennyire jött be a kölcsön?
Nem kifejezetten. Elvan, de semmi jelét nem mutattja annak, hogy helye lenne itt... Ha Barkleyval kell összehasonlítani pl, egyértelműen utóbbi a jobb.
Köszi, akkor sajnos várható hogy nyáron kap egy kis lehetőséget, de ugyanúgy megy kölcsönbe..

cech19960320
Hozzászólások: 3852
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#3589 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

fst200 írta: 2021. május 1., szombat 20:15
kecske01 írta: 2021. május 1., szombat 10:44 Tuchelt a mai sajtótájèkoztatón RLC jövöjèről is kèrdeztèk:

" Mèg semmi sem dőlt el! Fiatal korában rajongtam èrte, tisztában vagyok a tehetsègèvel, kicsit Michael Ballack-ra emlèkeztetett. Igazságtalan lenne a tv-ből megítèlni, mert szeretek a játèkosokkal együtt dolgozni, ès elmondani a vèlemènyemet! "
RLC nek mennyire jött be a kölcsön?
Nem kifejezetten. Elvan, de semmi jelét nem mutattja annak, hogy helye lenne itt... Ha Barkleyval kell összehasonlítani pl, egyértelműen utóbbi a jobb.

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#3590 Hozzászólás Szerző: fst200 »

kecske01 írta: 2021. május 1., szombat 10:44 Tuchelt a mai sajtótájèkoztatón RLC jövöjèről is kèrdeztèk:

" Mèg semmi sem dőlt el! Fiatal korában rajongtam èrte, tisztában vagyok a tehetsègèvel, kicsit Michael Ballack-ra emlèkeztetett. Igazságtalan lenne a tv-ből megítèlni, mert szeretek a játèkosokkal együtt dolgozni, ès elmondani a vèlemènyemet! "
RLC nek mennyire jött be a kölcsön?

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#3591 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szerintem ha bejutunk a BL döntőbe, ne adj isten nyerünk, azzal azért elég nagy támogatást kaphat. Abra nagyon kedveli a BL-t és elég rég voltunk már ehhez közel. Biztos számit a bizalomnál. (Di Matteo-nál sztem ez nem volt meg)

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1702
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Játékosok

#3592 Hozzászólás Szerző: broduer »

White írta: 2021. május 1., szombat 14:39 Tuchel és a klub szerintem a tökéletes összeállás. Egy jó házasságra hasonlit :mrgreen:

Nincsenek nálunk Neymar-Mbappe karakterek , hajtós fiatal csapat , felfelé talán csak Kante lóg ki , de őt meg ugye ismerjük :mrgreen:

Remelem nem basszuk el most és nem küldjük el 2 rossz meccs után
Nem, de sajnos valószínűleg 10 rossz meccs után már igen :lol:

Avatar
White
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Játékosok

#3593 Hozzászólás Szerző: White »

Tuchel és a klub szerintem a tökéletes összeállás. Egy jó házasságra hasonlit :mrgreen:

Nincsenek nálunk Neymar-Mbappe karakterek , hajtós fiatal csapat , felfelé talán csak Kante lóg ki , de őt meg ugye ismerjük :mrgreen:

Remelem nem basszuk el most és nem küldjük el 2 rossz meccs után
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#3594 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2021. május 1., szombat 10:44 Tuchelt a mai sajtótájèkoztatón RLC jövöjèről is kèrdeztèk:

" Mèg semmi sem dőlt el! Fiatal korában rajongtam èrte, tisztában vagyok a tehetsègèvel, kicsit Michael Ballack-ra emlèkeztetett. Igazságtalan lenne a tv-ből megítèlni, mert szeretek a játèkosokkal együtt dolgozni, ès elmondani a vèlemènyemet! "
Hihetetlen ez a pali. Kizartnak tartom hogy egy Sarri vagy barmelyik kozelmultbeli kulfoldi edzonk nezte a meccseinket es rajongott fiatal jatekosunkert :D

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6951
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#3595 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Tuchelt a mai sajtótájèkoztatón RLC jövöjèről is kèrdeztèk:

" Mèg semmi sem dőlt el! Fiatal korában rajongtam èrte, tisztában vagyok a tehetsègèvel, kicsit Michael Ballack-ra emlèkeztetett. Igazságtalan lenne a tv-ből megítèlni, mert szeretek a játèkosokkal együtt dolgozni, ès elmondani a vèlemènyemet! "

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Játékosok

#3596 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Tobb megbizhato forras is allitja, hogy Christensen,Rudiger, es Silva napokon belul uj szerzodest ir ala. Az elobbi ketto 4 evre hosszabbit, mig az utobbi 1 evre. Giroud es Caballero nem kapnak uj szerzodest, igy ok ingyen tavoznak a klubtol Julius elsejevel.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#3597 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Kb. 1 hónapja még kezdő se volt. Vele se lennénk beljebb (sajna szóba került velünk most hogy jo formában van) ahogy Tammyval sem hosszutávon a kezdőben.

De a hírek szerint ugyis csak 1 komolyabb kaliber jön a Tammy-Giroud duo helyett.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4823
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#3598 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bubi írta: 2021. április 29., csütörtök 12:14 Iheanacho gólja a Palace ellen.

https://sportposzt.com/video/akkora-gol ... HlRwPWF5WM

Pár éve arról beszéltünk itt, hogy a citynek megvan Aguero utódja a személyében, aztán nem nagyon játszott, úgy tünt ő is csak egy szokásos futóbolond aki a sebességén kívül nem tud semmit, majd el is adták a Leszternek... Most zsinórban nem tudom hányadik meccsén lő golt, hátán viszi a lesztert. Úgy néz ki beérett. 17 gól és 6 assist az idei mérlege.
Épp ezért nem szabad Tammyt sem elengedni! Mondjuk gondolom a 2. számú csatárba bele is menne, csak abba nem, hogy úgy lenne 4. számú, hogy az előtte levő két fricc semmit nem alkot azon a poszton.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9372
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#3599 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Iheanacho gólja a Palace ellen.

https://sportposzt.com/video/akkora-gol ... HlRwPWF5WM

Pár éve arról beszéltünk itt, hogy a citynek megvan Aguero utódja a személyében, aztán nem nagyon játszott, úgy tünt ő is csak egy szokásos futóbolond aki a sebességén kívül nem tud semmit, majd el is adták a Leszternek... Most zsinórban nem tudom hányadik meccsén lő golt, hátán viszi a lesztert. Úgy néz ki beérett. 17 gól és 6 assist az idei mérlege.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4823
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#3600 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Nem baj, klasszis a gyerek, ha nem balszélszőt játszana beverné az egészet. Ja várjunk :roll:

Válasz küldése