Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#3521 Hozzászólás Szerző: Dante »

kecske01 írta: 2021. május 18., kedd 14:15 Nem tudjuk milyen Abraham munkaja az edzesen. Voltak olyan hirek, hogy flegma stb. Na most ez Tuchelnel fixen nem fer bele. Meg szerintem taktikailag sem elegge fegyelmezettt Abraham ehhez a taktikahoz.

De csak talalgatni tudunk.
Legalább annyit mellózott, mint Werner és ha nem is egy irányító, nagyon jól vonta be az üres társakat, több labdaátlépős "gólpassza" is van. Úgyhogy a fegyelmezettséggel nem lehet érvelni.

Tuchel a németek miatt is lett idehozva. A két kreténke nagy befektetés volt és a vezetőség látni akarja, hogy jók. Abraham pedig csinalhatná bármit, pénzzé lesz téve. Ezek után nekem se lenne kedvem boldogan várni a sorsom, főleg hogy teljesen mellőzve van, nem csak annyira, hogy felmerüljön benne a kérdés, hogy "mivel jobbak a többiek?".

Nem fogjuk megtudni, hogy milyen lett volna ez a tavasz Abraham-mel, de számomra ez felfoghatatlan, hogy ilyen erőltetett menet van és az edző megteheti, meg kell tennie (?) hogy nem él minden opciójával. Ez így a csapat érdek ellen van.

Avatar
Mr-Moss
Hozzászólások: 397
Csatlakozott: 2013. április 1., hétfő 18:22
Kedvenc játékos: JT
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#3522 Hozzászólás Szerző: Mr-Moss »

Bubi írta: 2021. május 18., kedd 13:38 Engem Modricra emlékeztet. Kíváncsi lennék hány gólpassza lenne, ha lenne rá stat ami megkülönbözteti a 100%os ziccereket, mert ilyenből nem keveset hagytak ki a társai. Ha Kane idén a csatárunk, úgy lenne vagy 20 gólpassza kb.

Kulcspasszból gondolom első a ligában.
Bruno Fernandes mögött második. Más játékosunk a TOP 30-ban sincs.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#3523 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szinte biztos hogy távoznak Giroudval együtt. Már az is lehet megvan az uj csapata, háttérben sok minden történhetett már. Egy brighton vagy westham tökéletes lenne neki és legyen is sikeres. Így hogy valoszinü érkezik egy top center nem is biztos hogy sok minden motiválja már.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Játékosok

#3524 Hozzászólás Szerző: broduer »

Én sem bánom Abrahamet, szerintem ő nem Chelsea-szintű csatár. Persze kaphatna attól még néha-néha lehetőséget, de szerintem Werner sokkal jobb és főleg hasznosabb csatár nála (igen a kihagyott helyzetek ellenére is), Havertzben meg sokkal nagyobb a potenciál. Ha már fiatalok elpocsékolása, én CHO mellőzését kevésbé értem. Ő sokkal nagyobb tehetség, mint Tammy és emellé, amikor beáll az esetek 90 %-ban hozzátesz/jól játszik. Az önző Pulisic szintjét simán tudná hozni ő is.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#3525 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Nem tudjuk milyen Abraham munkaja az edzesen. Voltak olyan hirek, hogy flegma stb. Na most ez Tuchelnel fixen nem fer bele. Meg szerintem taktikailag sem elegge fegyelmezettt Abraham ehhez a taktikahoz.

De csak talalgatni tudunk.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1568
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#3526 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Ráadásul úgy lett a padra téve, hogy eleinte játszott is Tuchel alatt. Bár nem volt kiemelkedő a teljesítménye, azért nem is az a szint, ami ilyen szintű mellőzést indokolna.
Két lehetésges opciót látok. Egyrészt valamin nagyon összebalhézhattak, vagy valamivel nem elégedett Tuchel. Ebben az esetben nem értem ezeket a nyilatkozatokat. Lampard nagy hibája a Tomorihoz való hozzáállása volt, és bár ott sem látszott indokoltnak a mellőzés (főleg ha a teljes garnitúrát nézzük), de legalább kimondta, hogy az edzésen nyújtott munkájával nem elégedett és még sokat kell fejlődnie. Ha nem is értettem vele egyet, teljesen védhető álláspont volt.
Másrészt (és ezt valószínűbbnek tartom) Tuchel megkapta a kötelezően választható opciót. A két center közül Tammy tehető pénzzé, ezért a drága germánokat kell a csapatba passzírozni. Szerintem ez egyáltalán nem tesz jót a csapategységnek és a versenyszellemnek.

Így vagy úgy, az alapprobléma szerintem board türelmetlenségére, üzleti szemléletére, és a gyakori edzőváltás számlájára írható. Gyakori vízióváltás, aktuálisan (esetleg érdemtelenül) favorizált játékosok, etc. Ezekre gondoltunk, mikor az utolsó utáni pillanatban is igyekeztünk kiállni Lampard mellett. Hosszútávon kifizetődő lett volna a maradása, bár lehet, hogy addigra Frankie már elveszítette az öltöző nagy részét. Csak jó lenne biztosan tudni, hogy Lampard munkája nem volt érdemtelen.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#3527 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Ezzel a Tammy dologgal nem lenne semmi bajom, ha egy edzőnk 5 évig ülne a padon és lenne egy, max két ilyen döntése. A szívás csak annyi, hogy Tuchel sem ül már itt jövő tavasszal, a következő meg épp Jamessel vagy CHOval, az utána jövő meg Mounttal műveli le ezt és másfél év ifi beépítés elment a kukába. Na meg a klub is bekaphatja, amiért zokszó nélkül engedi elpazarolni a tehetségeit. Valahogy bár az egymást követő edzők lehetnének hasonló profiluak, hogy ne kelljen az előző munkáját mindig szétb*szkodni.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#3528 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Dante írta: 2021. május 18., kedd 13:44 Tuchel azt mondta, hogy Abraham a nevezhető játékosok limitje miatt marad ki folyamatosan.

Werner, Havertz és Giroud vannak előtte a sorban, mint 9-es.

Utálom ha hülyének néznek. F.szert nem lehet azt mondani, hogy "van két szar játékos, meg egy öreg, de előbbi kettő drágán jött ezért nyomni kell őket".

Nem kétség, hogy Abraham távozik, de megint az van, hogy nem kapott esélyt sem a saját ember, hogy a gyengén teljesítő drágán igazoltaknak ne legyen riválisuk. Fő a csapatérdek. Fél évig játékon kívül van egy ember, aki amúgy többet is érhetne, mint amennyiért megy majd és amúgy esélye sincs arra, hogy behívják a válogatottba - de nyilván le van szarva ez az aspektus.
És azt kihagytad, hogy állandóan hozzáteszi azt is, hogy "it's not personal". De, ez pontosan az... Nekem Abraham és Tuchel is totál semleges, egyik sem a kedvencem, de ez a néphülyítés engem is bosszant. Mindenki tudja mi az igazság, mégis belehazudik az emberek arcába.

Nem egyszer előfordult, hogy inkább ültet két balhátvédet a padra, csak Abrahamet nehogy nevezni tudja.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#3529 Hozzászólás Szerző: Dante »

Tuchel azt mondta, hogy Abraham a nevezhető játékosok limitje miatt marad ki folyamatosan.

Werner, Havertz és Giroud vannak előtte a sorban, mint 9-es.

Utálom ha hülyének néznek. F.szert nem lehet azt mondani, hogy "van két szar játékos, meg egy öreg, de előbbi kettő drágán jött ezért nyomni kell őket".

Nem kétség, hogy Abraham távozik, de megint az van, hogy nem kapott esélyt sem a saját ember, hogy a gyengén teljesítő drágán igazoltaknak ne legyen riválisuk. Fő a csapatérdek. Fél évig játékon kívül van egy ember, aki amúgy többet is érhetne, mint amennyiért megy majd és amúgy esélye sincs arra, hogy behívják a válogatottba - de nyilván le van szarva ez az aspektus.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#3530 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Engem Modricra emlékeztet. Kíváncsi lennék hány gólpassza lenne, ha lenne rá stat ami megkülönbözteti a 100%os ziccereket, mert ilyenből nem keveset hagytak ki a társai. Ha Kane idén a csatárunk, úgy lenne vagy 20 gólpassza kb.

Kulcspasszból gondolom első a ligában.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#3531 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta: 2021. május 18., kedd 11:38 A szurkolók szavazatai alapján Mount lett az Év játékosa díj nyertese.
A 9 gól + 7 gólpassz meg sem közelíti a valóságot, tekintve mennyire fontos volt a szerepe. Zseniális megmozdulásai vannak.

Remélem Barkley visszatérése előtt elkéri a 8-as mezt, rengeteg dologban Lampard-ot idézi.

Avatar
White
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Játékosok

#3532 Hozzászólás Szerző: White »

Az öreg Joey... :mrgreen: Akkora erő volt a lövéseiben mint egy 10 éves gyereknek :mrgreen:
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 382
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Játékosok

#3533 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

Bubi írta: 2021. május 18., kedd 11:29
kecske01 írta: 2021. május 18., kedd 9:23 Joe Cole on Jorginho: "Tuchel’s got a big decision, not only Tuesday night but in the Champions League final...Jorginho’s a fabulous player on the ball but there are holes in his game." [BT Sport]
Cole játékában is voltak lyukak, az egész támadójátéka egy nagy lyuk volt.
Nem volt olyan rossz azért az öreg Joey, főleg José alatt :D

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#3534 Hozzászólás Szerző: Szabi »

A szurkolók szavazatai alapján Mount lett az Év játékosa díj nyertese.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#3535 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kecske01 írta: 2021. május 18., kedd 9:23 Joe Cole on Jorginho: "Tuchel’s got a big decision, not only Tuesday night but in the Champions League final...Jorginho’s a fabulous player on the ball but there are holes in his game." [BT Sport]
Cole játékában is voltak lyukak, az egész támadójátéka egy nagy lyuk volt.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#3536 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Pityee írta: 2021. május 18., kedd 10:02
kecske01 írta: 2021. május 18., kedd 9:23 Joe Cole on Jorginho: "Tuchel’s got a big decision, not only Tuesday night but in the Champions League final...Jorginho’s a fabulous player on the ball but there are holes in his game." [BT Sport]
Már pedig ha Kova nem 100%-os, akkor Jorginho fog kezdeni.
Sok fog múlni a mai meccsen. Ha Kova kap mondjuk egy fél órát és a Villa ellen kezdeni tudna akkor van rá esély hogy a döntőben is ott lesz. Egy jó Kovacic-al nagyon sokat javulhatnánk szóval reménykedjünk...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#3537 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2021. május 18., kedd 9:23 Joe Cole on Jorginho: "Tuchel’s got a big decision, not only Tuesday night but in the Champions League final...Jorginho’s a fabulous player on the ball but there are holes in his game." [BT Sport]
Már pedig ha Kova nem 100%-os, akkor Jorginho fog kezdeni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#3538 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Joe Cole on Jorginho: "Tuchel’s got a big decision, not only Tuesday night but in the Champions League final...Jorginho’s a fabulous player on the ball but there are holes in his game." [BT Sport]

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#3539 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Abraham bnoje fakadt ki a közösségi média oldalán hogy Abraham miért nem játszott hétvégén
Nem tudom hogy az edzés vagy a szerződés, eladás miatt került ki

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Játékosok

#3540 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Vegre valami jo hir:

Nincs serultunk, Christensen is egeszseges es bevetesre kesz.
https://www.skysports.com/football/chel ... iew/429199

Válasz küldése