Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#2801 Hozzászólás Szerző: fst200 »

paliczandras írta: 2021. november 29., hétfő 22:55 Na megint vicc az aranylabda
SZÉGYEN

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2802 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

James Lee írta: 2021. november 29., hétfő 23:45 Ezen most kibaszottul felhúztam magam. Valahogy éreztem a bal térdemben a közelgő vihart, de ez a sportág szégyene, minősíthetetlen.
Nem tudom, miért nem lehet elismerni Lewandowskit, még kevésbé értem, hogy a törpe mégis mi a faszt rakott az asztalra az elmúlt (nem csak) egy évben a Copa Americán kívül, amiből nyilván azért lett ekkora fröcsögés, mert az a csürhe végre nyert valamit egy meleg baráti kézfogáson kívül.
Mindenestre büszkeséggel tölt el Jorginho harmadik helyezése, még ha nem is csípem.
Mert Messinek van 180 millió követője a Bayernek meg 53 millió. Plusz egy kelet-európai annyira nem fancy, mint egy latin.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1568
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2803 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Ezen most kibaszottul felhúztam magam. Valahogy éreztem a bal térdemben a közelgő vihart, de ez a sportág szégyene, minősíthetetlen.
Nem tudom, miért nem lehet elismerni Lewandowskit, még kevésbé értem, hogy a törpe mégis mi a faszt rakott az asztalra az elmúlt (nem csak) egy évben a Copa Americán kívül, amiből nyilván azért lett ekkora fröcsögés, mert az a csürhe végre nyert valamit egy meleg baráti kézfogáson kívül.
Mindenestre büszkeséggel tölt el Jorginho harmadik helyezése, még ha nem is csípem.

DrAd
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2016. augusztus 27., szombat 19:23
Kedvenc játékos: Terry

Re: Játékosok

#2804 Hozzászólás Szerző: DrAd »

Traxver írta: 2021. november 29., hétfő 23:02
paliczandras írta: 2021. november 29., hétfő 22:55 Na megint vicc az aranylabda
évek óta az..
SZÁNALMAS.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Játékosok

#2805 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Dízel írta: 2021. november 29., hétfő 23:15 Jó hát messikének meg kellett kapnia, de legalább örülök, hogy megszünik ez az örökös ronaldo vagy messi parharc. utcalány unalmas volt.

Más:
"A Chelsea az év klubja
Online jelentkeztek be a londoni klub illetékesei, többek között Thomas Tuchel, a harmadik Jorginho is."

Nem tudom ez mit jelent, de örülhetünk neki.
ez egy új díj

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3459
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#2806 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Jó hát messikének meg kellett kapnia, de legalább örülök, hogy megszünik ez az örökös ronaldo vagy messi parharc. utcalány unalmas volt.

Más:
"A Chelsea az év klubja
Online jelentkeztek be a londoni klub illetékesei, többek között Thomas Tuchel, a harmadik Jorginho is."

Nem tudom ez mit jelent, de örülhetünk neki.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#2807 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Többet valszeg nem kap, ez volt az uccsó. Sajnálom Lewát, de jobb mintha Jorginho nyerte volna.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Játékosok

#2808 Hozzászólás Szerző: Traxver »

paliczandras írta: 2021. november 29., hétfő 22:55 Na megint vicc az aranylabda
évek óta az..

paliczandras
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Játékosok

#2809 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Na megint vicc az aranylabda

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2810 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Jorginho jelenleg benne van a Top5-ben az Aranyladba díjátadón. :lol: Aztán lehet be is húzza

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2811 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Ruben Loftus-Cheek has the best dribble success rate of any player in the Champions League to complete 10+ take-ons so far this season:

◉ 86% success
◎ 14 attempted
◎ 12 completed

Remélem Vasárnap ő fog Jorgi mellet kezdeni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kecske01 2021. november 26., péntek 20:00-kor.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2812 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Kante out against Manchester United with a twisted knee. Tuchel expects him back next week. Kovacic still out.

Tuchel hopes Chilwell is only out for 6 weeks. "He has a partial injury of his ACL. The decision is to treat it conservatively. The next 6 weeks will tell the story if he makes it within this 6 weeks or if he needs surgery after. The first reaction of his injury is v positive." :)

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Játékosok

#2813 Hozzászólás Szerző: Crap »

Szinte biztos vagyok benne, hogy nem hívjuk vissza. Szerintem ilyen még nagyon nem is történt, csak akkor ha a kölcsönvevő klubb abszolút nem tartott igényt a játékosra és kb. ők küldték vissza.

Ha mi kezdeményezzük a visszahívást, és a Lyon nem akarja, akkor bünti pénzt kell fizetni, ami ha jól tudom a játékos éves fizuja szokott lenni. Ilyet egyetlen komoly vezető se fog megengedni magának, nemhogy Granovskaia.
Megvesszük Emersont - > kölcsönadjuk vételi opcióval nyomott áron csak vigyék -> újra visszahozzuk és még rá is kell fizetnünk.

Felsővezetői berkekben ez olyan szinten megalázóan rossz megoldás, hogy inkább veszel valamit jóval drágábban újjonan, csak ne kelljen a régi vacakra még ráfizetni.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#2814 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Amazing24 írta: 2021. november 25., csütörtök 13:47 Több helyen is felmerült az az opció, hogy Emersont visszarendeljük a Lyontól, Chilwell sérülése miatt. Hogyan teljesít az olasz a franciáknál?
Elvileg vásárlási opciója van a Lyon-nak, szóval nem biztos hogy csak úgy vissza lehet hívni, lehet hogy kellene a franciák beleegyezése is, nem tudom hogy ez hogy működik. Amúgy ő lenne a legkézenfekvőbb megoldás, ismeri őt Tuchel, ő is ismeri a közeget, wb-ként a védekezésbeli gyengeségei se jönnének annyira ki és tényleg csak egy átmeneti megoldásra van szükségünk. Egyébként nem láttam játszani, de folyamatosan kezdő, a válogatottban is rendszeresen játszik, szóval valószínűleg olyan rossz nem lehet.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Játékosok

#2815 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Több helyen is felmerült az az opció, hogy Emersont visszarendeljük a Lyontól, Chilwell sérülése miatt. Hogyan teljesít az olasz a franciáknál?

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#2816 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

emsanya írta: 2021. november 24., szerda 21:58 Bizni kell Marcos-ban hogy megoldja. Sajnos a gyorsasaga sose lesz meg de kifejezetten jol játszott a szezon elején. Igazolni sztem ezért nem fogunk, Azpi és CHO tud wingbacket játszani, esetleg Saul is. Kölcsönökből is lehet szemezgetni.
Nem Alonso minősége az elsődleges probléma, bár attól sem dobok hátast. A gond, hogy egyedül kevés lesz ő oda, ha felülteljesítene a képességein, akkor is egy idő után a teljesítményén kijönne a fáradtság.
kazomester írta: 2021. november 24., szerda 22:04
AwayRoller írta: 2021. november 24., szerda 21:34 Volt valami holland nevű balhátvédünk, aki jól nyomta ilyen sörmeccseken, nem? Azt nem tudjuk valahonnan előásni?
Maatsen? Kölcsönben van a Coventry-ben :|
Ő lesz az! Na, ahogy látom elég sokszor kezdő, ráadásul Champo. Hátha januárban vészhelyzet esetén visszahívható.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#2817 Hozzászólás Szerző: kazomester »

AwayRoller írta: 2021. november 24., szerda 21:34 Volt valami holland nevű balhátvédünk, aki jól nyomta ilyen sörmeccseken, nem? Azt nem tudjuk valahonnan előásni?
Maatsen? Kölcsönben van a Coventry-ben :|

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#2818 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Egyelöre nem tudni hogy szakadás vagy csak nyúlás. Várnak januárig az ujabb vizsgálattal és ha javul a szalag akkor nem kell műtét és hamarabb visszatérhet. Ha szakadás akkor sztem szeptemberig felejtő sajnos.

Bizni kell Marcos-ban hogy megoldja. Sajnos a gyorsasaga sose lesz meg de kifejezetten jol játszott a szezon elején. Igazolni sztem ezért nem fogunk, Azpi és CHO tud wingbacket játszani, esetleg Saul is. Kölcsönökből is lehet szemezgetni.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#2819 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Volt valami holland nevű balhátvédünk, aki jól nyomta ilyen sörmeccseken, nem? Azt nem tudjuk valahonnan előásni?

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#2820 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Kép

Válasz küldése