Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1568
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2661 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Teljesen mindegy, mikori az interjú, ennek nem lett volna szabad megtörténnie. Ha jól emlékszem, fél évvel ezelőtt ugyanígy szopkodta szeretett klubunk faszát is. Meg úgy en bloc a múltban mindig épp azt a klubot méltatta, amelyiket a helyzet éppen megkívánta.
Úgy látom, ennyit az "itteni küldetéséről". Épp itt az ideje, hogy mihamarabb nyilvánosan tisztázza ezt a baromságot és berámoljon néhány mesterhármast a címert csókolgatva. Vagy menjen és hiteltelenkedjen máshol.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Játékosok

#2662 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

BlueBlood1993 írta: 2021. december 30., csütörtök 22:24 Nekem ez teljesen irreális. Ennyire ostoba nem lehet, hogy ilyet nyilatkozzon. Sztem kacsa.
Nem kacsa, a Sky Sports-nak adott exluziv interjut, holnap jelenik meg teljes egeszeben.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3593
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#2663 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Nekem ez teljesen irreális. Ennyire ostoba nem lehet, hogy ilyet nyilatkozzon. Sztem kacsa.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#2664 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Azért az beb*szna, ha megdumálták volna, hogy kihúzza őket az anyagi sz*rból. Eladják 100 milláért, aztán addig bőg, amíg vagy diszkont áron vagy hosszú kölcsönnel visszamegy :roll:

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Játékosok

#2665 Hozzászólás Szerző: focimark »

Szerintem teljesen mindegy, hogy mikor nyilatkozta. Fel eve sincs itt, de mar menne vissza az Interbe es persze ennek hangot is ad, Tuchelt is kritizalja nyiltan, ahelyett, hogy inkabb megbeszelnek negyszemkozt... mi szukseg ezt az egesz focivilag tudtara hozni?

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3459
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#2666 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Miért is kéne és mit is kéne feladnia? Eljött egy új csapatba, fél éve van itt, amikor egészséges akkor kezdő.
Komolyan nem értem mi a baja?
1. Nem az a taktika mint amit Tuchelel lebeszelt mielött leigazoltak volna?! Mi volt az a taktika és mi volt Lukaku szerepe benne?!
2. Hirtelen fél év alatt rájött, hogy az inter az álmai csapata? Conte épitette fel és ő már nincs ott, bár tény, hogy az internek megy most a szekér. Szeretne inkább olasz bajnokságot nyerni? Hát premier league nehezebb dió...
3. Ha jól tudom Lukaku nem hülye, több nyelven beszél és elég intelligens is, akkor meg mi ez a fél év alatti pálfordulás? Jobban szeretett ott? Elhiszem, ott van szurkolás, van tűz a szurkolókba. Nálunk ezt sosem kapja meg. De ezt tudnia kellett, mert volt mar itt és az unitedbe is, ott sincs nagyon másképp a dolog.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#2667 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Romelu Lukaku a Sky Sports-nak:

"Most van itt az idő, hogy megosszam az érzéseimet. Mindig mondtam, hogy az Inter-nek bérelt helye van a szívemben: tudom, hogy VISSZA FOGOK TÉRNI az Inter-be, nagyon remélem. Szerelmes vagyok Olaszországba, ez a legjobb pillanat hogy beszéljek és tudassam az emberekkel, hogy valójában mi is történt."

"Fizikálisan jól érzem magam, azonban nem vagyok boldog a Chelsea-t övező helyzettel. Tuchel egy másik rendszert preferál, de nem fogom feladni, professzionális leszek. Nem vagyok boldog a szituációval kapcsolatban, de professzionális vagyok - nem tudom most feladni."

Magyarul is olvasható a felkapott intervjú.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3459
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#2668 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Ha felkapja ezt a média, akkor lukaku szépen kiáll a nyilvánosság elé és elmondja, hogy boldog a Chelseanél és profi módjára mindent megtesz a csapat sikeréért, mar ha itt akar maradni. Ha nem akkor sumákoljon aztan majd tényleg szétszedi a csapatot a média.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#2669 Hozzászólás Szerző: Dante »

Mindegy mikori, a média ráharapott, a SkyItalia újévi/szilveszteri fő programja, amiben a "100 milliós, világ egyik legjobbja" fél év után szívére tett kézzel esküszik arra, hogy hibázott és nem bevallja, hogy nem így kellett volna történnie.

Egy ilyen tapasztalt játékosnak, aki értelmes is tudnia kéne, hogy ilyet nem tehet. Minek ad egyáltalán mélyinterjút? Mi volt ezzel a célja?

Nyilván egy valamennyire tájékozott szurkoló ezt hamar megérti - régen volt, beszélt Tuchel-lel stbstb - de a média ki fogja csinálni a csapatot, amúgy is ott marnak a játékosokba ahol lehet, nem lenne szükség ilyen szintű elégedetlenség kifejezésre.

Tuchel-t nem féltem, most tudja a vezetőség, hogy belenyúltak a tutiba, viszont anyagilag nagyot bukhatunk Lukaku-n, főleg ha esetleg elfajul ez a dolog. (teszem hozzá teljesen jogosan, mert Lukakué botrányos viselkedés az edzőre nézve)

Remélem sikerül megoldani okosan, értelmesen és inkább elfelejti mindenki ezt, mert az egyetlen opció, hogy ne legyen negatív hatása.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#2670 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Nagyon remélem, hogy ez fake interjú Big Romtól. Most érkezett meg az ő nevével ellátott meze :lol:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Játékosok

#2671 Hozzászólás Szerző: Traxver »

cech19960320 írta: 2021. december 30., csütörtök 21:13
kecske01 írta: 2021. december 30., csütörtök 21:12 Matt Law azt retweetelte, hogy ez egy pár hetes interjú lehet. Így ennek fényében azért már más a dolog, bár akkor meg sérült volt, szóval nem tudom.
Igen, ezzel az intrejúval volt egy olyan első megérzésem, hogy ez valahogy december elejéről lehet, úgy sokkal érthetőbb és logikusabb lenne :D
jah játszott azóta 2 meccset és mindenbe megváltozott logikus
én Chelsea játékostól nem akarok olyat olvasni/hallani, hogy sír az inter után meg sz*pja az inter szurkolókat

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#2672 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kecske01 írta: 2021. december 30., csütörtök 21:12 Matt Law azt retweetelte, hogy ez egy pár hetes interjú lehet. Így ennek fényében azért már más a dolog, bár akkor meg sérült volt, szóval nem tudom.
Igen, ezzel az intrejúval volt egy olyan első megérzésem, hogy ez valahogy december elejéről lehet, úgy sokkal érthetőbb és logikusabb lenne :D

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2673 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Matt Law azt retweetelte, hogy ez egy pár hetes interjú lehet. Így ennek fényében azért már más a dolog, bár akkor meg sérült volt, szóval nem tudom.

This was Lukaku on Sunday to @j_castelobranco: "Me and the coach, we had a couple of conversations about whatever he wanted from me. Obviously I told him I’m multidimensional. It’s just about having a bit of clarity about how he wants to use me. And whatever he wants from me."

Vasárnap azt mondta meccs után, hogy Tuchellel beszélget, hogy pontosan mit vár tőle.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kecske01 2021. december 30., csütörtök 21:14-kor.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#2674 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Miert volt erre most szukseg Lukakutol? Tenyleg mar menni is akar???

Alig jatszott minek köt bele a taktikaba...

Avatar
White
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Játékosok

#2675 Hozzászólás Szerző: White »

Teljesen érthetetlen amúgy … nem kamu ?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára White 2021. december 30., csütörtök 21:59-kor.
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3459
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#2676 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Most komolyan mondom, ha itt megint egy edzőbuktatás előszelét látjuk én betonba vágom magam.
Mindenki rinyál, le akar lépni, több fizut akar, nem jó a taktika, én ezt akarok, en meg amazt akarok :evil:
Rinyál mindenki, mert a kis hópihe lelkének valami ártott.
Marhára nem jó ez így, senkinek se jó semmi.
Én nem akarom visszakeresni a Lampard menesztése utáni kommentemet, miszerint a következő edző se nagyon rendezkedjen be.
Akár bl-t nyer, akár bajnokságot barmikor elinduhat egy lavina és legyen ő bármekkora mágus, hivjuk Conte, Lampard vagy Tuchelnek, senkinek sem kegyelmeznek.
Lehet Tuchel par hónap múlva már nem lesz közüttünk és majd marciusba az ujonnan kinevezett edző probalja behozni a csapatot a top4-be. Ez nálunk valaki kibaszott körforgás?
Lehet én vagyok öreg és "régen minden jobb volt"ozok, de komolyan régen volt ilyen? Talán Drogbára emlékszem, hogy egyszer majdnem elment, de az okokra már nem emlékszem, de másra igazaból nem. Mindenki tette a dolgát, aki szar volt kibasztuk, aki menni akart ment, de aki itt volt az hajtott.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2677 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Holnap jön ki a teljes interjú..

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#2678 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Akkor az a meccs közben valóban egy taktikai vita volt vagy mi? Valami jó hírt is irhatnanak már rólunk, azonkívül hogy a fél csapat le akar lépni sok jót nme olvasni

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2679 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

focimark írta: 2021. december 30., csütörtök 20:24 Romelu Lukaku to @SkySport: "Physically I am fine. But I'm NOT happy with the situation at Chelsea. Tuchel has chosen to play with another system - I won't give up, I'll be professional. I am not happy with the situation but I am professional - and I can't give up now".
Romelu Lukaku to @SkySport: "I think everything that happened last summer was not supposed to happen like this... how I left Inter, the way I left the club, how I communicated with Inter fans - this bothers me because it was not the right time.
Now it's the right time to share my feelings. I have always said that I have Inter in my heart: I know I will RETURN to Inter, I really hope so. I am in love with Italy, this is right moment to talk and let people know what really happened.
really hope from bottom of my heart to return to Inter not at the end of my career, but when I'm still at top level to win more together".

Most ez igy mi? Es miert a szezon kozepen kell kiontenie a szivet?
Nem tudom ezt így minek szánta, de kurvára nincs most erre szükségünk. Pont az hiányzik még, hogy Tuchellel összebalhézzon Lukaku és nekünk annyi.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Játékosok

#2680 Hozzászólás Szerző: focimark »

Romelu Lukaku to @SkySport: "Physically I am fine. But I'm NOT happy with the situation at Chelsea. Tuchel has chosen to play with another system - I won't give up, I'll be professional. I am not happy with the situation but I am professional - and I can't give up now".
Romelu Lukaku to @SkySport: "I think everything that happened last summer was not supposed to happen like this... how I left Inter, the way I left the club, how I communicated with Inter fans - this bothers me because it was not the right time.
Now it's the right time to share my feelings. I have always said that I have Inter in my heart: I know I will RETURN to Inter, I really hope so. I am in love with Italy, this is right moment to talk and let people know what really happened.
I really hope from bottom of my heart to return to Inter not at the end of my career, but when I'm still at top level to win more together".

Most ez igy mi? Es miert a szezon kozepen kell kiontenie a szivet?

Válasz küldése