Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
albundy
Hozzászólások: 659
Csatlakozott: 2009. március 7., szombat 12:19
Kedvenc játékos: drogba essien
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Játékosok

#26521 Hozzászólás Szerző: albundy »

hali.valaki tudna nekem segíteni abban hogy a neten lehet e nézni a meccset valahol?éppen dolgozok a melóhelyen.előre is köszönöm.hajrá chelsea

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#26522 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Spring írta:..Akkor nézd meg, hogy a 18 éves Davide Santon jobblábasként az Inter-ben a bal oldalon játszik :wink:
Megpróbálok nagyon finom lenni.. ennek mi köze van az egészhez???? Tisztában vagyok általában az Interrel, csak hát most ugye itt nem róluk van szó.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Brian
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2008. augusztus 22., péntek 19:17
Kedvenc játékos: Lamps
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#26523 Hozzászólás Szerző: Brian »

dankodavid írta:Hát ilyen egyszerűen NINCS! Mr. Scolari-nak köszönettel tartozunk azért, mert eladta Wayne-t! :evil: Mindenesetre szerintem akkor vagy Essient, vagy Ivat, vagy akár Mancienne! Én maximum így tudnám elképzelni.
Pff. Azért nem kéne mindenért Scolarit hibáztatni. Gondolkozzál már. Bridge egy remek balhátvéd aki bármelyik angol csapatban kezdő lehetne a képességei alapján. Épp eleget tűrte már a másodhegedűs szerepét nálunk. Eleget áldozott már a chelsea-nek, szóval azért az ájánlatért igazi kib@szás lett volna itt tartani tartaléknak.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#26524 Hozzászólás Szerző: emsanya »

A MU-ba Oshea már a védelem minden posztján játszott, Brown, Neville szintén szélen és középen is nyomta már.

Simán lehetne Mancienne vagy Ivanovic balbekk, nem olyan nagy dolog ez, meg lehet kockáztatni...

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#26525 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Mancienne középsővédő elsősorban! Már a jobbhátvéd is ilyen "bele kell nőni" szerep nála... Bár nem lenne rossz baloldalon sem, de én elfogult vagyok!:-)
Only one Di Matteo!

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

Re: Játékosok

#26526 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Szerintem teljesen egyértelmű, hogy ha Ash kiesik, akkor Essien fogja pótolni...
Őt BÁRHOVA berakhatod, akár kapuba is, mert OLYAN.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#26527 Hozzászólás Szerző: Daniel »

AwayRoller írta:vagy esetleg Anelkat baloldali vedonek AC helyen....ugyis legtobbszor a mi terfelunkon koszal :lol: (poen volt nem szivre venni :roll: )
Függetlenül a vicctől Anelka sérült és ha jól tudom még a Juve ellen se játszhat úgyhogy reméljük Malouda csodanapot fog ki... :roll:
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#26528 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

vagy esetleg Anelkat baloldali vedonek AC helyen....ugyis legtobbszor a mi terfelunkon koszal :lol: (poen volt nem szivre venni :roll: )

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#26529 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Szerintem is jó volt eladni annyiért. Ha nem sérül meg Cole, akkor esélye nincs a kezdőbe kerülni. Szerintem joggal nem volt, bár tény rutin nélkül, nem lehet egyre jobban játszani...

Nem a balhátvéd poszt, ami meghatározza egy meccs eredményének a kialakulását... majd pótoljuk valahogy, ha Hiddink kirakja, bár nem hinném.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#26530 Hozzászólás Szerző: Spring »

ZenZo írta:
Sindu írta:... nem hinném, hogy egy oldalcsere hatalmas traumát jelentene.
Ilyen szinten? Mégis... kb olyan, mint egy mezőnyjátékos kapus. Vannak persze "kétoldalas" játékosok, de balbunkóban egyik jobblábas játékosunk sem lehet profi, így sem Mancienne, sem Belletti, sem Essien nem lehet megoldás. Bárkiből lehet persze bármilyen posztú játékos (nem ritka a futball-történelemben, hogy felnőttként nem azon a poszton játszik valaki, ahol ifiként éveket töltött - pláne ha JM-mel találkozik :) ), de ez nem napok, hetek, hanem évek kérdése.
Akkor nézd meg, hogy a 18 éves Davide Santon jobblábasként az Inter-ben a bal oldalon játszik :wink: És nem hiszem, hogy Mancienne-nek olyan nehéz lenne a bal oldalon játszani, mert jobb-bekként is alig-alig futkosott fel, így nem jelenthet neki bajt, ha esetleg AC-t kell pótolnia
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#26531 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Sindu írta:... nem hinném, hogy egy oldalcsere hatalmas traumát jelentene.
Ilyen szinten? Mégis... kb olyan, mint egy mezőnyjátékos kapus. Vannak persze "kétoldalas" játékosok, de balbunkóban egyik jobblábas játékosunk sem lehet profi, így sem Mancienne, sem Belletti, sem Essien nem lehet megoldás. Bárkiből lehet persze bármilyen posztú játékos (nem ritka a futball-történelemben, hogy felnőttként nem azon a poszton játszik valaki, ahol ifiként éveket töltött - pláne ha JM-mel találkozik :) ), de ez nem napok, hetek, hanem évek kérdése.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#26532 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Spring írta:AC nem sérülékeny játékos...
Hát egy pár hónapot kihagyott már nálunk is :wink: na meg ha még lesznek ilyen dolgai, mint a tegnapi randalírozás...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#26533 Hozzászólás Szerző: tiszi »

nem tudom mit kell ennyire megijedni. lesérült sajnos hosszú időre pont amikor szükség lett volna rá. szerintem belletti vagy Mancienne simán tud leni a védelem szélén. és egyébként belletti védő...
és szerintem jó hogy eladtuk jó suska jött be és ugyse kapott volna sok lehetőséget. itt az ideje hogy a fiatal Mancienne több lehetőséget kapjon. terry is így kezdte :D Lehet hogy Mancienne a következő legendánk xd

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#26534 Hozzászólás Szerző: Spring »

dankodavid írta:Ja, okosan csinálta, most nincs balhátvéd cserénk! Igazad van, tök jó!
Szerintem is 2 hónappal előre kellett volna gondolkodjon :wink: :D Én már tudtam, hogy amikor Bridge-et eladtuk, akkor Ferreira le fog sérülni március 6.-án és nem lesz balhátvéd cserénk... :lol: :wink: Amúgy is nem parázni kéne, hanem végre a fiatalokhoz nyúlni..
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Sindu
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#26535 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Szélsőhátvédek: AC, Bosingwa, Mancienne, Belletti. Be tud ugrani még Ivanovics és Essien is. Ez bőven 2 játékos/poszt. Nem tudom hol itt a hatalmas probléma, ha AC lesérül, vagy eltiltott, akkor beugrik Mancienne, jobbhátvédként jól telejsített, nem hinném, hogy egy oldalcsere hatalmas traumát jelentene.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3459
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#26536 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Épp ezért kb 25fős egy keret. Mert minden posztra minimum 2 játékos van nevezve...
eleve fasságvolt eladni egy ANGOL-t, nem még h. Bridge-t, na mind1.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#26537 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Spring írta:
dankodavid írta:Hát ilyen egyszerűen NINCS! Mr. Scolari-nak köszönettel tartozunk azért, mert eladta Wayne-t! :evil:
Annyi pénzért okosan csinálta, hogy eladta szerintem...
Ja, okosan csinálta, most nincs balhátvéd cserénk! Igazad van, tök jó!
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#26538 Hozzászólás Szerző: Spring »

dankodavid írta:Hát ilyen egyszerűen NINCS! Mr. Scolari-nak köszönettel tartozunk azért, mert eladta Wayne-t! :evil:
Annyi pénzért okosan csinálta, hogy eladta szerintem...
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#26539 Hozzászólás Szerző: Spring »

AC nem sérülékeny játékos... Ha még is lesérül, akkor ott van van Aanholt :wink:
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#26540 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

ZenZo írta:Breaking news: Paulo Ferreira tegnap sérülést szenvedett edzésen és a szezonban már nem léphet pályára... ki játszhat a balbunkóban AC sérülése/eltiltása esetén???
Hát ilyen egyszerűen NINCS! Mr. Scolari-nak köszönettel tartozunk azért, mert eladta Wayne-t! :evil: Mindenesetre szerintem akkor vagy Essient, vagy Ivat, vagy akár Mancienne! Én maximum így tudnám elképzelni.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Válasz küldése