Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Játékosok

#2641 Hozzászólás Szerző: Traxver »

kazomester írta: 2021. december 31., péntek 17:00 Látjátok, én mondtam a legelején, hogy várjunk legalább 2 hónapot mire körbeszopkodjuk. Nem csak a teljesítménye szar, hanem ő maga is. Egyszer majd csak veszünk egy nem nyomorék csatárt, csak győzzük kivárni :)
Én nem akartam, hogy ide jöjjön. Már amikor a PLben volt se olyan volt a statisztikája, hogy megérjenekünk.
Kane, Haaland opciót már akkor jobban favorizáltam csak az egyik horroráron a másikat meg abszolút elérhetetlen volt.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#2642 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Látjátok, én mondtam a legelején, hogy várjunk legalább 2 hónapot mire körbeszopkodjuk. Nem csak a teljesítménye szar, hanem ő maga is. Egyszer majd csak veszünk egy nem nyomorék csatárt, csak győzzük kivárni :)

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2643 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pilgrim írta: 2021. december 31., péntek 16:21 A Lukaku interjubol immar biztosra veszem azt, amire tegnap utalni probaltam a PL topikban. Nem a serulesek,covid miatt esett vissza a teljesitmeny, hanem ismet a vezetoseg baklovesei miatt.

Az egesz szeptember/oktober kornyeken kezdodott, amikor a jatekosainkban tudatosult, hogy nem tudnak megegyezni a vezetoseggel. 4 azonos poszton jatszo jatekos szerzodese jar le egyidejuleg, ez feldoghatatlan es hatalmas vezetosegi hiba. Biztos vagyok benne, hogy a vedoink nincsenek mar itt fejben, mindenki a jovojere fokuszal. Nem akarok melyebbre asni a temaban, de elhiszem, hogy az oltozonk nem egyseges, klikkesedes alakult ki.

A forgatokonyv mar jol ismert, tovabb melyul a szakadek, Tuchel-t kirugjak es kezdodik elorol minden, orokos korforgas ez nalunk.
Erre gondoltam, hogy a board a hibás megint. :) mindig valamivel elbasszák az egészet.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Játékosok

#2644 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

A Lukaku interjubol immar biztosra veszem azt, amire tegnap utalni probaltam a PL topikban. Nem a serulesek,covid miatt esett vissza a teljesitmeny, hanem ismet a vezetoseg baklovesei miatt.

Az egesz szeptember/oktober kornyeken kezdodott, amikor a jatekosainkban tudatosult, hogy nem tudnak megegyezni a vezetoseggel. 4 azonos poszton jatszo jatekos szerzodese jar le egyidejuleg, ez feldoghatatlan es hatalmas vezetosegi hiba. Biztos vagyok benne, hogy a vedoink nincsenek mar itt fejben, mindenki a jovojere fokuszal. Nem akarok melyebbre asni a temaban, de elhiszem, hogy az oltozonk nem egyseges, klikkesedes alakult ki.

A forgatokonyv mar jol ismert, tovabb melyul a szakadek, Tuchel-t kirugjak es kezdodik elorol minden, orokos korforgas ez nalunk.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2645 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Inter szurkolók üzentek is neki :lol:

“Nem az számít, hogy ki menekül el az esőtől, hanem az, hogy ki marad a viharban”. Ciao Romelu. - az Inter szurkolók se várnak vissza téged, te szarházi. Remélem a Bridgen meg fogod kapni a magadét azért, mert a gyerekkori nagy álmodad ennyire leszartad és elbasztad.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2646 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Stamfordon jo hangulat lesz Vasárnap :D jó kis fütty koncert lesz.

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#2647 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Az hogy Lukaku amit kapni fog a drukkerektol azt maganak kereste az oke meg is erdemli.
Az sokkal jobban idegesito, hogy 100 milliot elkoltve a klub megint szerzett egy olyan centert aki nem is akar itt lenni igazabol csak a penz miatt jott es valoszinuleg hamarosan tavozik is joval kevesebb osszegert, mint amennyiert jott es igazabol nem is illik az egesz rendszerbe.
A teljes interjut olvasva olyan tiszteletlen az allitolagos kedvenc csapataval, hogy vicc az egesz ember es ebbol jol mar sehogy sem fog tudni kimaszni.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3459
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#2648 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Tolem is kap egy szep nagy kover LUKAKUOUT-ot az instajara. +meg ki is kovettem.
Fel ev alatt ilyet elereszteni hat mehet a utcalány annyaba.
Mindenki aki rinyal mehet utana, senki sem fog hianyozni.
Senki sem lehet nagyobb egy klubnal.
Ez az uj hullamos liberalis mocsok gondolkodas mindenkit nyakoncsap.

Szerk: mar tiltottak a kommenteket. Patkany.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dízel 2021. december 31., péntek 15:47-kor.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Játékosok

#2649 Hozzászólás Szerző: focimark »

A teljes interjuban meg jobban korbeszopkodja az Intert. Folyamatosan arrol beszel, hogy mennyire szeretett ott es hogy a szurkolok ott a legjobbak stb...celozgat ra, hogy hamarosan visszater es, hogy esze agaban sem lett volna idejonni, ha az Inter ad neki uj szerzodes. Teljesen erthetetlen amit itt lenyomott.

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2650 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

Érdemes megnézni a Chelsea instájának postjai alatti kommenteket :arrow: Lukaku out!!!!, Better without Lukaku, sell Lukaku now és társai. Ezzel magára húzta alaposan a kakis vödröt. Innen nehezen hozza vissza magát. Érdekes, hogy milyen könnyű a mi kis szeretett kisfiunkból, takarogyáanyádba státuszúvá válni :mrgreen:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#2651 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nekem nem érthető. Tövig benyalt az internek, ennyi az egész.

Amikor leigazoltuk azt mondta, hogy nagyon tetszik neki, hogy tuchel minden meccsre egy egyéni taktikával készül.
Tudhatta, hogy itt nem lesz agyon tömve labdákkal..

Remélem már télen visszaadjuk nekik.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#2652 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Pilgrim írta: 2021. december 31., péntek 10:22 Itt elolvashatjatok/megnezhetitek a teljes interjut Lukaku-val.
https://www.skysports.com/football/news ... at-chelsea

"I always said that I love Inter and I'll play for them again. I really hope so. I fell in love with Italy.

"I hope from the bottom of my heart to go back to Inter and not at the end of my career but when I'm still at a good enough level to win more trophies."

Nem ertem, ha ennyire szereti az Intert, akkor miert jott el?
Wernertol még az ember elnezte volna, ő tényleg nem volt képes gólt szerezni, nah de Lukaku akinek volt alapból klub kötődése is? Vagy ennyire cseszte az egojat hogy nem rúgja a gólokat és valakire kenni kellett a dolgot?

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Játékosok

#2653 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Itt elolvashatjatok/megnezhetitek a teljes interjut Lukaku-val.
https://www.skysports.com/football/news ... at-chelsea

"I always said that I love Inter and I'll play for them again. I really hope so. I fell in love with Italy.

"I hope from the bottom of my heart to go back to Inter and not at the end of my career but when I'm still at a good enough level to win more trophies."

Nem ertem, ha ennyire szereti az Intert, akkor miert jott el?

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#2654 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Minimum 3 embert kell a telen igazolni. Es akit csak lehet kolcsonbol visszahívni.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2655 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Simons amúgy játszhat Pl meccsen? Nem lennék meglepve, ha Ő lenne bedobva.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2656 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

James Lee írta: 2021. december 31., péntek 0:30
kecske01 írta: 2021. december 31., péntek 0:08 James-nel harmstringet írnak, az ilyen 4-6 hét nagyjából, nem? :)
6 hetet olvastam róla.
Fasza:) akkor igazolhatunk jobb oldalra is kb.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Játékosok

#2657 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

A lehető legrosszabbkor jött ki ez a Lukaku-interjú, érthetetlen számomra az egész.
Van egy ember, aki mind a pályán és azon kívül is relatíve intelligens és vérprofi figurának tűnik, megadatik neki, hogy másodszor is gyerekkori állítólagos kedvenc klubjába igazoljon és mindezt azzal hálálja meg, hogy nyilvánosan kritizálja az edzőjét, és kilátásba helyezi a mihamarabbi távozását. Tuchel-lel lehet, hogy gondja van a taktikát illetően, de mégis feltehetően az ő közbenjárásával lett újra a Chelsea játékosa és könyörgöm, mire számított, csak az ő kedvéért dobja Tuchel a szemétbe a BL-győztes formációt és 3-5-2-zünk, mint a Conte-féle Inter?

Én személy szerint nem tartanám rossz ötletnek a formációváltást és az átállást négyvédős rendszerre, de ez magánvélemény. Tuchel eleget tett azért tavasszal, hogy feltétlen bizalmat kapjon.

Nem elhanyagolandó tényező, hogy ezt a beszélgetést december elején vették fel, akkoriban RL ugye sérült volt, utána jött a covid. Most az elmúlt két meccs fényében talán valamivel pozitívabb az összkép, de egy biztos, Lukakunak sürgősen meg kell nyilvánulnia a ügyben, mert a média az elmúlt hetek gyengébb teljesítményei és a bajnoki esélyeink elúszása kapcsán így is ízekre szedi az amúgy is megtépázott csapatot és persze vércseként csaptak rá erre az ügyre is.

Az egész Lukaku-szerepvállalás nálunk eddig Ibrahimovic barcelonai idényére hajaz, egy olyan szisztémába kellene megpróbálni integrálni egy vérbeli centert, amely talán jobban működik más típusú játékosokkal elől. A legfurcsább az egészben, hogy Lukaku, amikor egészséges, szinte állandóan játszik, nem is eredménytelenül. Góllövőink pedig olyannyira nincsenek, hogy még ennek fényében is luxus lenne padoztatni őt.

A két elit szárnyvédőnk sérült, további sérülések, covidosok, távozni készülő középhátvédek, Lukaku-balhé. Klubunk történelmének egyik legszebb éve elég csúnya véget ér.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1568
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2658 Hozzászólás Szerző: James Lee »

kecske01 írta: 2021. december 31., péntek 0:08 James-nel harmstringet írnak, az ilyen 4-6 hét nagyjából, nem? :)
6 hetet olvastam róla.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2659 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

James-nel harmstringet írnak, az ilyen 4-6 hét nagyjából, nem? :)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#2660 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Tuti nem kacsa mert rengeteg hírportál átvette már a sztoryt. Mindenestre jó ostoba ez a Lukaku gyerek. Benyalni a volt csapatodnak,odaszarni ahonnan eszel és nyilvánosan bírálni a jelenlegi edződet rendkívül intelligens cselekedetre vall. Bravó. Tuchel helyében tuti leraknám a cserepadra aztán gondolkozzon el magán. Dehát sajnos lassan örülünk ha feltudunk állítani 11 játékost úgyh nincs sok választása…
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése