Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Oº-Zoli-ºO
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2010. január 19., kedd 17:17
Kedvenc játékos: Terry-Anelka-Cech
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#24541 Hozzászólás Szerző: Oº-Zoli-ºO »

Félő,h a fúj-ozás nem tesz jót a teljesítményének.Most ahogy nézem a meccset nem az a csúcsteljesítmény...
ParanoidAndroid írta:
Zsoca írta:Azt se felejtsétek el, hogy egy barátja nőjével esett az incidens. Ez patkány dolog.
én azon a véleményen vagyok,hogy barát jelenlegi és ex-nője az tabu. lehet én vagyok maradi vagy nem,de ha én lennék Bridge és az én Ex-nőmmel kavarna Terry nem örülnék,muszáj lenne elviselnem,hisz már nem az "enyém" a hölgy.
Terry részéről tényleg nem szép dolog ez az én hitvallásom szerint,amit fentebb meg is fogalmaztam.

de az tény,hogy az egész "Terry botrány"-t csak a kiba szott média fuújja fel.
sportemberi nagyságát ez nem befolyásolja,és minket egyenlőre ez érdekljen mindaddig amíg nem a mi (ex) nőnket kúrogatja.
teljesene leszarom,és lekéne a médiának is és nem ilyen dolog miatt kéne kikezdeni,
kezdjék ki akkor ha szarik a csapatra,vagy ha bénázik,vagy ha hanyatlik a formája,bánomis én,de ne azért ba szogassák,amit rengeteg más ember is megtesz(sajnos).
summa summarum:
Terry ilyen téren gyenge jellem,és gáz dolog,de ne hozzuk már párhuzamba a pályán történt dolgokkal,még kérdem én,hogy jön össze egy csk-karszalag megkérdőjelezése,azért mert elkóborolt a pöcse,történetesen abba a nőbe aki a spanja exnője...
ez az Ő dolguk,vágják pofán egymást,vagy akármi,ehhez senkinek semmi köze.
ez csak az én szv-m.

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#24542 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

soon to be breaking news.T erry also was banging Hilarios wife. Also Lampard and Essien was also banging Bridgey ex wife as well.big happy family.this fuckers are all having a laugh.

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Játékosok

#24543 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

my_bad írta:
tomi87 írta:Most olvastam,hogy a mai meccs lehet Cech-nek a 100. kapott gól nélküli meccse!Valaki nemtudja,hogy ez most csak a Pl vagy összesen a 100. ?
Premier League
Köszi!
Chelsea The Pride Of London

my_bad
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: 2009. szeptember 30., szerda 20:03
Kedvenc játékos: sokan
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen

Re: Játékosok

#24544 Hozzászólás Szerző: my_bad »

tomi87 írta:Most olvastam,hogy a mai meccs lehet Cech-nek a 100. kapott gól nélküli meccse!Valaki nemtudja,hogy ez most csak a Pl vagy összesen a 100. ?
Premier League

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Játékosok

#24545 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

Zsoca írta:Azt se felejtsétek el, hogy egy barátja nőjével esett az incidens. Ez patkány dolog.
én azon a véleményen vagyok,hogy barát jelenlegi és ex-nője az tabu. lehet én vagyok maradi vagy nem,de ha én lennék Bridge és az én Ex-nőmmel kavarna Terry nem örülnék,muszáj lenne elviselnem,hisz már nem az "enyém" a hölgy.
Terry részéről tényleg nem szép dolog ez az én hitvallásom szerint,amit fentebb meg is fogalmaztam.

de az tény,hogy az egész "Terry botrány"-t csak a kiba szott média fuújja fel.
sportemberi nagyságát ez nem befolyásolja,és minket egyenlőre ez érdekljen mindaddig amíg nem a mi (ex) nőnket kúrogatja.
teljesene leszarom,és lekéne a médiának is és nem ilyen dolog miatt kéne kikezdeni,
kezdjék ki akkor ha szarik a csapatra,vagy ha bénázik,vagy ha hanyatlik a formája,bánomis én,de ne azért ba szogassák,amit rengeteg más ember is megtesz(sajnos).
summa summarum:
Terry ilyen téren gyenge jellem,és gáz dolog,de ne hozzuk már párhuzamba a pályán történt dolgokkal,még kérdem én,hogy jön össze egy csk-karszalag megkérdőjelezése,azért mert elkóborolt a pöcse,történetesen abba a nőbe aki a spanja exnője...
ez az Ő dolguk,vágják pofán egymást,vagy akármi,ehhez senkinek semmi köze.
ez csak az én szv-m.
agggyatok munkát!!!!

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Játékosok

#24546 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

Most olvastam,hogy a mai meccs lehet Cech-nek a 100. kapott gól nélküli meccse!Valaki nemtudja,hogy ez most csak a Pl vagy összesen a 100. ?
Chelsea The Pride Of London

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Játékosok

#24547 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Norbertoo írta:szerintem Ronaldoról mindenki tudja, hogy egy "nőcsábász" ezért nem is írnak róla annyit...
Neki mintha nem lenne felesége és gyereke...
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Oº-Zoli-ºO
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2010. január 19., kedd 17:17
Kedvenc játékos: Terry-Anelka-Cech
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#24548 Hozzászólás Szerző: Oº-Zoli-ºO »

Én úgy tudom ex nője.Bridge ment Men.Citybe ő meg maradt Londonban.
Zsoca írta:Azt se felejtsétek el, hogy egy barátja nőjével esett az incidens. Ez patkány dolog.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#24549 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Azt se felejtsétek el, hogy egy barátja nőjével esett az incidens. Ez patkány dolog.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Játékosok

#24550 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

szerintem Ronaldoról mindenki tudja, hogy egy "nőcsábász" ezért nem is írnak róla annyit... Terryről viszont ezt senki nem hitte volna, a másik meg, hogy próbálják formán kívül hozni, hogy legyengüljön a Chelsea

Avatar
Oº-Zoli-ºO
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2010. január 19., kedd 17:17
Kedvenc játékos: Terry-Anelka-Cech
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#24551 Hozzászólás Szerző: Oº-Zoli-ºO »

Állítólag nem az első esete volt vele sőt "állítólag" tavaly abortuszra is rábeszélte Terry.
De nem érdekel mert senkinek nincs hozzá köze.Csak nekik.Sok megcsalás van a világon mégse van tele vele a sajtó.Ráadásul az ex barátnője volt...
A szurkolók meg kifütyülték hétvégén mikor labdához ért...mégis ő szerezte a győztes gólt.Kíváncsi vagyok ezt ki kreálta és szivárogtatta ki.C. Ronald nő ügyeiről nem ordít a sajtó pedig "nagy sztár". :(
red79 írta:
rafanadal írta:Mekkora majomság, mindjárt FBI nyomozás lesz abból, hogy Terry egyszer félrelépett. Nem értem hova kell igy túlragozni a dolgokat. Valaki nagyon ki akarja csinálni őt. Holnap bezárják 30 évre? Vagy lefejezik, mert egyszer félrelépett és kiderült? Úgy csinálnak, mintha mások örökké hűségesek maradnának. Csomó politikus meghúzta a parlament összes jó nőjét, de arról soha semmi hir. Akkor ezt mért kell ilyen nagy dobra verni?

Én is ezt gondolom, valakinek nagyon szúrja a szemét, most meg mindent megtesznek, hogy lejárassák.
Kíváncsi leszek, hogy ekkora felhajtás után , ki lehet az angol csapat kapitánya?
Biztos az a legjobb dolog ha a politika belefolyik a sportba, hiszen a politikusok olyan emberek, akik "mindenhez értenek".Most nem lennék Capello helyében sem,őt is könnyen kifektethetik.

hundave83
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 10:22
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Perth, Western Australia

Re: Játékosok

#24552 Hozzászólás Szerző: hundave83 »

Emlékezzetek, mikor Bellamy gólt lőtt az aktuális golfos balhé után, úgy örült, hogy legyintett egyet egy képzeletbeli golfütővel.
Nos, Terry nem csinált a fejese után csípőmozdulatokat, meg seggre-pacsit, stb....
Kámoncselszí!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#24553 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Angliában előszeretettel csinálnak nagy ügyet az ilyenekből, ezt valamiért mégis túlzottan felfújják, gondolom a vb előtt/miatt... anno stevie me dj verése, vagy Bellamy golfozása mintha nem kapott volna ekkora visszhangot... :roll:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
red79
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2009. november 10., kedd 11:38
Kedvenc játékos: j cole
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#24554 Hozzászólás Szerző: red79 »

rafanadal írta:Mekkora majomság, mindjárt FBI nyomozás lesz abból, hogy Terry egyszer félrelépett. Nem értem hova kell igy túlragozni a dolgokat. Valaki nagyon ki akarja csinálni őt. Holnap bezárják 30 évre? Vagy lefejezik, mert egyszer félrelépett és kiderült? Úgy csinálnak, mintha mások örökké hűségesek maradnának. Csomó politikus meghúzta a parlament összes jó nőjét, de arról soha semmi hir. Akkor ezt mért kell ilyen nagy dobra verni?

Én is ezt gondolom, valakinek nagyon szúrja a szemét, most meg mindent megtesznek, hogy lejárassák.
Kíváncsi leszek, hogy ekkora felhajtás után , ki lehet az angol csapat kapitánya?
Biztos az a legjobb dolog ha a politika belefolyik a sportba, hiszen a politikusok olyan emberek, akik "mindenhez értenek".Most nem lennék Capello helyében sem,őt is könnyen kifektethetik.
Chelsea we're the team

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékosok

#24555 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Mekkora majomság, mindjárt FBI nyomozás lesz abból, hogy Terry egyszer félrelépett. Nem értem hova kell igy túlragozni a dolgokat. Valaki nagyon ki akarja csinálni őt. Holnap bezárják 30 évre? Vagy lefejezik, mert egyszer félrelépett és kiderült? Úgy csinálnak, mintha mások örökké hűségesek maradnának. Csomó politikus meghúzta a parlament összes jó nőjét, de arról soha semmi hir. Akkor ezt mért kell ilyen nagy dobra verni?
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

hundave83
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 10:22
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Perth, Western Australia

Re: Játékosok

#24556 Hozzászólás Szerző: hundave83 »

grimrieper írta:
hundave83 írta:Mit nem adnék egy Berbatov-Bendtner-Gomez csatárhármasért!

:)
nem is olyan rossz egy barom allat bulgar kertesz aki pont leszarja hogy miy csinal,.egy skamdinav barom aki allandoan serult es egy nemt sour kraut aki pedig megdoglene a palyan az elso 15 perc utan .inkabb gomb ficit jatsz ahhoz talan jobban ertesz
Jajj, Grimy! Természetesen csak poénból írtam, mert mind a 3 játékos egy nagy rakás szar, mégis top csapatban játszanak. Ezt csak azért írtam, mert ezeken a játékosokon nevetünk hétről hétre.
Kámoncselszí!

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#24557 Hozzászólás Szerző: Anti »

Bazmeg, ezeknek nincs jobb dolguk? Inkább irányitsák az országot, minthogy ezzel foglalkozzanak. Az egyedüli, akinek van joga őt kritizálni vagy baszogatni, az a felesége. Lopnak, csalnak, hazudnak, de egy félrelépést igy felhozni, nem az ő anyjukat húzta meg.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
red79
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2009. november 10., kedd 11:38
Kedvenc játékos: j cole
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#24558 Hozzászólás Szerző: red79 »

A kapitányunk szerintem nem menekül:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... e-2015881/
Chelsea we're the team

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#24559 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Na Ancelotti megúszta a meztelenkedést! :D
211! NEW RECORD!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#24560 Hozzászólás Szerző: Megyó »

De kemény is a szurkolói élet... Mondjuk ez meg már végképp pofátlan és szánalmas és már tényleg nincs rá szó, hogy a válogatott kapitányát, aki gyakorlatilag Anglia első számú képviselője minden nemzetközi viadalon kicikizik, kigúnyolják olyan emberek, akik élete makulátlan és átlagon felüli inteligenciával rendelkeznek.... Iskolázatlan, sötét, sikertelen nobodyk -.-

Válasz küldése