Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#18001 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

redrum írta:Remek hírre ébredhettünk: http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/18185485" onclick="window.open(this.href);return false;
Van Isten.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#18002 Hozzászólás Szerző: chiedis »

OMG, yess
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#18003 Hozzászólás Szerző: redrum »

Remek hírre ébredhettünk: http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/18185485" onclick="window.open(this.href);return false;
I'm goin' down down down down

Avatar
King Of The Football
Hozzászólások: 397
Csatlakozott: 2011. október 19., szerda 16:17
Kedvenc játékos: Fernando Torres
Kedvenc exjátékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#18004 Hozzászólás Szerző: King Of The Football »

Drogba a kis drága, Stamford Bridgének a nagy csodája.

ANNYIRA IMÁDOM EZT AZ EMBERT, SZÍVEM SZAKAD MEG :(

ISTEN VAGY, DIDIER DROGBA ! Köszönöm a BL- győzelmet !
☑ Liverpool (The F.A CUP)
☑ Bayern München (UEFA)

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Játékosok

#18005 Hozzászólás Szerző: almos »

Didier Drogba. Sokak számára ez csupán 12 betű, 2 szó, vagy maximum egy név. De nekünk, kékeknek 8 év és egy LEGENDA. Most elmegy, de nem csak egyszerűen , hanem a Chelsea-ből is magával visz egy darabot. Miatta lettem Chelsea szurkoló, ezt sosem felejtem el. 2004. tavaszán-10 évesen- megkérdeztem apámtól, hogy ki a világ legjobb csatára(ilyen idősen mindenki a legjobbnak akart szurkolni), és ő azt mondta: Dididier Drogba(szándékosan írtam így, akkor még ezt mondta). Attól a pillanattól kezdtem el én is Dididier Drogba,majd picivel később Didier szurkoló lenni, majd ősztől már a Chelsea-nek szurkoltam és a Sötét Lónak. Ennyi elég is volt rólam. Igazából nem is tudom mi fog jobban hiányozni, a megannyi briliáns gól, a felejthetetlen mozdulatok, vagy csupán maga a jelenség. Mikor Drogba a pályán volt az ellenfél tudta, hogy egy pillanatig sem hibázhat,mert van egy játékos,aki ezt könyörtelenül kihasználja, de sokszor hiba se kellett, megoldotta ő egymaga. Didier Drogba sosem volta az a játékos, aki 50 gólt rúgott szezononként,aki félpályáról megindulva 6 játékoson átvitte és begyalogolt a kapuba, ő magáról mindig úgy vélekedett,hogy sok edzéssel és gyakorlással lehet olyan jó játékos, mint az isteni tehetséggel megáldott Ronaldo vagy Messi. Drogba tipikusan az a focista,aki akkor lő gólt mikor kell, mikor senki sem tud, csak ő. Legyen az 35 méterről fordulásból,vagy szöglet után fejesből. Ki ne emlékezne még 2006-ban a Barcelona ellen lőtt csodás góljára,vagy a Liverpool ellen lőtt góljára, esetleg a Hull ellen szerzett álomgólra?! Ez csak 3 a 157 csodás találatból. De itt most a számok mit sem érnek, hiszen bárki elcserélné akár a friss BL trófeát is egy 8 évvel fiatalabb Drogbára. Igen, nekünk ő kell, és senki más. Nincs, aki pótolni tudná, egy ilyen csatár, egyéniség még nem volt a Chelsea-ben,és sokáig nem is fog lenni, sőt a futballban sem. Hány játékosról neveztek el hazájában,sört,táncot, hány játékos állított meg polgárháborút, ki lőtt 32 évesen 29 gólt a Premier League-ben, melyik az a játékos,aki be mert szólni az uefanak,hogy " It's a fucking disgrace!". Senki. Ő nem egy legenda, ő már annál is több, és nem csak itt a Chelsea-nél, hanem a futballtörténelemben. Hiszen kell annál nagyobb dicséret, mikor a legnagyobb ellenfél csapatából dicsérik az embert, azt hiszem nem. Drogbát mindenki tisztelte, jó példa erre a MU-s vagy Realos barátaim,akik egytől egyig szívesen látnák csapatukban és mindig jót mondanak róla. Volt, vagy van a világnak egy Van Persieje, egy Rooney-a, egy Messije, egy Ronaldoja, de soha nem lesz még egy Didier Drogba!
Talán nem is lehetett volna szebben búcsúznia, utolsó labdaérintésére nem csak mi Chelsea-sek,de az egész világ emlékezni fog! Viszlát Didi(di)er Drogba, örökre kedvencem maradsz és a szívembe zártalak! Az Arsenal réme, a Wembley királya,de ami a legfontosabb, a CHELSEA LEGENDÁJA!
LAMPARD#8

Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#18006 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

Mister írta:"Jó kapcsolatunk van, nem is értem, hogy miért nem játszottunk többet együtt. De ez már a múlt, és Torres a jövő" - mondta Drogba eddigi csapattársáról.

"Nyolc évig voltam itt, és mások is távozhatnak, szóval kihívás lesz a vezetőknek. De a klub ugyanolyan ambiciózus lesz, mint mindig, nem aggódom értük. A Chelsea az én érkezésem előtt is itt volt, és mindig itt lesz. Számomra felejthetetlen a mostani időszak. Bármikor nehezen hagytam volna itt a csapatot, de most különösen nehezen teszem. A Chelsea a szívem csücske, kék a vérem, a szívem nem kevésbé"


http://www.hatharom.hu/article/4e1104-t ... oje-drogba" onclick="window.open(this.href);return false;
Bízunk benne hogy Torres megtáltosodik. :)
One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Játékosok

#18007 Hozzászólás Szerző: Mister »

"Jó kapcsolatunk van, nem is értem, hogy miért nem játszottunk többet együtt. De ez már a múlt, és Torres a jövő" - mondta Drogba eddigi csapattársáról.

"Nyolc évig voltam itt, és mások is távozhatnak, szóval kihívás lesz a vezetőknek. De a klub ugyanolyan ambiciózus lesz, mint mindig, nem aggódom értük. A Chelsea az én érkezésem előtt is itt volt, és mindig itt lesz. Számomra felejthetetlen a mostani időszak. Bármikor nehezen hagytam volna itt a csapatot, de most különösen nehezen teszem. A Chelsea a szívem csücske, kék a vérem, a szívem nem kevésbé"


http://www.hatharom.hu/article/4e1104-t ... oje-drogba" onclick="window.open(this.href);return false;
One Life,One Love,One Club

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#18008 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Amikor kiderült h tizik lesznek egyből mondtam h Torresnek nem szabad hagyni h rúgjon. Ha kihagyta volna és netán ezen bukjuk el azzal fixen romba dőlt volna a karrierje. Ezt teljesen biztosan ki merem jelenteni. Így volt jó Robi döntése.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#18009 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Kedvelem Torrest, mert tényleg a rossz formája ellenére odatette magát és küzdött, de talán nem kéne méltatlankodnia sem a pályán, sem a nyilatkozataiban. A szurkolók, a csapattársak és az edzők kitartottak mellette, megadták neki a lehetőséget. Sturridge sokkal hamarabb kikerült a csapatból ahogy leromlott a teljesítménye.

Úgyhogy inkább dolgozzon tovább keményen és bizonyítson gólokkal!

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Játékosok

#18010 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Vendégposzt Drogbáról, vadkutyától:
http://chelsea-fc.blog.nepsport.hu/arch ... 23/Murder/" onclick="window.open(this.href);return false;
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#18011 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Még az kellett volna h kihagyja... Matán láttam h kifogja hagyni, várható volt. Még Lampardnál tartottam picit a stressz miatt, de a mester az mester.
Nyugodj bekeben Mister !

Kapus77
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2011. február 4., péntek 15:24
Kedvenc játékos: Fernando Torres
Kedvenc exjátékos: Ruud Gullit

Re: Játékosok

#18012 Hozzászólás Szerző: Kapus77 »

Blue_True írta:
rafanadal írta:Torres reakciója, hogy nem lő büntetőt: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... REUBu2J7qA" onclick="window.open(this.href);return false;
Így már érthető, hogy miért nyilatkozta az egyik újságnak, hogy "rosszul érzi magát" a Chelsea FC-nél. :wink:
Mikel aranyos volt:P

Avatar
Blue_True
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012. április 7., szombat 21:11
Kedvenc játékos: Fernando Torres
Tartózkodási hely: Pusztaszabolcs

Re: Játékosok

#18013 Hozzászólás Szerző: Blue_True »

rafanadal írta:Torres reakciója, hogy nem lő büntetőt: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... REUBu2J7qA" onclick="window.open(this.href);return false;
Így már érthető, hogy miért nyilatkozta az egyik újságnak, hogy "rosszul érzi magát" a Chelsea FC-nél. :wink:
Blue is the colour...

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékosok

#18014 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Torres reakciója, hogy nem lő büntetőt: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... REUBu2J7qA" onclick="window.open(this.href);return false;
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#18015 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

sufla írta:
grimrieper írta:
sufla írta:Drogba csak egy legenda a sok közül?

Hány legendánk lőtt még 157 gólt 8 év alatt?
Hány legenda lőtt minden valamire való döntőn gólt?
Hány legenda volt emberileg ennyire elsöpörhetetlen, hányan álltak ki mindig minden körülmények között a világ elé, csak azért mert igazuk volt, nem törődve a következményekkel?
Hány legenda őrizte meg a helyét és a neki megfelelő egycsatáros felállást mikor olyan játékosokat kellett kiszorítson, mint crespo, sheva, anelka vagy torres?
Hány legenda lőtt 13 meccsen 13 gólt az arsenalnak, hány legenda lőtt ennyi gólt az új wembleyben?
Hány legenda állított meg polgárháborút, alapított kórházakat és foundationt?
Hány legendát tisztelnek nemzeti hősként hazájában, hányról neveztek el falut, sört, táncot, stb…?
Hány legenda merte megmondani az uefának és platininek, hogy „it’s fucking disgrace”?
Hány legenda koronázta meg 107 éves történetünket, és állított fel Európa trónjára?
...
Nagyszerű játékos és nagyszerű ember. Didier A LEGENDA.
moron ez mind jo de ezen latszik hogy te teljesited meg az ugynevezet plastic fan fogalmat vagy ahogy mi itten hivunk az ilyet J.C.L.

nem latsz az orrodnal vagy a drogba mezednel tovabb. itt lett az a ki lett egy Drogba es hasonlok jonnek es mennek de a Chelsea FC mindig marad ezt soha ne felejts el

Megmondom őszintén „plastic fan”-nak még sosem hívtak, de köszönöm a felvilágosítást. :wink:

Teljesen igazad van, a Chelsea FC mindig megmarad, és az egyének nem fontosak, ha egy klub teljes történelmét vesszük alapul.

Nekem személy szerint meggyőződésem, hogy egy játékost nem az akarás, vagy elkötelezettség mértéke tesz naggyá, sokkal inkább az elért eredmények.
Nem állítom, hogy DD jobb játékos volt, mint Dixon, Greaves vagy Zola, viszont az itt töltött 8 éve alatt az ő vezérletével olyan eredményeket értünk el, amelyek elhalványítják a múlt sikereit.
Ha ezt nem látod be, akkor nem látsz az orrodnál tovább.

Nincs Drogba mezem sem, sose volt nagy kedvencem, viszont megérdemli a tiszteletet.
na akkor megegyszer nem azt mondom hogy nem lett egy legenda itt de nem nagyoob mint a tobbi. neked az elmult 8 ev a mervado nekunk itt az utolso 40.nekem az utolso 18 azota kovetem oket.
amikor kiestunk es azonnal vissza is jutott a csapat az meg talan ennel is nagyobb dolognak szamitott.ezt meg te lassad be

Avatar
Jaki
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2012. február 3., péntek 20:03
Kedvenc játékos: Torres
Kedvenc exjátékos: Zidane

Re: Játékosok

#18016 Hozzászólás Szerző: Jaki »

edeskeves írta:
miller írta:Attól még az ereiteket ne vágjátok fel. Elhiszem, hogy szar nektek, hogy elmegy. Nekem is szar, mégsem posztolom ki naponta többször, hogy mennyire szarul vagyok, sírok stb. Kicsit próbáljunk meg lenyugodni ezzel kapcsolatban, és a jövőre koncentrálni. Előre félek, mi lesz itt, ha Lamps vagy JT jelenti be, hogy befejezte...
Igen, én is imádtam, sokáig a kedvencem volt, példaképem, de ez várható volt, hogy egyszer befejezi nálunk. Minden tiszteletem az övé, de most ha farok vagyok akkor is leírom, hogy van egy pozitívum is ebben.
Most bebizonyosodhat az az állítása pár edzőnek, szakértőnek, miszerint Drogba elszívta a levegőt a többi csatár elől. Mert az tény, hogy jó ideje, egy csatár sem vált be nálunk igazán, lehet ez is az oka, majd kiderül idővel.
Viszlát Didi!
Na én ebben értek teljesen egyet. Én is pont ezen gondolkodtam. Még ha fáj is ezt mondani, de van pozitivuma is annak, hogy elmegy.

Viszlát Didi!
Köszönünk mindent, amit tettél a csapatért!!! :)

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Játékosok

#18017 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

White írta:
miller írta:Attól még az ereiteket ne vágjátok fel. Elhiszem, hogy szar nektek, hogy elmegy. Nekem is szar, mégsem posztolom ki naponta többször, hogy mennyire szarul vagyok, sírok stb. Kicsit próbáljunk meg lenyugodni ezzel kapcsolatban, és a jövőre koncentrálni. Előre félek, mi lesz itt, ha Lamps vagy JT jelenti be, hogy befejezte...
Semmi,mert én ugy veszem észre hogy a szurkolók 95% DD volt a kedvence.
Én csak magam nevében nyiltakozom,de Lamps a másik kedvencem,szóval ha most nyáron ő is menne(ami nem fog bekövetkezni ,mert innen vonul vissza remélem :D),akkor felkötném magam,miközben Kossuth rádiót hallgatok!
Stone haxleader!

Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#18018 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

White írta:
miller írta:Attól még az ereiteket ne vágjátok fel. Elhiszem, hogy szar nektek, hogy elmegy. Nekem is szar, mégsem posztolom ki naponta többször, hogy mennyire szarul vagyok, sírok stb. Kicsit próbáljunk meg lenyugodni ezzel kapcsolatban, és a jövőre koncentrálni. Előre félek, mi lesz itt, ha Lamps vagy JT jelenti be, hogy befejezte...
Semmi,mert én ugy veszem észre hogy a szurkolók 95% DD volt a kedvence.
Azért én legalább így fogom sajnálni őket is... ők is ugyanekkora legendák.
One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

Avatar
sufla
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2011. október 5., szerda 19:52
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: makelele

Re: Játékosok

#18019 Hozzászólás Szerző: sufla »

grimrieper írta:
sufla írta:Drogba csak egy legenda a sok közül?

Hány legendánk lőtt még 157 gólt 8 év alatt?
Hány legenda lőtt minden valamire való döntőn gólt?
Hány legenda volt emberileg ennyire elsöpörhetetlen, hányan álltak ki mindig minden körülmények között a világ elé, csak azért mert igazuk volt, nem törődve a következményekkel?
Hány legenda őrizte meg a helyét és a neki megfelelő egycsatáros felállást mikor olyan játékosokat kellett kiszorítson, mint crespo, sheva, anelka vagy torres?
Hány legenda lőtt 13 meccsen 13 gólt az arsenalnak, hány legenda lőtt ennyi gólt az új wembleyben?
Hány legenda állított meg polgárháborút, alapított kórházakat és foundationt?
Hány legendát tisztelnek nemzeti hősként hazájában, hányról neveztek el falut, sört, táncot, stb…?
Hány legenda merte megmondani az uefának és platininek, hogy „it’s fucking disgrace”?
Hány legenda koronázta meg 107 éves történetünket, és állított fel Európa trónjára?
...
Nagyszerű játékos és nagyszerű ember. Didier A LEGENDA.
moron ez mind jo de ezen latszik hogy te teljesited meg az ugynevezet plastic fan fogalmat vagy ahogy mi itten hivunk az ilyet J.C.L.

nem latsz az orrodnal vagy a drogba mezednel tovabb. itt lett az a ki lett egy Drogba es hasonlok jonnek es mennek de a Chelsea FC mindig marad ezt soha ne felejts el

Megmondom őszintén „plastic fan”-nak még sosem hívtak, de köszönöm a felvilágosítást. :wink:

Teljesen igazad van, a Chelsea FC mindig megmarad, és az egyének nem fontosak, ha egy klub teljes történelmét vesszük alapul.

Nekem személy szerint meggyőződésem, hogy egy játékost nem az akarás, vagy elkötelezettség mértéke tesz naggyá, sokkal inkább az elért eredmények.
Nem állítom, hogy DD jobb játékos volt, mint Dixon, Greaves vagy Zola, viszont az itt töltött 8 éve alatt az ő vezérletével olyan eredményeket értünk el, amelyek elhalványítják a múlt sikereit.
Ha ezt nem látod be, akkor nem látsz az orrodnál tovább.

Nincs Drogba mezem sem, sose volt nagy kedvencem, viszont megérdemli a tiszteletet.

edeskeves
Hozzászólások: 3123
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#18020 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

miller írta:Attól még az ereiteket ne vágjátok fel. Elhiszem, hogy szar nektek, hogy elmegy. Nekem is szar, mégsem posztolom ki naponta többször, hogy mennyire szarul vagyok, sírok stb. Kicsit próbáljunk meg lenyugodni ezzel kapcsolatban, és a jövőre koncentrálni. Előre félek, mi lesz itt, ha Lamps vagy JT jelenti be, hogy befejezte...
Igen, én is imádtam, sokáig a kedvencem volt, példaképem, de ez várható volt, hogy egyszer befejezi nálunk. Minden tiszteletem az övé, de most ha farok vagyok akkor is leírom, hogy van egy pozitívum is ebben.
Most bebizonyosodhat az az állítása pár edzőnek, szakértőnek, miszerint Drogba elszívta a levegőt a többi csatár elől. Mert az tény, hogy jó ideje, egy csatár sem vált be nálunk igazán, lehet ez is az oka, majd kiderül idővel.
Viszlát Didi!

Válasz küldése