Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Játékosok

#14221 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Cole századik válogatottsága megünnepelve

Ashley Cole lett a hetedik játékos, aki tegnap este elérte a századik válogatottságát Angliában és lett a Twitter témája teljesítményéért.

Több ezer rajongó küldött üzeneteket a bal oldali hátvédnek, aki válogatottságai közül 48-at a Chelsea játékosként teljesített.

Azok között akik jót kívántak neki szerepeltek csapattársak, ellenfelek, hírességek és ismert újságírók.

Egy párat olvashattok alább, az elsőt épp a játékostól személyesen.

Ashley Cole

Köszönöm mindenkinek, aki támogatott engem a jó és rossz időkben egyaránt, ez nekem sokat jelent. Arsenal FC, Chelsea FC és Crystal Palace. #100 válogatottság

Wayne Rooney
Gratulálok tesó. Szép munka volt srác!

Kevin Pietersen, Angol krikettjátékos
Gratulálok a nagy százhoz Ashley Cole... játssz jól haver!

Shaun Wright-Phillips

Gratulálok a tesómnak Ashley Cole-nak, a századik válogatottságodhoz, büszke vagyok rád tesó! #100 válogatottság #Tisztelgés #Legenda

Oliver Kay, Times újságíró
Teljesen egyetértek Henry Winter-rel Ashley Cole ügyében - az elmúlt évtized egyik legkövetkezetesebb Angol játékosa. Mindig jól teljesített a bajnokságokban is.

Graeme Le Saux
Ashley Cole-nak: Gratulálok az esti meccs előtt az Angol színekben elért száz meccsedhez. Van egy tradíció a brazilok ellen betaláló bal oldali játékosoknak.

Alec Stewart, volt Angol krikettjátékos
Gratulálok és sok sikert Ashley Cole-nak, a Chelsea FC-ből, a századik válogatottságához Brazília ellen. Nagyszerű teljesítmény Anglia egyik valaha volt legkiválóbbjától.

Alex Scott, Angol női válogatott
Nagy Gratuláció Ashley Cole-nak a ma esti századik válogatottságához. Egyike a valaha volt legjobb Angol hátvédeknek és csak folytatja tovább a folyamatos jó teljesítményét.

Henry Winter, a Daily Telegraph újságírója
Gratulálok Ashley Cole-nak a ma esti századik válogatottságához. Az elmúlt évtized egyik legkövetkezetesebb Angol játékosa. Nála csak kevesen fogják Ronaldot jobban.

Darren Gough, volt Angol krikettjátékos és műsorvezető
Ashley Cole-nak: Jó meccsed volt, mint mindig. Gratulálok az eltelt évszázad miatt, úgy gondolom még sok van a tankban számodra.

Josh McEachran
Gratulálok Ashley Cole-nak, hogy elérte Anglia színeiben a századik válogatottságát! Micsoda teljesítmény!

Gary Lineker
Gratulálok Ashley Cole-nak, hogy megnyerte a századik mérkőzését. Egyike az aranygenerációnak, mely mindig jól teljesített bajnokságokban! Csúcsjátékos!

Joleon Lescott
Nagyszerű teljesítmény Ashley Cole-tól, Anglia Maldini-jétől.

Phil Neville:
Anglia számára elérni a száz válogatottságot egy elképesztő teljesítmény, az én szememben a legjobb bal hátvédtől, melyet Anglia valaha kinevelt. Jó munka Ashley Cole.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#14222 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

house írta:
putthelime írta:Közben azok a hírek is keringenek twitteren, hogy sansztalan, hogy elfogadja, mert nem szeretne padozni, perem-szerephez jutni. Szóval irány MLS.

Na remélem ezek azok a kacsák, amik csak a hosszabbítást lovagolják meg.
Ezesetben ez Lampardot is minősìti, de rossz irányba! Sajnos kétoldalú a dolog azon része, hogy állìtólag nem bánik a klub legendának megfelelően az adott játékossal, de ugyanezen a vonalon az is kijön, hogy a legenda sem bánik úgy a klubbal mint ahogy az egy legendához illő lenne!
Amikor kirobbant ez a story h nem akarnak lampsal hosszabítani, egyedül fordította meg a meccsetaz everton elen és veregette a címert akkor is. Igenis legendához méltoan viselkedik. Ha ő nem akar padozni az is teljesen érthető. Drogba is emelt fővel távozhatott 34 évesen ami kevés játékosnak adatik meg.
WE ARE ALL CHELSEA

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Játékosok

#14223 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

Én mint,akinek a sportolói életben Frank Lampard a példaképe mondom(tehát nyílván elfogult vagyok) ha nem lenne ilyen formában mint most már akkoris hosszabbítottam vna vele.De most pillanatnyilag a csapat legjobb formában lévő játékosa :arrow: hasznos még 34-35 éves korában is.

Extend the contract!!!
Stone haxleader!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9380
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#14224 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Lampard szamomra hihetetlen modon tenyleg eledezik, mintha csak kellett volna neki egy kis lazitas, visszavenni a tempobol egy idore...

Minden rosszat visszaszivok rola ha tartja a formajat.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

house
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013. február 6., szerda 20:58
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#14225 Hozzászólás Szerző: house »

putthelime írta:Közben azok a hírek is keringenek twitteren, hogy sansztalan, hogy elfogadja, mert nem szeretne padozni, perem-szerephez jutni. Szóval irány MLS.

Na remélem ezek azok a kacsák, amik csak a hosszabbítást lovagolják meg.
Ezesetben ez Lampardot is minősìti, de rossz irányba! Sajnos kétoldalú a dolog azon része, hogy állìtólag nem bánik a klub legendának megfelelően az adott játékossal, de ugyanezen a vonalon az is kijön, hogy a legenda sem bánik úgy a klubbal mint ahogy az egy legendához illő lenne!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#14226 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nem tudom, hogy ez Lampard zsenialitása, vagy a klub szégyene, de jelenleg senki nincs előtte a csapatban, stabil kezdő. Remélem azért elfogadja, nem készültem még fel arra fejben, hogy idén nyáron már nem Chelsea mezben látom.

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#14227 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Közben azok a hírek is keringenek twitteren, hogy sansztalan, hogy elfogadja, mert nem szeretne padozni, perem-szerephez jutni. Szóval irány MLS.

Na remélem ezek azok a kacsák, amik csak a hosszabbítást lovagolják meg.
They do now.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Játékosok

#14228 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

ChesterB írta:Bocs a dupláért, de ezt fontosnak érzem!

Chelsea Transfers ‏@CFCTransfers
Daily mail reporting that Chelsea will offer Frank Lampard a one year extension to his contract #CFC #chelsea

Legalja lap de legalább ad egy kis reményt!!!

Chelsea Youth ‏@chelseayouth
RT @neilashton_: Roman makes his move: he wants Frank Lampard to stay another year. It had to happen. On Sportsmail Online soon

http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... z2K88fUNWI" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www1.skysports.com/football/news ... witterfeed" onclick="window.open(this.href);return false;
Szenzációs lenne úgy tűnik Abra lehet mégis megérti a szurkolók hangját először Cole most Lamps is maradna ilyen hírek tartják a reményt szurkolókban, hogy a sok balhé és sikertelenség után lesz minek örülni jövőre is már csak Josét kéne visszahozni és akkor sok mindent rendbe tenne!!!

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#14229 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Egy kicsit visszaszerezne az elvesztett tekintelyebol.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#14230 Hozzászólás Szerző: Chester »

Bocs a dupláért, de ezt fontosnak érzem!

Chelsea Transfers ‏@CFCTransfers
Daily mail reporting that Chelsea will offer Frank Lampard a one year extension to his contract #CFC #chelsea

Legalja lap de legalább ad egy kis reményt!!!

Chelsea Youth ‏@chelseayouth
RT @neilashton_: Roman makes his move: he wants Frank Lampard to stay another year. It had to happen. On Sportsmail Online soon

http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... z2K88fUNWI" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www1.skysports.com/football/news ... witterfeed" onclick="window.open(this.href);return false;
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Chester 2013. február 7., csütörtök 14:31-kor.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#14231 Hozzászólás Szerző: Chester »

Chelsea Youth ‏@chelseayouth
Roy Hodgson says Ashley Cole went off injured at half time with a hamstring/back related issue. Doesn't sound really serious though.

Csodálkoztam is, hogy miért hozzák le a félidőben. Szerencsére nem komoly.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6282
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#14232 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Hazard-Mertens csodaduó góljaival csak összehozták valahogy a belgák a győzelmet, még úgy is, hogy a szlovákok a 87.percben egyenlítettek. Ha csak barátságos meccs is volt, mit ne mondjak, van tartásuk... (bár annyira nem lep meg, mert Mertens bármikor képes ilyenekre - hétvégén is milyen gólokat vert a Den Haagnak... :shock: )

Hazard végig, Lukaku pedig egy félidőt játszott, De Bruyne-t a 62.-ben cserélték le.
http://www.101greatgoals.com/gvideos/ed ... -slovakia/" onclick="window.open(this.href);return false;
6+8+5+4+1+1+2+1

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#14233 Hozzászólás Szerző: Daniel »

mikel12 írta:Mikel és Moses-nek hatalmas grat az ANK döntő miatt. Remélem behúzzák. Gyökér Pitroipa nem lesz(Burkina legjobbja) mivel kiállították. Lampard gyönyörű gólt lőtt tényleg. Ramires sajnos észrevehetetlen volt, Luíz-t nem értem mért cserélték le pedig ő is nagyon jó volt. Oscar pedig inkább az első félidőben villogott.
Mikel és Moses amúgy jól játszottak, mert azt sajnos nem láttam.

(amúgy zárójelben megjegyezném, hogy ezt a Fred gyereket még mindig nagyon alulértékelt játékosnak tartom, cserének iszonyatosan jó lenne, nem csinál semmi extrát, de egy-két gólra mindig jó. Nem is értem a Lyon anno miért adta el, és más európai csapat miért nem igazolta le... Torres helyett jövőre cserének imádnám, még akkor is ha brazil :D )
*knock, and it shall be opened unto you*

becus2
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2012. november 28., szerda 22:44
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Játékosok

#14234 Hozzászólás Szerző: becus2 »

ChesterB írta:Egy kis válogatott szereplés:

Nigéria: Mindhárom játékosunk kezdő volt, Mikel és Moses gólpasszt is adott, nyertek így döntőzhetnek az ANK-n.
Anglia: Cahill és Cole kezd, Lamps csere [szerk: a félidőben beáll].
Brazília: Mindhárom játékosunk kezd, Oscar pazarul játszik.
Szerbia: Iva kezdett, félidőben lecserélték.
Spanyolország: Mata kezdett és gólpasszt adott, Azpi végigjátszotta a meccset.
Csehország: Kalas a padon maradt.
Belgium: Hazard kezdő, tizenegyesből eredményes volt, De Bruyne szintén kezd, Lukaku és Courtois a padon.
Jól kipihenték akkor magukat. hétvégére befrissíti őket, jövő héten meg nem bírnak megint menni.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#14235 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Mikel és Moses-nek hatalmas grat az ANK döntő miatt. Remélem behúzzák. Gyökér Pitroipa nem lesz(Burkina legjobbja) mivel kiállították. Lampard gyönyörű gólt lőtt tényleg. Ramires sajnos észrevehetetlen volt, Luíz-t nem értem mért cserélték le pedig ő is nagyon jó volt. Oscar pedig inkább az első félidőben villogott.
Ohh Chelsea we love you..

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#14236 Hozzászólás Szerző: Daniel »

marknagy írta:Ramirest egyébként ti észrevettétek? Kezdő volt de a kézfogások után én már elvesztettem...
A braziloknál konkrétan a középpályáról senki nevét nem hallhattad :D .... Oscar-t kivéve. Nem csoda, hogy kikaptak. Lamps Isten, el ne adjuk :) .

Amúgy Milner, hogy lehet válogatott??? Egyszerűen el nem tudom képzelni, ilyen gyenge játékos nem sok szaladgál, tipikusan overrated forma...

A kommentátor csávó hozta a szokott színvonalat, két agysejttel és remek kiejtéssel.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Játékosok

#14237 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Ramirest egyébként ti észrevettétek? Kezdő volt de a kézfogások után én már elvesztettem...

OFF: Lukasz Moura :DDD Ahogy ő mondta :)
We are the famous, the famous Chelsea!

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Játékosok

#14238 Hozzászólás Szerző: Mister »

off de ez a kommentár kikészít...."Láompörd"...... :'D
One Life,One Love,One Club

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Játékosok

#14239 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Jolly Joker írta:
dankodavid írta:Lamps tizennyolcad-virágzása az egyetlen vállalható indok Chelsea és angol válogatott meccs nézésére.
és van aki ilyet kommentel róla fb-n :evil: :evil: :evil: :evil:
"Lampardnak a szeméttelepen a helye nem a pályán! Még ha 5 évvel ez előtt lennénk..."
Mindig vannak és lesznek emberek akik nem értenek focihoz...

Jolly Joker
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2011. szeptember 22., csütörtök 18:31
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Kisharsány

Re: Játékosok

#14240 Hozzászólás Szerző: Jolly Joker »

dankodavid írta:Lamps tizennyolcad-virágzása az egyetlen vállalható indok Chelsea és angol válogatott meccs nézésére.
és van aki ilyet kommentel róla fb-n :evil: :evil: :evil: :evil:
"Lampardnak a szeméttelepen a helye nem a pályán! Még ha 5 évvel ez előtt lennénk..."

Válasz küldése