Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#1121 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta: 2023. június 29., csütörtök 22:54 Dujuan "Whisper" Richards found the net on his first competitive international appearance for Jamaica last night!

Richards megszerezte első felnőtt tornan szerzett gólját, 17 évesen. Ezzel a legfiatalabb Gold Cup gólszerző lett. Csak így tovább!
Mondjuk ezen a bohóctornán öreganyám is gólt lőne kb., de azért tapsoljuk meg. A Bailey-Antonio-Gray-Bobby Reid PL-támadókvartettet elnézve a sorát majd ki kell várnia.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#1122 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dujuan "Whisper" Richards found the net on his first competitive international appearance for Jamaica last night!

Richards megszerezte első felnőtt tornan szerzett gólját, 17 évesen. Ezzel a legfiatalabb Gold Cup gólszerző lett. Csak így tovább!

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#1123 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Dante írta: 2023. június 29., csütörtök 21:58 Az egy évvel ezelőtti keretből három középpályásunk maradt. Chukwuemeka, Hall és Gallagher. Rajtuk kívül Enzo van még. Kis túlzással egy posztra elegendő ember.

Remélem Kovacic és Ruben eladásával Hall és Carney fog játszani és nem kényszerből igazolt töltelékek.
Olyan sok ember nem kell heti 1 meccsre. 2 kp érkezése elég lenne szerintem

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#1124 Hozzászólás Szerző: Dante »

Az egy évvel ezelőtti keretből három középpályásunk maradt. Chukwuemeka, Hall és Gallagher. Rajtuk kívül Enzo van még. Kis túlzással egy posztra elegendő ember.

Remélem Kovacic és Ruben eladásával Hall és Carney fog játszani és nem kényszerből igazolt töltelékek.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#1125 Hozzászólás Szerző: Pityee »

AwayRoller írta: 2023. június 27., kedd 8:55
Crap írta: 2023. június 27., kedd 7:56
Traxver írta: 2023. június 26., hétfő 21:22 max augusztus 31.én eladjuk...MU nem fog többet ajánlani tudják ők is, hogy jövőre max ingyen megszerzik vagy elengedjük amennyiért akarják
Ha ingyen igazolható lesz, az MU-nál komolyabb jelentkezők is simán beköszönhetnek. Főleg ha lehoz akár csak 1 jó fél évet Poch alatt. Nálunk is sokszor emiatt került sokba 1-1 lejáró szerződésű játékos.
Arról nem is beszélve, hogy MU top 4 ide vagy oda, egyenlőre így is sokkal nagyobb szarban vannak mint mi. Nem tudnak nagy összegben igazolni, amíg a deadwoodot ők se tudják eltávolítani, ráadásul az ő játékosaikra sokkal kisebb a kereslet, mint a miénkre. Emellet valami egészen nevetséges összegre tartják őket.

Nagyon jól hangzik, hogy most Caicedot akarják megszerezni, mert Mount nem sikerült, de időközben ki is lettek röhögve, mert 40/50m + Maguire ajánlattal próbálkoztak :D Konkrétan minden fórumon kilettek röhögve ezzel az ajánlattal.

Előző szezonban az Arsenal + City kivételével mindegyik csapat gyengélkedett és éppenhogy meglett a top4 nekik. Könnyen visszasülyedhetnek.

Ergo nagyon jól teszünk, hogy kivárunk szerintem és fizessen csak az MU valamivel többet igenis.
+1 A 2 éve még körbeszopkodott Sanchot 45ért, illetve a Giggs idején extrajövőklasszisaként igazolt Martialt próbálják elsózni és nem igazán tolonganak értük.

(Személy szerint egy Sterling-Sancho cserét bármikor bevállalnék)
Csöbörből Vödörbe. Nem vagyok nagy Sztörling fan, de Sanchoval semmivel se lennénk előbbre.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#1126 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Crap írta: 2023. június 27., kedd 7:56
Traxver írta: 2023. június 26., hétfő 21:22 max augusztus 31.én eladjuk...MU nem fog többet ajánlani tudják ők is, hogy jövőre max ingyen megszerzik vagy elengedjük amennyiért akarják
Ha ingyen igazolható lesz, az MU-nál komolyabb jelentkezők is simán beköszönhetnek. Főleg ha lehoz akár csak 1 jó fél évet Poch alatt. Nálunk is sokszor emiatt került sokba 1-1 lejáró szerződésű játékos.
Arról nem is beszélve, hogy MU top 4 ide vagy oda, egyenlőre így is sokkal nagyobb szarban vannak mint mi. Nem tudnak nagy összegben igazolni, amíg a deadwoodot ők se tudják eltávolítani, ráadásul az ő játékosaikra sokkal kisebb a kereslet, mint a miénkre. Emellet valami egészen nevetséges összegre tartják őket.

Nagyon jól hangzik, hogy most Caicedot akarják megszerezni, mert Mount nem sikerült, de időközben ki is lettek röhögve, mert 40/50m + Maguire ajánlattal próbálkoztak :D Konkrétan minden fórumon kilettek röhögve ezzel az ajánlattal.

Előző szezonban az Arsenal + City kivételével mindegyik csapat gyengélkedett és éppenhogy meglett a top4 nekik. Könnyen visszasülyedhetnek.

Ergo nagyon jól teszünk, hogy kivárunk szerintem és fizessen csak az MU valamivel többet igenis.
+1 A 2 éve még körbeszopkodott Sanchot 45ért, illetve a Giggs idején extrajövőklasszisaként igazolt Martialt próbálják elsózni és nem igazán tolonganak értük.

(Személy szerint egy Sterling-Sancho cserét bármikor bevállalnék)

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Játékosok

#1127 Hozzászólás Szerző: Crap »

Traxver írta: 2023. június 26., hétfő 21:22 max augusztus 31.én eladjuk...MU nem fog többet ajánlani tudják ők is, hogy jövőre max ingyen megszerzik vagy elengedjük amennyiért akarják
Ha ingyen igazolható lesz, az MU-nál komolyabb jelentkezők is simán beköszönhetnek. Főleg ha lehoz akár csak 1 jó fél évet Poch alatt. Nálunk is sokszor emiatt került sokba 1-1 lejáró szerződésű játékos.
Arról nem is beszélve, hogy MU top 4 ide vagy oda, egyenlőre így is sokkal nagyobb szarban vannak mint mi. Nem tudnak nagy összegben igazolni, amíg a deadwoodot ők se tudják eltávolítani, ráadásul az ő játékosaikra sokkal kisebb a kereslet, mint a miénkre. Emellet valami egészen nevetséges összegre tartják őket.

Nagyon jól hangzik, hogy most Caicedot akarják megszerezni, mert Mount nem sikerült, de időközben ki is lettek röhögve, mert 40/50m + Maguire ajánlattal próbálkoztak :D Konkrétan minden fórumon kilettek röhögve ezzel az ajánlattal.

Előző szezonban az Arsenal + City kivételével mindegyik csapat gyengélkedett és éppenhogy meglett a top4 nekik. Könnyen visszasülyedhetnek.

Ergo nagyon jól teszünk, hogy kivárunk szerintem és fizessen csak az MU valamivel többet igenis.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#1128 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2023. június 26., hétfő 21:07
emsanya írta: 2023. június 26., hétfő 21:06
kecske01 írta: 2023. június 26., hétfő 19:06 Mason Mount will report for pre season training next week if his future remains unsolved. He is ready to tell Pochettino he will work hard and fly out on pre season tour also. (@Matt_Law_DT) #CFC

Kabaré :D
Szerintem ez csak színjáték. Még mindig megy az egyezkedés, simán lehet 1-2 nap mulva megegyezik a két klub, a MU elvileg még készül az utolso harmadik ajánlattal.
Harmadikat már elutasítottuk. Szerintem a board nem is akarja eladni
Akkor negyedik. Megy a huza-vona, de valaki ugyis engedni fog és összejön az üzlet.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#1129 Hozzászólás Szerző: Anti »

Csak én vagyok olyan naív, hogy akár lehet ebből hosszabítás is? Hozzáteszem, nem vagyok otthon az újkori socialmedia világban. Nem olvasok 2mondatos üzeneteket. Facebook, ennyi...
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Játékosok

#1130 Hozzászólás Szerző: Traxver »

max augusztus 31.én eladjuk...MU nem fog többet ajánlani tudják ők is, hogy jövőre max ingyen megszerzik vagy elengedjük amennyiért akarják

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#1131 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta: 2023. június 26., hétfő 21:06
kecske01 írta: 2023. június 26., hétfő 19:06 Mason Mount will report for pre season training next week if his future remains unsolved. He is ready to tell Pochettino he will work hard and fly out on pre season tour also. (@Matt_Law_DT) #CFC

Kabaré :D
Szerintem ez csak színjáték. Még mindig megy az egyezkedés, simán lehet 1-2 nap mulva megegyezik a két klub, a MU elvileg még készül az utolso harmadik ajánlattal.
Harmadikat már elutasítottuk. Szerintem a board nem is akarja eladni

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#1132 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2023. június 26., hétfő 19:06 Mason Mount will report for pre season training next week if his future remains unsolved. He is ready to tell Pochettino he will work hard and fly out on pre season tour also. (@Matt_Law_DT) #CFC

Kabaré :D
Szerintem ez csak színjáték. Még mindig megy az egyezkedés, simán lehet 1-2 nap mulva megegyezik a két klub, a MU elvileg még készül az utolso harmadik ajánlattal.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#1133 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kecske01 írta: 2023. június 26., hétfő 20:28 Biztos sok kedve lesz hozzá és nem fogja bomlasztani az öltözőt. Én leküldeném tarcsiba, de úgy látszik a board nem nagyon akarja eladni csak akkor meg miért nem kínáltak neki rendes szerződést?
Lehet abban bíznak, hogy Poch rendszere fekszik majd neki és ettől megjön az esze.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#1134 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

kazomester írta: 2023. június 26., hétfő 20:01
kecske01 írta: 2023. június 26., hétfő 19:06 Mason Mount will report for pre season training next week if his future remains unsolved. He is ready to tell Pochettino he will work hard and fly out on pre season tour also. (@Matt_Law_DT) #CFC

Kabaré :D
Akkor most jön majd az a rész, amikor nem sikerül eladni, ezért velünk kezdi a szezont és a 2 IQ szurkolók skandaljak majd a nevét a meccseken? Amúgy nyilván elkezdi a felkészülést, ez a munkája, ha tolna egy awolt, mint a kígyó annak idején, az már tényleg durva lenne tőle.
Biztos sok kedve lesz hozzá és nem fogja bomlasztani az öltözőt. Én leküldeném tarcsiba, de úgy látszik a board nem nagyon akarja eladni csak akkor meg miért nem kínáltak neki rendes szerződést?

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#1135 Hozzászólás Szerző: kazomester »

kecske01 írta: 2023. június 26., hétfő 19:06 Mason Mount will report for pre season training next week if his future remains unsolved. He is ready to tell Pochettino he will work hard and fly out on pre season tour also. (@Matt_Law_DT) #CFC

Kabaré :D
Akkor most jön majd az a rész, amikor nem sikerül eladni, ezért velünk kezdi a szezont és a 2 IQ szurkolók skandaljak majd a nevét a meccseken? Amúgy nyilván elkezdi a felkészülést, ez a munkája, ha tolna egy awolt, mint a kígyó annak idején, az már tényleg durva lenne tőle.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#1136 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Mason Mount will report for pre season training next week if his future remains unsolved. He is ready to tell Pochettino he will work hard and fly out on pre season tour also. (@Matt_Law_DT) #CFC

Kabaré :D

Cappy
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Játékosok

#1137 Hozzászólás Szerző: Cappy »

paliczandras írta: 2023. június 26., hétfő 18:40 Úgy látszik a James, Chilly Silva trion kívül nem marad q korábbi meghatározó jatekosokbol.

Hogy ez jó vagy rossz azt majd az idő elődönti
Annyiban rossz, hogy a majdnem 40 eves Silvan kivul a masik kettore nem lehet szamitani, mert az ideny nagy reszeben serultek.

paliczandras
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Játékosok

#1138 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Úgy látszik a James, Chilly Silva trion kívül nem marad q korábbi meghatározó jatekosokbol.

Hogy ez jó vagy rossz azt majd az idő elődönti

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Játékosok

#1139 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Jorginho is ott volt, Havertz vele nem tett ki közös fotót Jorgi igen.
egyébként Kepa esküvőjén voltak/vannak

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#1140 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bazsi írta: 2023. június 25., vasárnap 20:40
cech19960320 írta: 2023. június 25., vasárnap 20:30
Bazsi írta: 2023. június 25., vasárnap 20:22 https://twitter.com/kaihavertz29

Havertz tegnap és ma is kirakott egy vigyorgós képet kovacical és christensennel. Ez már a patkány kategória?
Eléggé úgy tűnik hogy valami rendezvényen voltak közösen… ők is emberek, nekik is vannak baràtaik, és nem kell megutálniuk egymást ha egyik/másik eligazol
Persze, csak egy véletlen egybeesés, hogy pont az átigazolásuk előtt rakja ki "We are ready" szöveggel.

Ismétlem, pont úgy néznek ki mint akik valami rendezvènyre (pl esküvőre..) mentek közösen, és ez a we are ready inkább a “kicsíptük magunkat, csapassuk”, mint a “lelépünk köcsögök” :D

Ne gondold túl

Válasz küldése