Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékosok

#10821 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

dankodavid írta: Pedig baromi hasznos, kizökkenti a ritmusából az ellenfelet, vagy kiprovokál egy pirosat. Kell előre egy ilyen domináns állat, jobb, mintha egy kislány lenne.
Vagy egy rutinosabb róka kiprovokál tőle egyet. Coleman se állt messze tőle, mi lesz majd az igazi nagy falatok ellen? Meg amúgy is létezik kétféle jó: a szerethető példakép és az undorító, de hasznos. Én azért örülök amikor valakire büszke is lehetsz a csapatod játékosa ként és nem szégyenkezni kell, hogy amellett, hogy jó játék, mekkora egy patkány akit majd a saját szurkolóin kívül mindenki utálni fog.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Játékosok

#10822 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

dankodavid írta: Pedig baromi hasznos, kizökkenti a ritmusából az ellenfelet, vagy kiprovokál egy pirosat. Kell előre egy ilyen domináns állat, jobb, mintha egy kislány lenne.
Igen egy ilyen csatárt pont most adtunk el. Ki is volt az?... uh nem jut eszembe a neve.. :mrgreen: :mrgreen: Viccet félretéve, tényleg nagyon fasza, hogy elöl és hátul is van egy-egy ilyen állatunk, akik mindent megtesznek a győzelemért, még a gyengébb napokon is.
Why always me?

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#10823 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

rafanadal írta:
zzzzz írta:
KáJé írta:Srácok valaki letudná írni, vagy képet arról hogy mit csinált Costa? Mert sajnos pont nem voltam abban a percben a tv előtt amikor volt az eset csak hallottam hogy a kommentátor szidja. :D (valami pont olyan mint amilyennek kinéz?) Hazard góljánál volt valami.
Howard előtt kivette a labdát a kapuból, mint ahogy azok szokták, akiknek még szüksége van egy gólra, majd félredobta oldalra :D
És pofázott Colemannak egy adagot, mert belekezdett vele egy személyes párbajba ... Örülök, hogy lövi a gólokat, de ritka egy nagy cigány. Nem szeretem ezt amikor provokál, pofázik, paraszt és szimulál.
Pedig baromi hasznos, kizökkenti a ritmusából az ellenfelet, vagy kiprovokál egy pirosat. Kell előre egy ilyen domináns állat, jobb, mintha egy kislány lenne.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékosok

#10824 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

zzzzz írta:
KáJé írta:Srácok valaki letudná írni, vagy képet arról hogy mit csinált Costa? Mert sajnos pont nem voltam abban a percben a tv előtt amikor volt az eset csak hallottam hogy a kommentátor szidja. :D (valami pont olyan mint amilyennek kinéz?) Hazard góljánál volt valami.
Howard előtt kivette a labdát a kapuból, mint ahogy azok szokták, akiknek még szüksége van egy gólra, majd félredobta oldalra :D
És pofázott Colemannak egy adagot, mert belekezdett vele egy személyes párbajba ... Örülök, hogy lövi a gólokat, de ritka egy nagy cigány. Nem szeretem ezt amikor provokál, pofázik, paraszt és szimulál.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Játékosok

#10825 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

KáJé írta:Srácok valaki letudná írni, vagy képet arról hogy mit csinált Costa? Mert sajnos pont nem voltam abban a percben a tv előtt amikor volt az eset csak hallottam hogy a kommentátor szidja. :D (valami pont olyan mint amilyennek kinéz?) Hazard góljánál volt valami.
Howard előtt kivette a labdát a kapuból, mint ahogy azok szokták, akiknek még szüksége van egy gólra, majd félredobta oldalra :D

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Játékosok

#10826 Hozzászólás Szerző: almos »

Megvan Nemanja első Chelsea-s gólja! :)
LAMPARD#8

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#10827 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

Srácok valaki letudná írni, vagy képet arról hogy mit csinált Costa? Mert sajnos pont nem voltam abban a percben a tv előtt amikor volt az eset csak hallottam hogy a kommentátor szidja. :D (valami pont olyan mint amilyennek kinéz?) Hazard góljánál volt valami.
»» KTBFFH! CHELSEA ««

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#10828 Hozzászólás Szerző: Chester »

Costa elutazik a csapattal Liverpoolba, remélem játszani is fog.

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Játékosok

#10829 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

New deal for Baker
Chelsea Football Club is pleased to announce midfielder Lewis Baker has today signed a new five-year contract.
http://www.chelseafc.com/news/latest-ne ... baker.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#10830 Hozzászólás Szerző: Chester »

Costa játszhat szombaton [via Szurkolói Klub twitter]. Csak nehogy az legyen, mint Madridban, hogy muszáj erőltetni, mert nincs hozzá hasonló helyettese, és nem épül fel rendesen, netán súlyosabb lesz a sérülése.

Shady60
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2010. március 27., szombat 23:38
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Játékosok

#10831 Hozzászólás Szerző: Shady60 »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... aj-2359849" onclick="window.open(this.href);return false;

Ezért kéne ide még 1 normális csatár
Ki a szarral hadakozik,szaros lészen az maga is.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#10832 Hozzászólás Szerző: Chester »

Akkor Drogba lemoshatja a tanítványt. 8)

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#10833 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Ebből nem lesz Goodison, de azért szerencsére 6 hét sem.

A hétvége után válogatott szünet lesz, szóval a negyedik fordulóra rendbe is kell jöjjön.
They do now.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#10834 Hozzászólás Szerző: Chester »

Na most már van para.

Sky Sports News HQ ‏@SkySportsNewsHQ 3 p
BREAKING: Chelsea say Diego Costa has a "minor muscular injury" and will be monitored over the next few days. #SSNHQ

Avatar
fodi91
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2014. június 6., péntek 16:57
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#10835 Hozzászólás Szerző: fodi91 »

Tök mindegy, hogy igaz a hír vagy sem. Egy normális 2. számú csatár akkor is kellene, mert az vicc, hogy a 36 éves Drogba jelenleg a 2. csatárunk úgy, hogy tudjuk, hogy Costa egy csomót volt sérült tavaly.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#10836 Hozzászólás Szerző: Chester »

Egyelőre még egy megbízható orgánum sem hozta le, szóval várnék még ezzel a sérüléssel.

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#10837 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

Azt eddig is tudtuk hogy sérülékeny de azért ez már túlzás. Még "szerencse" hogy ha tényleg ilyen komoly, akkor legalább még az igazolási időszakban történt.

kolozsibence
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2014. február 11., kedd 13:53
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#10838 Hozzászólás Szerző: kolozsibence »

ChesterB írta:Tegnap haverom mondta, hogy 3 hónapra lesérült, azt hittem kamuzik... Remélem az is, és ez is csak "bolhából elefántot" hír, vagy max egy meccset kell kihagynia, bár az Everton ellen is baromira kéne. :?
Remélem ez is olyan hír, mint amikor Drogba lesérült a Fradi ellen.. Nagyon kellene hétvégén. Reméljük Tereza átigazolása a Milanba nem ezen fog elmenni.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#10839 Hozzászólás Szerző: Chester »

Tegnap haverom mondta, hogy 3 hónapra lesérült, azt hittem kamuzik... Remélem az is, és ez is csak "bolhából elefántot" hír, vagy max egy meccset kell kihagynia, bár az Everton ellen is baromira kéne. :?

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6282
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#10840 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Az k*rva szuper, nagyszerű... :?

Chelsea striker Diego Costa picks up hamstring injury in training
http://www.101greatgoals.com/blog/chels ... sun-sport/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sp ... elsea.html" onclick="window.open(this.href);return false;
6+8+5+4+1+1+2+1

Válasz küldése