Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#7301 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Lehet mondani hogy majd Kante visszatér jó lesz minden, de sajnos konstans jó teljesítményre már tavaly se volt képes, pl a bl ben nagyokat hibázott pl reál ellen is, plusz már ugye az állandó sérülés szegénynek, rajta kívül Kova egyébként is csak csere volt a realban, jó játékos de ő nem világ klasszis, mármint ha már itt Lampard, Essien, Ballack kpra gondunk vissza
Azt nem értem ha elvileg a tulaj és TT is rá volt cuppanva Dejong rá, akkor elvileg érezték hogy kéne vki középre, de miért nem próbálkoztak másnál? Nem ő az egyetlen opció, akkor ugye Kante és Kova se két napja sérült,szóval bőven lett volna idő és lecsapni a pénzt

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#7302 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

5 meccs, 7 pont, szerintem remekul mutatja a jelenlegi allapotokat. Papiron konnyu sorsulasunk volt, a neheze most fog jonni. Nagyon parazok, sejtettem, hogy nem rolunk fog szolni az idei szezon, de ez eddig mindent felulmul...

A jatekunk nezhezetlen, a jatekosoknak nincs posztjuk, ossze-vissza rohangalnak, az egesznek olyan latszatja van, mint ha egy megye 3-as csapat lennenk. Nem vedem Pulit,Ziyecht es a tobbit sem, de mit varunk toluk, ha teljesen vadidegen poszton jatszanak?

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#7303 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Pityee írta: 2022. augusztus 31., szerda 8:46 https://www.skysports.com/football/news ... outhampton

Érdemes meghallgatni Tuchel meccs utáni interjúját. Szerinte azért kaptunk ki tegnap, mert puhán védekeztünk. De rendesen felkapta a vizet az egyik kérdésen, ahol azt kérdezték tőle, hogy nem hiányzik-e egy csatár a keretből. Illetve mindent a sérülésekre és a hiányzókra fogott a középpályán. Csak azt nem értem, hogyha ennyire mondja a magáét, hogy mennyi a hiányzó a középpályán, akkor miért nem igazolunk oda valakit? Attól, mert minden meccs után elfogja mondani, hogy puha lószar a védekezésünk, még nem fog Jorginho meg Gallagher +30kiló izmot növeszteni. Ugyanúgy lefogják őket a faszba ütközni.
Úgy látom itt minden edző meghülyül.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#7304 Hozzászólás Szerző: Pityee »

https://www.skysports.com/football/news ... outhampton

Érdemes meghallgatni Tuchel meccs utáni interjúját. Szerinte azért kaptunk ki tegnap, mert puhán védekeztünk. De rendesen felkapta a vizet az egyik kérdésen, ahol azt kérdezték tőle, hogy nem hiányzik-e egy csatár a keretből. Illetve mindent a sérülésekre és a hiányzókra fogott a középpályán. Csak azt nem értem, hogyha ennyire mondja a magáét, hogy mennyi a hiányzó a középpályán, akkor miért nem igazolunk oda valakit? Attól, mert minden meccs után elfogja mondani, hogy puha lószar a védekezésünk, még nem fog Jorginho meg Gallagher +30kiló izmot növeszteni. Ugyanúgy lefogják őket a faszba ütközni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#7305 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kecske01 írta: 2022. augusztus 31., szerda 7:06 Nincs ez az egész katasztrófa, ha nem bassza el azpi az egyenlítő gólnál. Nem lehet vele már számolni semmilyen szinten. Ez kicsit máshogy fog kinézni mikor Fofana lesz ott előtte meg James + Kanté. De lehet csak én nyugtatom magamat :D
Attól, hogy Fofana lesz Azpi helyett, szögleteknél ugyanúgy nem fog senki se figyelni a lecsorgóra.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#7306 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bazsi írta: 2022. augusztus 31., szerda 5:02 Tuchel szemmel láthatóan elvesztette az öltözőt. Nálunk valahogy minden menedzsernek ez lesz a sorsa.
Aaa azért ilyenről még korai beszélni. Szimplán a játékosok azt se tudják, hogy kinek merre kell játszani, mi a taktika. Ez valóban Tuchel sara, de az öltöző elvesztése az még odébb van.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#7307 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bazsi írta: 2022. augusztus 31., szerda 5:02 Tuchel szemmel láthatóan elvesztette az öltözőt. Nálunk valahogy minden menedzsernek ez lesz a sorsa.
Játékosok nagy része imádja, mindig elismerően nyilatkoznak róla, max ilyen Ziyech meg Pulisic nem kedveli akik szarnak bele mindenbe.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#7308 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Nincs ez az egész katasztrófa, ha nem bassza el azpi az egyenlítő gólnál. Nem lehet vele már számolni semmilyen szinten. Ez kicsit máshogy fog kinézni mikor Fofana lesz ott előtte meg James + Kanté. De lehet csak én nyugtatom magamat :D

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#7309 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Cappy írta: 2022. augusztus 31., szerda 6:24
kazomester írta: 2022. augusztus 30., kedd 22:52 Nem azért, hogy az amerikait védjem, mert egy abszolút semmilyen focista, de itt is mi a faszt keresett a félpálya közelében? Miért onnan kellett indulnia? Ez is Tuchel faszsága többek között. Mintha Várhidit odaengedték volna a mágnestáblához, hogy pakolgassa kedvére a játékosokat :roll:
Vegre valaki aki nem csak bamulta a meccset es szarozik, de ertette is mi volt az egyik problema.
Sokan leírták, hogy összevissza vannak játszatva az emberek a pályán.

Cappy
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Aktuális meccsek

#7310 Hozzászólás Szerző: Cappy »

kazomester írta: 2022. augusztus 30., kedd 22:52 Nem azért, hogy az amerikait védjem, mert egy abszolút semmilyen focista, de itt is mi a faszt keresett a félpálya közelében? Miért onnan kellett indulnia? Ez is Tuchel faszsága többek között. Mintha Várhidit odaengedték volna a mágnestáblához, hogy pakolgassa kedvére a játékosokat :roll:
Vegre valaki aki nem csak bamulta a meccset es szarozik, de ertette is mi volt az egyik problema.

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccsek

#7311 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

Tuchel szemmel láthatóan elvesztette az öltözőt. Nálunk valahogy minden menedzsernek ez lesz a sorsa.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#7312 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta: 2022. augusztus 30., kedd 23:37 Egyébként szerintem Tuchel úgy gondolja, hogy gyakorlatilag bárkit átalakíthat valami mássá ha az szükséges, így tulképp nincs lyukas poszt. Van huszon akárhány középpályása ha azt akarja...:D
Nekem úgy tűnik, hogy inkább úgy gondolta, hogy mivel a csatárok nem tudnak gólt szerezni nálunk így nincs szükség rá, de ez a helyzetkihasználásunkon semmit sem segített.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3459
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#7313 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Pityee írta: 2022. augusztus 30., kedd 23:47
Dízel írta: 2022. augusztus 30., kedd 23:44
Pityee írta: 2022. augusztus 30., kedd 23:42

Jaja, lassan berakja kepát is a kpre sztem. Ha màr kapuba mendy érinthetetlen ugye. Azert megnéznem Tuchel fejét amikor ma hazaer és visszanezi ezt a meccset.
Cucu mehet is vkpba. Chilwell meg szelre. Sima liba.
Ne is mond, mikor ma megnéztem a :o felállásunkat, az eredmények appon úgy mutatta, hogy az acélos Cucu-Jorgi kp duóval kezdünk. Nem tudtam hogy sirjak e vagy nevessek, mikor eszembe jut hogy volt itt egy Lampard-Essien-Ballack középpálya is.
Az mi kozeppalya volt… :shock:
emlékszel anno ranieri mondta a chelseare, hogy egy foci gepezet vagyunk. Hol van az mar…

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#7314 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dízel írta: 2022. augusztus 30., kedd 23:44
Pityee írta: 2022. augusztus 30., kedd 23:42
Bubi írta: 2022. augusztus 30., kedd 23:37 Egyébként szerintem Tuchel úgy gondolja, hogy gyakorlatilag bárkit átalakíthat valami mássá ha az szükséges, így tulképp nincs lyukas poszt. Van huszon akárhány középpályása ha azt akarja...:D
Jaja, lassan berakja kepát is a kpre sztem. Ha màr kapuba mendy érinthetetlen ugye. Azert megnéznem Tuchel fejét amikor ma hazaer és visszanezi ezt a meccset.
Cucu mehet is vkpba. Chilwell meg szelre. Sima liba.
Ne is mond, mikor ma megnéztem a felállásunkat, az eredmények appon úgy mutatta, hogy az acélos Cucu-Jorgi kp duóval kezdünk. Nem tudtam hogy sirjak e vagy nevessek, mikor eszembe jut hogy volt itt egy Lampard-Essien-Ballack középpálya is.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3459
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#7315 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Pityee írta: 2022. augusztus 30., kedd 23:42
Bubi írta: 2022. augusztus 30., kedd 23:37 Egyébként szerintem Tuchel úgy gondolja, hogy gyakorlatilag bárkit átalakíthat valami mássá ha az szükséges, így tulképp nincs lyukas poszt. Van huszon akárhány középpályása ha azt akarja...:D
Jaja, lassan berakja kepát is a kpre sztem. Ha màr kapuba mendy érinthetetlen ugye. Azert megnéznem Tuchel fejét amikor ma hazaer és visszanezi ezt a meccset.
Cucu mehet is vkpba. Chilwell meg szelre. Sima liba.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#7316 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta: 2022. augusztus 30., kedd 23:37 Egyébként szerintem Tuchel úgy gondolja, hogy gyakorlatilag bárkit átalakíthat valami mássá ha az szükséges, így tulképp nincs lyukas poszt. Van huszon akárhány középpályása ha azt akarja...:D
Jaja, lassan berakja kepát is a kpre sztem. Ha màr kapuba mendy érinthetetlen ugye. Azert megnéznem Tuchel fejét amikor ma hazaer és visszanezi ezt a meccset.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3459
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#7317 Hozzászólás Szerző: Dízel »

broduer írta: 2022. augusztus 30., kedd 23:32 Még komolyabb baj, hogy futószalagon fognak jönni a meccsek az idióta katari vb meg a korrupt Fifa miatt.
Pedig most kivételesen jól jönne egy válogatott szünet, rendezni a dolgokat.
Marcsak egy valogatott szunet hianyozna. Barmikor amikor volt vagy jatekosaink serultek bele, vagy szetesett a csapategyseg es vereseggel kezdtunk egy valogatott meccs utan. Mondjuk a vereseghez most nem kell valogatott meccs. :mrgreen:
Amugy ez a chuky szerintetek hany het utan fog lecsucsenni a tarcsikhoz es telen meg megy kolcson valahova? :D Csak mert 18 evesen nulla pl tapasztalattal utcalány elet hogy egy percet se fog chelsea mezbe jatszani. Max egyet, az utolsot. :D

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#7318 Hozzászólás Szerző: Szabi »

broduer írta: 2022. augusztus 30., kedd 23:32 Még komolyabb baj, hogy futószalagon fognak jönni a meccsek az idióta katari vb meg a korrupt Fifa miatt.
Pedig most kivételesen jól jönne egy válogatott szünet, rendezni a dolgokat.
Szeptember 18-i Pool meccs után lesz két hét pihi, igaz addig hetente kettőt játszunk mindig.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#7319 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Egyébként szerintem Tuchel úgy gondolja, hogy gyakorlatilag bárkit átalakíthat valami mássá ha az szükséges, így tulképp nincs lyukas poszt. Van huszon akárhány középpályása ha azt akarja...:D
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#7320 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Ott van Chucky is, akit elvileg az első csapathoz vettünk. Nem igaz, hogy nem kaphat esélyt a bizonyításra...

Válasz küldése