Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#6321 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

edeskeves írta: 2022. november 6., vasárnap 18:27
kecske01 írta: 2022. november 6., vasárnap 15:56
andrewm93 írta: 2022. november 6., vasárnap 15:54 Ez a Potter eddig nem sok vizet zavar. Megérte kibaszni érte Tuchelt. Rég láttam ilyen ötlettelen csapatot. Elkeserítő.
fogjátok már fel, hogy tuchel azért lett kibaszva, mert teljesen elhidegült volt a vezetőséggel és rengeteg játékosával nem kommunikált már a vége felé
Mert nem egy noname Potter akinek megmondjak mit csinaljon, mikor teljesen mas elkepzelesei vannak. Amig Tuchel nyert egy BL-t az elozo evben addig az uj tulajok meg focit se lattak, Potter meg tv-ben szagolt BL meccshez.
Valaki latja a fejlodest vagy azt, hogy vele majd hasitunk vagh lemeccseli Guardiolt pl?
a noname Potternek elég jó neve van a szigetországban :D Peeték is elmondták csodát nem kell várni játékban ilyen menetrend mellett. Pont arra jó a pár nap pihi, hogy regenerálódjanak a játékosok és az alap taktikai utasításokat felvegyék, itt elég nagy takarítás fog kelleni a keretben. Potternek 1-2 pre-seasont nyarat simán adnék, Arteta is kutyaszar volt az első évében.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#6322 Hozzászólás Szerző: Pityee »

BlueBlood1993 írta: 2022. november 6., vasárnap 18:01 Már a sötét jövőt éljük, mert a jelen is az. Kilátástalan teljesen az egész. Illetve amúgy nem vagyunk szarzi: nálunk nincsenek tehetségek, akiket kinevelünk és később továbbadunk jó pénzért, vagy megtartjuk, inkább helyette a padon jegeljük őket, ameddig el nem mennek (De Bruyne, Salah, vagy most épp Broja). Játékostemető az egész klub, hihetetlen mi lett abból a Droba fémjelezte gárdából, amibe beleszerettem...ezt a mentalitású CFC-t már nem is tudom szeretni. Régen is volt szar játék, JM mellett hány nézhetetlen szenvedős 1-0 jött össze, de legalább volt küzdés nagyrészt.
Utolsó mondatot nagyon adom. Szarzin teljesen látszott hogy derbyre készültek fel ma. A mi csapatunk viszont fogalmam sincs, hogy ebédutani teadelutánra vagy egy kis levezetős lötyögésre. Mindenestre nem sokan ittak vért a játékosaink közül. Néha kicsit olyan feelingje van az egyszerű szurkolónak, hogy a mi játékosaink elmennek edzeni, összejönnek a meccsekre, lelötyögik a 90perceket, a lényeg hogy a fizu meglegyen havi szinten. Sajnos tényleg lassan el kell fogadni, hogy tele vagyunk zsoldosokkal.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#6323 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

kecske01 írta: 2022. november 6., vasárnap 15:56
andrewm93 írta: 2022. november 6., vasárnap 15:54 Ez a Potter eddig nem sok vizet zavar. Megérte kibaszni érte Tuchelt. Rég láttam ilyen ötlettelen csapatot. Elkeserítő.
fogjátok már fel, hogy tuchel azért lett kibaszva, mert teljesen elhidegült volt a vezetőséggel és rengeteg játékosával nem kommunikált már a vége felé
Mert nem egy noname Potter akinek megmondjak mit csinaljon, mikor teljesen mas elkepzelesei vannak. Amig Tuchel nyert egy BL-t az elozo evben addig az uj tulajok meg focit se lattak, Potter meg tv-ben szagolt BL meccshez.
Valaki latja a fejlodest vagy azt, hogy vele majd hasitunk vagh lemeccseli Guardiolt pl?

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#6324 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

broduer írta: 2022. november 6., vasárnap 17:38
kecske01 írta: 2022. november 6., vasárnap 15:56
andrewm93 írta: 2022. november 6., vasárnap 15:54 Ez a Potter eddig nem sok vizet zavar. Megérte kibaszni érte Tuchelt. Rég láttam ilyen ötlettelen csapatot. Elkeserítő.
fogjátok már fel, hogy tuchel azért lett kibaszva, mert teljesen elhidegült volt a vezetőséggel és rengeteg játékosával nem kommunikált már a vége felé
Tuchel azért lett kirúgva, mert Boelhy meg akarta mutatni, hogy ki a nagyfaszú. Ugyanazért amiért elküldte Cech-t, Marinat, az erőnlétiedzőt és amiért megbontott egy hellyel-közzel jól működő klubstruktúrát. Helyettük jöttek a saját emberek, ment az eszetlen igazolósdi (ld. Cucurella). A csávó eddigi teljesítménye a professzionalitást nyomokban sem tükrözi. Ha meg nem tudod profin vezetni a klubbot, akkor szívvel kell. Na az meg főleg nem megy neki, mert csak üzlet a Chelsea (Idén hány meccsen volt vajon ott, hm?)

Ma isszuk a levét Tuchel kirúgásának, a szarzi meg aratja le türelmének gyümölcsét. Pár napja írtam itt, most kifejtem: A Chelsea az új Arsenal. Halomnyi sérültünk van? Pipa. A negyedik helyér megyünk, de az sem lesz meg? Pipa. Rendszeresen leszopat a városi nagyrivális? Pipa. Lúzerek vagyunk, utolsó percben bukunk pontokat és nincs vezére a csapatunknak? Pipa.

Ha már idehozták 5 éves szerződéssel Pottert, legyünk türelemmel. De szerintem nagyon sötét jövő elé néz ez a klub.
persze, érdekes eddig mindenhol hasonló problémák voltak Tuchellel, nagy fanja vagyok neki, de ebben a szituban ő legalább annyira ludas, mint boehlyék.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#6325 Hozzászólás Szerző: Bubi »

BlueBlood1993 írta: 2022. november 6., vasárnap 18:01 Már a sötét jövőt éljük, mert a jelen is az. Kilátástalan teljesen az egész. Illetve amúgy nem vagyunk szarzi: nálunk nincsenek tehetségek, akiket kinevelünk és később továbbadunk jó pénzért, vagy megtartjuk, inkább helyette a padon jegeljük őket, ameddig el nem mennek (De Bruyne, Salah, vagy most épp Broja). Játékostemető az egész klub, hihetetlen mi lett abból a Droba fémjelezte gárdából, amibe beleszerettem...ezt a mentalitású CFC-t már nem is tudom szeretni. Régen is volt szar játék, JM mellett hány nézhetetlen szenvedős 1-0 jött össze, de legalább volt küzdés nagyrészt.
Azért azt nem lehet ránkvarrni, hogy ne használnánk az akadémiát. Chalobah, Mount, Gallagher és Broja ma is játszott, 4 saját nevelés, ráadásul azthiszem mind a 4en 8 éves koruk óta fociznak nálunk. Broja játszhatna többet is, mert jobb játékos mint Auba, de a lehetőséget így is megkapja. Balszerencséjére szar mögötte és mellette mindenki, ezért nincsenek góljai.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3592
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#6326 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Már a sötét jövőt éljük, mert a jelen is az. Kilátástalan teljesen az egész. Illetve amúgy nem vagyunk szarzi: nálunk nincsenek tehetségek, akiket kinevelünk és később továbbadunk jó pénzért, vagy megtartjuk, inkább helyette a padon jegeljük őket, ameddig el nem mennek (De Bruyne, Salah, vagy most épp Broja). Játékostemető az egész klub, hihetetlen mi lett abból a Droba fémjelezte gárdából, amibe beleszerettem...ezt a mentalitású CFC-t már nem is tudom szeretni. Régen is volt szar játék, JM mellett hány nézhetetlen szenvedős 1-0 jött össze, de legalább volt küzdés nagyrészt.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#6327 Hozzászólás Szerző: broduer »

kecske01 írta: 2022. november 6., vasárnap 15:56
andrewm93 írta: 2022. november 6., vasárnap 15:54 Ez a Potter eddig nem sok vizet zavar. Megérte kibaszni érte Tuchelt. Rég láttam ilyen ötlettelen csapatot. Elkeserítő.
fogjátok már fel, hogy tuchel azért lett kibaszva, mert teljesen elhidegült volt a vezetőséggel és rengeteg játékosával nem kommunikált már a vége felé
Tuchel azért lett kirúgva, mert Boelhy meg akarta mutatni, hogy ki a nagyfaszú. Ugyanazért amiért elküldte Cech-t, Marinat, az erőnlétiedzőt és amiért megbontott egy hellyel-közzel jól működő klubstruktúrát. Helyettük jöttek a saját emberek, ment az eszetlen igazolósdi (ld. Cucurella). A csávó eddigi teljesítménye a professzionalitást nyomokban sem tükrözi. Ha meg nem tudod profin vezetni a klubbot, akkor szívvel kell. Na az meg főleg nem megy neki, mert csak üzlet a Chelsea (Idén hány meccsen volt vajon ott, hm?)

Ma isszuk a levét Tuchel kirúgásának, a szarzi meg aratja le türelmének gyümölcsét. Pár napja írtam itt, most kifejtem: A Chelsea az új Arsenal. Halomnyi sérültünk van? Pipa. A negyedik helyér megyünk, de az sem lesz meg? Pipa. Rendszeresen leszopat a városi nagyrivális? Pipa. Lúzerek vagyunk, utolsó percben bukunk pontokat és nincs vezére a csapatunknak? Pipa.

Ha már idehozták 5 éves szerződéssel Pottert, legyünk türelemmel. De szerintem nagyon sötét jövő elé néz ez a klub.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#6328 Hozzászólás Szerző: Bubi »

DE! Legalább cuclin van a manu is :D
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

zs198
Hozzászólások: 568
Csatlakozott: 2016. január 15., péntek 11:12
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: JF Hasselbaink

Re: Aktuális meccsek

#6329 Hozzászólás Szerző: zs198 »

Sovány vigasz tudom, de a villa már 2-0-ra vezet a MU ellen🤣🤣🤣
GO BLUES

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#6330 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szabi írta: 2022. november 6., vasárnap 16:10
Pityee írta: 2022. november 6., vasárnap 16:05
Szabi írta: 2022. november 6., vasárnap 16:00 Inkább ne írjál dühből, mert ritka nagy baromságokat tudsz összehordani ilyenkor.
Nem is mondanám magam dühösnek. Dühös akkor lennek, ha lett volna esélyünk vagy esetleg elhuztak volna minket a bírók. Így hogy gyakorlatilag esélyunk sem volt, nincs bennem düh, inkabb csalodottsag. Viszont azt tudom, hogy te foggal korommel veded Brojat es Havertzot meg Aubat szidod mindig mint a bokrot. Ugyh nincs igazan ertelme veled errol diskuralni.
Ha felsorolsz 3 dolgot, az eddigiek alapján miért éri meg Auba-t játszatni minden egyes kurv@ meccsen és Brojának esélyt sem adni kezdőként, akkor ígérem többet nem szólom le. Még annyit se mozog az ember, mint Lukaku.
Kicsit félreérted a dolgokat. Én nem Aubat akarom jatszatni és Brojat nem, hanem esetleg mind a kettot egyszerre. Tök jo volt anno latni, mikor Torres-Drogba duoval toltuk a ket csataros jatekot. Amennyiben folytatjuk ezt az egy csataros szart, akkor az osszes csatarunk meggebedhet, akkor sem lesz eredmenyes. Lehet elol Auba, Broja vagy Haaland, teljesen mindegy, mert az egy szem csatarunkat ugy veszi ki barmelyik csapat a jatekbol, mint a szart.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2022. november 6., vasárnap 16:14-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#6331 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Pityee írta: 2022. november 6., vasárnap 16:05
Szabi írta: 2022. november 6., vasárnap 16:00 Inkább ne írjál dühből, mert ritka nagy baromságokat tudsz összehordani ilyenkor.
Nem is mondanám magam dühösnek. Dühös akkor lennek, ha lett volna esélyünk vagy esetleg elhuztak volna minket a bírók. Így hogy gyakorlatilag esélyunk sem volt, nincs bennem düh, inkabb csalodottsag. Viszont azt tudom, hogy te foggal korommel veded Brojat es Havertzot meg Aubat szidod mindig mint a bokrot. Ugyh nincs igazan ertelme veled errol diskuralni.
Ha felsorolsz 3 dolgot, az eddigiek alapján miért éri meg Auba-t játszatni minden egyes kurv@ meccsen és Brojának esélyt sem adni kezdőként, akkor ígérem többet nem szólom le. Még annyit se mozog az ember, mint Lukaku.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#6332 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Hát itt tartunk, ide jutottunk.
Bazd előre FC lettünk.
Labdát nem birunk átvenni, ha megkapjuk a labdát előrebasszuk, semmi taktika, semmi passzjáték. Előrebasszák aztan majd lesz valami. Gondolják akkor nem kell végig cselezni meg passzolni a palyat.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#6333 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Crap írta: 2022. november 6., vasárnap 16:02
Pityee írta: 2022. november 6., vasárnap 15:54 Broja behozatalanak mi ertelme volt? Egy normalis passza nem volt a palinak.
Az egész támadó játékunk nem létezett, de Broja legalább próbált elfutni, ki is cselezett pár Arsenal játékost csak rendre egyedül maradt miközben 5en voltak a nyakán. O volt az egyetlen egyébként a pályán aki mert cselezni , 1v1-et felvállalni...megjegyzem.

Auba ehhez képest szart az egészbe. Labdába nem ért, nem kért passzokat, végig csak egy helyben állt.
Szar teljesítmény mind a kettő, de inkább az előbbit nézem mint az utóbbit, főleg hogy Auba egy rég kiégett 32 éves csatár, akinek már csak a hébe hóba fellángoló motivációjan múlik, hogy hajlandó-e kocogni meg sprintelni egyet kettőt. Szerencsére edzőnk nem az a név, aki egy ilyen játékost ki fog tudni tenni a csapatból, így Brojat is tovább és tarthatjuk formán kivul a lehetetlen 20 perces beugroival.
Köszönöm! Ennél jobban magam se tudtam volna összefoglalni.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#6334 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dante írta: 2022. november 6., vasárnap 15:39
Velük az egyéni villanásokkal lennénk többek, azzal hogy James és Kante kettőt, Chilwell 1.5 embert ér és takarít az olyan hulladékok helyett, mint Jorginho, Cucurella, vagy gólt szerez az impotens támadók helyett. Ma Mount csak sprintelve közlekedik, Sterling, Aubameyang cserébe nézték kocogva, sétálva.

Nincsenek jó formában a játékosok, de nekem nem ezzel van bajom, hanem hogy halvány jele sincs bármi változásnak, nincs koncepció, nincs összjáték, az emberek nem a posztjukon játszanak, sőt, nem is posztokon játszanak. Teljes fejetlenség.
Vagy játszhatna Fofana Cucu helyett pl.

Persze, vannak problémák, nem is kicsik, de nyilván kell idő potternek meg legalább egy ablak, hogy valami változzon. Sajnos egy igazolásunk se tudott még hozzátenni a játékhoz, lehet, hogy nem is fognak.

Nagyon kéne az Nkunku gyerek, de ő szerintem max nyáron fog jönni és ha nem zsírozzuk le gyorsan lehet hogy nyárra duplája lesz az ára, mert nagyon hasít idén. Nem a sebessége meg a góljai miatt, hanem azért az érzékéért ahogy a pillanat tört része alatt képes tökéletes döntéseket hozni és helyzeteket kialakítani. De ő sem elég, kellene egy KP is.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#6335 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szabi írta: 2022. november 6., vasárnap 16:00 Inkább ne írjál dühből, mert ritka nagy baromságokat tudsz összehordani ilyenkor.
Nem is mondanám magam dühösnek. Dühös akkor lennek, ha lett volna esélyünk vagy esetleg elhuztak volna minket a bírók. Így hogy gyakorlatilag esélyunk sem volt, nincs bennem düh, inkabb csalodottsag. Viszont azt tudom, hogy te foggal korommel veded Brojat es Havertzot meg Aubat szidod mindig mint a bokrot. Ugyh nincs igazan ertelme veled errol diskuralni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#6336 Hozzászólás Szerző: Crap »

Pityee írta: 2022. november 6., vasárnap 15:54 Broja behozatalanak mi ertelme volt? Egy normalis passza nem volt a palinak.
Az egész támadó játékunk nem létezett, de Broja legalább próbált elfutni, ki is cselezett pár Arsenal játékost csak rendre egyedül maradt miközben 5en voltak a nyakán. O volt az egyetlen egyébként a pályán aki mert cselezni , 1v1-et felvállalni...megjegyzem.

Auba ehhez képest szart az egészbe. Labdába nem ért, nem kért passzokat, végig csak egy helyben állt.
Szar teljesítmény mind a kettő, de inkább az előbbit nézem mint az utóbbit, főleg hogy Auba egy rég kiégett 32 éves csatár, akinek már csak a hébe hóba fellángoló motivációjan múlik, hogy hajlandó-e kocogni meg sprintelni egyet kettőt. Szerencsére edzőnk nem az a név, aki egy ilyen játékost ki fog tudni tenni a csapatból, így Brojat is tovább tarthatjuk formán kivul a lehetetlen 20 perces beugroival.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#6337 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Traxver írta: 2022. november 6., vasárnap 15:59
Pityee írta: 2022. november 6., vasárnap 15:59
Csupan annyi, hogy Auba is elvolt veszve egy maga elől és broja ugyanugy. Semmi ertelme nem volt annak a cserenek.
utólag mindent könnyű megmagyarázni, ha meg Borja elé pattan egy labda amit bever akkor meg ő az isten...
Nyilvan… de hatranyban illene bevallalni a ket csataros jatekot es a nyiltsisakos parharcokat.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
tegwol
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2009. január 5., hétfő 17:16
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Gyömöre

Re: Aktuális meccsek

#6338 Hozzászólás Szerző: tegwol »

Az utolsó két PL meccset egyaránt Silva miatt buktuk. Jelenleg a védelem leggyengébb pontja. Akármekkora klasszis, ennyi meccset már nem képes végigtolni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tegwol 2022. november 6., vasárnap 16:14-kor.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#6339 Hozzászólás Szerző: Dante »

Dante írta: 2022. november 6., vasárnap 15:56
kecske01 írta: 2022. november 6., vasárnap 15:55 kicsit szorul csak ökölbe a kezem ezeket látni ünnepelni a bridge-n
Pedig formától függetlenül rendre megszopatnak minket az utóbbi években.
Sorozatban a harmadik győzelmük a Bridge-en. :)

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#6340 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Pityee írta: 2022. november 6., vasárnap 15:59
Traxver írta: 2022. november 6., vasárnap 15:55
Pityee írta: 2022. november 6., vasárnap 15:54 Broja behozatalanak mi ertelme volt? Egy normalis passza nem volt a palinak.
Nem tudom sose miért kell egy embert kivenni a csaptbol
Kinek volt ma normális? Kinek a teljesitménye volt elfogadható?
Csupan annyi, hogy Auba is elvolt veszve egy maga elől és broja ugyanugy. Semmi ertelme nem volt annak a cserenek.
Inkább ne írjál dühből, mert ritka nagy baromságokat tudsz összehordani ilyenkor.
6+8+5+4+1+1+2+1

Válasz küldése