Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#5221 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Felvételről néztem, sokkoltam magam. Sajnos többet vártam. Én sem volnék híve a félévenkénti edzőcserének, de ez már tényleg gáz. Sajnos eleve nem őt kellett volna választani. Engem ma az ba....ott fel nagyon, hogy megint azt emlegetik, hogy megint rekord mértékben variálta a kezdőt. Mi a fa..ért nem lehet kialakítani egy gerincet, aztán azt finomítani? Mindegy valami csak lesz. De mindennek fejében még jó szerencsétlenek is vagyunk.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6780
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#5222 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szabi írta: 2023. február 18., szombat 19:30 BÜSZKE VAGYOK A CSAPATRA, ma is megmutattuk a második félidőben, hogy milyen jó lesz ez, ha beérik a process, pont akkor jött Azpi sérülése és tört meg ezzel a lendület, amikor ott voltunk, hogy gólt, gólokat szerezzünk. James és Silva nélküli kezdővel, egy új edzővel felálló, motivált Soton volt az ellenfél, törvényszerű volt, hogy pont ellenünk nyernek majd. Sok az új játékos, idő kell, hogy ráérezzenek egymásra, gondoljatok arra, nem egész egy éve még az se volt biztos, hogy fent marad a klub, ehhez képest, ahol ma tartunk, azért hálát adhatunk. Potter a Brighonnál is lassan kezdett, be fog érni a munkája, türelemmel kell lennünk. Tudom, hogy nehéz, nekem is embert próbáló idők ezek, de a végcélt kell nézni, ahol 2-3 év múlva lehetünk. Erre a feladatra pedig nem is lehetne alkalmasabb ember Potternél.

TRUST THE PROCESS!!
Mesterünk a disszertációs munkáját milyen témából írta? Szerintem az is fontos tényező. Nehogy màr proli csöves modjára ugraljon a partvonal mellett mint egy vadember 8)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9363
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#5223 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta: 2023. február 18., szombat 19:24 :D Potterkének is szerencséje hogy nem Abra a tulaj, mert ebből a vaniliáspuding Boehlyból még kinézem hogy most is megtartja.
Védik, azt mondták történjék bármi jövőre is ő lesz az edző, de minden kirúgás előtt elhangzik egy ilyen közlemény.

Kicsit a meccsről is.

Remélem Azpinak nincs nagy baja. Gcikeményen pofánrúgta a gyerek.....

Mudryk, Madueke és D.D.Fofana látszik, hogy görcsösen próbálnak bizonyítani. Önzők ezért max csereként használnám őket, győztes állásnál (ha lenne ilyen).

W.Fofana jól szállt be, nálam kezdő lenne a továbbiakban ahogy Sterling is, ismét jó volt csereként.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#5224 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Szabi írta: 2023. február 18., szombat 19:30 BÜSZKE VAGYOK A CSAPATRA, ma is megmutattuk a második félidőben, hogy milyen jó lesz ez, ha beérik a process, pont akkor jött Azpi sérülése és tört meg ezzel a lendület, amikor ott voltunk, hogy gólt, gólokat szerezzünk. James és Silva nélküli kezdővel, egy új edzővel felálló, motivált Soton volt az ellenfél, törvényszerű volt, hogy pont ellenünk nyernek majd. Sok az új játékos, idő kell, hogy ráérezzenek egymásra, gondoljatok arra, nem egész egy éve még az se volt biztos, hogy fent marad a klub, ehhez képest, ahol ma tartunk, azért hálát adhatunk. Potter a Brighonnál is lassan kezdett, be fog érni a munkája, türelemmel kell lennünk. Tudom, hogy nehéz, nekem is embert próbáló idők ezek, de a végcélt kell nézni, ahol 2-3 év múlva lehetünk. Erre a feladatra n nem is lehetne alkalmasabb ember Potternél.

TRUST THE PROCESS!!
Mi történt, emsanya belépett az accodba? :D

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#5225 Hozzászólás Szerző: focimark »

Azért hogy kicsit megvédjem Pottert, az elmúlt 28 meccsén egyszer már kihozta kapott gól nélkül a soton, tehát nem csak a Potter felé Chelsea volt ilyen balfasz :)

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#5226 Hozzászólás Szerző: Szabi »

BÜSZKE VAGYOK A CSAPATRA, ma is megmutattuk a második félidőben, hogy milyen jó lesz ez, ha beérik a process, pont akkor jött Azpi sérülése és tört meg ezzel a lendület, amikor ott voltunk, hogy gólt, gólokat szerezzünk. James és Silva nélküli kezdővel, egy új edzővel felálló, motivált Soton volt az ellenfél, törvényszerű volt, hogy pont ellenünk nyernek majd. Sok az új játékos, idő kell, hogy ráérezzenek egymásra, gondoljatok arra, nem egész egy éve még az se volt biztos, hogy fent marad a klub, ehhez képest, ahol ma tartunk, azért hálát adhatunk. Potter a Brighonnál is lassan kezdett, be fog érni a munkája, türelemmel kell lennünk. Tudom, hogy nehéz, nekem is embert próbáló idők ezek, de a végcélt kell nézni, ahol 2-3 év múlva lehetünk. Erre a feladatra pedig nem is lehetne alkalmasabb ember Potternél.

TRUST THE PROCESS!!
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6780
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#5227 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta: 2023. február 18., szombat 19:23
Pityee írta: 2023. február 18., szombat 19:09
Bubi írta: 2023. február 18., szombat 19:07

Az kéne még, nem tenne jót neked ha itt beválna egy edző, lehet nem látnánk többet. Nagyon szomorú lennék. :( :D
Bubi bubi lassan elfogynak a kifogásaitok, de hajrá magyarázzátok meg emsanyával a tutit, várom mester 8)
Nincs kifogásom, nem tudom és nem is akarom megvédeni. Majd visszatérünk rá, lesz még lehetőségünk, ha rajtad múlna már most ki lenne rúgva a következő edző is. :D
:D Potterkének is szerencséje hogy nem Abra a tulaj, mert ebből a vaniliáspuding Boehlyból még kinézem hogy most is megtartja.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9363
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#5228 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta: 2023. február 18., szombat 19:09
Bubi írta: 2023. február 18., szombat 19:07
Pityee írta: 2023. február 18., szombat 19:05 Oda vissza torkos a sotontól olleeee Potter 8) 60meccs múlva azét már bajnokot csinál ebből a csapatból?
Az kéne még, nem tenne jót neked ha itt beválna egy edző, lehet nem látnánk többet. Nagyon szomorú lennék. :( :D
Bubi bubi lassan elfogynak a kifogásaitok, de hajrá magyarázzátok meg emsanyával a tutit, várom mester 8)
Nincs kifogásom, nem tudom és nem is akarom megvédeni. Majd visszatérünk rá, lesz még lehetőségünk, ha rajtad múlna már most ki lenne rúgva a következő edző is. :D
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Gebesz
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2013. március 17., vasárnap 18:49
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#5229 Hozzászólás Szerző: Gebesz »

Már nincs mivel vèdeni Pottert. Ezt nem lehet kimagyarázni. Szidni Mudrykot amikor Chili helyèn játszik. Hogy lehet egy ennyire gyors játèkost annyira hátul játszatni? Mi a taktika? Van egyáltalán taktika? Mindenki passzol amerre áll vagy van valaki elkèpzelès nélkül. Potter meg fapofával nèha tapsikol valamièrt amiről fogalma sincs, hogy sikerült. De biztos a sèrültek. Vagy lehet az a baj most, hogy sok a játèkos. De ez az ember az èvezred leggázabb edzője. Ha lenne töke lemondana. Hacsak nem az összes negatív rekordot nem szeretnè megdönteni mert akkor nagyon jól csinálja csak így tovább.

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#5230 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Remelem ez volt az utolso szog a koporsoban. En eljutottam arra a szintre, hogy amig Potter az edzo nem fogom prioritasba helyezni a meccsnezest. Belefaradtam az allando csalodasba.

Par eszrevetel meg. Havertzet lehet szidni, de amint beallt teremtett egy par helyzetet. Sokan centerkent itelik meg, de mivel nem az a posztja igy ott nem is fog ervenyesulni. Neki a center mogott lenne a helye.

Mudrykot de kar, hogy elbenazta az Arsenal, ma is bizonyitotta, hogy a legrosszabb uj igazolas eddig, pedig jo sokan erkeztek. Ennyi penzert ilyen jatekost venni, hat Enzo vegulis nem is volt olyan draga.

Kepa fogott 2 nagyot, a szabadrugasnal eselye sem volt Chilwell miatt, brutal hogy ennek a csavonak a szabadrugas olyan mintha tizit lone.

Remelem ma jo hirek jonnek, addig sok sikert annak aki meg leul nezni ezt a semmit.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6780
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#5231 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta: 2023. február 18., szombat 19:07
Pityee írta: 2023. február 18., szombat 19:05 Oda vissza torkos a sotontól olleeee Potter 8) 60meccs múlva azét már bajnokot csinál ebből a csapatból?
Az kéne még, nem tenne jót neked ha itt beválna egy edző, lehet nem látnánk többet. Nagyon szomorú lennék. :( :D
Bubi bubi lassan elfogynak a kifogásaitok, de hajrá magyarázzátok meg emsanyával a tutit, várom mester 8)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#5232 Hozzászólás Szerző: focimark »

15 meccs 5 rugott gól nem semmi, időt neki jó sokat :) :) :)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9363
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#5233 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta: 2023. február 18., szombat 19:05 Oda vissza torkos a sotontól olleeee Potter 8) 60meccs múlva azét már bajnokot csinál ebből a csapatból?
Az kéne még, nem tenne jót neked ha itt beválna egy edző, lehet nem látnánk többet. Nagyon szomorú lennék. :( :D
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6780
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#5234 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Oda vissza torkos a sotontól olleeee Potter 8) 60meccs múlva azét már bajnokot csinál ebből a csapatból?
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

dacultras
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#5235 Hozzászólás Szerző: dacultras »

Edzőkérdés topic-ot szerintem fel lehet oldani

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#5236 Hozzászólás Szerző: Traxver »

ilyenkor az ellenfél is cserélhet hatot?

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#5237 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

A Potter magia tovabbra is tart, de remelem ma veget er.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#5238 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Mudryk-ot és Sterling-et berakta wing back-be? :lol: Komolyan most már nincsenek szavak arra hogy mekkora 0 ez az ember…

zs198
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2016. január 15., péntek 11:12
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: JF Hasselbaink

Re: Aktuális meccsek

#5239 Hozzászólás Szerző: zs198 »

12 perc még😱
Van remény🤣🤣🤣
GO BLUES

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6780
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#5240 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Haha szól a szurkolóktól a wanker wanker rigmus a kóklernek. Tiszta ted lassos szitu :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése