Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#4901 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dante írta: 2023. március 8., szerda 11:09 Felix számomra pont annyira semmilyen, mint amire számítottam, jó lenne, ha nem venné el az időt Mudryk, Madueke és az egészséges Mount elől.
Mi a bajod vele? Szerintem tegnap is jó volt, meg amúgy mindig. Külön kiemelném, hogy tegnap balszélső volt, nem középen abban a kötetlen szerepkörben játszott mint eddig de az egyik legjobb volt ott is. Neki nagy hiányossága az állóképessége, megfigyeltem, hogy kb 60 percet bír aktívan.

Havertz viszont mint hamis9es megint nagyot játszott. Tavaly azon a 10 meccsen amikor állat volt ugyan ezt játszotta, aztán ki lett rakva szélre és vége is lett.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#4902 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2023. március 8., szerda 11:40
Pityee írta: 2023. március 8., szerda 11:21
emsanya írta: 2023. március 8., szerda 10:58 Megint majdnem jott a szopas, a szokasos kapufa golvonal kijon, tizenegyes kapufa kipattan, ures kapu Koulibaly mellé, vagy 3 les ziccer ami 2 centin mult, a vegen szerencsenk volt mert ilyenkor szoktak az ellenfelek a semmibol rugni egy megpattanos golt. Nekunk minden tetves golert kuzdeni kell, 50 kapura loves a minimum, ez nem a real meg mas csapatok ahol egy Courtois bekurja a sajat kapujaba, vagy Benzema ha fingik egyet a kapu fele az is bemegy.

A vedelem dicserheto volt nagyot dolgoztak. Azert ez a Fofana-James duo eleg brutalis jobboldalon, pusztitanak. Most Cucurella is jo volt, csak rombolnia kellett abban nagyon jo. Koulibalynak pedig ez a poszt fekszik a legjobban, nem is ertem miert jatszott RCB-t, meg LCB-t 3 vedos felallasban, kozepen hatul a legjobb, kijon es takarit mint az allat. Igaz hogy Silva is ezt jatsza, de lehet tobbet probalgatni itt.

Semmit nem jelent ez a meccs, most mar barki jon a legjobb nyolcba ugyis kiesunk a faszba, de ha tegnap estunk volna ki akkor se lett volna több vagy kevesebb ez a szezon, full kaosz az egesz nyárig.
Oké kalap szarok vagyunk idén, de egy Benfica, Napoli vagy az Inter/Porto esetleg Milan/Sp*rs ellen miért ne lenne reális esélyünk? City, Real meg a PSG/Bayern duó győztesét kell elkerülni egyenlőre.

Külön élmény lenne egyébként Lókakit a Stamfordon fogadni a nyolc között :D
Napoli europa legjobb csapata jelenleg kb :D
Hiába, BL az más kávéház. Nincs tapasztalatuk ott. Meg azért ismerjük olasz ligát, tavalyi bajnoki ac milant pl idén oda-vissza lenyomtuk.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3593
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#4903 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Pityee írta: 2023. március 8., szerda 10:08
Crap írta: 2023. március 8., szerda 9:46
Gallagher szerintem most egy jó csere volt. Kicsit elvolt fáradva a támadó hármas, Gallagher tud nem kiemelkedő semmiben, de tud támadni és védekezni. Szerintem jó húzás volt előre beküldeni egy olyan játékost aki letámad mint a mérgezett egér és szalad mint az állat, mégha egy kicsit középszer is mindenben. A végére nagyon kapta a Dortmund azért a kiegyenlítő fújást és Gallagher kb. 1-1 ben mehetett volna a kapusra, de ha nem akkor is volt ott egy 3-2-es letámadásunk, erre kaptak egy brutál nagy kamu visszafújást. Nyílván 2-0-nál már nem számított ez, főleg hogy a büntetőnél azért elég kegyesek voltak velünk, de azért érdemes ezeket is megjegyezni.

Cucu passzjátéka és új szerepköre nagyon jó volt. Kulabá uralta a légteret és leszedte a pályáról Hallert, igazi fal mióta visszatért a sérüléséből. Az ordító fejesét azért Rudiger vagy Silva lehet befejelte volna az elején, azért kár volt. Chilly masterclass volt.
Big Game Kait meg jó volt újra látni. Nálam utóbbi lenne a meccs embere. Örülök, hogy ezek a teljesítmények elő jönnek, mert ezekre szükség van a nagy meccseken.
Gallagher egy valamiben kiemelkedő, az pedig a szabálytalankodás. A csávó konkrétan minden meccsen elkövet egy sárgalapos belépőt, ami után vagy kap lapot vagy nem. Tegnap a 20 perc alatt amit lejátszott, három olyan eset volt amikor be kellett volna sárgulnia. Sztem életveszélyes őt bármikor is betenni ilyen magasszintű meccsekre.

A másik pedig, hogy bezony senkitől nem láttam Koulibaly tegnapi teljesítményét elemezni. Pedig egy igazi vadállat volt, abszolút beast módban tolta végig. Ez már az a Koulibaly volt, akit a Napoliban láttunk. Imádom, ahogy csendben végzi a benga néger a feladatát. Darál, bárkit leütköz és még gyorsaságban is felveszi bárkivel a versenyt. Reméljük megtartja ezt a formáját, mert akkor simán túlszárnyalja Rüdigert. Ha nem lett volna ott Cucu mellett, akkor a spanyol hajasbaba nem tudott volna ilyen teljesítményt lerakni az asztalra.
Én hónapok óta nem láttam, hogy szidta volna bárki, sőt én dicsértem többször is. Egyszerűen lehet, hogy ennyi kellett a ritmus felvételére neki. Kétségtelen, hogy nem technikás, nem érzem Rüdiger szintnek ilyen téren, de amúgy meg hozza a német teljesítményét. Kár, hogy már 32 lesz, de pár jó éve még lehet, pláne ha rotáljuk a védőinket. Egyébként mindenki jó volt hátul tegnap, Kepa is nagyokat védett. Úgy amúgy Sterlinget kivéve nálam senki se lógott ki lefele a kezdők közül.

SZERK: Emsanya hogyne számított volna ez a tegnapi. Mindig úgy írod, mintha az eredmény sosem számítanak, de számít pedig. A szurkolók, az edző, játékosok (mennyire látszott rajtuk az öröm, jó volt látni) mind meghatározó számukra az eredmény. Nem fogunk ettől BL-t nyerni, ha picit is keményebb ellenfelet kapunk (mert lássuk be ez a BVB tegnap hulla gyenge volt) a faszba kiesünk, DE arra jó volt ez a meccs, hogy picit megnyugodhatnak a kedélyek.

Arról nem is beszélve, hogy ha nyáron szeretnénk rámenni egy Rice/Bellingham Osimhen/Felix vagy hasonló nevekre, akkor ők is könnyebben mondanak igent egy BL nélküli csapatnak, ha egyébként látható az előrelépés eredmény terén is. Így működik a világ, ezt el kell fogadni. Nem robotok vagyunk, vannak érzelmeink, ez a győzelem pont segíthet az önbizalmokon, ezáltal a játék is feljavul. Nem lehet csak úgy darálni a meccseket, hogy oké 5 vereség és 5 döntetlen jön, aztán nyerünk 3at.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BlueBlood1993 2023. március 8., szerda 11:46-kor.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#4904 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2023. március 8., szerda 11:21
emsanya írta: 2023. március 8., szerda 10:58 Megint majdnem jott a szopas, a szokasos kapufa golvonal kijon, tizenegyes kapufa kipattan, ures kapu Koulibaly mellé, vagy 3 les ziccer ami 2 centin mult, a vegen szerencsenk volt mert ilyenkor szoktak az ellenfelek a semmibol rugni egy megpattanos golt. Nekunk minden tetves golert kuzdeni kell, 50 kapura loves a minimum, ez nem a real meg mas csapatok ahol egy Courtois bekurja a sajat kapujaba, vagy Benzema ha fingik egyet a kapu fele az is bemegy.

A vedelem dicserheto volt nagyot dolgoztak. Azert ez a Fofana-James duo eleg brutalis jobboldalon, pusztitanak. Most Cucurella is jo volt, csak rombolnia kellett abban nagyon jo. Koulibalynak pedig ez a poszt fekszik a legjobban, nem is ertem miert jatszott RCB-t, meg LCB-t 3 vedos felallasban, kozepen hatul a legjobb, kijon es takarit mint az allat. Igaz hogy Silva is ezt jatsza, de lehet tobbet probalgatni itt.

Semmit nem jelent ez a meccs, most mar barki jon a legjobb nyolcba ugyis kiesunk a faszba, de ha tegnap estunk volna ki akkor se lett volna több vagy kevesebb ez a szezon, full kaosz az egesz nyárig.
Oké kalap szarok vagyunk idén, de egy Benfica, Napoli vagy az Inter/Porto esetleg Milan/Sp*rs ellen miért ne lenne reális esélyünk? City, Real meg a PSG/Bayern duó győztesét kell elkerülni egyenlőre.

Külön élmény lenne egyébként Lókakit a Stamfordon fogadni a nyolc között :D
Napoli europa legjobb csapata jelenleg kb :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#4905 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta: 2023. március 8., szerda 10:58 Megint majdnem jott a szopas, a szokasos kapufa golvonal kijon, tizenegyes kapufa kipattan, ures kapu Koulibaly mellé, vagy 3 les ziccer ami 2 centin mult, a vegen szerencsenk volt mert ilyenkor szoktak az ellenfelek a semmibol rugni egy megpattanos golt. Nekunk minden tetves golert kuzdeni kell, 50 kapura loves a minimum, ez nem a real meg mas csapatok ahol egy Courtois bekurja a sajat kapujaba, vagy Benzema ha fingik egyet a kapu fele az is bemegy.

A vedelem dicserheto volt nagyot dolgoztak. Azert ez a Fofana-James duo eleg brutalis jobboldalon, pusztitanak. Most Cucurella is jo volt, csak rombolnia kellett abban nagyon jo. Koulibalynak pedig ez a poszt fekszik a legjobban, nem is ertem miert jatszott RCB-t, meg LCB-t 3 vedos felallasban, kozepen hatul a legjobb, kijon es takarit mint az allat. Igaz hogy Silva is ezt jatsza, de lehet tobbet probalgatni itt.

Semmit nem jelent ez a meccs, most mar barki jon a legjobb nyolcba ugyis kiesunk a faszba, de ha tegnap estunk volna ki akkor se lett volna több vagy kevesebb ez a szezon, full kaosz az egesz nyárig.
Oké kalap szarok vagyunk idén, de egy Benfica, Napoli vagy az Inter/Porto esetleg Milan/Sp*rs ellen miért ne lenne reális esélyünk? City, Real meg a PSG/Bayern duó győztesét kell elkerülni egyenlőre.

Külön élmény lenne egyébként Lókakit a Stamfordon fogadni a nyolc között :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#4906 Hozzászólás Szerző: Dante »

Cucurella lett a meccs embere. Biztos rosszul láttam a teljesítményeket, nem volt gond a spanyollal, de szerintem Fofana és Koulibaly is többet tett az eredményhez, nem beszélve Chilwell-ről, aki nem csak előreb.szkodta a labdát, hanem próbálta megjátszani. Kovacic is dicséretet érdemel és bár James-en látszott, hogy nem teljesen egészséges, neki is volt utolsó emberként szerelése, kapura tartó lövés blokkolása. (Koulibaly, Fofana és Chilwell is mindig ott volt ahol kellett)

Egyébként Koulibaly teljesítménye nekem nagyon tetszik az utóbbi meccseken. Szerintem eddig sem volt olyan rossz, mint ahogy sokan leírják, de mostanra kifejezetten jó meccsei vannak, rég volt ilyen domináns védőnk. Rüdiger máshogy oldotta meg a védekezést, a szenegáli minden fejpárbajt megnyer és sokszor fal, amikor rávezetik a labdát. Az is hasznos, hogy két lábas, korábban sokszor nem sikerült tisztázni, neki viszont nem gond kirúgni a labdát a 16-oson belül, függetlenül melyik lábát kell használni.

Örülök, hogy visszaállítunk 3 védőre, sokkal több játékosnak kedvez ez. Nyáron lehet dolgozni a 4 védőn, de Tuchel-nek sem jött össze és Lampard alatt sem működött. Ahogy Mourinho a 4-3-3-at hagyta itt 10 évre, úgy Conte a 3 védőt.

Felix számomra pont annyira semmilyen, mint amire számítottam, jó lenne, ha nem venné el az időt Mudryk, Madueke és az egészséges Mount elől.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#4907 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Megint majdnem jott a szopas, a szokasos kapufa golvonal kijon, tizenegyes kapufa kipattan, ures kapu Koulibaly mellé, vagy 3 les ziccer ami 2 centin mult, a vegen szerencsenk volt mert ilyenkor szoktak az ellenfelek a semmibol rugni egy megpattanos golt. Nekunk minden tetves golert kuzdeni kell, 50 kapura loves a minimum, ez nem a real meg mas csapatok ahol egy Courtois bekurja a sajat kapujaba, vagy Benzema ha fingik egyet a kapu fele az is bemegy.

A vedelem dicserheto volt nagyot dolgoztak. Azert ez a Fofana-James duo eleg brutalis jobboldalon, pusztitanak. Most Cucurella is jo volt, csak rombolnia kellett abban nagyon jo. Koulibalynak pedig ez a poszt fekszik a legjobban, nem is ertem miert jatszott RCB-t, meg LCB-t 3 vedos felallasban, kozepen hatul a legjobb, kijon es takarit mint az allat. Igaz hogy Silva is ezt jatsza, de lehet tobbet probalgatni itt.

Semmit nem jelent ez a meccs, most mar barki jon a legjobb nyolcba ugyis kiesunk a faszba, de ha tegnap estunk volna ki akkor se lett volna több vagy kevesebb ez a szezon, full kaosz az egesz nyárig.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#4908 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Crap írta: 2023. március 8., szerda 9:46
Gallagher szerintem most egy jó csere volt. Kicsit elvolt fáradva a támadó hármas, Gallagher tud nem kiemelkedő semmiben, de tud támadni és védekezni. Szerintem jó húzás volt előre beküldeni egy olyan játékost aki letámad mint a mérgezett egér és szalad mint az állat, mégha egy kicsit középszer is mindenben. A végére nagyon kapta a Dortmund azért a kiegyenlítő fújást és Gallagher kb. 1-1 ben mehetett volna a kapusra, de ha nem akkor is volt ott egy 3-2-es letámadásunk, erre kaptak egy brutál nagy kamu visszafújást. Nyílván 2-0-nál már nem számított ez, főleg hogy a büntetőnél azért elég kegyesek voltak velünk, de azért érdemes ezeket is megjegyezni.

Cucu passzjátéka és új szerepköre nagyon jó volt. Kulabá uralta a légteret és leszedte a pályáról Hallert, igazi fal mióta visszatért a sérüléséből. Az ordító fejesét azért Rudiger vagy Silva lehet befejelte volna az elején, azért kár volt. Chilly masterclass volt.
Big Game Kait meg jó volt újra látni. Nálam utóbbi lenne a meccs embere. Örülök, hogy ezek a teljesítmények elő jönnek, mert ezekre szükség van a nagy meccseken.
Gallagher egy valamiben kiemelkedő, az pedig a szabálytalankodás. A csávó konkrétan minden meccsen elkövet egy sárgalapos belépőt, ami után vagy kap lapot vagy nem. Tegnap a 20 perc alatt amit lejátszott, három olyan eset volt amikor be kellett volna sárgulnia. Sztem életveszélyes őt bármikor is betenni ilyen magasszintű meccsekre.

A másik pedig, hogy bezony senkitől nem láttam Koulibaly tegnapi teljesítményét elemezni. Pedig egy igazi vadállat volt, abszolút beast módban tolta végig. Ez már az a Koulibaly volt, akit a Napoliban láttunk. Imádom, ahogy csendben végzi a benga néger a feladatát. Darál, bárkit leütköz és még gyorsaságban is felveszi bárkivel a versenyt. Reméljük megtartja ezt a formáját, mert akkor simán túlszárnyalja Rüdigert. Ha nem lett volna ott Cucu mellett, akkor a spanyol hajasbaba nem tudott volna ilyen teljesítményt lerakni az asztalra.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#4909 Hozzászólás Szerző: Crap »

Végre azért volt egy jó meccsünk ahol lehetett szurkolni a csapatnak :D Kikell élvezni ezeket a pillanatokat, mert jövőre valszeg nem nagyon lesznek ilyen BL meccsek, de még kitudja :D

Az hogy vissza álltunk 3 védőre nagyon jót tett a csapatnak. Ehhez hozzá jön, hogy Tuchel alatt a pályán lévő játékosok fele, azért tudta már hogy kell játszani ebben a felállásban, sok újdonságot nem lehet azért ehhez már hozzá tenni. Nem nevezném emiatt a meccset Potter masterclassnak mert még a kp mindig brutál gyenge volt néha és a letámadás se működött egész meccsen túl jól.
De... Abszolút értékelhető, hogy legalább felismerte, hogy így a legerősebb a csapat + Cucu szerepkörét kegyetlen jól kitalálta és nagyon jól játszatta. Utóbbi volt az első olyan húzása, ami egy top edzőhöz illik és a cseréit se mondanám rossznak.

A cserék nagyjából érthetőek voltak szerintem. 2-0-nál igazából tényleg csak két út van, amin tovább lehet menni. Edzőn múlik hogy melyiket érzi nagyobb kockázatnak. A kontrákra hagyatkozott igazából és végül többnyire a bírón + pár cm-en múlt, hogy nem fejeztük be a meccset.

Gallagher szerintem most egy jó csere volt. Kicsit elvolt fáradva a támadó hármas, Gallagher nem kiemelkedő semmiben, de tud támadni és védekezni valamilyen szinten. Szerintem jó húzás volt előre beküldeni egy olyan játékost aki letámad mint a mérgezett egér és szalad mint az állat, mégha egy kicsit középszer is mindenben. A végére nagyon kapta a Dortmund azért a kiegyenlítő fújást és Gallagher kb. 1-1 ben mehetett volna a kapusra, de ha nem akkor is volt ott egy 3-2-es letámadásunk, erre kaptak egy brutál nagy kamu visszafújást. Nyílván 2-0-nál már nem számított ez, főleg hogy a büntetőnél azért elég kegyesek voltak velünk, de azért érdemes ezeket is megjegyezni.

Pulisic borzasztó volt, de a tapasztalata + Gallagher hasonló mentalitása miatt érthető volt, hogy ő jött.

Ordított ez a Dortmund védelem, hogy ráküldjünk egy Mudrykot, de a srác védekezése / letámadása , erősen megkérdőjelezhető (és akkor finoman fogalmaztam), így érthető, hogy egy ilyen meccsen nem merte ezt meglépni és megkockáztatni, hogy szétesik a letámadás / védekezésünk. Láttuk azért ezt már Lukaku, Auba stb. játékosoknál mekkora mínusz tud lenni csapat szinten. Szóval szerintem védhető.

Tetszett, hogy Potter végre feltüzelt hangulatban volt, hogy állandóan ordított és utasításokat adott a csapatnak. Látszott, hogy erre a meccsre kőkeményen felkészült. A cseréi se voltak szerintem rosszak. Továbbra is biztonsági játékos Potter, de azért totál nem álltunk vissza és végig úgy cserélt, hogy bármikor vissza tudjunk állni támadó formációba, ha kell. Micsoda változás és felüdülés.
Egy kicsit azt érzem, hogy rájött, hogy a játékát és a terveit rohadtul nem fogja tudni idén kitalálni / megvalósítani a csapattal és inkább vissza ment a gyökerekhez és Tuchel taktikáját nyomatja, ami úgy ahogy ment és azért a sérültek visszatérésével a játékosok nagy része már ismeri. Viszont Tuchel big game szintjeitől, azért még távol vagyunk, aminek a fő oka ink. a letámadás + középpálya (sok új játékos és hogy Potter most próbálja ezt akkor valszeg vissza építeni)
Aztán nyáron majd újraépíti és kitalálja mit is akar remélhetőleg, mert elküldve így már nem lesz szrtm. így kénytelenek leszünk neki szurkolni.

Cucu passzjátéka és új szerepköre nagyon jó volt. Kulabá uralta a légteret és leszedte a pályáról Hallert, igazi fal mióta visszatért a sérüléséből. Az ordító fejesét azért Rudiger vagy Silva lehet befejelte volna az elején, azért kár volt. Chilly masterclass volt.
Big Game Kait meg jó volt újra látni. Nálam utóbbi lenne a meccs embere. Örülök, hogy ezek a teljesítmények elő jönnek, mert ezekre szükség van a nagy meccseken.

A meccsen összességében sokkal jobbak voltunk és megérdelemten nyertünk. Elájulni persze nem kell. Ez a Dortmund kb. Newcastle szint volt főleg így, hogy a legjobb játékosait elvesztette. Mind a Wolf + az az amcsi gyerek, aki az elején beállt a védelembe valami brutál gyengék voltak. A PL csapat nagyrészébe egyik se kerülne be az biztos. Viszont ha egy Newcastle vagy Pl középszintű csapatot, ez esetbe a Dortmundot, így letudunk dominálni az már nagyon jó kiindulú pont és lehet belőle építekezni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Crap 2023. március 8., szerda 10:46-kor.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#4910 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Kai Havertz: “In the media I cannot believe how many people talk about him, we have 100’s of coaches in England who think they know better than him, we know in the changing room he's a big personality and big manager and helps us all a lot”

Avatar
tegwol
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2009. január 5., hétfő 17:16
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Gyömöre

Re: Aktuális meccsek

#4911 Hozzászólás Szerző: tegwol »

Bubi írta: 2023. március 7., kedd 23:24
Traxver írta: 2023. március 7., kedd 23:22 Sztem ez jogtalan
Mindkét csapatjátékosa befutott
Gondolom ha elsőre belövi akkor is ismétlés...
Láttunk már ilyet :D
https://youtu.be/ab0U03aWh00

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#4912 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Izland írta: 2023. március 8., szerda 0:42
edeskeves írta: 2023. március 8., szerda 0:35
Pityee írta: 2023. március 7., kedd 23:53 Most komolyan Mudryk ennyire szar, hogy màr Pulisic is elötte van a sorban?
Nem tudom mennyire normalis amugy, hogy par oraval meccs elott meg a haborurol posztolgat instan..

Jo lenne azert valamennyit jatszatni, elvileg mega giga tehetseg ugye meg nem is volt olcso.
Ez teljesen normális viselkedés. Nem tudhatjuk hány rokonát, barátját, ismerősét ölték meg az orkok. Lehet emiatt sincs fejben teljesen itt, és hagyja Potter a padon.
Érthető igen, de van más ukrán játékos akinek viszont a háború ellenére is jól megy a játék. Pl. Zincsenkó beast modban tolja a szarziban. Szomorú ez a helyzet, de Mudryknak el kellene kezdeni többet koncentrálni a focira, hiszen ezzel keresi a kenyerét és mert így szépen lassan besorakozhat a flopp igazolásaink közé.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Izland
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Aktuális meccsek

#4913 Hozzászólás Szerző: Izland »

edeskeves írta: 2023. március 8., szerda 0:35
Pityee írta: 2023. március 7., kedd 23:53 Most komolyan Mudryk ennyire szar, hogy màr Pulisic is elötte van a sorban?
Nem tudom mennyire normalis amugy, hogy par oraval meccs elott meg a haborurol posztolgat instan..

Jo lenne azert valamennyit jatszatni, elvileg mega giga tehetseg ugye meg nem is volt olcso.
Ez teljesen normális viselkedés. Nem tudhatjuk hány rokonát, barátját, ismerősét ölték meg az orkok. Lehet emiatt sincs fejben teljesen itt, és hagyja Potter a padon.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#4914 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Cucu lett a Motm. Jó kis man managementet kaphatott. Remélem Mudrykra is hasonló vár.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Aktuális meccsek

#4915 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Baromira jó volt látni az akarást a játékosokon, rég láttam már ennyire jó Chelsea meccset. Csak így tovább!
211! NEW RECORD!

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#4916 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Dízel írta: 2023. március 8., szerda 0:36
Bubi írta: 2023. március 8., szerda 0:23 Hogy ez a Pulisic mekkora nulla volt megint. De Pottert sem értem miért rakja be egy hosszú sérülés után nulla perccel a lábában... A végén azokból a kontrákból Mudryk kettőt bevert volna. Amúgy nagyon nem tetszett, hogy meg se próbáltuk beverni a 3.at. Amikor 2 v 3ban mehetsz nehogymár az időhúzás legyen a logikus... Remélem, hogy Potter nem ezt tanítja nekik...
Total egyetértek.
Pulisic ritka gyenge jatékos, nem is emlékszem utoljára mikor volt elfogadható meccse. Jó persze a csapat is szar.

És igen, pottert addig hagyták dolgozni, amig visszatalált rá a jó öreg 5 védős stabil felállás. :lol: Meghalok a palin komolyan, most majd ez lesz a process? erre lesz büszke?
Brightonnal is 3 védőzött mindig

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#4917 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Milyen óvatosan csinálta az ünneplést, nagy teher ment le róla. :D
https://twitter.com/wonnacottcallum/st ... 2ptGdbefTA

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#4918 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Bubi írta: 2023. március 8., szerda 0:23 Hogy ez a Pulisic mekkora nulla volt megint. De Pottert sem értem miért rakja be egy hosszú sérülés után nulla perccel a lábában... A végén azokból a kontrákból Mudryk kettőt bevert volna. Amúgy nagyon nem tetszett, hogy meg se próbáltuk beverni a 3.at. Amikor 2 v 3ban mehetsz nehogymár az időhúzás legyen a logikus... Remélem, hogy Potter nem ezt tanítja nekik...
Total egyetértek.
Pulisic ritka gyenge jatékos, nem is emlékszem utoljára mikor volt elfogadható meccse. Jó persze a csapat is szar.

És igen, pottert addig hagyták dolgozni, amig visszatalált rá a jó öreg 5 védős stabil felállás. :lol: Meghalok a palin komolyan, most majd ez lesz a process? erre lesz büszke?

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#4919 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Pityee írta: 2023. március 7., kedd 23:53 Most komolyan Mudryk ennyire szar, hogy màr Pulisic is elötte van a sorban?
Nem tudom mennyire normalis amugy, hogy par oraval meccs elott meg a haborurol posztolgat instan..

Jo lenne azert valamennyit jatszatni, elvileg mega giga tehetseg ugye meg nem is volt olcso.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#4920 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta: 2023. március 8., szerda 0:23 Hogy ez a Pulisic mekkora nulla volt megint. De Pottert sem értem miért rakja be egy hosszú sérülés után nulla perccel a lábában... A végén azokból a kontrákból Mudryk kettőt bevert volna. Amúgy nagyon nem tetszett, hogy meg se próbáltuk beverni a 3.at. Amikor 2 v 3ban mehetsz nehogymár az időhúzás legyen a logikus... Remélem, hogy Potter nem ezt tanítja nekik...
Ezeket a szituációkat én se értettem, rohadt dühítő volt, hogy a kapu helyett a szögletzászlo felé vették az irányt a játékosaink. Simán megérdemeltük volna hogy kapjunk egy gólt, de szerencsére nem így történt. Viszont nem leszek képmutató, a mai nagy gyözelem ellenére is szkeptikus vagyok potterrel és az elképzeléseivel szemben. Reméljuk megindul mostmár felfelé a játékunk és ha nyerni fogja a meccseket, nem fogják a kirúgását követelni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2023. március 8., szerda 0:35-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése