Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6282
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#3921 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Sindu írta: 2023. augusztus 14., hétfő 13:13 Én azon filózom/szomorkodom, hogy mennyivel vagyunk előrébb Jacksonnal, mint Tammy Abrahammel lettünk volna?

Utólag könnyű okosnak lenni, de ha az utóbbi szezonokban ő kapta volna meg a bizalmat, lehet, h előrébb lettünk volna, mint a Werner > Lukaku > Havertz sorozattal... Végül idehoztunk a helyére egy fiatal tehetséget, aki semmivel nem tett eddig le többet az asztalra, mint Tammy.

Nem is emlékszem ki "szorította ki" őt anno, Werner? :roll:

u.i. azt persze nem szabad elfelejteni, hogy Havertz góljával nyertük meg a BL-döntőt...
Abraham egy közepes képességű csatár, az ő szintje a PL-ben egy West Ham lenne. Érte semmilyen szinten nem kár, jó pénzt kaptunk érte, és mióta Rómába igazolt, nem fejlődött kb. semmit, de szintet lépni biztosan nem tudott. Az előző szezon végén ráadásul volt egy horrorsérülése, idén már nem is játszik, nagy kérdés az is, abból egyáltalán vissza tudja-e küzdeni magát. Kaphatott volna több esélyt, mert az isteni Tuchel (Lukakuhoz hasonlóan) vele is iszonyat mostohán bánt, de szerintem ő itt a cserecsatár szerepkörnél többre sosem lett volna hivatott, nem volt kiemelkedő tehetség.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#3922 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Sindu írta: 2023. augusztus 14., hétfő 13:13 Én azon filózom/szomorkodom, hogy mennyivel vagyunk előrébb Jacksonnal, mint Tammy Abrahammel lettünk volna?

Utólag könnyű okosnak lenni, de ha az utóbbi szezonokban ő kapta volna meg a bizalmat, lehet, h előrébb lettünk volna, mint a Werner > Lukaku > Havertz sorozattal... Végül idehoztunk a helyére egy fiatal tehetséget, aki semmivel nem tett eddig le többet az asztalra, mint Tammy.

Nem is emlékszem ki "szorította ki" őt anno, Werner? :roll:

u.i. azt persze nem szabad elfelejteni, hogy Havertz góljával nyertük meg a BL-döntőt...
Tammy egy Serie A-ban nem volt képes értékelhető számokat hozni. Havertz egy óriási flop lett, ahogy Torres is az volt anno. Felejtsük már el, hogy 1-1 góllal próbáljuk meg felejtetni hosszú évek totális eredménytelenségét (eredmény=gólok).

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#3923 Hozzászólás Szerző: Dante »

Sindu írta: 2023. augusztus 14., hétfő 13:13Nem is emlékszem ki "szorította ki" őt anno, Werner? :roll:
Tuchel.

Sindu
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#3924 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Én azon filózom/szomorkodom, hogy mennyivel vagyunk előrébb Jacksonnal, mint Tammy Abrahammel lettünk volna?

Utólag könnyű okosnak lenni, de ha az utóbbi szezonokban ő kapta volna meg a bizalmat, lehet, h előrébb lettünk volna, mint a Werner > Lukaku > Havertz sorozattal... Végül idehoztunk a helyére egy fiatal tehetséget, aki semmivel nem tett eddig le többet az asztalra, mint Tammy.

Nem is emlékszem ki "szorította ki" őt anno, Werner? :roll:

u.i. azt persze nem szabad elfelejteni, hogy Havertz góljával nyertük meg a BL-döntőt...

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2297
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Aktuális meccsek

#3925 Hozzászólás Szerző: Anti »

Amúgy Drogba első szezonja sem volt rózsás, ha jól emlékszem, még elég sokat fetrengett is, hogy még a a CFC szurkerek, sem épp repestek az örömtől.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1568
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#3926 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Nagyjából már leírtátok a gondolataimat. Annyit tennék hozzá, hogy a mai napig előttem van az a kilátástalanság Potter alatt, amit egy bekapott gól jelentett. Ha az ellenfél talált egy gólt, onnantól kezdve már csak az volt a kérdés, hogy hányat lő még, de válasz sosem érkezett.
Tegnap érezhetően javult a játék Salah visszafújt lesgólja miatt, jó volt látni ezt a motiváltságot. Bízom benne, hogy megmarad ez a lendület és a lyukak betömésével valami nagyon szexi dolog alakul ki.
Jacksont nagyon bírom, hajt, küzd, Havertz pöckölgetései után kifejezetten üdítő látni ilyen erőteljes próbálkozásokat. Sajnos a Villarealban sokáig baj volt a befejezéseivel az utolsó tavaszi etapot leszámítva, úgyhogy emiatt kissé tartok még a dologtól és továbbra is nagyon korai a Drogba-hasonlat. Csak találjon minél előbb néhány gólt, ami megsimogatja kicsit az önbizalmát.
Taylor kivételesen nem volt részeg, de nincsenek illúzióim. Ha kupadöntőben vagy bármilyen fontos meccsen találkozunk vele még az idén, hozni fogja a formáját.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3596
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#3927 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Egyetértek, tök jó meccs volt szurkoló szemmel is. Colwillban látom amúgy azt hogy miért tartják ekkora tehetsègnek (mèg ha hibázott is ma is): nagyon technikás játékos CB lètère, rohadt jó előre passzt adott talán pont Mudryk helyzete előtt Uguakárkinek.

Sanchez passza viszont a meccsbe kerülhetett volna ha Nunez nem balfasz.

Chukuban semmit nem látok, Sterling viszont a tuloldalt sokkal jobb volt irányító játékosként mint bármikor kb.

Gallagher a második félidőben a legjobb CFC meccset hozta.

Jacksont már most imádom, az "öregek" James és Chilly pedig továbbra is húzó emberek (Silva meg wtf milyen gyors majdnem 40 évesen) :shock:

Enzo pedig Enzo, villámgyorsan a kedvencem lett, számomra már tavaly se volt kérdéses hogy megérte e a 120 milliót, már ezen a meccsen is megmutatta hogy ha irányíthat akkor mire képes. Abszolút elit a srác, máig nem hiszem el hogy ide igazolt, gyakorlatilag az egyetlen világklasszis igazolasunk az utóbbi időben.

Csak így tovább. Mudryk be a kezdőbe, zárjuk le Caicedot, jöjjön Meslier és mèg lehetőleg Lavia + hozzunk valami rutinos csatárt kölcsönbe (most kivételesen mi) és irány a top 6.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#3928 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ennyi uj játékossal full korrekt teljesitmény volt. Gyakorlatilag jobban birtuk az utso 20 percet mint a Pool, lehet tényleg jo volt a felkszülés erönlétileg.

Disasi és Colwill ha összeszokik jo páros lehet. Colwill a hosszu lábaival sokszor lepusztitott mindenkit. Disasi meg kapu elött is agressziv, Monacoban is sok golt lőtt.

Gallagher nagyot melozott, neki tényleg az a baja hogy nem tud magabiztosab ott játszani, tul sokat vállal. Enzo meccs embere, miket müvelt megint. Hányszor szopatta be az elhuzos cselekkel a pool-osokat, öröm volt nézni.

Támado játékban kevesebbek voltunk de az a felállás miatt is volt. Jackson brusztol mint állat, ha lesznek még körülötte még jobb lesz.

Ne felejtsük el, kapusunk elsö meccse volt, Disasi elsö meccse volt, nincs itt Caicedo (Lavia?), azaz kezdő szintü vkp nélkül toltuk, Nkunku is baromira hiányzik (uj támado élet-halál). Igy ez ellen a pool ellen tisztességes meccs volt.

Sindu
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#3929 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Bandi írta: 2023. augusztus 13., vasárnap 20:44 Kicsit olyan érzésem van mint anno Lanpard első szezonjában. Nagyon sok a fiatal, sokszor fogunk szépen és látványosan játszani, de gyakran a helyzetkihasználás és a tapasztalatlanságból adódó hibák miatt fogunk szívni. Az a baj hogy azóta jóval erősebb lett a mezőny úgyhogy a top4 is jóval nehezebb lesz. De van potenciál a csapatban és Pochettino-ban is azt érzem hogy megtaláltuk a megfelelő embert ehhez a projekthez (kicsit korábban kellene cserélnie azért legközelebb :mrgreen: ).
Erősödött a mezőny, de sztem jobban állunk, mint akkor, mert Pochettino jobb edző Lampardnál. BL-döntőbe vitte a csirkéket, szegény Frank meg végleg megbukott az Evertonnál is.

Sztem Pochot max Csuki játszatásáért lehet elővenni eddig. Bántottam Gallaghert, de a második félidőben kiemelkedő volt. És azt is elhiszem, h a letámadás áldozata volt az elsőben.

Amúgy undorító a címer színe a mezünkön... elvileg (?) aranylania kéne, ami még oké is lenne, de sokszor narancssárgának tűnik :shock: :cry: Borzalom...

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#3930 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Kicsit olyan érzésem van mint anno Lanpard első szezonjában. Nagyon sok a fiatal, sokszor fogunk szépen és látványosan játszani, de gyakran a helyzetkihasználás és a tapasztalatlanságból adódó hibák miatt fogunk szívni. Az a baj hogy azóta jóval erősebb lett a mezőny úgyhogy a top4 is jóval nehezebb lesz. De van potenciál a csapatban és Pochettino-ban is azt érzem hogy megtaláltuk a megfelelő embert ehhez a projekthez (kicsit korábban kellene cserélnie azért legközelebb :mrgreen: ).

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6953
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#3931 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

🚨 Reece James was not injured, he was just tired, says Pochettino. #CFC

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6783
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#3932 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta: 2023. augusztus 13., vasárnap 19:48
Dante írta: 2023. augusztus 13., vasárnap 18:40
Sindu írta: 2023. augusztus 13., vasárnap 18:36 Gallagher sajnos nem jó ma (sem).
Ha egy kicsit jobban megnézed nem Gallagher, hanem a taktika tehet arról, hogy a Pool letámadása elszeparálja a társaktól. És ez nem csak rá igaz, mindenki kínlódik és ezért van egy csomó elveszített labda, rossz passz. Nyilván ez a távolság tudatos, de sokkal szűkebben játszottunk a felkészülés alatt. Gallagher azonnal be van zárva, amint hozzá passzolják a labdát.
Így van, csoda hogy így sikerült ez a mai, mert Pochettino volt ma a pool 12. embere.

Tök magabiztosak voltunk 4 védővel a felkészülés alatt hátul is, nem értem miért erölteti ezt a 3 védős szart mindenki... Chukwuemeka 80 percet kapott, Mudryk 15öt abból 10 percet jobbszélsőként, Maatsent pedig megint BAL szélső volt. Mit akart? Felívelgetni az amúgy nem kimondottan magas és testes Jacksonra? Ha már szerinte Maatsen inkább támadó akkor játszassa jobboldalt...

Oké, meccs előtt be volt szarva a Pooltól, megértem, de az első félidő után igazán észrevehette volna, hogy simán benne van a meccsben a 3 pont.

Egyébként a 2. félidőre sokat javult a védelem, Colwill és Disasi is remek volt, Silva meg élő szövet fém vázon. Tökéletes védekezés és tűpontos 50 mes keresztlabdák...

Gusto egyelőre nagyobb bohóc mint Cucurella, de persze jár neki a türelem.

James és Chilwell parádés.

Gallagher ma is elképesztő nagyot melózott, voltak nagy hibái, de inkább a rendszer számlájára írom.

Enzo nálam MOTM, egy picit más a játéka CMként.

Sterling játéka elég átbaszós. Rengeteget mozog, mutatja magát ezért sok labdát kap és így összejön neki pár szép megmozdulás, de összességében egy rohadt nagy fék. A legtöbb akciót megöli.

Jackson sajnos ma is kihagyott egy ziccert, ezeket be kell lőni, pedig kibaszott jól mozog és mint csapatjátékos is remek.
Jaj latod Gustot ki is felejtettem. Most vagy nagyon lampalazas volt, vagy csak ennyit tud. De őt es Maatsent rossz volt nezni, sírt mindkettonel a labda.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9373
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#3933 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dante írta: 2023. augusztus 13., vasárnap 18:40
Sindu írta: 2023. augusztus 13., vasárnap 18:36 Gallagher sajnos nem jó ma (sem).
Ha egy kicsit jobban megnézed nem Gallagher, hanem a taktika tehet arról, hogy a Pool letámadása elszeparálja a társaktól. És ez nem csak rá igaz, mindenki kínlódik és ezért van egy csomó elveszített labda, rossz passz. Nyilván ez a távolság tudatos, de sokkal szűkebben játszottunk a felkészülés alatt. Gallagher azonnal be van zárva, amint hozzá passzolják a labdát.
Így van, csoda hogy így sikerült ez a mai, mert Pochettino volt ma a pool 12. embere.

Tök magabiztosak voltunk 4 védővel a felkészülés alatt hátul is, nem értem miért erölteti ezt a 3 védős szart mindenki... Chukwuemeka 80 percet kapott, Mudryk 15öt abból 10 percet jobbszélsőként, Maatsent pedig megint BAL szélső volt. Mit akart? Felívelgetni az amúgy nem kimondottan magas és testes Jacksonra? Ha már szerinte Maatsen inkább támadó akkor játszassa jobboldalt...

Oké, meccs előtt be volt szarva a Pooltól, megértem, de az első félidő után igazán észrevehette volna, hogy simán benne van a meccsben a 3 pont.

Egyébként a 2. félidőre sokat javult a védelem, Colwill és Disasi is remek volt, Silva meg élő szövet fém vázon. Tökéletes védekezés és tűpontos 50 mes keresztlabdák...

Gusto egyelőre nagyobb bohóc mint Cucurella, de persze jár neki a türelem.

James és Chilwell parádés.

Gallagher ma is elképesztő nagyot melózott, voltak nagy hibái, de inkább a rendszer számlájára írom.

Enzo nálam MOTM, egy picit más a játéka CMként.

Sterling játéka elég átbaszós. Rengeteget mozog, mutatja magát ezért sok labdát kap és így összejön neki pár szép megmozdulás, de összességében egy rohadt nagy fék. A legtöbb akciót megöli.

Jackson sajnos ma is kihagyott egy ziccert, ezeket be kell lőni, pedig kibaszott jól mozog és mint csapatjátékos is remek.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1680
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#3934 Hozzászólás Szerző: Traxver »

a 2. pool "gól" után mintha kicserélték volna a csapatot.
a 2. félidő nagyon tetszett sokkal jobbak voltunk megnyerhettük volna a meccset.
kicsit vegyesek az érzések, valahol örlök az X-nek mert ez a liverpool sokkal előreébb jár viszont úgy érzem megérdemeltük volna a győzelmet.
Conor sztem a 2. félidőbe nagyon jó volt.

remélem jó útra léptünk.

cech19960320
Hozzászólások: 3853
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#3935 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Dízel írta: 2023. augusztus 13., vasárnap 19:40
ui: van játék értékelős topic a fórumon?
Anno tuti volt, én szerettem

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#3936 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Pityee írta: 2023. augusztus 13., vasárnap 19:22 Ez a maatsen miota beallt, egy ertelmes passza nem volt.
Nagyon rossz volt Maatsen.

Ellenben Mudryknak olyan mozgása van mint a prime CR7-nek.
Remélem bennragad a kezdőbe mert brutális a csávó.

James - chily parádés.
Sterling jobb mint tavaly. Meglepett.
Nem valami acélos a védelem, de azért nem vészes, Silva ennyi idősen is lefutja darwint és siman szereli becsúszva. Taps.
Jackson parádé
Disasi gól és első meccsen nem is rossz játék. Beast lesz úgy érzem.
Gallager lesz idén a megosztó figura, én ma nem láttam rossznak. Sőt.

ui: van játék értékelős topic a fórumon?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dízel 2023. augusztus 13., vasárnap 19:43-kor.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6953
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#3937 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Ég és föld a játékunk tavalyhoz képest és még nincs itt Caicedo. :D James kiállása után visszaestünk, az viszont baj

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6783
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#3938 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Apinho írta: 2023. augusztus 13., vasárnap 19:30
zs198 írta: 2023. augusztus 13., vasárnap 19:28 X-el kezdünk a pool ellen…
Rosszabbra számítottam!
Nekem egy győzelemmel ért fel
Azert mudryk a vegen eldonthette volna. Nagy kár erte. Amugy Disasi nagyon kellemes meglepetes. Eleg korrekt teljesitmenyt pattintott le.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1138
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#3939 Hozzászólás Szerző: Apinho »

zs198 írta: 2023. augusztus 13., vasárnap 19:28 X-el kezdünk a pool ellen…
Rosszabbra számítottam!
Nekem egy győzelemmel ért fel

zs198
Hozzászólások: 579
Csatlakozott: 2016. január 15., péntek 11:12
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: JF Hasselbaink

Re: Aktuális meccsek

#3940 Hozzászólás Szerző: zs198 »

X-el kezdünk a pool ellen…
Rosszabbra számítottam!
GO BLUES

Válasz küldése