Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#3121 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Tudtam hogy egyszer rá fogunk cseszni Sanches buta hibájára. Minden meccsre jut egy neki, csak mindig megúszta eddig.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#3122 Hozzászólás Szerző: Traxver »

nálunk van a labda...nem hiszem hogy ilyen butagólt kapunk

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#3123 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Na így kell egy kapusnak kijönni :D még ha esetleg a labdát nem is sikerül eltalálnia, legalább taroljon le 2-3 embert :D

zs198
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2016. január 15., péntek 11:12
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: JF Hasselbaink

Re: Aktuális meccsek

#3124 Hozzászólás Szerző: zs198 »

Mudryk👏🏼👏🏼
Mekkora fricska ez a szarzinak!
Eddig kellemes meglepetés a meccs!
Csak így tovább srácok!!☝️
GO BLUES

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#3125 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Pityee írta: 2023. október 21., szombat 19:37 Lecsúszott vagyi így akarta vajon Mudryk? :D
befelé nézett, lecsúszott :D de ennél rosszabb ne legyen :D

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#3126 Hozzászólás Szerző: Traxver »

soha rosszabb beadást :mrgreen:

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#3127 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Lecsúszott vagy így akarta vajon Mudryk? :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#3128 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szabi írta: 2023. október 21., szombat 19:09 Mudryk önbizalma is szépen épülget, egyre kevésbé pattognak el tőle a labdák, sőt ma szinte minden kis apró megoldása, passza ül egyelőre.
A válogatottban is kulcsfigura volt, alakulgat.

Cucurella eddig elég penge :D

Amúgy jól védekezünk, de túlságosan mélyen játszunk, a kontráknál szétszakad a pálya mert a védelem alig jön feljebb, a labdakihozatalok is döcögnek, sok a felkúrt labda és a bizonytalankodás hátul. Jól kezdtünk, magasan letámadtunk és ezt nem tudták kezelni de a gól óta átadtuk az irányítást. Ennyire nem lenne szabad.

Néztétek Enzo mekkora góré volt amikor Sterling akarta lőni a tizit? Lerendezte.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#3129 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Gallagher nem gyengen megtanult focizni, tavaly szidtam minden meccsen, de ugy tunik leteznek csodak na meg a ket tavalyi edzozsenink nem jol edzettek :D

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#3130 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Mudryk önbizalma is szépen épülget, egyre kevésbé pattognak el tőle a labdák, sőt ma szinte minden kis apró megoldása, passza ül egyelőre.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#3131 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Cucurella zsebében van eddig saka

dacultras
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#3132 Hozzászólás Szerző: dacultras »

De mit nézett ezen ennyit? Egyértelmű volt

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#3133 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Eddig tetszik amit látok, dinamikus a játékunk. Megérdemelt vezetés.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#3134 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

edeskeves írta: 2023. október 9., hétfő 15:32
Crap írta: 2023. október 9., hétfő 9:39
Bubi írta: 2023. október 8., vasárnap 18:17 Senki se játszik 10est nálunk, Enzo és Gallagher CMet játszik és az egyik kicsit mélyebben helyezkedik, ez így szerintem rendben van. Több bemozgás kellene, azokat akik lábhoz kérik a labdát le kell rakni a padra. Sokkal magasabbab kellene védekeznünk , sajnos lassan Silvának meg kell köszönnünk a munkáját, mert vele meg Disasival középen ez nem fog menni. Ezért nem megy a letámadás és ezért néz ki úgy mintha szar lenne a középpálya, mert egy labdavesztés után a középpályásainknak a saját kapunkig kell kísérni az ellent.

Szerintem nem a korcs 4231 a gond, mert még így is jók lehetnénk. A legnagyobb gond Disasi és Silva. A statok alapján jó a védelem, de persze hogy jó, kis túlzással nem hagyják el a 16ost.

Persze nem egy dologban keresendő a rossz szereplés.
Kb. én is ugyanezt látom. Disasi Silva szerepében egy vadállat volt a Brighton ellen, ahol nagyon sok mindenki helyett dolgozott. Az elején nagyon lesújtónak tűnt és sokat hibázott, de mostmár szerintem nagyon összeszedte magát. Uralja a légteret, lábbal nagyon magabiztos és jó. Viszont a sebessége és mozgása baromi lassú és két ilyen lassú belső védő nem fér meg a csapatban. Colwillal nagyon jó párost alkottak, kár hogy nem lehet őket többször látni.

Szerintem Enzo szokott amúgy 10-es lenni, de nem alap felállásban, hanem ilyen helyzettől függően. A 4-3-3 az tuti, viszont labdafelhozatalnál ált. Enzo az aki jön hátra és hozza fel a labdát (ez különösen fura, mikor Caicedo kb. 1-2 méterre szokott állni tőle és lézeng mellette), aztán pedig ha elől vagyunk / tartjuk a labdát egy ideje, Enzo az aki a 10-es posztra szokott mozogni a csatár mögé. Az már más kérdés, hogy kb. miért kell neki csinálnia mindent. (játékosok képessége, vagy edző belevan szerelemesedve stb stb. mindenki döntse el maga)

A másik meg, hogy Cucut szerintem továbbra is el kell felejteni. Szép, hogy hajt meg megy mint az állat, a sok semmit mondó stat is gyönyörű, de aki nézni a meccseket az látja, hogy toronymagasan a legnagyobb veszélyforrás az ő oldala. Birghton ellen kisebb csoda, hogy nem kaptunk gólt róla, most meg róla kaptuk a gólt megint(igen tudom hogy más is hibázott, de akkor is övé volt a legnagyobb..), arról nem is beszélve hogy majdnem kiállítatta magát.
Cucurella a serulesek miatt jatszik, de nala jobb opciot nem sokat lehetne talalni padra. Malo Gusto ugyanigy James moge jott, jo is lenne, ha minden posztra ugyanolyan eros tartalek lenne, mint a kezdok. Arrol nem is beszelve, hogy meg csak nem is az oldalan jatszik Cucu, ami nem konnyiti meg a helyzetet.

Nem azt akarom kihozni, hogy milyen jo, hanem egyreszt kenyszerbol jatszik masreszt a vedelem masik oldalan, ahhoz kepest vallalhato. A majdnem golt kaptunk meg majdnem kiallitottak az olyan, mint hogy majdnem nyertunk egy jo par meccset a szezon kezdeten de aztan megsem.

Veszelyforras igen, de eddig nem kapunk golokat a fejetlensegebol meg ki se allitottak.


Ha esetleg valaki felhozza, hogy Hall miatta ment el eddig hany percet jatszott a Newcastleben miota odaigazolt? Maatsen szinten nem opcio szerintem, tobben is kifejtettek mar, hogy nem is miert nem ez a szint (meg?).
Szerintem senkinek nem azzal van baja CuCu esetén, hogy sérülések miatt, beugorva, nem a posztján játsza hoz egy közepes mínusz teljesítményt...vagy az, hogy Hall miatta ment el. Hanem az, hogy nem erre a szerepkörre jött, hogy elvétve, lyukat betömve imitt amott jatszon...hanem 60 milláért, erősítésként.
Ehhez képes, ha a posztján játszik is életveszély és inkább lefelé lóg ki, mint felfelé.

Én spec nem tartom rossz játékosnak. Tetszik a mozgása, gyors, agilis, sokat fut...de sajnos eddig nagyon nem jött ki neki a lépés. Nem tudom, hogy nála is olyasmi a helyzet, mint Mudryk-nál de egyrészt, ő régebb óta van itt...másrészt, ameddig egy támadó játszik szarul addig max nem nyersz, mert nem rúgja be a gólokat (direkt emiatt gólt nem kapsz)...de egy védő esetén a szar játék inkább egy vereségbe kerül.

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#3135 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Crap írta: 2023. október 9., hétfő 9:39
Bubi írta: 2023. október 8., vasárnap 18:17 Senki se játszik 10est nálunk, Enzo és Gallagher CMet játszik és az egyik kicsit mélyebben helyezkedik, ez így szerintem rendben van. Több bemozgás kellene, azokat akik lábhoz kérik a labdát le kell rakni a padra. Sokkal magasabbab kellene védekeznünk , sajnos lassan Silvának meg kell köszönnünk a munkáját, mert vele meg Disasival középen ez nem fog menni. Ezért nem megy a letámadás és ezért néz ki úgy mintha szar lenne a középpálya, mert egy labdavesztés után a középpályásainknak a saját kapunkig kell kísérni az ellent.

Szerintem nem a korcs 4231 a gond, mert még így is jók lehetnénk. A legnagyobb gond Disasi és Silva. A statok alapján jó a védelem, de persze hogy jó, kis túlzással nem hagyják el a 16ost.

Persze nem egy dologban keresendő a rossz szereplés.
Kb. én is ugyanezt látom. Disasi Silva szerepében egy vadállat volt a Brighton ellen, ahol nagyon sok mindenki helyett dolgozott. Az elején nagyon lesújtónak tűnt és sokat hibázott, de mostmár szerintem nagyon összeszedte magát. Uralja a légteret, lábbal nagyon magabiztos és jó. Viszont a sebessége és mozgása baromi lassú és két ilyen lassú belső védő nem fér meg a csapatban. Colwillal nagyon jó párost alkottak, kár hogy nem lehet őket többször látni.

Szerintem Enzo szokott amúgy 10-es lenni, de nem alap felállásban, hanem ilyen helyzettől függően. A 4-3-3 az tuti, viszont labdafelhozatalnál ált. Enzo az aki jön hátra és hozza fel a labdát (ez különösen fura, mikor Caicedo kb. 1-2 méterre szokott állni tőle és lézeng mellette), aztán pedig ha elől vagyunk / tartjuk a labdát egy ideje, Enzo az aki a 10-es posztra szokott mozogni a csatár mögé. Az már más kérdés, hogy kb. miért kell neki csinálnia mindent. (játékosok képessége, vagy edző belevan szerelemesedve stb stb. mindenki döntse el maga)

A másik meg, hogy Cucut szerintem továbbra is el kell felejteni. Szép, hogy hajt meg megy mint az állat, a sok semmit mondó stat is gyönyörű, de aki nézni a meccseket az látja, hogy toronymagasan a legnagyobb veszélyforrás az ő oldala. Birghton ellen kisebb csoda, hogy nem kaptunk gólt róla, most meg róla kaptuk a gólt megint(igen tudom hogy más is hibázott, de akkor is övé volt a legnagyobb..), arról nem is beszélve hogy majdnem kiállítatta magát.
Cucurella a serulesek miatt jatszik, de nala jobb opciot nem sokat lehetne talalni padra. Malo Gusto ugyanigy James moge jott, jo is lenne, ha minden posztra ugyanolyan eros tartalek lenne, mint a kezdok. Arrol nem is beszelve, hogy meg csak nem is az oldalan jatszik Cucu, ami nem konnyiti meg a helyzetet.

Nem azt akarom kihozni, hogy milyen jo, hanem egyreszt kenyszerbol jatszik masreszt a vedelem masik oldalan, ahhoz kepest vallalhato. A majdnem golt kaptunk meg majdnem kiallitottak az olyan, mint hogy majdnem nyertunk egy jo par meccset a szezon kezdeten de aztan megsem.

Veszelyforras igen, de eddig nem kapunk golokat a fejetlensegebol meg ki se allitottak.


Ha esetleg valaki felhozza, hogy Hall miatta ment el eddig hany percet jatszott a Newcastleben miota odaigazolt? Maatsen szinten nem opcio szerintem, tobben is kifejtettek mar, hogy nem is miert nem ez a szint (meg?).

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#3136 Hozzászólás Szerző: Crap »

Bubi írta: 2023. október 8., vasárnap 18:17 Senki se játszik 10est nálunk, Enzo és Gallagher CMet játszik és az egyik kicsit mélyebben helyezkedik, ez így szerintem rendben van. Több bemozgás kellene, azokat akik lábhoz kérik a labdát le kell rakni a padra. Sokkal magasabbab kellene védekeznünk , sajnos lassan Silvának meg kell köszönnünk a munkáját, mert vele meg Disasival középen ez nem fog menni. Ezért nem megy a letámadás és ezért néz ki úgy mintha szar lenne a középpálya, mert egy labdavesztés után a középpályásainknak a saját kapunkig kell kísérni az ellent.

Szerintem nem a korcs 4231 a gond, mert még így is jók lehetnénk. A legnagyobb gond Disasi és Silva. A statok alapján jó a védelem, de persze hogy jó, kis túlzással nem hagyják el a 16ost.

Persze nem egy dologban keresendő a rossz szereplés.
Kb. én is ugyanezt látom. Disasi Silva szerepében egy vadállat volt a Brighton ellen, ahol nagyon sok mindenki helyett dolgozott. Az elején nagyon lesújtónak tűnt és sokat hibázott, de mostmár szerintem nagyon összeszedte magát. Uralja a légteret, lábbal nagyon magabiztos és jó. Viszont a sebessége és mozgása baromi lassú és két ilyen lassú belső védő nem fér meg a csapatban. Colwillal nagyon jó párost alkottak, kár hogy nem lehet őket többször látni.

Szerintem Enzo szokott amúgy 10-es lenni, de nem alap felállásban, hanem ilyen helyzettől függően. A 4-3-3 az tuti, viszont labdafelhozatalnál ált. Enzo az aki jön hátra és hozza fel a labdát (ez különösen fura, mikor Caicedo kb. 1-2 méterre szokott állni tőle és lézeng mellette), aztán pedig ha elől vagyunk / tartjuk a labdát egy ideje, Enzo az aki a 10-es posztra szokott mozogni a csatár mögé. Az már más kérdés, hogy kb. miért kell neki csinálnia mindent. (játékosok képessége, vagy edző belevan szerelemesedve stb stb. mindenki döntse el maga)

A másik meg, hogy Cucut szerintem továbbra is el kell felejteni. Szép, hogy hajt meg megy mint az állat, a sok semmit mondó stat is gyönyörű, de aki nézni a meccseket az látja, hogy toronymagasan a legnagyobb veszélyforrás az ő oldala. Birghton ellen kisebb csoda, hogy nem kaptunk gólt róla, most meg róla kaptuk a gólt megint(igen tudom hogy más is hibázott, de akkor is övé volt a legnagyobb..), arról nem is beszélve hogy majdnem kiállítatta magát.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#3137 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta: 2023. október 8., vasárnap 18:17 Senki se játszik 10est nálunk, Enzo és Gallagher CMet játszik és az egyik kicsit mélyebben helyezkedik, ez így szerintem rendben van. Több bemozgás kellene, azokat akik lábhoz kérik a labdát le kell rakni a padra. Sokkal magasabbab kellene védekeznünk , sajnos lassan Silvának meg kell köszönnünk a munkáját, mert vele meg Disasival középen ez nem fog menni. Ezért nem megy a letámadás és ezért néz ki úgy mintha szar lenne a középpálya, mert egy labdavesztés után a középpályásainknak a saját kapunkig kell kísérni az ellent.

Szerintem nem a korcs 4231 a gond, mert még így is jók lehetnénk. A legnagyobb gond Disasi és Silva. A statok alapján jó a védelem, de persze hogy jó, kis túlzással nem hagyják el a 16ost.

Persze nem egy dologban keresendő a rossz szereplés.
Valoszinu ha Badiashile mar teljesen fitt lesz ő kezdő lehet es akkor az egyikük kiesik. No megy egyszer talan Fofana is...

Colwill is lehetne ott de ő már balhatvedkent eli eletét. Mondjuk ott is jo teljesitmenyt hoz.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#3138 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Senki se játszik 10est nálunk, Enzo és Gallagher CMet játszik és az egyik kicsit mélyebben helyezkedik, ez így szerintem rendben van. Több bemozgás kellene, azokat akik lábhoz kérik a labdát le kell rakni a padra. Sokkal magasabbab kellene védekeznünk , sajnos lassan Silvának meg kell köszönnünk a munkáját, mert vele meg Disasival középen ez nem fog menni. Ezért nem megy a letámadás és ezért néz ki úgy mintha szar lenne a középpálya, mert egy labdavesztés után a középpályásainknak a saját kapunkig kell kísérni az ellent.

Szerintem nem a korcs 4231 a gond, mert még így is jók lehetnénk. A legnagyobb gond Disasi és Silva. A statok alapján jó a védelem, de persze hogy jó, kis túlzással nem hagyják el a 16ost.

Persze nem egy dologban keresendő a rossz szereplés.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#3139 Hozzászólás Szerző: Dante »

Sindu írta: 2023. október 8., vasárnap 14:54
Dante írta: 2023. október 8., vasárnap 13:00
Bubi írta: 2023. október 7., szombat 18:04Caicedo egyelőre semmit nem mutat abból amit tud, de Enzo is halovány.
Így október közepe felé szerintem Pochettino-nak ideje lenne elgondolkozni azon, hogy a legtöbb játékosunk meg mindig alulteljesít. Úgy nézett ki a felkészülés alatt, hogy jól érzik magukat ebben a rendszerben, de az első tétmeccs óta kínlódik mindenki és ez nagyban köszönhető annak hogy sokan nem a posztjukon játszanak. Sterling és Gallagher akik - szerintem - elégedettek lehetnek azzal amit idén produkálnak. Utóbbi ráadásul szintén nem a legkedvezőbb szerepkörben, ha 6-os a kapu elé nem érkezhet, ha 10-es akkor folyamatosan hátra kell rohannia besegíteni védekezni, mert Caicedo csak lézeng. Enzo-nál sincs eleget a labda.
Nkunku nélkül sokkal jobban állna a keretnek a 4-3-3, Caicedo maradhat anchor, Enzo odamehet ahová akar mert Gallagher is nagyobb teret fedhetne le és azt párszor bizonyította, hogy második hullámban érkezve gólképes. Palmer és Madueke is befelé húz, előbbi amúgy sem igazi tízes, Sterling-nek meg mindegy hol játszik ha jó napja van.
A védő sort is eltolnám jobbra, Colwill pazarlás balhátvédnek, Disasi pedig szinte mindig hibázik.
A Burnley ellen sztem 4-3-3-at játszottunk.

https://imageupload.io/en/zEcPWt4CUsuAn0z

Legalábbis a mozgás alapján nekem egyikük sem tűnik tízesnek.
Igen, Gallagher nem a csatár mögött, hanem kicsit jobbra húzódva játszott, de Enzo és Caicedo is mélyebben volt, inkább L alakban.

Sindu
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#3140 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Dante írta: 2023. október 8., vasárnap 13:00
Bubi írta: 2023. október 7., szombat 18:04Caicedo egyelőre semmit nem mutat abból amit tud, de Enzo is halovány.
Így október közepe felé szerintem Pochettino-nak ideje lenne elgondolkozni azon, hogy a legtöbb játékosunk meg mindig alulteljesít. Úgy nézett ki a felkészülés alatt, hogy jól érzik magukat ebben a rendszerben, de az első tétmeccs óta kínlódik mindenki és ez nagyban köszönhető annak hogy sokan nem a posztjukon játszanak. Sterling és Gallagher akik - szerintem - elégedettek lehetnek azzal amit idén produkálnak. Utóbbi ráadásul szintén nem a legkedvezőbb szerepkörben, ha 6-os a kapu elé nem érkezhet, ha 10-es akkor folyamatosan hátra kell rohannia besegíteni védekezni, mert Caicedo csak lézeng. Enzo-nál sincs eleget a labda.
Nkunku nélkül sokkal jobban állna a keretnek a 4-3-3, Caicedo maradhat anchor, Enzo odamehet ahová akar mert Gallagher is nagyobb teret fedhetne le és azt párszor bizonyította, hogy második hullámban érkezve gólképes. Palmer és Madueke is befelé húz, előbbi amúgy sem igazi tízes, Sterling-nek meg mindegy hol játszik ha jó napja van.
A védő sort is eltolnám jobbra, Colwill pazarlás balhátvédnek, Disasi pedig szinte mindig hibázik.
A Burnley ellen sztem 4-3-3-at játszottunk.

https://imageupload.io/en/zEcPWt4CUsuAn0z

Legalábbis a mozgás alapján nekem egyikük sem tűnik tízesnek.

Válasz küldése