Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#28821 Hozzászólás Szerző: Oziris »

kdako írta:http://sports.yahoo.com/sow/news;_ylt=A ... &type=lgns

"If Chelsea qualify, and especially if we get first place, then nothing else matters to me. It's not my problem if the second team to qualify is Werder Bremen or Barcelona.

"As for a doing a possible double over Barcelona the only reason why it's important is that it will help us finish top of the group. I don't have a personal issue with Barcelona and it's not my fight to help Werder qualify ahead of Barca."
Ezse lesz igaz!Brémá tuit kikapunk majd h a Barcával kicsesszünk!Muri hozni fogja sportszerütlen formáját ez tutifix!
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

#28822 Hozzászólás Szerző: Pethy »

Remélem a kannibál megint dinnyét fog vacsorázni :lol:

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#28823 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

1.Kapus írta:
zirkonium írta:
undertow írta:en mar kezdek hozzaszokni a gondolathoz, hogy januarban bridgey is megy a barcodeshoz...
Benne van a pakliban, de nagyon nem örülnék neki. Szerintem badarság lenne elengedni.
Sokat ront az önbizalmán hogy itt van Cashley!
Nem az ront, hogy itt van AC, hanem hogy akármilyen szar, jm akkor is beállítja.....
Birth, CHELSEA, Death

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#28824 Hozzászólás Szerző: kdako »

http://sports.yahoo.com/sow/news;_ylt=A ... &type=lgns

"If Chelsea qualify, and especially if we get first place, then nothing else matters to me. It's not my problem if the second team to qualify is Werder Bremen or Barcelona.

"As for a doing a possible double over Barcelona the only reason why it's important is that it will help us finish top of the group. I don't have a personal issue with Barcelona and it's not my fight to help Werder qualify ahead of Barca."
GO BLUES!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#28825 Hozzászólás Szerző: undertow »

szpecnaz írta:
1.Kapus írta:Balhátvéd mar van, :lol: ki a jobbhátvéd? :lol:
________________
és most egy reklám http://mindenchelsea.mindenkilapja.hu
ajánlom a chat topicot.....
rola nem hallottam meg. melyik csapatban nyomja? :lol:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#28826 Hozzászólás Szerző: undertow »

szpecnaz írta:számomra örök rejtély marad a castle szereplése....jó játékosok...tavaly szárnyalás...idén siralmas....
tavaly szarnyalas? :?
kivel kevered oket?

Avatar
krisz
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2006. október 7., szombat 15:52
Tartózkodási hely: Gyula
Kapcsolat:

#28827 Hozzászólás Szerző: krisz »

Én nem örülnék neki ha Bridge elmenne tőlünk!!!
A Chelsea verhetetlen!!!!!

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#28828 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

Gergo is... :wink: :lol:

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#28829 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

szpecnaz írta:számomra örök rejtély marad a castle szereplése....jó játékosok...tavaly szárnyalás...idén siralmas....
Vannak ugyan fontos sérültjeik, de ez nem mentség. Ilyen kerettel többet kellene mutatni. Talán ez is bizonyítja, hogy nem elég egy jó játékoskeret... José Mourinho, José Mourinho, José Mourinho!!!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#28830 Hozzászólás Szerző: mourinho »

jaaaaaa. oke nem tudtam.

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#28831 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

tibi71 írta:
szpecnaz írta:
mourinho írta:en is sajnalnam ha lelepne, viszont en cole-t jobb jatekosnak tartom. (igaz eddig gyenge) de ha a barcaba menne bridge ugynugy hibaztatnam mint pl guddyt vagy a juve szurkolok ibrat vagy esetlegesen vieirat!!!
miért menne a barcába?....a barcodes a castle-t jelöli...az a Chelsea B....
és milyen 'jó' megy a csapatnak !
számomra örök rejtély marad a castle szereplése....jó játékosok...tavaly szárnyalás...idén siralmas....

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#28832 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

szpecnaz írta:
mourinho írta:en is sajnalnam ha lelepne, viszont en cole-t jobb jatekosnak tartom. (igaz eddig gyenge) de ha a barcaba menne bridge ugynugy hibaztatnam mint pl guddyt vagy a juve szurkolok ibrat vagy esetlegesen vieirat!!!
miért menne a barcába?....a barcodes a castle-t jelöli...az a Chelsea B....
és milyen 'jó' megy a csapatnak !

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#28833 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

mourinho írta:en is sajnalnam ha lelepne, viszont en cole-t jobb jatekosnak tartom. (igaz eddig gyenge) de ha a barcaba menne bridge ugynugy hibaztatnam mint pl guddyt vagy a juve szurkolok ibrat vagy esetlegesen vieirat!!!
miért menne a barcába?....a barcodes a castle-t jelöli...az a Chelsea B....

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#28834 Hozzászólás Szerző: mourinho »

en is sajnalnam ha lelepne, viszont en cole-t jobb jatekosnak tartom. (igaz eddig gyenge) de ha a barcaba menne bridge ugynugy hibaztatnam mint pl guddyt vagy a juve szurkolok ibrat vagy esetlegesen vieirat!!!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#28835 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Akkor megint vehetünk egy balhátvédet, ha Bridge elmegy....

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#28836 Hozzászólás Szerző: undertow »

zirkonium írta:
undertow írta:en mar kezdek hozzaszokni a gondolathoz, hogy januarban bridgey is megy a barcodeshoz...
Benne van a pakliban, de nagyon nem örülnék neki. Szerintem badarság lenne elengedni.
jateklehetoseget alig kap, annak ellenere, hogy eddig tobbet mutatott cashleynel. a szezon elejen fantasztikus formaban volt, de jott cashley es rogton kikerult a csapatbol.
miert vallalna a folyamatos padozast? ami egyben azt is jelentene, hogy a valogatottban se lenne eselye kezdeni? le fog lepni januarban es en nem hibaztatom erte.

Avatar
1.Kapus
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006. július 23., vasárnap 20:36
Tartózkodási hely: Gyula
Kapcsolat:

#28837 Hozzászólás Szerző: 1.Kapus »

zirkonium írta:
undertow írta:en mar kezdek hozzaszokni a gondolathoz, hogy januarban bridgey is megy a barcodeshoz...
Benne van a pakliban, de nagyon nem örülnék neki. Szerintem badarság lenne elengedni.
Sokat ront az önbizalmán hogy itt van Cashley!
Mindörökké Chelsea

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#28838 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

undertow írta:en mar kezdek hozzaszokni a gondolathoz, hogy januarban bridgey is megy a barcodeshoz...
Benne van a pakliban, de nagyon nem örülnék neki. Szerintem badarság lenne elengedni.

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#28839 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

Ez provokativ de oszinte leszek. Szamomra o amolyan "fontos resze a gepezetnek", ugyanugy ahogy Cole. Egyikukhoz sem fuzok komolyabb erzelmet. Eppen ezert azt gondolom, hogy ket hasonloan kivallo kepessegu bal labas vedorol beszelunk, szinte kulonbseg nelkul. Orulok hogy mindketten itt vannak, es remelem lesznek is. Szerintem egyik sem jobb a masiknal. Nyilvanvalo, hogy ezert kapom fel a fejem az erosen szelsoseges kijelentesekre, meg talan van nemi igazsagerzetem. De majd a jatekuk ugyis mindent igazol vagy nem.
Ket jatekossal voltam mindig is elfogult a jelenlegi csapatbol, Drogba az egyik, orulok hogy minden regi hsz-emet igazol most. A masik akit nagyon vedtem leginkabb Toled: Essien. :wink:
A regiek kozul akiket nagyon imadtam es Te is jol tudod, Gudi es Duff, o ertuk verig is mentem volna...
Hat ennyi..:)
Nalam ez az objektiv.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#28840 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Clarmont írta:Nem tudom Te nem erzed e tulzasnak a "csak olyan meccse" volt mondatodat. Szerintem ez eroteljesen szubjektiv.
Bocs
Jó, ott ironizáltam csak. De az esetek 80%-ban nagyon gyenge volt. Főleg Bridgey augusztusi szuperformájához képest.
Peti! Te szereted egyáltalán Wayne-t?
Only one Di Matteo!

Válasz küldése