Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#28741 Hozzászólás Szerző: undertow »

kdako írta:
undertow írta:
CFCBoy írta:Angliában egy eltiltás 3 meccsig tart???
ha igen, akkor tudtommal Terry nem játszhat a MU ellen, ami nagy veszteség lenne :?
az azonnali piros er 3at.
2 sarga csak 1 meccset.
És a Ligakupa meccsen szerdán letölti??? érdekes lesz, mert nyilván Boula lesz RC párja, PF is tud belül szerepelni, de mást nem tudnék említeni.
the fa oldalan ezt talaltam a szabalyok kozott:

PLAYERS SENT OFF UNDER LAW 12 (7)
A player who is dismissed from the Field of Play for receiving a second caution in the
same match will be suspended automatically from all domestic League, League Cup,
FA Challenge Cup and Trophy matches and Friendly matches commencing on the
14th day following the match in which he was sent off
, until such time as his Club’s
recognised Senior Team has completed one match in an approved Competition
during the period covered by its opening match in the Football Conference (North and
South Divisions) / Isthmian / Northern Premier / Southern League and ending with
the final match in which the Club is playing in a domestic Competition organised by
The Football Association, the Football Conference (North and South Divisions) /
Isthmian / Northern Premier / Southern League or matches concerning a Club’s
nominated County Senior Cup Competition. Plus a fine of £15.


ha jol ertelmezem, akkor megszoptuk, mert 19.-e utan az elso domestic('belfoldi') meccsunk a manure elleni...
szoval remelem, hogy rossz passzust talaltam vagy rosszul ertem :)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#28742 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:Egyszerűen csak annyit, hogy mostanában nagyon durván játszik.
inkabb sunyi, mint durva. de mindig is az volt.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#28743 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:Ja és teljesen felesleges Poll-t hibáztatni, nem miatta kaptunk ki, hanem mert szarok voltunk, a Sp*rs meg jó! X-nél többet nem érdemeltünk volna.
felesleges? nemtom, akarhogy szamolom, ha megadja drogba szabalyos goljat, akkor minimum dontetlen a meccs.
Winston szomorúságát megértem. Nem semmi rekordot adtunk fel tegnap.
kosz. szip-szip. :cry:
:wink:

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#28744 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Egyszerűen csak annyit, hogy mostanában nagyon durván játszik.
Only one Di Matteo!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#28745 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

ToreAndre írta:Az én véleményem a meccsről csak annyi, hogy piszkosul megérdemeltük ezt a vereséget. Egyrészt bünhődve a Barca elleni szánalmas produkcióért, másrészt, mert a Sp*rs sajnos jobb volt.
A két csatárunk, Drogba és Robben 0 volt, főleg Didier!
Terry izzot a dühtől, fogalmam sincs miért, nem ezt szoktam meg tőle.
Carvalho-t ha idén nem állítják ki, akkor add1 vagy megtér, vagy vakok a bírók.
A.Cole SUCKS!
Ferreira-ból és Boula-ból hülyét csináltak.
Egyedül Lamps, Balle, Maka és Essien nyújtott elfogadható teljesítményt!

José meg hülye! JOE COLE-t, WAYNE BRIDGE-t és CARLO-t a kezdőbe!!!

Amúgy teljesen egyetértek Gyesztivel!
GLEN JOHNSON és WAYNE BRIDGE ügyében!
a Sp*rs nem volt szerintem jobb....carvalho alatt nem tudom hogy mit értesz.....

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#28746 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Ja és teljesen felesleges Poll-t hibáztatni, nem miatta kaptunk ki, hanem mert szarok voltunk, a Sp*rs meg jó! X-nél többet nem érdemeltünk volna.

Winston szomorúságát megértem. Nem semmi rekordot adtunk fel tegnap.
Only one Di Matteo!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#28747 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Az én véleményem a meccsről csak annyi, hogy piszkosul megérdemeltük ezt a vereséget. Egyrészt bünhődve a Barca elleni szánalmas produkcióért, másrészt, mert a Sp*rs sajnos jobb volt.
A két csatárunk, Drogba és Robben 0 volt, főleg Didier!
Terry izzot a dühtől, fogalmam sincs miért, nem ezt szoktam meg tőle.
Carvalho-t ha idén nem állítják ki, akkor add1 vagy megtér, vagy vakok a bírók.
A.Cole SUCKS!
Ferreira-ból és Boula-ból hülyét csináltak.
Egyedül Lamps, Balle, Maka és Essien nyújtott elfogadható teljesítményt!

José meg hülye! JOE COLE-t, WAYNE BRIDGE-t és CARLO-t a kezdőbe!!!

Amúgy teljesen egyetértek Gyesztivel!
GLEN JOHNSON és WAYNE BRIDGE ügyében!
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#28748 Hozzászólás Szerző: undertow »

kdako írta:
undertow írta:
CFCBoy írta:Angliában egy eltiltás 3 meccsig tart???
ha igen, akkor tudtommal Terry nem játszhat a MU ellen, ami nagy veszteség lenne :?
az azonnali piros er 3at.
2 sarga csak 1 meccset.
És a Ligakupa meccsen szerdán letölti??? érdekes lesz, mert nyilván Boula lesz RC párja, PF is tud belül szerepelni, de mást nem tudnék említeni.
jo kerdes. elmeletileg az eltiltas nem azonnal lep ervenybe, hanem x nap utan, csak nem emlekszem, hogy mennyi az ez az x.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#28749 Hozzászólás Szerző: undertow »

Wisey írta:
undertow írta:kesz. ez hihetetlen.
most mar tokmindegy mit nyerunk iden, ez a szezon kudarc.
Ezt azok a jelentéktelen csapatok szurkolói szokták hangoztatni, akiknek egyetlen igazi sikerük az, ha a városi riválist legyőzik.
A bajnokságban a 8-15 hely között zárnak majd valahol, így komoly álmaik nincsenek, csak az hogy megverjék a szomszéd csapatot / városi riválist.

Úgy érzem, a mai Chelsea annél többre hivatott, minthogy a Sp*rs elleni meccseken mérjük le az értékét. Tizenhat év után kaptunk ki ellenük bajnoki meccsen - én azt mondom, belefér. A bajnokavatón le se sz@rom majd a Spurst... Ha meg netán nem lesz bajnokavatás, az nem ezen az egy meccsen fog múlni...
az erteket? ugyan.
16 ev fantasztikus rekordja. a tottingam ellen. ez a szezon orokre az lesz, amiben ez megdolt... nyerhetunk blt es ujabb bajnoksagot, nem valtoztat ezen.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#28750 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Különben ez nem az élcsapatok hétvégéje volt: kikapott a Chelsea, az Arsenal, a Milan, a Real, a Lyon, a Marseille, ixelt a Barca, a Bayern, a Valencia, a Werder. A Manchester pedig "csak" a PL-ben tarol: a ligakupában épphogy továbbjutott, a BL-ben kikapott. Ha úgy játszunk, mint a Barca ellen, simán verjük őket. (Ha viszont úgy, mint ma, kapunk négyet)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#28751 Hozzászólás Szerző: Norbert »

kdako írta:
Norbert írta:2. vereség, de ne temessük a csapatot.
Boro ellen elszórakoztuk a meccset. Most lényegében a Barcelona elleni 11-et küldte pályára José (Ferreira volt új), ami a meccs I. félidejének végén és a II. félidő elején nagyon meglátszott: borzasztóan enervált volt a társaság és az ellenfél 16-osa előtt sorra eladogattuk a labdát és a kipattanó lövések megszerzésekor mindenki csak vánszorgott...
A Sp*rs két nappal a Chelsea után játszott UEFA-kupa meccset. Jó, tudom, nem a Barca ellen, de nekik kb. annyira lehetett fontos.
Nem szépíteni akarom a mai eredményt, de a Sp*rs a Bruges-t nyomta le 3-1-re hazai pályán, mely nemzetközi szinten egy átlagos középcsapat Európa egyik legszürkébb bajnokságából... :wink:
IN CHELSEA WE TRUST!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#28752 Hozzászólás Szerző: kdako »

undertow írta:
CFCBoy írta:Angliában egy eltiltás 3 meccsig tart???
ha igen, akkor tudtommal Terry nem játszhat a MU ellen, ami nagy veszteség lenne :?
az azonnali piros er 3at.
2 sarga csak 1 meccset.
És a Ligakupa meccsen szerdán letölti??? érdekes lesz, mert nyilván Boula lesz RC párja, PF is tud belül szerepelni, de mást nem tudnék említeni.
GO BLUES!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#28753 Hozzászólás Szerző: kdako »

Bubi írta:Ugyanmar sracok!Rengeteg csapat nyert mar bajnoksagot, tobb vereseggel is.Abra elott meg szarabb meccseink is voltak, sokkal szarabbak, es nem 2.ak voltunk...Muuu meg siman befoghato!
Voltak szarabbak, de akkor nem voltunk ilyen sikerekhez szokva. Ez fájt. Persze vannak olyan meccsek, amikor semmi nem jön össze, és inkább most mint a MU ellen, de egy ilyen meccset be kell húzni. Lesznek ennél keményebb meccseink is. Vagy lehet már a klubházban eldöntötték, hogy idén a BL trófea "is elég"? Sajna a MU megy mint a mérgezett egér.
GO BLUES!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#28754 Hozzászólás Szerző: kdako »

Norbert írta:2. vereség, de ne temessük a csapatot.
Boro ellen elszórakoztuk a meccset. Most lényegében a Barcelona elleni 11-et küldte pályára José (Ferreira volt új), ami a meccs I. félidejének végén és a II. félidő elején nagyon meglátszott: borzasztóan enervált volt a társaság és az ellenfél 16-osa előtt sorra eladogattuk a labdát és a kipattanó lövések megszerzésekor mindenki csak vánszorgott...
A Sp*rs két nappal a Chelsea után játszott UEFA-kupa meccset. Jó, tudom, nem a Barca ellen, de nekik kb. annyira lehetett fontos.
GO BLUES!

Avatar
RobMayth
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2006. február 13., hétfő 15:37

#28755 Hozzászólás Szerző: RobMayth »

2 vereség még nem katasztrófa! Az M.U meg kell majd ütni és az előnyük el is tünt! Az utóbbi 2 meccsen sokat szabálytalankodunk! A fejekben lehet a baj nem fizikálissan! S.W.P meg a cityben könnyen kitünt mert egy szerényebbcsapat! Nem tartom jó játékosnak el kéne adni! Asley C helyett Brigde! Ferreira meg bizonytalan lett a Kannibál érkeztével, pedig jobb védőnek tartom! Hilaro 3. számú kapus képesség szerint is! Cudiccini megérdemelné most a bizalmat. meg szerintem jobb kapus!
J. Cole többet kéne játszatni hogy formába jöjjön a sérülése után! Kaluo
meg még szokja a Chelseat és az angol bajnokságot!
Nem történt semmi baj mi leszünk a bajnokok és a Bl győztesek is!
Hajrá Chelsea! Hajrá Lampard! :wink:

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#28756 Hozzászólás Szerző: Wisey »

undertow írta:kesz. ez hihetetlen.
most mar tokmindegy mit nyerunk iden, ez a szezon kudarc.
Ezt azok a jelentéktelen csapatok szurkolói szokták hangoztatni, akiknek egyetlen igazi sikerük az, ha a városi riválist legyőzik.
A bajnokságban a 8-15 hely között zárnak majd valahol, így komoly álmaik nincsenek, csak az hogy megverjék a szomszéd csapatot / városi riválist.

Úgy érzem, a mai Chelsea annél többre hivatott, minthogy a Sp*rs elleni meccseken mérjük le az értékét. Tizenhat év után kaptunk ki ellenük bajnoki meccsen - én azt mondom, belefér. A bajnokavatón le se sz@rom majd a Spurst... Ha meg netán nem lesz bajnokavatás, az nem ezen az egy meccsen fog múlni...

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#28757 Hozzászólás Szerző: Norbert »

2. vereség, de ne temessük a csapatot.
Boro ellen elszórakoztuk a meccset. Most lényegében a Barcelona elleni 11-et küldte pályára José (Ferreira volt új), ami a meccs I. félidejének végén és a II. félidő elején nagyon meglátszott: borzasztóan enervált volt a társaság és az ellenfél 16-osa előtt sorra eladogattuk a labdát és a kipattanó lövések megszerzésekor mindenki csak vánszorgott...
Szögleteink, pontrúgásaink gyengék voltak, erőlködésszagú volt az egész.
3 nap múlva Carling Cup Villa ellen otthon. Jó lenne ha szerepet kapna Geremi, Joe Cole és a kapuban Cudicini. :wink: Egy csapatfrissítés nem ártana + a hátvédsorban a fejekben jó lenne rendet tenni, mert amit a portugálok ma összehoztak (no comment)... :evil:
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#28758 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Most láttam a mérkőzést felvételről (hogy még vasárnap este is állásügyben kell rohangálni, höh). Hát röviden:
Jól indult a meccs, Make másfél év után (2005 május) gólt lőtt, nem is akármilyet. Egyenlítettek, szép fejes góllal, majd megszerezték a vezetést, szintén egy szép góllal. Nekünk semmi nem jött össze.
A helyzetkihasználásunk még mindig iszonyat sz@r. Drogbának nem megy elöl egyedül (valaki már írta, de így van), Robben és az ő lábáról tiszta helyzetben szedték le a labdát, mert csak pöcsöltek a kapussal szemben ziccerben. Már az első félidőben eldönthettük volna a meccset. Drogba gólját nem tudom, miért nem adták meg, mint ahogy azt sem, Terryt miért állították ki, hisz ő kapott pofont, ráadásnak oda sem ment pofázni :!: Ballack és Lampard volt ma a legjobb szerintem, mindketten fantasztikusan látják el feladatukat, nem is hittem, hogy két irányítóval is tudunk játszani, de remekül osztják középen a labdákat. Essien teljesítményével is elégedett vagyok. A hátvédelmünk viszont ma egy rakás fos volt, de ha összeáll, még lehet szar ... :D A. Cole-lal akárki kerül szembe, befűzi ... Bridge!!! Carvalho játéka nagyon durva az utóbbi meccseken, ma is nem egy piros lapos helyzetet csinált, hál'istennek, észrevétlenül. Mondjuk Essien lekönyökléséért is piros járt volna. Ballacknak rendkívül vigyáznia kell, a bírók mindent befújnak róla. Paulo és Boulah ... mai játékukra a gyatra is finom jelző. A gólokat egyértelműen a hátvédeinknek köszönhetjük. Ma ráadásnak Hilario is bebizonyította, hogy jó kapus, de nem egy Petr Cech. Még mindig nem tud igazán együtt élni a visszapasszos játékunkkal, és a megkapott labdát egyből rúgja föl a vakvilágba, ráadásnak a kijöveteleknél kétszer is hibázott. Igaz, mutatott két bravúrt is. Mourinho viszont amilyen jól cserélt a Barca ellen, ma olyan rosszul. Egyik cseréje sem volt jó húzás. Boulah - gól róla, kétszer csapta be a labda, Keane pedig úgy beültette a hintába, hogy ... nagyon. SWP Make helyett?! Már akkor tudtam, hogy a lehető legrosszabb húzás. Make kiválóan játszott! SWP meg ma sem csinált semmit. Kalou nevét is egy jó lövéssel kapcsolatban lehet említeni, egyebet nem tud felmutatni.

Összegezve: kikaptunk, ami nem olyan nagy baj. De megint beszedtünk egy csomó (esetenként buta!) sárgát, elveszítettük a csapatkapitányunkat, Drogbának egyedül nem megy, Robbennek nagyon hiányzik a gól, a hátvédelmünk meg ... ma mintha pályán sem lett volna. A sárga bólyák jobban teljesítenek.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#28759 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ugyanmar sracok!Rengeteg csapat nyert mar bajnoksagot, tobb vereseggel is.Abra elott meg szarabb meccseink is voltak, sokkal szarabbak, es nem 2.ak voltunk...Muuu meg siman befoghato!

Szarul jatszottunk, kedvetlenul talan.Nehany jatekos olyan fura:

Robben: hol az a tuz??? 2 eve ha palyaralepett mar beleborzongtam, minden megmozdulasa gyonyoru volt.Az a sok szep elfutas, az a hihetetlen gyorsasag, szep cselek....Talan nincs onbizalma, vagy csak belefullad Mouri bunkerolo taktikajaba...

Pf: 2 eve azzal dobalozott minden ujsag hogy o az uj cafu!Nezzetek most, annyit szerencsetlenkedik...Boula a VB-n sem mutatott sokat, sott...Chimbonda remek volt! De o az elozo szezonban is vegig, siman elhoznam ot.

Swp + Ballack meg mar szakalas tema...

Mellesleg ha belegondoltok SWP ugyan ilyen volt a City-ben mint most Lennon a Sp*rs-ben! Lefutott mindenkit, 30meteres golokat vagott, mindenkibol bolondot csinalt...Nalunk vmiert nem kepes erre :(

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#28760 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Ja jó... ez megnyugtató...

Válasz küldése