Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#28721 Hozzászólás Szerző: kdako »

Undertownak igaza volt:

Chelsea will be without captain John Terry as he serves a one-match ban for his red card against Tottenham. (BBC)

Ja, és úgy tűnik, Seva is visszatérhet végre!
GO BLUES!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#28722 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Chelseafan írta:Akkor sokan istenítették Boulahrouzt, mikor Ronaldinho-t megette vacsorára a Barca elleni hazai meccsen. A Reading ellen is nagyon jól játszott. Most meg sokan kirúgnák a csapatból...
A jobb védő nem is az eredeti posztja, úgyhogy nem kell nagyon sokat várni tőle, amíg ott játszik.
Én nem azt írtam hogy kirugnám, hanem azt, hogy helyettük jobboldalra más kéne, egy gyorsabb, jobb védő...Ettöl függetlenül én Boulat játszatnám Carvaj helyén...

Egy jelenetet láttam, amikor roni átfűzte őt, akkor is jobbvédő posztján volt...Ezt A.Cole-al vagy Birge gyorsaságú védővel, igazi szélső védővel nem biztos hogy megcsinálja....De pl Terry ugyan így beette volna...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#28723 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Oziris írta:
kdako írta:
Oziris írta:Kissé elfogult vagy!Nem h gyözelmet nem érdemeltünk hanem egyértelmü h vereséget érdemeltünk ilyen semmi játékkal!Kár szépiteni a dolgokat!Csoda h eddig tudtuk nyerni a meccseket 1góllal ilyen játékkal!
Eddig (a Sheffield, a Reading, a Pompey ellen, de még a Villa elleni X alklamával is) jobban játszottunk, azért is nyertük a meccseket.

Még jó h jobbak vagyunk ezeknél!jobbak voltunk mind ök,de ottse játszottunk jól!Én a tavalyi szezonhoz hasonlitok!És idén még egy meccsen se mondanám h jól,és szépen játszottunk!Max a Barca elleni itthoni meccsen,de ott is amennyi helyzet kimaradt!Tök védekezö az egész csapat sajnos!Nekem ezzel van bajom!És ez már érett h a rugunk egy gólt az elején és kibekkeljük taktika csödöt fog mondani!Miért kell kivárni h szarba legyünk és utána az utsó perceket megnyomni?!Na mind1 ennél csak jobb lehet a csapatjáték!Ez a pozitivum:)
Ha láttad a meccset, ezt nem gondolhatod komolyan. Különben is, idén szerintem 1 meccsünkre lehet ráhúzni a kibekkelős taktikát, azt meg elbuktuk a Boro ellen. Talán még egyre, a Pool ellen, de az a kiállítás miatt teljesen más kategória. Az tény, hogy a Barca elleni itthoni mérkőzés volt eddig idén a legszebb, de meccsről meccsre szebben, jobban játszik a csapat, a Sp*rs ellen is kifejezetten szép támadásokat vezettünk. Csakhát az a fránya helyzetkihasználás...
Egyébként 1. mibajod a csapatjátékkal? 2. hogy jön az ide?
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#28724 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

undertow írta:
Clarmont írta:
undertow írta:ooo, en azt hittem hogy pont errol szol egy forum, beszelgetunk es vitazunk arrol, hogy mit hogy kene/kellett volna. ;)
ha mindig mindenki egyetertene joseval akkor eleg unalmas lenne itt az elet :D
Nem a vélemeny kulonbseggel van gond, az az unalmas hogy mindig ugyanaz, esz ervek nincsenek, csak az utalkozas...
bocs. cashleyt nem lehet szeretni... :twisted:

;)
Na pont errol beszelek...

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#28725 Hozzászólás Szerző: Oziris »

kdako írta:
Oziris írta:Kissé elfogult vagy!Nem h gyözelmet nem érdemeltünk hanem egyértelmü h vereséget érdemeltünk ilyen semmi játékkal!Kár szépiteni a dolgokat!Csoda h eddig tudtuk nyerni a meccseket 1góllal ilyen játékkal!
Eddig (a Sheffield, a Reading, a Pompey ellen, de még a Villa elleni X alklamával is) jobban játszottunk, azért is nyertük a meccseket.

Még jó h jobbak vagyunk ezeknél!jobbak voltunk mind ök,de ottse játszottunk jól!Én a tavalyi szezonhoz hasonlitok!És idén még egy meccsen se mondanám h jól,és szépen játszottunk!Max a Barca elleni itthoni meccsen,de ott is amennyi helyzet kimaradt!Tök védekezö az egész csapat sajnos!Nekem ezzel van bajom!És ez már érett h a rugunk egy gólt az elején és kibekkeljük taktika csödöt fog mondani!Miért kell kivárni h szarba legyünk és utána az utsó perceket megnyomni?!Na mind1 ennél csak jobb lehet a csapatjáték!Ez a pozitivum:)
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#28726 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Igen, én is olvastam. Főleg ez a két mondata tetszett Barnett-nek!:)

Down at Portsmouth Glen Johnson is gaining experience and growing in stature as a right-back. He can be back with us next season
Only one Di Matteo!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#28727 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Jobbhátvédes vitához egy érdekes cikk:
http://www.chelseafc.com/article.asp?hl ... t&nav=news
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#28728 Hozzászólás Szerző: kdako »

Oziris írta:Kissé elfogult vagy!Nem h gyözelmet nem érdemeltünk hanem egyértelmü h vereséget érdemeltünk ilyen semmi játékkal!Kár szépiteni a dolgokat!Csoda h eddig tudtuk nyerni a meccseket 1góllal ilyen játékkal!
Eddig (a Sheffield, a Reading, a Pompey ellen, de még a Villa elleni X alklamával is) jobban játszottunk, azért is nyertük a meccseket.
GO BLUES!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#28729 Hozzászólás Szerző: undertow »

Clarmont írta:
undertow írta:ooo, en azt hittem hogy pont errol szol egy forum, beszelgetunk es vitazunk arrol, hogy mit hogy kene/kellett volna. ;)
ha mindig mindenki egyetertene joseval akkor eleg unalmas lenne itt az elet :D
Nem a vélemeny kulonbseggel van gond, az az unalmas hogy mindig ugyanaz, esz ervek nincsenek, csak az utalkozas...
bocs. cashleyt nem lehet szeretni... :twisted:

;)

Avatar
Lamps
Hozzászólások: 126
Csatlakozott: 2005. december 24., szombat 15:24
Tartózkodási hely: Szlovákia

#28730 Hozzászólás Szerző: Lamps »

Chelseafan írta:Akkor sokan istenítették Boulahrouzt, mikor Ronaldinho-t megette vacsorára a Barca elleni hazai meccsen. A Reading ellen is nagyon jól játszott. Most meg sokan kirúgnák a csapatból...
A jobb védő nem is az eredeti posztja, úgyhogy nem kell nagyon sokat várni tőle, amíg ott játszik.
hát posztját tekintve elvileg többfunkciós védő...de annak is van hátránya, hogy egy védő bármelyik poszton bevethető. bár nálunk általában jobb szélső posztján játszik, de ennek ellenére is klasszisokkal jobb, mint PF...neki voltak vannak és lesznek nagy meccsei, míg sztem Ferreira most már csak lefelé ível...az monduk kicsit groteszk volt, amikor keane leültette... :lol:
de sztem neki még fontos szerepe lesz ebben a csapatban...és még sokszor fogjuk áldani a nevét :wink:
We´re gonna rule the universe,cause we´re CHELSEA!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#28731 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Akkor sokan istenítették Boulahrouzt, mikor Ronaldinho-t megette vacsorára a Barca elleni hazai meccsen. A Reading ellen is nagyon jól játszott. Most meg sokan kirúgnák a csapatból...
A jobb védő nem is az eredeti posztja, úgyhogy nem kell nagyon sokat várni tőle, amíg ott játszik.

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#28732 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

undertow írta:ooo, en azt hittem hogy pont errol szol egy forum, beszelgetunk es vitazunk arrol, hogy mit hogy kene/kellett volna. ;)
ha mindig mindenki egyetertene joseval akkor eleg unalmas lenne itt az elet :D
Nem a vélemeny kulonbseggel van gond, az az unalmas hogy mindig ugyanaz, esz ervek nincsenek, csak az utalkozas...

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#28733 Hozzászólás Szerző: Oziris »

kdako írta:Ebben az évben most játszottunk a legrosszabbul. Nem volt jobb a Sp*rs, de mi sem érdemeltünk győzelmet. Ezt a szaros, egyiptomi, kameruni jöttmentekkel teleaggatott spurst ebben az évben az nem verte meg, aki nem akarta. a vetélytársaink lesimázták, nekünk persze semmi nem jött össze.

A védelem nagyon gyenge volt, Cashley, Boula és PF nagy nulla. Kár, hogy José elpazarolt egy cserét a kannibálra. Ballack sem tett hozzá semmit a játékhoz, Colenak kellene játszania helyette. Drogba ugyanolyan érszevétlen volt, mint a Barca ellen, egyedüli csatárként nem megy neki. Robbennek már nem tudom, milyen helyzet kellene a gólhoz, a 2. félidőben szinte teljesen eltűnt. Make, Lamps, Essien, RC és Terry volt elfogadható, de semmi extra.

Iszonyú nehéz lesz így ezt a MU-t befogni. Akiket mi szenvedve megverünk (vagy az sem, mint a Spurst), ők kiütik. Játszottak minden nagy riválissal rajtunk kívül, de nem vesztettek pontot már nem tudom mióta.
Kissé elfogult vagy!Nem h gyözelmet nem érdemeltünk hanem egyértelmü h vereséget érdemeltünk ilyen semmi játékkal!Kár szépiteni a dolgokat!
Csoda h eddig tudtuk nyerni a meccseket 1góllal ilyen játékkal!
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#28734 Hozzászólás Szerző: undertow »

carlo

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#28735 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

S ha Lampi sem kezd vagy játszik, akkor Geremi lesz a captain?? Vagy Joey?? Vagy Khalid?? :lol:

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#28736 Hozzászólás Szerző: kdako »

1.Kapus írta:De jó, a Villa ellen még elviselem a távollétét! :lol:
Remélem a csapat is elviseli a Kapitány hiányát!!
GO BLUES!

Avatar
1.Kapus
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006. július 23., vasárnap 20:36
Tartózkodási hely: Gyula
Kapcsolat:

#28737 Hozzászólás Szerző: 1.Kapus »

De jó, a Villa ellen még elviselem a távollétét! :lol:
Mindörökké Chelsea

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#28738 Hozzászólás Szerző: undertow »

na ugyfest halistennek megis tevedtem terry eltiltasaval kapcsolatban.
http://www.thefa.com/TheFA/Disciplinary ... sionLists/.
eszerint mintha mar a villa ellen letoltene a butnetest.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#28739 Hozzászólás Szerző: undertow »

ooo, en azt hittem hogy pont errol szol egy forum, beszelgetunk es vitazunk arrol, hogy mit hogy kene/kellett volna. ;)
ha mindig mindenki egyetertene joseval akkor eleg unalmas lenne itt az elet :D

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#28740 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

Hagyjuk mar abba ezt a ki kit tenne a csapatba vagy kit nem, hogy ki a huje meg ki nem. Minden meccs utan ez a siras rivas megy.
Az van a csapatban aki van es kesz. Hiaba sirankoztok, hogy szerintetek ki jobb vagy ki nem, nem az van a kezdoben, ennyi. Kezd mar unalmas lenni.
Muri 15 edzest tart egy heten es igy latja.
TECCIK, NEM TECCIK!!!

Válasz küldése