Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#26961 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Chelsea are expected to line-up in the following 4-1-2-1-2 formation:

1 Petr Cech
19 Lassana Diarra
6 Ricardo Carvalho
26 John Terry (c)
3 Ashley Cole
12 Mikel John Obi
24 Shaun Wright-Phillips
8 Frank Lampard
13 Michael Ballack
11 Didier Drogba
7 Andriy Shevchenko

Subs: 23 Carlo Cudicini, 20 Paulo Ferreira, 9 Khalid Boulahrouz, 18 Arjen Robben, 21 Salomon Kalou.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#26962 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Bocs srácok, átbuliztam a Szent Patrik napot, nem volt időm MOTM topikot csinálni. Nna, majd most megteszem, mert miért ne? (imádok alliterálni!)
Only one Di Matteo!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#26963 Hozzászólás Szerző: kdako »

A meccset nem láttam, és eddig még egy hosszabb összefoglalót sem. A gólok szépek voltak, gondolom több ilyen látványos akciót is vezettünk. Örülök, hogy Lampard és Drogba nélkül is eredményesek voltak. Seva góljának pedigkülönösen örülök, szép megoldás volt, de Riccy passza sem volt utolsó!
GO BLUES!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#26964 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Hol van a MOTM topic???? :D

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#26965 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:nezheto volt a mai meccs, de sracok, ez csak a sheffield volt a bridge-en... raadasul a meccs elejen leserult az egyetlen veszelyes tamadojuk. ha ilyenkor se tudnank legalabb nehanyat villantani akkor akar le is huzhatnank a rolot.
majd ha a 3 point lane-en is igy nyomjuk hetfon, az mar valami eredmeny lesz. ez teljesen sima meccs volt.
Jó persze igaz, de én nem is várok ilyen játékot mondjuk a MU ellen. Ott elég, ha nyerünk. Amit hiányolok, hogy a City ellen is meg tudtuk volna csinálni ugyanezt szerintem, mint azt már írtam. Meg még pár további meccsen is idén. Kell a közönségszórakoztató, szép játék, hogy ne lehessünk állandóan mások céltáblája az ilyen-olyan játék miatt. Idén még a Watford ellen tudtunk hasonlót produkálni, meg talán a legelső meccsen a szezonban a City ellen. Több nem jut eszembe.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Straboo
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2007. március 4., vasárnap 20:27
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnssen
Tartózkodási hely: Vác

#26966 Hozzászólás Szerző: Straboo »

Bárcsak minden ilyen simán menne hétfőn a Tottenham ellen... :!:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#26967 Hozzászólás Szerző: undertow »

neil warnock:
"The first goal is - how can I say without being too insulting? - poor marking! But they are a fabulous side and I think we did fantastic to lose 3-0!"

:lol:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#26968 Hozzászólás Szerző: undertow »

nezheto volt a mai meccs, de sracok, ez csak a sheffield volt a bridge-en... raadasul a meccs elejen leserult az egyetlen veszelyes tamadojuk. ha ilyenkor se tudnank legalabb nehanyat villantani akkor akar le is huzhatnank a rolot.
majd ha a 3 point lane-en is igy nyomjuk hetfon, az mar valami eredmeny lesz. ez teljesen sima meccs volt.

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#26969 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Nagyon jó játékkal és szépen játszottunk, és én is sokkal jobban örülök egy ilyen győzelemnek, mint egy City-s nek. Na de ezt már túltárgyaltuk...
Mindennel egyetértek amit eddig leírtatok, tehát sok hozzáűznivalóm nincsen. Ötletes volt a játékunk, a védők remekül megoldották feladatukat. Nekem közülük is Boula tettszett nagyon, már a Sp*rs elleni meccsen is írni akartam, hogy remek voltak a felívelt labdái. A középpálya is nagyon tetszett. Makelele a megszokott atombiztos vkp. szerepét remekül beröltötte, SWP-re most egy rossz szavam sincs, jól játszott, végre úgy, ahogy igazán tud. A Lamps Ballack csere remek húzás volt José-tól, hisz így Lampard is pihent egy félidőt, meg Ballack is. Szemmel láthatóan Ballack sokkal jobban tud játszani, ha csak rá hárul az irányítószerep, a fejese is szép volt. Shevával nagyon megvoltam elégedve, a gólja csodálatos volt, Kalou is jól nyomta, Drogba egy kicsit "álmos" volt, de ez sem gond, amikor így játszunk.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#26970 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Kezdjük azzal, hogy elégedett vagyok a csapattal, nagyon is, kár, hogy csak ilyen mérkőzéseken tudunk ennyire felszabadultan játszani, mint a mai. SWP szerintem ma is nagy hibaszázalékkal játszott, de nincs egy rossz szavam sem rá, ma megtette a magáét két (vagy másfél) gólpasszal, összességében jó játékot mutatott. Robben hihetetlenül játszott, mintha Essient láttam volna: a pálya minden egyes posztján feltűnt, remekül cselezett, szerelt, rengeteget futott, nem önzőzött (csak egyszer), összességében a régi önmagát idézte. Ballack beállásának én örültem, s jól látszott, hogy Lampard nélkül sokkal többet vállalt, remekül iránytott, kár, hogy eddig nem mutatott a maihoz hasonló teljesítményt. A védelem sallangmentesen tette a dolgát, Make ismételeten nagyot focizott. Egyedül Seva lecserélésével nem értettem egyet: egyrészt ma nagyon jó volt, másrészt a helyére beállt Drogba kicsit unottan játszott. Gondolom azért lépett pályára, hátha talál egy gólt, amivel egy lépéssel közelebb kerülhetett volna a gólkirályi címhez, de hát ez van, nem lehet minden meccsen a topon. MOTM címre elég sokan esélyesek nálam is, ennyi remek egyéni teljesítményből nehéz választani, de a lényeg, hogy mindemellett csapatként is remekül helyt álltunk. Nagyszerű kiugratásokat, labdákat lehetett látni, komolyan mondom, öröm volt nézni a játékunkat. Grat a csapatnak a mai teljesítményhez!
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#26971 Hozzászólás Szerző: Ricko »

Nagyon jó meccs volt, ez a CHELSEA!!! Hibátlanul fociztunk, Boula és A.Cole jól segítették a támadásokat, a Carva,Terry kettős megint remek volt,Cech-nek nem volt szinte semmi dolga.A középpálya is jó volt,Lamps és Maka átlagosan játszott,SWP-vel kivételesen meg vagyok elégedve. :wink: A támadósor kiváló volt: Robben megint szenzációs formában volt, Sheva játéka nagyon tetszett (nálam ő a MOTM),Kalou meg nagy formában van :) A cserék sem tűntek rossznak: Balle beállásának örültem, főleg miután fejelt egy gólt :D Drogba elég nagyképűvé ment át, de ez 1 meccsbe belefér,PF. sem volt annyira rossz
(de bv. posztra :? ) :)
Yes, We BLUE!!!

Straboo
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2007. március 4., vasárnap 20:27
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnssen
Tartózkodási hely: Vác

#26972 Hozzászólás Szerző: Straboo »

Zsoca87 írta:Szeritnem jól játszottunk nagyon, és örülök h Lamps pihenhetett egy kicsit. :D

Szerintem SWP nagyon jó volt, főleg h nem a saját posztján játszott, hanem középen is rengetegszer feltűnt. Robben nálam MOTM.
Egyetértek... :)

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#26973 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Szeritnem jól játszottunk nagyon, és örülök h Lamps pihenhetett egy kicsit. :D

Szerintem SWP nagyon jó volt, főleg h nem a saját posztján játszott, hanem középen is rengetegszer feltűnt. Robben nálam MOTM.

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#26974 Hozzászólás Szerző: twopac »

jól mondta zombori terry jelenleg a világg legjobb védője!
mindörökké chelsea!!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#26975 Hozzászólás Szerző: mourinho »

csak ugy, mint swp. o is jo volt hiaba irta zenzo, hogy benazik. mindenki jo volt ma, egyelore meg nincs MOTM nalam. azt sajnalom, hogy nem rugtunk meg 1-et es akkor maris hoztunk volna egy golt a mu-n.

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#26976 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Gólt is fejelt, ráadásul most nem volt olyan szar! Sőt, jól játszott! Bárcsak mindig így lenne! :)

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#26977 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Chelseafan írta:Csak Ballack be ne jöjjön!!! Most legalább van sebesség és lendület elől! Ha bejönne, tuti lelassulna a tempó...
:lol: Bejött
Chelsea FOREVER!!!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#26978 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Csak Ballack be ne jöjjön!!! Most legalább van sebesség és lendület elől! Ha bejönne, tuti lelassulna a tempó...

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#26979 Hozzászólás Szerző: twopac »

szabálytalanságok 2-5 az nem semmi!szerintem philips eddig nem is olyan rossz!magához képest persze!
mindörökké chelsea!!

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#26980 Hozzászólás Szerző: Oziris »

ZenZo írta:Na így kellett volna játszani a City ellen is! Ezt vártam akkor is! Hatalmasat fociztunk az első félidőben, még SWP bénázása sem tudja lelohasztani a kedvem! Seva és Robben fantasztikus, Kalou nemkülönben! Ballack behozásával pedig szerintem José is érzi, hogy ez a meccs nagyarányú győzelemmel is zárulhat (mintahogyan megtehette volna ezt a Citeh ellen is), de mind1! Remek a csapat, remek a játék (és végre egy normális bírói teljesítmény!)
Zenzo ne legyél ünneprontó :wink: :D
Nemis bénázik,egy beadást nézöknek lött,de amugy nem rossz!
De most nagyon offenziv a gárda!
Chelsea FOREVER!!!

Válasz küldése