Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1304
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#21381 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

adrian1989 írta:
Drogbert írta:
Pityee írta:Jövöhétig sem rúgtunk volna gólt, egyébként kezd idegesitö lenni, hogy Morata minden meccsen kihagy egy 100%os ziccert. Lefogadom jövöhéten ugyanitt szarzi vág nekik majd 4et legalább.
Arrol vagyunk hiresek hogy a legjobbakat elpazaroljuk, ugyhogy nemtudom mert remenykedunk meg hogy Drogba2 aka Batsman jatszani fog valaha is meg... en a helyeben lelepnek meg a telen 8)
1 embernek kéne innen eltakarodnia az pedig Morata, mert annyira be van sztárolva az a csávó hogy az valami hihetetlen azt közben egy 0, egyedül a fejjátéka jó.
mi a faszt lát benne Conte ami miatt így bele van buzúlva.
már az is jobb lenne ha Hazard és Pedro játszana elől.
Moratat sem hiaba engedtek el Madridbol...A fejjateka kimagaslo, de azt szokas mondani, hogy ami a de elott van az egy zsebaszart sem er a labjatek :roll: nos fogalmazzak ugy, hogy na mind1 :oops:
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#21382 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Igen, pontatlanok voltunk időnként és volt pár kihagyott helyzetünk, de emberek, láttátok amit én? Ez a sok kis középkategóriás exwonderkid sárosra taposta a 16osát! Szerintem gyepet kell cserélniük legközelebbre. Hazard nem kapott levegőt a sok bantunéger közt ha megközelítette a 16osukat. 8an a 16oson belül voltak fixen, 2 játékosuk 17-18 méterre a kapujuktól, 1 embert meg felküldtek, hogy ne tünjenek teljesen idiótának amikor kibaszdossák a labdákat a semmibe. Itt nem lehetett mit tenni, vagy szerencsédvan és bepattan egy átlövés 4 védő combjáról, vagy elcsúszik párhuzamosan 2 védő és Morata befejel egyet, vagy nem történik semmi mert ezt a meccset ezzel a taktikával és ezzel a játékosállománnyal csak x-elni vagy elbukni lehetett.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#21383 Hozzászólás Szerző: kazomester »

A januárt mondjuk kezdhetnénk azzal, hogy Rubent-t visszahozzuk. Baka helyén kezdhetne 352-ben.

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1304
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#21384 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Imadom a klubbot az utolso leheletemig :) a jatekosok meg bekaphatjak :twisted:
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#21385 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Drogbert írta:
Pityee írta:Jövöhétig sem rúgtunk volna gólt, egyébként kezd idegesitö lenni, hogy Morata minden meccsen kihagy egy 100%os ziccert. Lefogadom jövöhéten ugyanitt szarzi vág nekik majd 4et legalább.
Arrol vagyunk hiresek hogy a legjobbakat elpazaroljuk, ugyhogy nemtudom mert remenykedunk meg hogy Drogba2 aka Batsman jatszani fog valaha is meg... en a helyeben lelepnek meg a telen 8)
1 embernek kéne innen eltakarodnia az pedig Morata, mert annyira be van sztárolva az a csávó hogy az valami hihetetlen azt közben egy 0, egyedül a fejjátéka jó.
mi a faszt lát benne Conte ami miatt így bele van buzúlva.
már az is jobb lenne ha Hazard és Pedro játszana elől.

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#21386 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Na gyönyörű, csak az utolsó pár percet láttam. Gondoltam rákeresek mikor lesz a meccsünk, erre látom most megy. Nem gondoltam volna, hogy két egymást követő héten is fél kettőkor játszunk. Mindegy, buktunk. Fasza. Láttam az összefoglalót, frankón meddők voltunk elől megint.

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1304
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#21387 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Zanyád írta:Nem meglepő eredmény, ha nem tudunk egymás után két pontos passzot adni, ha nem tudjuk levenni a labdát úgy, hogy ne pattanjon el 5 méterre, ha elfelejtük hogyan kell bedobni, ha csak úgy bebasszuk a 16-osba a labdát, annak ellenére, hogy 10 ember van ott, de még a labda is mindig úgy pattant, hogy az nekünk ne legyen jó... A WHU azt csinálta, amit kellett, megérdemelten győztek.
Az ilyen merkozesekkel Abra agyat felbasszak ezek a szupersztar jatekosok akik milliokat keresnek es Conte hiaba kiabal a palya szelerol nekik hogy, hogy helyezkedjenek ezek csak egyet tudnak baszd be a 19 ember koze a 16osra oszt lesz valami. Kar Conteert jo edzo...
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#21388 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Nem meglepő eredmény, ha nem tudunk egymás után két pontos passzot adni, ha nem tudjuk levenni a labdát úgy, hogy ne pattanjon el 5 méterre, ha elfelejtük hogyan kell bedobni, ha csak úgy bebasszuk a 16-osba a labdát, annak ellenére, hogy 10 ember van ott, de még a labda is mindig úgy pattant, hogy az nekünk ne legyen jó... A WHU azt csinálta, amit kellett, megérdemelten győztek.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#21389 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Fú de pocsék meccs volt ez. 90 (!!!!!!) percnyi foci gyilkolás. Nem tudom, hogy láttam-e már olyat, hogy egy kapus már a 47. percben húzza az időt és bevállalja a sárgát érte.

Ez volt a céljuk és tökéletesen végrehajtották, ezért elismerés jár nekik, de ettöl függetlenül egy hányadék, undorító, nézhetetlen és élvezhetetlen kupac szar volt amit ezek ma hazai pályán a saját közönségük elött produkáltak. Remélem kiesnek a picsába.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1304
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#21390 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Pityee írta:Jövöhétig sem rúgtunk volna gólt, egyébként kezd idegesitö lenni, hogy Morata minden meccsen kihagy egy 100%os ziccert. Lefogadom jövöhéten ugyanitt szarzi vág nekik majd 4et legalább.
Arrol vagyunk hiresek hogy a legjobbakat elpazaroljuk, ugyhogy nemtudom mert remenykedunk meg hogy Drogba2 aka Batsman jatszani fog valaha is meg... en a helyeben lelepnek meg a telen 8)
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3459
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#21391 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Itt egy probléma volt srácok, az, hogy a meccs elején bekaptunk egy gólt, ami után beparkolta a buszt a WHU. Most őszintén, ha egy kis csapat managere lennél, te mit csináltál volna egy ilyen helyzetbe? Én is beparkoltam volna a buszt, mert az ellenfél ezek után csak támadni fog. Ha nem kapunk korán egy gólt, sokkal szellősebben védekezett volna a whu, és belehetett volna kaparni egy gólt. Ennyi a történet mára.

Avatar
RobMayth
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2006. február 13., hétfő 15:37

Re: Aktuális meccsek

#21392 Hozzászólás Szerző: RobMayth »

Nulla támadó játék ez a csapat!

Avatar
RobMayth
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2006. február 13., hétfő 15:37

Re: Aktuális meccsek

#21393 Hozzászólás Szerző: RobMayth »

Én teljesen megértem Hazardot ha lelép innen

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#21394 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Jövöhétig sem rúgtunk volna gólt, egyébként kezd idegesitö lenni, hogy Morata minden meccsen kihagy egy 100%os ziccert. Lefogadom jövöhéten ugyanitt szarzi vág nekik majd 4et legalább.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#21395 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Nézzük a jó oldalt, már nem kell foglalkozni a bajnoki címmel, elég lesz becsúszni a top4be :)

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1304
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#21396 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Gondolom a realis cel mostmar a 3. hely :)
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#21397 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

én kezdem unni, hogy Conte ennyire megbízik Morata-ba meccsek óta egy nagy 0 és mégis vég nyomja a meccseket és Batshuayi egy hangyafasznyi esélyt sem kap.
pedig mikor játszott szerintem meghálálta.

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1304
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#21398 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Morata ja nem :roll:
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#21399 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Onnan nem eltalálni legalább a kaput........ :|

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#21400 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ezt látván, nagyon boldog vagyok, hogy mourinho nincs már itt és vége a buszozásnak. UNDORÍTÓ
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése