Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#19921 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Végre Morata... Gyönyörű gól amúgy, gyönyörű gólpassz Williantől.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6958
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#19922 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Végre lábbal. :lol:

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Aktuális meccsek

#19923 Hozzászólás Szerző: béla »

Ügyes gyerek ez a Morata, szeret passzolni

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3465
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#19924 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Zsolti írta:Túl estünk ezen is jobb lett volna ha le se játsszuk ezt a meccset annyira felesleges volt mindenki tudta mi lesz az eredmény. A top4-be se látok nagy esélyt a tehenek ugyan olyan szarok mint mi de 9 pont előnyt nem fognak leadni. A City, Sp*rs, Liverpool trió meg is érdemli hogy jövőre BL-ben játsszon mi nem. Kiváncsi leszek a nyárra biztos nagy változás lesz a klub életében. Conte tuti lelép ha Kante Hazard kettőst meg tudjuk tartani én már boldog leszek a többiek felőlem mehetnek. A legfontosabb egy jó sportigazgató lenne aki tud is normális embereket igazolni nem gondoltam volna hogy visszasírom Emenalot. Ennyire szar igazolásaink mint idén nem is tudom mikor voltak azért 1-2 ember mindig megragadt a csapatban de az ideiek csak hátráltatják a csapatot.
Fogalmam sincs ezek után, hogy kidönt átigazolási ügyekben, mert eddig emenalot szidtuk mert szarra se volt jó szegény, erre kirugják és ugyan olyan pocsékul igazolunk. Szóval valaki más lesz a ludas. Pénzünk van, 180 misit nyáron, 50-60 misit (ez nem biztos) télen eltapsoltunk. Csak ugye szarul, Morata kuka, bakayoko kuka, 2 olyan pozicióba ami létfontosságú. Giroudba biztam, de hát 31 éves és tényleg igaz amit mondtak róla, a nagy meccseken mindig fos. Most vagy elkezdünk par nagyobb/jobb nevet igazolni, vagy az lesz amire számítok, "jók ezek a játékosok csak idő kell nekik".
Kell a nagy szart, aki akart az eddig bizonyított, kanté az első percétől világklasszis teljesitményt mutat, ahogy Azpi és igazabol hazard is, kisebb hullámvölgyekkel. Ilyen játékosok kellenek, nem ilyen, majd beérik, meg idő kell neki, meg fiatal meg majd ha piros hó esik. NEM!

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Aktuális meccsek

#19925 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

Túl estünk ezen is jobb lett volna ha le se játsszuk ezt a meccset annyira felesleges volt mindenki tudta mi lesz az eredmény. A top4-be se látok nagy esélyt a tehenek ugyan olyan szarok mint mi de 9 pont előnyt nem fognak leadni. A City, Sp*rs, Liverpool trió meg is érdemli hogy jövőre BL-ben játsszon mi nem. Kiváncsi leszek a nyárra biztos nagy változás lesz a klub életében. Conte tuti lelép ha Kante Hazard kettőst meg tudjuk tartani én már boldog leszek a többiek felőlem mehetnek. A legfontosabb egy jó sportigazgató lenne aki tud is normális embereket igazolni nem gondoltam volna hogy visszasírom Emenalot. Ennyire szar igazolásaink mint idén nem is tudom mikor voltak azért 1-2 ember mindig megragadt a csapatban de az ideiek csak hátráltatják a csapatot.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6788
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#19926 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Inkább nem kommentálom a mai meccset, csalódás. Konkrétan az egész szezon kuka, max. még a top4 elérése mentheti meg valamennyire. Ami azért sokat elmond, hogy a két nyári “nagy” igazolásunkat (Moratat és Bakayokot), kezdőbe sem lehetett nevezni a szezon egyik legfontosabb meccsén... Mindenestre jól igazoltunk a nyáron, el lehet mondani.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6282
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#19927 Hozzászólás Szerző: Szabi »

rafanadal írta:
andrewm93 írta:Jövőre úgy leszünk középcsapat, hogy csak rotyog. Nem dühből mondom, nem csak a mai meccs alapján mondom ezt.
Curtois, Hazard, Fabregas, Morata, Conte valószínűleg menni fognak, Abrában pedig már valahogy nem látok akarást...
Ő kifizette a stadiont, a játékosigazolásokat termelje meg magának a csapat. Ez a business model és ezzel maradunk le a 200 milliókat költekezőktől.
Én erre továbbra is csak a kedvenc példámat tudom hozni (és bocsi ha unalmas :D ), amíg a City 45 és 30 millió fontért Sanét és Gabriel Jesus-t vesz, addig nálunk a mai meccsre be sem nevezett Drinkwater 35, a szurkolói körökben roppant népszerű Bakayoko pedig 36 millió fontba fájt. Az egyik védelmekből csinál komplett bohócot, a másik ha épp egészséges zsákszámra vágja a gólokat, mi meg azon izgulunk, hogy ha az említetteknek passzolnak, csak el ne veszítsék a labdát. Írhatnám Rüdigert is, aki olvasta a fórumot tudja, hogy mennyire nívótlannak tartottam mielőtt idejött, rossznak nem mondanám, de hogy vele a hátsó alakzatban az életben nem leszünk title contender csapat, az is biztos.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Aktuális meccsek

#19928 Hozzászólás Szerző: béla »

Szabi írta:A szezon hátralévő részét tényleg megkaphatná Caballero, amíg Courtois gondolkodik a szerződése meghosszabbításán, meg is lehetne állapodni valamelyik érdeklődővel 70-80 millió euróban. :D Annyi jó kapus van a topligákban, hogy bőven lehetne válogatni. Hogy maradjunk a BL-nél, a két tegnapi továbbjutó csapat (Roma, Sevilla) kapusaira is simán leváltanám, Rico pedig még drága se lenne Alissonnal ellentétben, mert nincs úgy felszopva, pedig baromi jó kapus szerintem. A belgáknál a helyét a nyomorék Mignolet úgyse veszélyezteti, de legalább Caballero megkaphatná az esélyt, hogy a korábbiakban mutatott jó formájával akár minimum vb-kerettag lehessen. Persze ennek nincs realitása, hogy bekerüljön, marad az argentin számára az FA-kupa, meg az utolsó bajnoki forduló, amennyiben már tét nélküli lesz.

Mondjuk az tetszett, hogy Hajdú B. a végén azt mondta, hogy Courtois a csapat egyik legjobbja volt. :D A 2,5 potyát meg az ótvar kigurításából adódó helyzetet leszámítva valóban így volt.
Akkor volt szép védése,amikor már mindegy volt. Na meg az első meccsén is olyan volt Messi góljánál,mint egy zsák kula. Az árának feléből lehetne jó pótlást hozni a helyére, a másik felét meg Hazard pótlására rátolni.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6282
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#19929 Hozzászólás Szerző: Szabi »

A szezon hátralévő részét tényleg megkaphatná Caballero, amíg Courtois gondolkodik a szerződése meghosszabbításán, meg is lehetne állapodni valamelyik érdeklődővel 70-80 millió euróban. :D Annyi jó kapus van a topligákban, hogy bőven lehetne válogatni. Hogy maradjunk a BL-nél, a két tegnapi továbbjutó csapat (Roma, Sevilla) kapusaira is simán leváltanám, Rico pedig még drága se lenne Alissonnal ellentétben, mert nincs úgy felszopva, pedig baromi jó kapus szerintem. A belgáknál a helyét a nyomorék Mignolet úgyse veszélyezteti, de legalább Caballero megkaphatná az esélyt, hogy a korábbiakban mutatott jó formájával akár minimum vb-kerettag lehessen. Persze ennek nincs realitása, hogy bekerüljön, marad az argentin számára az FA-kupa, meg az utolsó bajnoki forduló, amennyiben már tét nélküli lesz.

Mondjuk az tetszett, hogy Hajdú B. a végén azt mondta, hogy Courtois a csapat egyik legjobbja volt. :D A 2,5 potyát meg az ótvar kigurításából adódó helyzetet leszámítva valóban így volt.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#19930 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Bubi írta:Ha jövőre ELbe indulunk az biztos, hogy sok távozó lesz és érdemben nulla érkező. Ha valahogy bemákoljuk a legjobb 4et akkor lehet sansz egy nagy átalakulásra a nyáron, mert mostmár talán mindenki számára egyértelmű, hogy ez a keret egy rakás szar. Ha indulnánk a BLben és nyáron még sem erősítünk, akkor már végleg átkategórizálhatjuk a csapatunkat.
Tolem menjen, aki nem szeretne itt focizni, esetleg beallni a sorba. Van nekunk egy Azpilicuetank, egy Willianunk, akik tudjak, mit jelent a cimer. Hazard is nyugodtan mehet, nagy meccseken egy nulla a csavo. Ez lehetett volna neki elete ket meccse, hogy megmutassa, hogy a hatara tudja venni a Chelsea-t es ott van Neymar szintjen. De nem, o elbalfaszoskodta..Meg azt sem lehet mondani, hogy a tarsak huztak ot le. Amugy meg Conteval is ki van a f*sz lassan, en mellette alltam eddig mindig, de egy igazan nagy meccset meg nem nyertunk vele, mindig elcseszi o is meg a csapat is. Ezert is mondjak, hogy Allegri jobb minz Conte - az elobbi meg tudja nyerni az igazan fontos es nagy meccseket.
Ohh Chelsea we love you..

DrAd
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2016. augusztus 27., szombat 19:23
Kedvenc játékos: Terry

Re: Aktuális meccsek

#19931 Hozzászólás Szerző: DrAd »

Egyébként szerintem jól játszottunk, kifejezetten örülök, hogy legalább megpróbáltuk, még ha csak 20 percig is. A párosítás során 4 nagyobb hibát követtünk el, ebből 4 gólt kaptunk. Szerintem ennyire nem jó a Barca, szerencséjük is volt, hogy az összes bement, lőttünk 4 kapufát, és természetesen a bíró is velük volt. Courtoisn egyértelműen elment a meccs, de azért még mindig top 10-15 kapus, pont amilyen erős a csapat is.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9379
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#19932 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ha jövőre ELbe indulunk az biztos, hogy sok távozó lesz és érdemben nulla érkező. Ha valahogy bemákoljuk a legjobb 4et akkor lehet sansz egy nagy átalakulásra a nyáron, mert mostmár talán mindenki számára egyértelmű, hogy ez a keret egy rakás szar. Ha indulnánk a BLben és nyáron még sem erősítünk, akkor már végleg átkategórizálhatjuk a csapatunkat.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4826
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#19933 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Zanyád írta:Talán ha nem kapunk rögtön a 3. percben egy ilyen demoralizáló potyagólt, akkor máshogy alakulnak a dolgok, de most már mindegy.
Igen, akkor még tovább kellett volna nézni a betervezett tötyörgő kempelést.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4611
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#19934 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Most kell akkor elhatározni magát Abra papának, és elindítani a mi 2 éves tervünket, ahogy a City tette.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#19935 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Apinho írta:Valljuk be: ezt már a sorsolásnál is lehetett tudni. Sztem jövőre jó lesz nekünk az EL is. Willi ma megint ott volt. Remélem őt nem viszi el senki.
ő nem fog elmenni már többször is elmondta, hogy szereti a csapatot és szeretne legenda lenni a Chelsea-ben.
egy dolog kell Willian-től legyen állandó a teljesítménye ne legyen olyan mint idén, hogy szezon elején a labdát nem tudta levenni most meg mintha kicserélték volna.

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#19936 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Megköszönhetjük Kurtának a három potyagólt, remélem nyáron eltakarodik innen. Sőt, a szezon hátralevő részében Caballerot akarom a kapuban látni. Vele szerintem minimum egy dönteltenre jók lettünk volna, megvoltak nekünk is a helyzeteink, csak természetesen megint nem volt szerencsénk, a 4 kapufa két meccs alatt sokatmondó. Talán ha nem kapunk rögtön a 3. percben egy ilyen demoralizáló potyagólt, akkor máshogy alakulnak a dolgok, de most már mindegy.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3197
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Aktuális meccsek

#19937 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Ez a meccs gyonyoruen megmutatta, hogy milyen messzire kerultunk az elmult par ev alatt az europai elittol...
211! NEW RECORD!

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#19938 Hozzászólás Szerző: Dante »

bules írta:Most visszaadta a sors 2012-t. Emlékszem akkor a barcelona 2 meccsen 4 kapufát lőtt, most meg fordítva.
Az övrebőért volt, következő párosításon megint mi következünk. :)

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1144
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#19939 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Valljuk be: ezt már a sorsolásnál is lehetett tudni. Sztem jövőre jó lesz nekünk az EL is. Willi ma megint ott volt. Remélem őt nem viszi el senki.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#19940 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Dante írta:Azpin kívül az összes spanyol (kötődésű, belga is lehet) mehet a nyáron, vagyis remélem megy, de ne játsszon. Willian és Kanté jó volt. Ma a barca volt a jobb csapat, jó rég óta először ebben a párosításban.
egy dolog fáj, régen Terry Lampard Drogba A.Cole Cech alázatosak voltak és mindig koncentráltak és ha kikaptunk vagy kiestünk egy kupából látszott rajtuk, hogy nekik ez nagyon fáj most meg Pedro Fabregas jól elmosolyogtak a katalányokkal.
Azpi és Rüdiger volt azok akiken látszott, hogy ez nekik fáj, sajnos csak ezt a 4 embert szúrtam ki a többieket nem nagyon láttam még Courtois-t de róla nem tudnék semmit mondani neki olyan semmit mondó arca volt.
kár hogy az a Chelsea már a múlté és lehet soha többé nem lesz olyan szerethető csapatunk.
Morata amúgy annyiban hibás, hogy a sárgákon kívül nem szerez semmit a meccseken, nem helyezkedik jól és ha labdát kap akkor is elbassza esik kel.
lehet jobb lesz ha jövőre nem leszünk ott a BL-ben mert ha esetleg ez a keret meg is marad akkor sem lesz esélyünk komolyabb csapatok ellen arra meg kár számítani, hogy minőségi játékos jön.
Conte maradjon, mert rajta kívül nincs elérhető normális edző.

Válasz küldése