Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#19881 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Nem kell aggódni, a Palace-t megverjük 3 góllal és egyből kék lesz az ég :)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#19882 Hozzászólás Szerző: Bubi »

edeskeves írta: Aha a city kapott harmat a pooltol. Pl ott Klopp huzott egy varatlant es a city szamara egy szokatlan taktikaval, szet is kaptak oket. Lehet ugy is es a pool kerete is mennyivel erosebb, mint a mienk..
Meg kellett volna nézni azt a meccset... 4et rúgtak a Citynek, de kaptak 3at! Az első félidő a Poolé volt naggyából, de kb 60 percen keresztül kaputól-kapuig helyzetről helyzetre alakult a meccs. Nagyon szép és bátor volt a Pooltól az a taktika, de ők hazai pályán játszottak és így is lehetett volna ez 3-3 is, vagy 5-0 is, de 2-5 is. Nagyon nyílt volt a találkozó. Egyébként ott is 60%ban birtokolt a city.

Hazai pályán én is ezt a taktikát választanám, bár szerintem jóval jobb most nálunk a pool.

Szerk.: Egyébként az egy olyan meccs volt, amit sose fogok elfelejteni. Földöntúli teljesítményt nyújtott a Pool. Úgy játszottak mintha kicserélték volna őket.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#19883 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Bubi írta:Szerintem próbálták ők azt amiről ti beszéltek, de nagyon gyorsan rájöttek, hogy esélyük nincs. Elszállt az önbizalom, nem volt motiváció, úgy látták, hogy ezt el kell engedni. Egy dolgot tehettek, mégpedig azt hogy próbálják nem tovább rontani a gólkülönbségünket.

A citynél 6 támadó játszik akik letudnak támadni, plusz egy BTB középpályás aki szintén segít ebben. Nálunk Pedro, Hazard és Willian, ennyi. Ha még lett volna Kanté, biztos szereztünk volna néhánnyal több labdát, de a Drinkwater - Fabregas középpálya alkalmatlan a védekezésre, ütközésre, labdaszerzésre és a letámadásra, góllövésre is. Ők ketten -2 ember voltak tegnap számunkra.

A pool volt egyedül képes arra amiről ti beszéltek a city ellen, ők is hazai pályán, és ők is kaptak hármat. Senki más nem tudta eddig sarokbaszorítani ezt a csapatot. Mindenki ellen 70%os labdabirtoklást meg 20-30 kapuralövést tólnak. Jobbat nem lehet mint buszozni és kontrázni.

És higyjétek el, ha tegnap kapunk 4-5 gólt úgy hogy balfsz módjára fellazulunk mert megyünk előre mint az állat minden labdára, azon is csak nevetett volna mindenki. Így kikaptunk 1-0ra, idegenben egy remek csapat ellen. Ez van.
Aha a city kapott harmat a pooltol. Pl ott Klopp huzott egy varatlant es a city szamara egy szokatlan taktikaval, szet is kaptak oket. Lehet ugy is es a pool kerete is mennyivel erosebb, mint a mienk..

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#19884 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szerintem próbálták ők azt amiről ti beszéltek, de nagyon gyorsan rájöttek, hogy esélyük nincs. Elszállt az önbizalom, nem volt motiváció, úgy látták, hogy ezt el kell engedni. Egy dolgot tehettek, mégpedig azt hogy próbálják nem tovább rontani a gólkülönbségünket.

A citynél 6 támadó játszik akik letudnak támadni, plusz egy BTB középpályás aki szintén segít ebben. Nálunk Pedro, Hazard és Willian, ennyi. Ha még lett volna Kanté, biztos szereztünk volna néhánnyal több labdát, de a Drinkwater - Fabregas középpálya alkalmatlan a védekezésre, ütközésre, labdaszerzésre és a letámadásra, góllövésre is. Ők ketten -2 ember voltak tegnap számunkra.

A pool volt egyedül képes arra amiről ti beszéltek a city ellen, ők is hazai pályán, és ők is kaptak hármat. Senki más nem tudta eddig sarokbaszorítani ezt a csapatot. Mindenki ellen 70%os labdabirtoklást meg 20-30 kapuralövést tólnak. Jobbat nem lehet mint buszozni és kontrázni.

És higyjétek el, ha tegnap kapunk 4-5 gólt úgy hogy balfsz módjára fellazulunk mert megyünk előre mint az állat minden labdára, azon is csak nevetett volna mindenki. Így kikaptunk 1-0ra, idegenben egy remek csapat ellen. Ez van.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#19885 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Dízel írta:Tele van az internet a tegnapi "teljesítményünkkel". :evil:
Egyébként moses lövésén kívül a végén alonso is probálkozott, vicces lett volna ha bemegy.
1 hetet pihentek a srácok és conte is agyalhatott, miközben a citynek volt egy hétközi meccse is. Mégis sikerült ezt a fost a pályára rakni. Értem én, hogy ha a city kezdő 11-e fáradt akkor is tud remek játékosokat behozni a padról, ergó náluk nincs fáradtság, de ez azért hatalmas égés volt. Jobban talán mint egy 4-0.
Tudjuk, hogy jobb a city es akar tobb gollal is, de ez a hozzaallas teljesen kiabrandito volt. Ha kikapunk 3-4 gollal, akkor se lett volna ilyen visszhangja, de ez, hogy latszolag semmit nem akartunk es 1-0-s hatranyt vedtuk es meg csak meg se fordult a fejekben, hogy ez igy nincs rendben..
Ilyenkor megis ki a hibas ha nem az edzo? Aki aztan maga is lenyilatkozza, hogy jol van ez igy, mert ha kitamadunk kapunk negyet. Olyan, hogy letezik aranykozeput meg se fordul a fejeben? Nem fejvesztett kitamadasok, de pl olyasmi mint a barca elleni volt? Ott se rohantunk esz nelkul, de teljesen mas volt a ket meccs es ugye a barca meg veszelyesebb is, mert olyan klasszisok vannak, akik egy pillanat alatt levesznek 2 embert is akar aztan be is lovik.
Kiemel olyan jatekost, aki ha alapbol nem is jatszott volna rosszul, akkor is mindent lerombolt volna az utolso pontatlan passzaival, tehat osszessegeben hatekonysag a 0-hoz kozeli volt.
A csereirol: ha valami nem mukodik 60 percen keresztul, de ugy egyaltalan nem, miert gondolja azt, hogy ha var meg 15 percet akkor pont abban a 15ben majd mukodni fog? Hazard semmit az egvilagon nem tudott kezdeni elol egyedul, de gondolta meg a maradek 10 percben fog tudni.
Sokan szeretjuk a tavalyi szezonja miatt, de az akkori teljesitmeny meg taktikai ujitasaval erre ra is szolgalt. Ha nem lettunk volna bajnokok akkor is, mert a hozzaallas mas volt. De hogy mara ott tartunk, hogy megint jovore BL nelkul maradunk..
ne mondja azt senki, hogy ennyire gyenge lenne ez a keret es ez a max amit ki lehet beloluk hozni, mert ez nem igaz. Nem igaz, hogy bournemouth meg watford szintu csapatok vernek agyon minket, hogy a tavalyi bajnok csapat annyival gyengebb lenne, hogy a kovetkezo szezonban itt tartson.
Ahogy Mourinho utolso szezonja nem volt realis, en azt gondolom, hogy az sem lesz az, ha nem leszunk BL helyen szezon vegen. A fejlodes rossz iranyba tortenik, nem bajnoki cimet bl gyozelemmel varok ettol a szezontol, de a minimum a 4-be kerules lenne.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3459
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#19886 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Tele van az internet a tegnapi "teljesítményünkkel". :evil:
Egyébként moses lövésén kívül a végén alonso is probálkozott, vicces lett volna ha bemegy.
1 hetet pihentek a srácok és conte is agyalhatott, miközben a citynek volt egy hétközi meccse is. Mégis sikerült ezt a fost a pályára rakni. Értem én, hogy ha a city kezdő 11-e fáradt akkor is tud remek játékosokat behozni a padról, ergó náluk nincs fáradtság, de ez azért hatalmas égés volt. Jobban talán mint egy 4-0.

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#19887 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Pityee írta:
kazomester írta:https://twitter.com/LeroySZN/status/970362457578491904 Ez egyszerre vicces és szánalmas.
Én ennél a jelenetnél gondolkoztam el nagyon, hogy kikapcsolom a tv-t és életembe először nem fejezek be egy meccset. Egyszerűen még most másodjára visszanézve sem hiszem el, hogy ilyen előfordulhat egy PL-ben és egy tavalyi bajnok csapattól. Az is meglepő, hogy ezért Conte nem tépte le a játékosok fejét egyenként, ezekszerint ő is benne volt ebben és ezt a tanácsot javasolta a játékosoknak. Érdekelt volna, hogy vajon mikor léptek volna a játékosaink támadó üzemmódba? vagy egyáltalán mikor mutatták volna annak a jelét, hogy ők igenis nyerni jöttek. 2-0-nál? 3-0-nál? De mindegy, ez így teljesen rendben van, örüljünk neki h nem 6-0 lett igaz.
A 94. percben lattam egy visszatamadast a terfelukon. Igazabol a kcsog biro a hibas, miert csak 4 percet hosszabbitott? Pedig mar kezdtunk belejonni.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#19888 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta: Megpróbáltuk azt amit a Wigan pár hete ellenük és nekik sikerült. Ott 26-1 volt a kapura lövés és azzal az 1-el 1:0-ra nyert a Wigan. Mi nekünk is volt 1 lövésünk, Moses mellé lőtte 5 méterrel. Nekünk ez most nem jött be. De szörnyű volt ezt végig nézni...
Mikor az igazolásokról beszélgettünk azt lehetett kivenni a szavaidból, hogy nagyjából Stoke szinten vagyunk, mostanra sikerült elérni, hogy a League One a mércénk? :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#19889 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:https://twitter.com/LeroySZN/status/970362457578491904 Ez egyszerre vicces és szánalmas.
Én ennél a jelenetnél gondolkoztam el nagyon, hogy kikapcsolom a tv-t és életembe először nem fejezek be egy meccset. Egyszerűen még most másodjára visszanézve sem hiszem el, hogy ilyen előfordulhat egy PL-ben és egy tavalyi bajnok csapattól. Az is meglepő, hogy ezért Conte nem tépte le a játékosok fejét egyenként, ezekszerint ő is benne volt ebben és ezt a tanácsot javasolta a játékosoknak. Érdekelt volna, hogy vajon mikor léptek volna a játékosaink támadó üzemmódba? vagy egyáltalán mikor mutatták volna annak a jelét, hogy ők igenis nyerni jöttek. 2-0-nál? 3-0-nál? De mindegy, ez így teljesen rendben van, örüljünk neki h nem 6-0 lett igaz.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#19890 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Megyó írta:
AwayRoller írta:
Николаевич írta:Tehát azt mondjátok hogy ne bánjam hogy nem láttam a meccset?
A kazo által belinkelt pár másodperc kb. a teljes 90' képét összegzi.
Nem láttam én sem, de azt igen, hogy nagyon ki van akadva mindenki.

Mi lehetett oka az 1-0-ás vereség tartásának?
Megpróbáltuk azt amit a Wigan pár hete ellenük és nekik sikerült. Ott 26-1 volt a kapura lövés és azzal az 1-el 1:0-ra nyert a Wigan. Mi nekünk is volt 1 lövésünk, Moses mellé lőtte 5 méterrel. Nekünk ez most nem jött be. De szörnyű volt ezt végig nézni...

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#19891 Hozzászólás Szerző: Dante »

Két ember hajtott amúgy tegnap, Azpi és Hazard.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#19892 Hozzászólás Szerző: Megyó »

AwayRoller írta:
Николаевич írta:Tehát azt mondjátok hogy ne bánjam hogy nem láttam a meccset?
A kazo által belinkelt pár másodperc kb. a teljes 90' képét összegzi.
Nem láttam én sem, de azt igen, hogy nagyon ki van akadva mindenki.

Mi lehetett oka az 1-0-ás vereség tartásának?
A barca elleni meccs nem most lesz, tehát nincs hova tartalékolni. Értem, hogy nem itt kell megszeretni a 3 pontot, na de akkor is...
Megértem, hogy Conte félti (?) az állását, meg azt is, hogy nincs pénz, meg azt is, hogy a board sem a legoptimálisabb, de egy biztos, a fogyasztó diktál, mert ha nincs érdeklődés, akkor nincs pénz, ergo nincs min taktikázni mindenkinek. És valljuk be, a vereség lenyomható az emberek torkán, de a 0 hozzáállás/mentalitás nem.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#19893 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Николаевич írta:Tehát azt mondjátok hogy ne bánjam hogy nem láttam a meccset?
A kazo által belinkelt pár másodperc kb. a teljes 90' képét összegzi.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#19894 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Tehát azt mondjátok hogy ne bánjam hogy nem láttam a meccset?

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#19895 Hozzászólás Szerző: kazomester »

adrian1989 írta:
kazomester írta:https://twitter.com/LeroySZN/status/970362457578491904 Ez egyszerre vicces és szánalmas.
ez nem vicces ha Chelsea szurkoló vagy ez szánalmas,hiába nem kaptunk ki csak 1-el de mikor ezt élőben láttam a tv-ben azt hittem sírva fakadok mert ez megalázó, hogy úgy passzolgatnak mint edzés előtt az öltözőben.
Akkor inkább úgy mondom, hogy tragikomikus.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#19896 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

kazomester írta:https://twitter.com/LeroySZN/status/970362457578491904 Ez egyszerre vicces és szánalmas.
ez nem vicces ha Chelsea szurkoló vagy ez szánalmas,hiába nem kaptunk ki csak 1-el de mikor ezt élőben láttam a tv-ben azt hittem sírva fakadok mert ez megalázó, hogy úgy passzolgatnak mint edzés előtt az öltözőben.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#19897 Hozzászólás Szerző: kazomester »

https://twitter.com/LeroySZN/status/970362457578491904 Ez egyszerre vicces és szánalmas.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#19898 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bl nélkül is lehet igazolni. Lásd United.

Csak tessék vaskos borítékot lerakni az asztalra.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#19899 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Nem ertem miert mindenki Contet akarja beallitani bunbaknak. Tavaly az egesz ligat szetszpattuk, most meg elzavarnatok, mikozben arrol papoltok, hogy fontos lenne az allandosag. Egyszeruen el kell fogadni, hogy mi mar nem a 10 evvel ezelotti Chelsea vagyunk. Hasonlitsatok ossze peldaul a keretunket a ket manchasteri csapattal. Ha a vezetoseg nem kezd el minosegi jatekosokat vasarolni, barki ulhet a padon az eredmenyek nem fognak jonni.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3459
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#19900 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Az a baj, hogy rosszul indítottuk az évet. Nem jöttek be az igazolások, se bakayoko se morata, márpedig ez a 2 pozició betömése létfontosságú lett volna. Ráadásul Luiz, aki tavaly kanté szintjét súrolta, nincs velünk a pályán. Télen csinált a board egy orbitális átigazolási malőrt, Drinkwater személyében és fogadni merek ez az emerson gyerek sem fogja megalázni Ashley Cole érdemeit.
Azpi-Kanté-Hazard-Luiz és talán Alonso az akik Chelsea szint, rájuk kéne felhúzni egy új csapatot ami kibaszott nehéz, pláne ha ezek az emberek elmennek. Fabregas csereként még jó lehet, de oda is egy klasszis kéne. Egy olyan ember sem ártana, mint Lampard volt. Szervezte a támadás, tudta mikor mit kell és lehet csinálni, most meg ki dönti el? Willian? vagy a 2 bites pedró? hagyjuk már. Fejetlen csirkék vagyunk és nem tudom mikor lehet ebből kilábalni, de ha most nyáron nem veszünk pár minőségi játékost akkor ennyi volt. Ha ez mind össze is jönne, akkor sem fogunk brillirozni jövőre, mert ez csak az építkezés első téglái lennének. Egy city szint min 2-3 év. De csak akkor ha folyamatosan erősödünk. Erős ez a top 6, nagyon izgalmas, de valaki/valakik nagyot szivnak vele, jelen esetben mi és a szarzi...

Válasz küldése