Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#19421 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Chucky írta:
kazomester írta:Egyébként amit látunk az a brexitball. Nem Sarri akarja ezt, a board akarta, hogy így legyen. Persze nem kell kétségbe esni, idővel belejönnek majd, de a top 4hez nagy csoda kelletik majd. Ezeket a játékosokat emberfeletti erőfeszítések árán lehet csak megtanítani a Sarriball-ra.
Pedig itt úgy beszélt sok ember róla, mint magáról Jézusról. Hiába jártattam a lepcsest, hogy ez a keret ennyit tud. De nem. Ezzel a kerettel égés volt nem a 4-be jutni Conténak. Most meg már csoda kell hozzá Sarrival? Hogy van ez?

De nem baj, jól van ez. Én megmondtam, hogy az sem zavarna, ha évekig nem lesz BL. Ellentétben veletek. Amit sajnálok az az, hogy egy egy korrekt edző el lett zavarva gusztustalanul.

De legalább van szexi foci és JÓ CSERÉK! :D (korábban írtam, hogy kíváncsi leszek mikor jön az első olyan hozzászólás, hogy szarul cserél. MÉG A BAJNOKSÁG EL SEM KEZDŐDÖTT!!! :lol: ) Na de nem baj. Nézzétek! ;)
Ezt most konkrétan nekem célzod? Csak mert elég világosan leírtam korábban, hogy hónapokba telik majd mire látható lesz az átállás :wink: A mai keret alapján csoda, ha kiegészülünk, egy hangyafasznyi esélyünk még lehet a top 4re. Én nézni fogom, ahogy Conte antifociját is néztem annak ellenére, hogy a hányásomban fetrengtem tőle. Te fogod? :)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#19422 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Azt lehetett látni hogy feltoltuk a csapatot, volt letámadás és többet is passzoltunk mint a city, ez baromi nagy szó. A labdakihozatalok is jók voltak. Az a baj hogy ehhez sokkal több idő kell hogy működjön, meg minőségibb emberek elől, hátul meg még nagy a fejetlenség. Gyakorlatilag Azpi és Alonso uj poszton játszik, még ha régen játszották is ezt.

Attol félek, hogy lehet Sarri nem fog ugatni hogy senkit se vesznek meg neki, de amit játszani akar, ahhoz sokkal drágább emberek kellenek. Conte pofázott, de szarabb keretből többet ki tud hozni.

De még idő kell ehhez. Sok sok idő...

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#19423 Hozzászólás Szerző: Chucky »

kazomester írta:Egyébként amit látunk az a brexitball. Nem Sarri akarja ezt, a board akarta, hogy így legyen. Persze nem kell kétségbe esni, idővel belejönnek majd, de a top 4hez nagy csoda kelletik majd. Ezeket a játékosokat emberfeletti erőfeszítések árán lehet csak megtanítani a Sarriball-ra.
Pedig itt úgy beszélt sok ember róla, mint magáról Jézusról. Hiába jártattam a lepcsest, hogy ez a keret ennyit tud. De nem. Ezzel a kerettel égés volt nem a 4-be jutni Conténak. Most meg már csoda kell hozzá Sarrival? Hogy van ez?

De nem baj, jól van ez. Én megmondtam, hogy az sem zavarna, ha évekig nem lesz BL. Ellentétben veletek. Amit sajnálok az az, hogy egy egy korrekt edző el lett zavarva gusztustalanul.

De legalább van szexi foci és JÓ CSERÉK! :D (korábban írtam, hogy kíváncsi leszek mikor jön az első olyan hozzászólás, hogy szarul cserél. MÉG A BAJNOKSÁG EL SEM KEZDŐDÖTT!!! :lol: ) Na de nem baj. Nézzétek! ;)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#19424 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Kíméljenek meg olyan kommentektől, hogy ez csak egy sörmeccs Angliában blabla, tudom nekünk feleslegesek a trófeák, a részvételért tolja a csapat. MOTM: Caballero, többet inkább nem fűznék hozzá ehhez a meccshez.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kakas19
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2012. május 28., hétfő 19:55
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dan Petrescu
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy
Kapcsolat:

Re: Aktuális meccsek

#19425 Hozzászólás Szerző: kakas19 »

adrian1989 írta:
Pityee írta:Sarriball mi haha :D Sarri is szerintem most döbbent rá, hogy ez a keret olyan messze van a Napoli keretétől, mint makó Jeruzsálemtól.Nem kell ehhez nagy lángésznek lenni, hogy ezzel a kerettel a jelenlegi mezőnyt elnézve, nagyon távol lesz a top4.
ezzel a kerettel nem lehet támadófocit játszatni mert lassúak körülményesek és nem mellesleg nincs csatár aki betudná fejezni az akciókat.
nagyon nehéz év elé nézünk.
hogy őszinte legyek ez elég megalázó meccs.
esélyünk nincs és egy újabb edzővel baszik ki a klub a kapzsizsáka miatt.
minek ide edző minek ide bárki is üljön le a padra a Granowskia kisasszony azt csináljon amit akar a profitot meg vágja zsebre Abra gondolom őt már csak az érdekli.
de valahogy kezdem úgy érezni, hogy egyre jobban felfordul a gyomrom ettől az egésztől amit a játékosok kitesznek a pályára szarnak bele mindenbe de a sok pénzt meg zsebre basszák gusztustalan ez az egész foci.
Azoknal a cegeknel ahol a manadzser nem sokkat er szinten ez van, a munkasok bejarnak melozni aztan teljen el a 8 ora es maris elhuztak haza. Mit szamit az eredmeny, lenyeg a fizetest kapjak meg, aztan ha kerul mas melo akkor oromel tavoznak. Ez van nalunk is a jatekosok sem hulyek, tobbet tudnak es latnak amit mi nem a klub problemairol ezert szarjak keresztbe es ha tudnak elhuznak innen. Ok jobban lassak itten csak bomlas lesz es semmi kilatast egy jobb jovore es tobb kupara.

Avatar
kakas19
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2012. május 28., hétfő 19:55
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dan Petrescu
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy
Kapcsolat:

Re: Aktuális meccsek

#19426 Hozzászólás Szerző: kakas19 »

adrian1989 írta:
Pityee írta:Sarriball mi haha :D Sarri is szerintem most döbbent rá, hogy ez a keret olyan messze van a Napoli keretétől, mint makó Jeruzsálemtól.Nem kell ehhez nagy lángésznek lenni, hogy ezzel a kerettel a jelenlegi mezőnyt elnézve, nagyon távol lesz a top4.
ezzel a kerettel nem lehet támadófocit játszatni mert lassúak körülményesek és nem mellesleg nincs csatár aki betudná fejezni az akciókat.
nagyon nehéz év elé nézünk.
hogy őszinte legyek ez elég megalázó meccs.
esélyünk nincs és egy újabb edzővel baszik ki a klub a kapzsizsáka miatt.
minek ide edző minek ide bárki is üljön le a padra a Granowskia kisasszony azt csináljon amit akar a profitot meg vágja zsebre Abra gondolom őt már csak az érdekli.
de valahogy kezdem úgy érezni, hogy egyre jobban felfordul a gyomrom ettől az egésztől amit a játékosok kitesznek a pályára szarnak bele mindenbe de a sok pénzt meg zsebre basszák gusztustalan ez az egész foci.
Azoknal a cegeknel ahol a manadzser nem sokkat er szinten ez van, a munkasok bejarnak melozni aztan teljen el a 8 ora es maris elhuztak haza. Mit szamit az eredmeny, lenyeg a fizetest kapjak meg, aztan ha kerul mas melo akkor oromel tavoznak. Ez van nalunk is a jatekosok sem hulyek, tobbet tudnak es latnak amit mi nem a klub problemairol ezert szarjak keresztbe es ha tudnak elhuznak innen. Ok jobban lassak itten csak bomlas lesz es semmi kilatast egy jobb jovore es tobb kupara.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#19427 Hozzászólás Szerző: Dante »

kazomester írta:Egyébként amit látunk az a brexitball. Nem Sarri akarja ezt, a board akarta, hogy így legyen. Persze nem kell kétségbe esni, idővel belejönnek majd, de a top 4hez nagy csoda kelletik majd. Ezeket a játékosokat emberfeletti erőfeszítések árán lehet csak megtanítani a Sarriball-ra.

Ezeken túl a védekezésünk sajnos nagyon kínos, de ez is nyilvánvaló volt, hogy sem Luiz, sem Alonso nem való 4 védős felállásba.
A probléma az, hogy a fele keret nem sarriball oktatásra szorul, hanem a focioktatásra. Morata, Fabregas és Alonso konkrétan nem focizott ma, max kocogtak.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#19428 Hozzászólás Szerző: focimark »

Ha ma 6ot kaptunk volna, akkor sem lehetne egy szavunk sem. Nyilvan Pep mar 2 eve van egyutt a kerettel, Sarri meg 2 hete. Csak Pep azalatt a 2 ev alatt elkoltott tobb szaz milliot, hogy ugy alakitsa a keretet, ahogy akarja.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#19429 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Caballero-nak meg a szerencsénknek megköszönhetjük, hogy nem lett nagyon csúnya vége...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#19430 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Egyébként amit látunk az a brexitball. Nem Sarri akarja ezt, a board akarta, hogy így legyen. Persze nem kell kétségbe esni, idővel belejönnek majd, de a top 4hez nagy csoda kelletik majd. Ezeket a játékosokat emberfeletti erőfeszítések árán lehet csak megtanítani a Sarriball-ra.

Ezeken túl a védekezésünk sajnos nagyon kínos, de ez is nyilvánvaló volt, hogy sem Luiz, sem Alonso nem való 4 védős felállásba.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#19431 Hozzászólás Szerző: Dante »

Benny Hill

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#19432 Hozzászólás Szerző: focimark »

Miota Hudsont levitte Sarri nem emlekszem helyzetre tolunk. Sok ertelme volt az ellenfel kapujara egyetlen veszelyes jatekosunkat levinni.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#19433 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Pityee írta:Sarriball mi haha :D Sarri is szerintem most döbbent rá, hogy ez a keret olyan messze van a Napoli keretétől, mint makó Jeruzsálemtól.Nem kell ehhez nagy lángésznek lenni, hogy ezzel a kerettel a jelenlegi mezőnyt elnézve, nagyon távol lesz a top4.
ezzel a kerettel nem lehet támadófocit játszatni mert lassúak körülményesek és nem mellesleg nincs csatár aki betudná fejezni az akciókat.
nagyon nehéz év elé nézünk.
hogy őszinte legyek ez elég megalázó meccs.
esélyünk nincs és egy újabb edzővel baszik ki a klub a kapzsizsáka miatt.
minek ide edző minek ide bárki is üljön le a padra a Granowskia kisasszony azt csináljon amit akar a profitot meg vágja zsebre Abra gondolom őt már csak az érdekli.
de valahogy kezdem úgy érezni, hogy egyre jobban felfordul a gyomrom ettől az egésztől amit a játékosok kitesznek a pályára szarnak bele mindenbe de a sok pénzt meg zsebre basszák gusztustalan ez az egész foci.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára adrian1989 2018. augusztus 5., vasárnap 17:48-kor.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#19434 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Alonsot egyébként konkrétan fáj nézni, ahogy szenved a balhátvéd poszton. Egy Bertrand akkora köröket verne rá, mint mondjuk Usain Bolt 50m-en Crouchra. De az egész védelmünk egy kalap szart nem ér amúgy. Még ez a Foden gyerek is hülyét csinált belőle, nem még a Sane-Aguero-Mahrez trió.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#19435 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Sarriball mi haha :D Sarri is szerintem most döbbent rá, hogy ez a keret olyan messze van a Napoli keretétől, mint makó Jeruzsálemtól.Nem kell ehhez nagy lángésznek lenni, hogy ezzel a kerettel a jelenlegi mezőnyt elnézve, nagyon távol lesz a top4.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#19436 Hozzászólás Szerző: focimark »

Egyelőre ez a feltolt vedelem elegge az AVBs korszakra emlekeztet... Minden tamadasbol helyzete van kb a Citynek.

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#19437 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Chucky írta:Nos, a mindenki által várt szexi foci itt van. A csere is zseniális, hiszen szerencsére nem az egyik legjobb játékosunk jött le. Nem baj, önbizalom növelőnek jó lesz szerencsétlennek...
Pedig annyi kellene játszatni-játszatni orrvérzésig. Főleg egy ilyen meccsen ahol esélyünk sincs. Nem értem tényleg, mi is látjuk ezt akkor ők miért nem? :D

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#19438 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Nos, a mindenki által várt szexi foci itt van. A csere is zseniális, hiszen szerencsére nem az egyik legjobb játékosunk jött le. Nem baj, önbizalom növelőnek jó lesz szerencsétlennek...

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#19439 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Mi volt ez megint? A védők csak kisérik és nézik. Basszák meg, nem is nézem tovább ezt a szenvedést. Hazard és Kurta hülye lenne itt maradni...

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#19440 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Világ legjobb balhátvédje merre bóklászott? :) :) :)

Válasz küldése