Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#19261 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Megyó írta:Nem Pedro/Willian helyére, hanem Alonso helyére kellene venni valakit.

És felrakni támadónak.
szerintem is mert amíg Morata a csatár addig mi nem nyerünk semmit egy semmire kellő impotens játékos nem mozog a labda felé és semmi akarás nincs ebbe a szerencsétlenbe.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#19262 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Nem Pedro/Willian helyére, hanem Alonso helyére kellene venni valakit.

És felrakni támadónak.

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#19263 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Húúú, ezt rendesen benéztem. A hivatalos honlapot néztem, és ugye mindig hozzá kellett adni 1 órát az eltolódás miatt. Így lecsúsztam az első félidőről :(

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#19264 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Megyó írta:
Dante írta:
Николаевич írta:De rohadt bizonytalan volt Luiz ennél a szitunál :( Kanté viszont odabaszott ahogy szokta.
Luiz borzasztó. Az előbbi Wilson-helyzetnél is csak kocogott, talán fel se fogtam hogy az ő dolga lenne a támadót fogni.
Nem igazán jön be neki a feltolt védelem és az előtte nem betömörült középpálya. Kisebb termetű/súlyú védő lenne optimálisabb, mert nagy területet kell bejárnia gyorsan az ellenfél esetleges kontránál. Vagy rosszul látom?
Christensen szerintem ki fogja szorítani. Szeptemberben kapni fog pàr meccset és ott ki fog jönni hogy ez az ő rendszere, amennyire a háromvédős móka nem feküdt neki.

Alonso basszus életveszély :D Majdnem jobbal rúgott gólt..

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#19265 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Dante írta:
Николаевич írta:De rohadt bizonytalan volt Luiz ennél a szitunál :( Kanté viszont odabaszott ahogy szokta.
Luiz borzasztó. Az előbbi Wilson-helyzetnél is csak kocogott, talán fel se fogtam hogy az ő dolga lenne a támadót fogni.
Nem igazán jön be neki a feltolt védelem és az előtte nem betömörült középpálya. Kisebb termetű/súlyú védő lenne optimálisabb, mert nagy területet kell bejárnia gyorsan az ellenfél esetleges kontránál. Vagy rosszul látom?

szerk.: elképesztő, hogy Alonsoban minden meccsen benne van a potenciális gólveszély/ziccer, balhátvédként..

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#19266 Hozzászólás Szerző: Dante »

Николаевич írta:De rohadt bizonytalan volt Luiz ennél a szitunál :( Kanté viszont odabaszott ahogy szokta.
Luiz borzasztó. Az előbbi Wilson-helyzetnél is csak kocogott, talán fel se fogtam hogy az ő dolga lenne a támadót fogni.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#19267 Hozzászólás Szerző: Megyó »

gól nincs, de végre van értelme ideülni meccset nézni...

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#19268 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

De rohadt bizonytalan volt Luiz ennél a szitunál :( Kanté viszont odabaszott ahogy szokta.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#19269 Hozzászólás Szerző: Dante »

Morata lesgóljánál Francis nem volt hátrébb mint a spanyol? Nekem eléggé onside-nak tűnt a pillanatnyi állóképen.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3459
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#19270 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Chosen írta:
Dízel írta:Látom nem adja a mai meccsünket a spíler, szóval megelőznék mindenkit azzal, hogy jó minőségű akadás mentes angol streamet kérjek. Tudom túl sokat akarok :)
Lesz a spíleren
https://spilertv.hu/musorok/2681_a-spil ... tesei.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Akkor valamit benéztem, bocsánat. ;)

Avatar
Chosen
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2010. január 3., vasárnap 15:34
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#19271 Hozzászólás Szerző: Chosen »

Dízel írta:Látom nem adja a mai meccsünket a spíler, szóval megelőznék mindenkit azzal, hogy jó minőségű akadás mentes angol streamet kérjek. Tudom túl sokat akarok :)
Lesz a spíleren
https://spilertv.hu/musorok/2681_a-spil ... tesei.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#19272 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Dízel írta:Látom nem adja a mai meccsünket a spíler, szóval megelőznék mindenkit azzal, hogy jó minőségű akadás mentes angol streamet kérjek. Tudom túl sokat akarok :)
https://www.reddit.com/r/soccerstreams/ Itt lesz majd, de amúgy MINDEN meccs előtt ezt linkeljük be. Mentsétek el :)

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3459
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#19273 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Látom nem adja a mai meccsünket a spíler, szóval megelőznék mindenkit azzal, hogy jó minőségű akadás mentes angol streamet kérjek. Tudom túl sokat akarok :)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#19274 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Megyó írta:
Pityee írta:Ui: Siratom a csozé alatti Zoumát, mert ha ő nem sérül meg, akk valószínű nem lenne kérdés, hogy ki való a kezdőbe... Egy beast volt a csávó.
Nekem Carvalho volt a legjobb védő, akit valaha láttam. Nem, ez nem igaz, Nesta és Carvalho. De persze ez csak nosztalgia, Zoumára lehetne esély, ha nem sérül meg, de ugye Carvalho csak egy szép emlék, ami mindig beugrik, ha klasszis védőről van szó :)
Ha már múlt, nálam a JT-Desailly páros vitte a prímet. De ha egy védőt kell mondani, aki a valaha legjobbunk volt, az nálam egyértelműen JT :)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#19275 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Személy szerint nem látok olyant, hogy optimális védősor nálunk, de ennél valószínűleg közrejátszik, hogy min. az elmúlt 20 évben nem volt ilyen gyenge felhozatalunk védők terén. Nekem egy minimális rotáció is megtenné - Luiz nem teljesít, legyen legalább 1 meccsre kicserélve - hogy az az illető a többi cb-nk közül kerül ki, vagy épp Giroud lesz, az már nem igazán érdekel.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#19276 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Pityee írta:Ui: Siratom a csozé alatti Zoumát, mert ha ő nem sérül meg, akk valószínű nem lenne kérdés, hogy ki való a kezdőbe... Egy beast volt a csávó.
Nekem Carvalho volt a legjobb védő, akit valaha láttam. Nem, ez nem igaz, Nesta és Carvalho. De persze ez csak nosztalgia, Zoumára lehetne esély, ha nem sérül meg, de ugye Carvalho csak egy szép emlék, ami mindig beugrik, ha klasszis védőről van szó :)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#19277 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Egyértelműen az a legoptimálisabb védősör, amivel az első 3 meccsen felálltunk, ezt Sarri is pontosan látja. Ennél jelenleg erősebbet nem lehetne felállítani ebből a keretből. Ha Luiznál egyébként ki van emelve, hogy azért volt erős a 3 védős rendszerben mert volt mellette 2 társ aki helyrehozta a hibáit, akkor Chrisnél se hanyagoljuk el ezt a tényt. Szerintem az ő kezdőbe való helyezése is csupán a 3 védős rendszernek köszönhető. Szerintem egy 4 védős rendszerben ő nem való egy top csapat kezdőjébe és nem is került volna be Conte alatt sem. Egyszerűen nincsenek meg hozzá sem a fizikai sem a védői kvalitásai. Nálam még Cahill és hamarabb kerülne a kezdőbe. A gladbach volt az ő szintje és most is ilyen szintű csapatot kéne keresnie.

Ui: Siratom a csozé alatti Zoumát, mert ha ő nem sérül meg, akk valószínű nem lenne kérdés, hogy ki való a kezdőbe... Egy beast volt a csávó.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#19278 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Szerintem azért patthelyzet is van, nincs nagyon opciónk. Úgy értem Cahillt ismerjük, Rüdiger nem tudom pontosan milyen szintet képvisel, a dán srác tapasztalatlan. Luiznak van a legnagyobb neve/múltja/tudása. Egyszerűen nincs más, akiben bízhatnánk, hogy klasszis szintet hoz. Értem, nem konzisztens, de szerintetek mi lenne az optimális védősor?

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#19279 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Sokáig azon ment a sírás, hogy ne a kiskedvencek és a nagy nevek kezdjenek, hanem legyen valamilyen szintű meritokrácia. A jobb teljesítménye miatt kezdőbe került Chris, erre Conte a fasz... :lol:

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6943
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#19280 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Luiz lehet akarmilyen szar en nem tudom bantani. Csupa sziv jatekos aki imadja a klubot. Conte faszsaga miatt nincs formaban, mert majdnem 1 evig nem is nagyon jatszott.

Válasz küldése