Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#18721 Hozzászólás Szerző: Dante »

cech19960320 írta:
kazomester írta:
cech19960320 írta:Szegény gyerek... Ugyan nem volt kiemelkedő, de még ő is meghúzódik baszki
Persze mivel nem játszik se a felnőttek, se az ifik között :)
Igen.. és Pedro is azért húzódott meg? :)
Ő meg túl sokat játszik mindkét helyen :)

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#18722 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kazomester írta:
cech19960320 írta:Szegény gyerek... Ugyan nem volt kiemelkedő, de még ő is meghúzódik baszki
Persze mivel nem játszik se a felnőttek, se az ifik között :)
Igen.. és Pedro is azért húzódott meg? :)

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#18723 Hozzászólás Szerző: kazomester »

cech19960320 írta:Szegény gyerek... Ugyan nem volt kiemelkedő, de még ő is meghúzódik baszki
Persze mivel nem játszik se a felnőttek, se az ifik között :)

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#18724 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Szegény gyerek... Ugyan nem volt kiemelkedő, de még ő is meghúzódik baszki

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#18725 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Dante írta:Milyen boldog lehet Pep, hogy megmentettünk Jorginho-tól..? :)
Óriási tévedés a srác.


CHO!!
Pont ezt akartam irni.
Amugy hihetetlen,hogy a védelem is mennyire szar.
David Luiz is már csak 1 szezonba egy meccset tud lehozni top szinten, miért nem tud úgy játszani mint a city ellen.
Alonso nagyon gyenge a védekezésben és már az ellenfél kapujára sem veszélyes.
Rudiger meg olyan mint ha ma csak arra menne hogy Deeney-t lerugja sokszor nem is a labdára megy hanem az emberre.
Azpi az egyetlen aki minden meccsen tudja hozni amit elvárnak tőle.
Az a baj,hogy amig Sarri az edző addig Jorginho nem lesz kivéve a középpályáról és szerintem ebbe fog belebukni Sarri meg abba ha idehozza Higuaint mert hamar ráfog jönni,hogy az argentin már nem a régi ma néztem a Milan meccset csak ott sétálgatott a helyzeteit meg elbaszta.
Kovacic ma jol nyomja remélem nem őt cseréli le ha cserél.
Willian ma is elpuskázott egy nagy helyzetet ahogy a Leicester ellen is.
Hazardon kivül nem tudom kitud ebbe a csapatba golt lőni majd talán CHO. :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#18726 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Hát ez a gól nagyon nem kellett már, így is rohadt nehezen gyötörtünk be a mi gólunkat...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18727 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Ooooh, hogy b@szná meg!

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#18728 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

B+ mekkora gól :shock:

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18729 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Végre, kijött!

dacultras
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18730 Hozzászólás Szerző: dacultras »

Ezt a gólt leszámítva is elég gyenge a csapat ma is...

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#18731 Hozzászólás Szerző: Dante »

Milyen boldog lehet Pep, hogy megmentettünk Jorginho-tól..? :)
Óriási tévedés a srác.


CHO!!

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#18732 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Dante írta:
Bubi írta:Jaja, valaki már egyszer elküldött az anyámba amiért nem tudom leírni a LESZTER nevét helyesen angolul, sajnos ez már úgy tűnik megmarad. :P
Úgy vetted hogy elküldtelek bárhova is..? Pedig én nem akartalak bántani Bubi, igazából már jobban kedvelem a Lejcseszter - Leichester verziót, örülök hogy megmaradt :)
Én is azért hoztam csak fel, mert anno jót mulattak azon a tájon aki majdnem idegbajt kapott rajta :)
Bár arra már nem emlékszem ki volt

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#18733 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta:Jaja, valaki már egyszer elküldött az anyámba amiért nem tudom leírni a LESZTER nevét helyesen angolul, sajnos ez már úgy tűnik megmarad. :P
Úgy vetted hogy elküldtelek bárhova is..? Pedig én nem akartalak bántani Bubi, igazából már jobban kedvelem a Lejcseszter - Leichester verziót, örülök hogy megmaradt :)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#18734 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta:
Николаевич írta:Elég egyértelmű hogy mik azok a posztok amiken erősíteni kell és milyen típusú játékosok kellenek.

Sarri rendszere nagyjából működik, de a keze alá kell dolgozni mert Hazard nem csatár.. A top4 sima liba lehet így is.
Amíg nincs normális támadónk, aki hoz egy 15+ gólos szezont, addig nem leszünk harcban a bajnoki címért, de még a top4-ért sem.
Egyébként ezt a csatár témát gyakorlatilag a skysports, bbc szakértők mind lehozzák velünk kapcsolatban heti rendszeresságel("amig nincs 20+ golos csatára a chelseanek, nem lesz komolyabb kitörés" általában ezek a cikkek) már a sarki fűszeres is látja ezt. Télen nem is biztos hogy lehet ezen javitani, de ha nyáron is jön Sarritol a "boldog vagyok a csatárainkkal, Hazard is jo false 9-es blabla" akkor komoly gondok vannak és ő csak egy bólogató jános.

Mai meccsen is hiába passzoltunk ezret, a leicesterben van egy gyilkos golgép aki egy kiugratást bebaszott. Na ez nálunk nincs...

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#18735 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Pityee írta:
Николаевич írta:Elég egyértelmű hogy mik azok a posztok amiken erősíteni kell és milyen típusú játékosok kellenek.

Sarri rendszere nagyjából működik, de a keze alá kell dolgozni mert Hazard nem csatár.. A top4 sima liba lehet így is.
Sima liba lehet a top4? Szerintem meg egyre inkább körvonalazódik, hogy nekünk lassan nincs keresnivalónk a top4-ben. A pool-city-spuri-szarzi trió mind előttünk járnak, ez van . + az mu is az új edzővel simán beérhet minket, sajnos ezt be kell látni. Amíg nincs normális támadónk, aki hoz egy 15+ gólos szezont, addig nem leszünk harcban a bajnoki címért, de még a top4-ért sem.

Én nem látom ilyen sötétnek a helyzetet. Ha a szezon második felét ilyen mérleggel zárjuk akkor 80 pont felett leszünk, ami nem rossz. A Pool meg a City előttünk van, de ők évek óta èpítkeznek, ahogy a Sp*rs is, de az ő keretük vékony. 1-2 plusz emberrel a 3-4. hely simán meglesz szerintem.

Van egy rahedli haszontalan játékosunk - Moses, Drinkwater, Giroud, Morata, Zappacosta, Emerson, Cahill - ezek az emberek gyakorlatilag a rotàcióban is alig vannak hasznàlva, csak edzegetnek, îgy is ott vagyunk minden fronton. Nyilván januárban nem tudunk mindenkit lecserélni, de a következő két bablakban ha lecseréljük ezeket a játékosokat olyanokra akiket tud használni Sarri mehetünk magasabb célokért.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#18736 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Bubi írta:
kazomester írta:
cech19960320 írta:Te Bubi :) 2 különböző leírásból egyik sem lett helyes :) jól emlékszem H tavaly is te voltál bajban azzal H hogy kell leírni a Leicestert? :)
Nem erőssége az angol, de ezt eddig is tudtuk :)

Imádkozzunk, hogy januárban jöjjön vagy 3 minőségi ember, másképp búcsút mondhatunk a top 4nek.

Jaja, valaki már egyszer elküldött az anyámba amiért nem tudom leírni a LESZTER nevét helyesen angolul, sajnos ez már úgy tűnik megmarad. :P
Félre ne értsd, engem egyáltalán nem zavar, pont azért írtam, mert itt ez egy "köztudott" dolog és fölösleges felhozni újra és újra :)
Gaba írta:“Ez egy katasztrófa. Már nem beszélhetünk a bajnoki címről, ha ilyen meccseket nem tudunk megnyerni. A top4-ről beszélhetünk csak. Mentális probléma lehet az oka.”- Antonio Rüdiger
Ugyanezt mondtam én is, látszott rajtuk, hogy valami nem ok :shock: De idén már nem először fordul elő...

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Aktuális meccsek

#18737 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Chelsea have now won 37 points in the Premier League this season scoring 35 goals and conceding 15, but they won 38 points at this stage last season scoring 35 goals and conceding 16.
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#18738 Hozzászólás Szerző: Szabi »

chaoskid18 írta:
Gaba írta:“Ez egy katasztrófa. Már nem beszélhetünk a bajnoki címről, ha ilyen meccseket nem tudunk megnyerni. A top4-ről beszélhetünk csak. Mentális probléma lehet az oka.”- Antonio Rüdiger
Vicce hogy pont ő mondja ....
Nem volt az ő meccse a mai az tény, de a védőink közül ő nyújtja a legjobb teljesítményt idén. Pedig ha valaki, én aztán nagyon elleneztem anno a leigazolását, de kellemesen rám cáfolt. A Leicester tipikusan az a csapat, amelyik lehet bármilyen szar formában, egy gólra mindig jók. A gólról részben igen, arról viszont már nem ő tehet, hogy elöl képtelenek bepofozni a labdát.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Aktuális meccsek

#18739 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Gaba írta:“Ez egy katasztrófa. Már nem beszélhetünk a bajnoki címről, ha ilyen meccseket nem tudunk megnyerni. A top4-ről beszélhetünk csak. Mentális probléma lehet az oka.”- Antonio Rüdiger
Vicce hogy pont ő mondja ....
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1440
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18740 Hozzászólás Szerző: Gaba »

“Ez egy katasztrófa. Már nem beszélhetünk a bajnoki címről, ha ilyen meccseket nem tudunk megnyerni. A top4-ről beszélhetünk csak. Mentális probléma lehet az oka.”- Antonio Rüdiger

Válasz küldése