Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Aktuális meccsek

#18321 Hozzászólás Szerző: béla »

Dante írta:Srácok, azt lehet tudni, hogy mi történt az AceStream közvetítésekkel? A legtöbb oldalon csak flash stream van. (az utóbbi pár meccshez még lehetett találni portugál acestream-et, de a maihoz már az sincs)
Redditen van acestreames

[NBC] [520p] acestream://653d4beff48d4d27dadf255918c6ea5b4b7c902a" onclick="window.open(this.href);return false;
[NBC] [720p] acestream://e2e8c7a72a4a781fe37d19e5aa97a04a01e5015f" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#18322 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Baszki, de jó lett volna ez a gól az elején...

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#18323 Hozzászólás Szerző: Dante »

Srácok, azt lehet tudni, hogy mi történt az AceStream közvetítésekkel? A legtöbb oldalon csak flash stream van. (az utóbbi pár meccshez még lehetett találni portugál acestream-et, de a maihoz már az sincs)

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Aktuális meccsek

#18324 Hozzászólás Szerző: béla »

Bubi írta:Hát skacok, visszanéztem a tegnapi meccset. Hudsonnak még van hova fejlődnie. A gólja szép volt, főleg, hogy ballábas. Azt is figyelembe kell venni, hogy jobboldalt játszott ami elég szépen megnyomorítja őt, hiszen a jobblábára kell cseleznie, nem tud befelé menni a labdával.

Viszont a helyezkedése pocsék. A gólját leszámítva többnyire csak a védelem elött várta a labdát, nem próbált beférkőzni mögéjük és érkezni a labdára. Ez persze Willianre is jellemző, de tőle már megszoktam. A City és a Pool azért lő annyi gólt mert a szélsők is ugyan úgy érkeznek utolsó emberként mint a csatár.

Nézvén a mai szenvedését a jobbszélső poszttal, az jutott eszembe, hogy valószínüleg Hazard miatt akar távozni. Baloldalt sokkal-sokkal többet tudna hozzátenni, de amíg Hazard itt van max akkor fog ott játszani ha sérült. Ma pl játszhatott volna Willian jobboldalt, Odoi baloldalt, de oda se rakják mert felesleges, a késöbbiekben úgy se fog ott játszani.

Higuain viszont harcos volt, nem sírt és dobálta magát mint Morata. A sebessége se kopott sokat, szerintem jó lesz ő.
CHO sajnos jobb lábbal se tud rendesen kapura lőni :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#18325 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta:
emsanya írta:
Bubi írta:Hát skacok, visszanéztem a tegnapi meccset. Hudsonnak még van hova fejlődnie. A gólja szép volt, főleg, hogy ballábas. Azt is figyelembe kell venni, hogy jobboldalt játszott ami elég szépen megnyomorítja őt, hiszen a jobblábára kell cseleznie, nem tud befelé menni a labdával.
.
Odoi jobblábas papa.

Hülyén fogalmaztam, tehát a gólja volt ballábas nem ő maga, nyilván ezért írtam, hogy nem fekszik neki a jobboldal.
Ja így már értem. Bocs papa.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#18326 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta:
Bubi írta:Hát skacok, visszanéztem a tegnapi meccset. Hudsonnak még van hova fejlődnie. A gólja szép volt, főleg, hogy ballábas. Azt is figyelembe kell venni, hogy jobboldalt játszott ami elég szépen megnyomorítja őt, hiszen a jobblábára kell cseleznie, nem tud befelé menni a labdával.
.
Odoi jobblábas papa.

Hülyén fogalmaztam, tehát a gólja volt ballábas nem ő maga, nyilván ezért írtam, hogy nem fekszik neki a jobboldal.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#18327 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta:Hát skacok, visszanéztem a tegnapi meccset. Hudsonnak még van hova fejlődnie. A gólja szép volt, főleg, hogy ballábas. Azt is figyelembe kell venni, hogy jobboldalt játszott ami elég szépen megnyomorítja őt, hiszen a jobblábára kell cseleznie, nem tud befelé menni a labdával.
.
Odoi jobblábas papa.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3459
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#18328 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Igazan megvarhatna az ev veget hudson, akkor kiderul mi lesz hazard sorsa, meg ugy egyebkent is. Bar mar evek ota latom es olvasom itt is, hogy olyan semilyen iranyba se tartunk. Nem koltunk sokat, de probalunk igazolgatni, moratarol bakayokorol senki meg nem mondta h ennyire besulnek. Pulisic kerdojel, erdekes, o maradhatott ev vegeig.. ugy hogy semmit se jatszik, nagy szukseg van ott ra tenyleg.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#18329 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Hát skacok, visszanéztem a tegnapi meccset. Hudsonnak még van hova fejlődnie. A gólja szép volt, főleg, hogy ballábas. Azt is figyelembe kell venni, hogy jobboldalt játszott ami elég szépen megnyomorítja őt, hiszen a jobblábára kell cseleznie, nem tud befelé menni a labdával.

Viszont a helyezkedése pocsék. A gólját leszámítva többnyire csak a védelem elött várta a labdát, nem próbált beférkőzni mögéjük és érkezni a labdára. Ez persze Willianre is jellemző, de tőle már megszoktam. A City és a Pool azért lő annyi gólt mert a szélsők is ugyan úgy érkeznek utolsó emberként mint a csatár.

Nézvén a mai szenvedését a jobbszélső poszttal, az jutott eszembe, hogy valószínüleg Hazard miatt akar távozni. Baloldalt sokkal-sokkal többet tudna hozzátenni, de amíg Hazard itt van max akkor fog ott játszani ha sérült. Ma pl játszhatott volna Willian jobboldalt, Odoi baloldalt, de oda se rakják mert felesleges, a késöbbiekben úgy se fog ott játszani.

Higuain viszont harcos volt, nem sírt és dobálta magát mint Morata. A sebessége se kopott sokat, szerintem jó lesz ő.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#18330 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szerintem nem érdemes a játékosokat tudás alapján összehasonlítani, azzal nincs gond most sem. A régi csapat mentalitása, tartása az, ami miatt annyira sikeresek voltak, amiatt küzdöttek végig minden 90+ percet és sosem volt feladott meccs. A fociban már nem igazán van olyan csapat ahol ilyen erős gerinc alkotná a kezdőt. (Juventus, Real, Barca kb pár évvel utánunk cserélődött ki)

Senki sem tudhatja, hogy miképp lehet ilyen erős karaktereket beépíteni, de én az utánpótlásban látom a megoldást. Ha valaki a csapat szurkolója és megkapja a bizalmat, az extra hálás lesz - főleg ismerve a klub játékospolitikáját.
Nem csak nálunk voltak meghatározók a saját emberek, ugyanez igaz a MU-ra, Pool-ra, Sp*rs-re most, Bayern-re, Dortmund-ra, Real-ra, Barca-ra, Atletico-ra, Juve-re, Milan-ra stbstb a korukban.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Aktuális meccsek

#18331 Hozzászólás Szerző: almos »

Botond9797 írta:
Dízel írta:Kép

Ez a csapat is erősebb volt fényévvekkel a mostaninál.
Cech
Ashley Carvalho Terry Ivanovic
Essien Ballack
Lampard
Joe cole, Drogba, Malouda

Ebből a 11ből én egyedül Maloudat nem csiptem, őt akkor is és most is utaltam. :D
Na, hát ide ki férne be a mai csapatból és hova? :D Egyedül Hazard, Kanté meg egy szinten van/volt Essiennel, meg még talán Azpi... bár Ivanovic fénykorában a legjobb volt a világon.
A védősort külön kiemelném, mert a kezdőn kívül olyan emberek ültek a padon mint Alex, paulo ferriera, bridge, Belletti...
Ja és azért az akkori keretben se volt mindenki imádni való klasszis. Ha rajtam múlna, a belinkelt keretből mindössze 5 embert hoznék vissza, a Terry, Carvalho, Essien, Lampard, Drogba ötöst. Persze Cech-t is szívesen viszontlátnám, de Kepa annyira szimpi és ígéretes, hogy én egy fénykori Cech-re sem cserélném most el.
Ajánlom ezt a videót: https://www.youtube.com/watch?v=_MXCBP5z6fo
Ha nincs az az életveszélyes sérülése, akkor szerintem senki nem Neuerről beszélne... Azóta 95%-os szerintem. Viszont előtte olyan volt mint egy fal a kapuban, amin átjutni lehetetlen. Imádtam.
LAMPARD#8

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Aktuális meccsek

#18332 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Dízel írta:Kép

Ez a csapat is erősebb volt fényévvekkel a mostaninál.
Cech
Ashley Carvalho Terry Ivanovic
Essien Ballack
Lampard
Joe cole, Drogba, Malouda

Ebből a 11ből én egyedül Maloudat nem csiptem, őt akkor is és most is utaltam. :D
Na, hát ide ki férne be a mai csapatból és hova? :D Egyedül Hazard, Kanté meg egy szinten van/volt Essiennel, meg még talán Azpi... bár Ivanovic fénykorában a legjobb volt a világon.
A védősort külön kiemelném, mert a kezdőn kívül olyan emberek ültek a padon mint Alex, paulo ferriera, bridge, Belletti...
Ja és azért az akkori keretben se volt mindenki imádni való klasszis. Ha rajtam múlna, a belinkelt keretből mindössze 5 embert hoznék vissza, a Terry, Carvalho, Essien, Lampard, Drogba ötöst. Persze Cech-t is szívesen viszontlátnám, de Kepa annyira szimpi és ígéretes, hogy én egy fénykori Cech-re sem cserélném most el.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Aktuális meccsek

#18333 Hozzászólás Szerző: almos »

Botond9797 írta:
Dízel írta:Kép

Ez a csapat is erősebb volt fényévvekkel a mostaninál.
Cech
Ashley Carvalho Terry Ivanovic
Essien Ballack
Lampard
Joe cole, Drogba, Malouda

Ebből a 11ből én egyedül Maloudat nem csiptem, őt akkor is és most is utaltam. :D
Na, hát ide ki férne be a mai csapatból és hova? :D Egyedül Hazard, Kanté meg egy szinten van/volt Essiennel, meg még talán Azpi... bár Ivanovic fénykorában a legjobb volt a világon.
A védősort külön kiemelném, mert a kezdőn kívül olyan emberek ültek a padon mint Alex, paulo ferriera, bridge, Belletti...
Valóban vitán felüli, hogy az akkori csapatunk erősebb volt, komoly tényezők voltunk a topfutballban, minden évben szób került a nevünk, mint potenciális BL/PL győztes. Azóta elsősorban az átigazolási politikánk változott meg, akkoriban ügy költekeztünk, mint most a PSG vagy a City, ha feltűnt egy potenciális klasszis, ha nem is szereztük meg, legalább elsőként merült fel a nevünk a lehetséges kérők között. Mára, egy két kivétellel vagy 30+-os klasszisok, vagy fiatal, másodvonalas játékosok érkeznek, miért is lennénk egy szinten az akkori, magát 2004-5-6-ban hülyére költekező csapattal. Azt azért mindenképpen hozzátenném, hogy az akkori csapatunk arra tökéletes volt, hogy egy majdnem tökélyre fejlesztett célfocit játsszon, azért, ha a kreativitást nézzük, akkor se voltunk egy Barcelona. Jó példa erre az a 2009-es bunkerfoci a Barca ellen. Arra a játékra tökéletes volt az a csapat, de kreativitásban még annyira sem voltunk szvsz partiban az akkori legjobbakkal, mint mostanában, jó példa erre az 1 évvel ezelőtti Barca-párharc. Más volt a játék képe, mint 2009-ben...
Azon a 2009-es ördögi párharcban azért mi voltunk a jobbak, de nem szeretném felemlegetni azt a napot.
LAMPARD#8

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Aktuális meccsek

#18334 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Dízel írta:Kép

Ez a csapat is erősebb volt fényévvekkel a mostaninál.
Cech
Ashley Carvalho Terry Ivanovic
Essien Ballack
Lampard
Joe cole, Drogba, Malouda

Ebből a 11ből én egyedül Maloudat nem csiptem, őt akkor is és most is utaltam. :D
Na, hát ide ki férne be a mai csapatból és hova? :D Egyedül Hazard, Kanté meg egy szinten van/volt Essiennel, meg még talán Azpi... bár Ivanovic fénykorában a legjobb volt a világon.
A védősort külön kiemelném, mert a kezdőn kívül olyan emberek ültek a padon mint Alex, paulo ferriera, bridge, Belletti...
Valóban vitán felüli, hogy az akkori csapatunk erősebb volt, komoly tényezők voltunk a topfutballban, minden évben szób került a nevünk, mint potenciális BL/PL győztes. Azóta elsősorban az átigazolási politikánk változott meg, akkoriban ügy költekeztünk, mint most a PSG vagy a City, ha feltűnt egy potenciális klasszis, ha nem is szereztük meg, legalább elsőként merült fel a nevünk a lehetséges kérők között. Mára, egy két kivétellel vagy 30+-os klasszisok, vagy fiatal, másodvonalas játékosok érkeznek, miért is lennénk egy szinten az akkori, magát 2004-5-6-ban hülyére költekező csapattal. Azt azért mindenképpen hozzátenném, hogy az akkori csapatunk arra tökéletes volt, hogy egy majdnem tökélyre fejlesztett célfocit játsszon, azért, ha a kreativitást nézzük, akkor se voltunk egy Barcelona. Jó példa erre az a 2009-es bunkerfoci a Barca ellen. Arra a játékra tökéletes volt az a csapat, de kreativitásban még annyira sem voltunk szvsz partiban az akkori legjobbakkal, mint mostanában, jó példa erre az 1 évvel ezelőtti Barca-párharc. Más volt a játék képe, mint 2009-ben...
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3459
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#18335 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Kép

Ez a csapat is erősebb volt fényévvekkel a mostaninál.
Cech
Ashley Carvalho Terry Ivanovic
Essien Ballack
Lampard
Joe cole, Drogba, Malouda

Ebből a 11ből én egyedül Maloudat nem csiptem, őt akkor is és most is utaltam. :D
Na, hát ide ki férne be a mai csapatból és hova? :D Egyedül Hazard, Kanté meg egy szinten van/volt Essiennel, meg még talán Azpi... bár Ivanovic fénykorában a legjobb volt a világon.
A védősort külön kiemelném, mert a kezdőn kívül olyan emberek ültek a padon mint Alex, paulo ferriera, bridge, Belletti...

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#18336 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Pityee írta:Szerintem ez nem minden posztra igaz. Valóban nincs egy Lampard-Essien-Makelele féle kp-nk jelenleg, de Kanté simán van Makelele és Essien szintjén is. Lampardhoz leginkább Fabregast tudnám hasonlítani posztilag meg úgy tudásilag, de hát az nem kérdés, hogy Lampardot nem lehet egy lapon említeni a Fabregassal. Sajnos őt mai napig nem tudtuk pótolni, de azért Fabregas is csak hozzásegített minket 2 bajnoki címhez. Vegyük a hátvédsort, az én általam említett időszakban. Akkoriban Cole-JT-Carvalho/Alex-Ivanovic/Bosingwa tengelyből állt a védelmünk. Ha lebontom egyenként, akkor Cole és JT, Carvalho nem kérdés, viszont a másik három emberkét csak jobb játékossal sikerült pótolnunk. DL jobb mint Alex és Azpi kenterbe veri mindkét ex-jobbhátvédunkat. Kapus poszton emberileg és teljesítményileg is jobb volt Cech mint Kürtös, viszont Kepa nagyon szimpi és jó úton halad, hogy újra top kapusunk legyen. Támadószekcióból, akkoriban csak Drogba említésre méltó, a többiek csak erős melósok voltak, de nem akkora klasszisok mint Hazard. Szóval félreértés ne essék, én nem azt mondom, hogy a JT-Lampard-Drogba féle Chelseatől jobb lenne a mostani csapatunk (mert sajnos nem az, sokkal több szerethetőbb játékosunk volt akkoriban), csupán azt mondom, hogy anno ők voltak a csapat klasszisai, most pedig az Azpi-Kanté-Hazard trió magaslik ki a csapatunkból. Minden korszaknak megvannak a maga zsenijei.
Nem akarok reflexből ellent mondani, ne vedd magadra, meg dolgoznom is kellene, de még ezt leírom :)
A top védelmünk így nézett ki: Ferreira - Terry - Carvalho és Cole. Carvalhoról már többször írtam ódákat, ő tévedhetetlen volt. Terry látványosabb megmozdulásokat csinált, inkább volt olyan játékos, akiről tetszetős youtube videót lehet összevágni, de Carvalho pedig hibátlanul játszott. Szerintem Terry és Lampard ragyogása nem ment volna anélkül, ha nem lett volna mellettük egy-egy csendes zseni. Makelel és Carvalho. Cech szintén... Persze, Kepa is jó, de Cech a legjobb volt. Messze meghaladta korát, a tapasztalata és tudása olyan volt már egészen fiatalon, amit azóta is alig-alig láttam. Verhetetlenek voltunk otthon, aki 1 pontot el tudott vinni a Bridgeről, azt sikerként élte meg, még akkor is ha a MU-ról volt szó. Ráadásul micsoda keretünk volt, minden posztra volt egy olyan kaliberű cserénk, mint amilyenek most a kezdőjátékosaink...

Nem akarom elvenni Kanté vagy bárki más érdemeit, de a komplett kezdőnk, Hazardot leszámítva, csere lett volna 2010 előtt.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#18337 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Megyó írta:
Pityee írta:Nem hinném egyébként, hogy a 2006-2012 közötti csapataink jobbak voltak, mint a 2013-2018 közöttiek, nevek alapján biztosan nem. Inkább úgy fogalmaznék, hogy mindkét korszaknak megvoltak a maga klasszisai.
Magas labda :)

Szóval, a Chelsea az elmúlt években a vicc kategóriát súrolja, ahhoz képest, amilyen "anno" volt. 2005 és 2010 között gyakorlatilag fix esélyesként indultunk neki a Bl-nek, minden évben. Amikor már megnyertük a csapat finomat szólva sem volt érdemes rá, de tudjuk be posztumusz díjként :)
Makelele, Lampard, Essien. Még csak meg sem karcolja ezeket a játékosokat kb senki az elmúlt évekből. Egyedül Hazard az, akinek a posztján (Robbent leszámítva) sosem voltunk kimagaslóak. De kapus, hátvédsor, középpálya közepe posztokon éveken át referenciaérték voltunk. Na meg Drogba :) Már sokszor írtam, a bajok akkor kezdődtek, amikor kitalálták, hogy attól leszünk nagy csapat, ha megveszünk 30 éves sztárokat, Seva, Ballack. Jaja, idejöttek lehúzni a lendületes, fiatalos, tehetséges keretünket -.-
Nosztalgia és elfogultság nélkül mondom. 2005 és 2008 között, a Chelsea, történelmének legjobb keretével rendelkezett.
Szerintem ez nem minden posztra igaz. Valóban nincs egy Lampard-Essien-Makelele féle kp-nk jelenleg, de Kanté simán van Makelele és Essien szintjén is. Lampardhoz leginkább Fabregast tudnám hasonlítani posztilag meg úgy tudásilag, de hát az nem kérdés, hogy Lampardot nem lehet egy lapon említeni a Fabregassal. Sajnos őt mai napig nem tudtuk pótolni, de azért Fabregas is csak hozzásegített minket 2 bajnoki címhez. Vegyük a hátvédsort, az én általam említett időszakban. (2006-2012) Akkoriban Cole-JT-Carvalho/Alex-Ivanovic/Bosingwa tengelyből állt a védelmünk. Ha lebontom egyenként, akkor Cole és JT, Carvalho nem kérdés, viszont a másik három emberkét csak jobb játékossal sikerült pótolnunk. DL/Rüdi jobb mint Alex és Azpi kenterbe veri mindkét ex-jobbhátvédunkat. Kapus poszton emberileg és teljesítményileg is jobb volt Cech mint Kürtös, viszont Kepa nagyon szimpi és jó úton halad, hogy újra top kapusunk legyen. Támadószekcióból számomra csak Drogba említésre méltó, a többiek csak erős melósok voltak, vagy volt egy jó időszakuk, de nem akkora klasszisok mint Hazard. Szóval félreértés ne essék, én nem azt mondom, hogy a JT-Lampard-Drogba féle Chelseatől jobb lenne a mostani csapatunk (mert sajnos nem az, sokkal több szerethetőbb játékosunk volt, de azért szerintem már most is elég jó úton haladunk az új játékosokkal), csupán azt mondom, hogy anno ők voltak a csapat klasszisai, most pedig az Azpi-Kanté-Hazard trió magaslik ki a csapatunkból. Minden korszaknak megvannak a maga zsenijei.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Aktuális meccsek

#18338 Hozzászólás Szerző: almos »

Megyó írta:
Pityee írta:Nem hinném egyébként, hogy a 2006-2012 közötti csapataink jobbak voltak, mint a 2013-2018 közöttiek, nevek alapján biztosan nem. Inkább úgy fogalmaznék, hogy mindkét korszaknak megvoltak a maga klasszisai.
Magas labda :)

Szóval, a Chelsea az elmúlt években a vicc kategóriát súrolja, ahhoz képest, amilyen "anno" volt. 2005 és 2010 között gyakorlatilag fix esélyesként indultunk neki a Bl-nek, minden évben. Amikor már megnyertük a csapat finomat szólva sem volt érdemes rá, de tudjuk be posztumusz díjként :)
Makelele, Lampard, Essien. Még csak meg sem karcolja ezeket a játékosokat kb senki az elmúlt évekből. Egyedül Hazard az, akinek a posztján (Robbent leszámítva) sosem voltunk kimagaslóak. De kapus, hátvédsor, középpálya közepe posztokon éveken át referenciaérték voltunk. Na meg Drogba :) Már sokszor írtam, a bajok akkor kezdődtek, amikor kitalálták, hogy attól leszünk nagy csapat, ha megveszünk 30 éves sztárokat, Seva, Ballack. Jaja, idejöttek lehúzni a lendületes, fiatalos, tehetséges keretünket -.-
Nosztalgia és elfogultság nélkül mondom. 2005 és 2008 között, a Chelsea, történelmének legjobb keretével rendelkezett.
Egyetértek, a 2004-2010 közötti Chelsea nem is hasonlítható össze a mostanival. Európa legjobb játékosai voltak nálunk. Most meg csak mások levetett ruháit próbáljuk olcsón elhozni a turiból.
LAMPARD#8

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#18339 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Megyó írta:
Pityee írta:Nem hinném egyébként, hogy a 2006-2012 közötti csapataink jobbak voltak, mint a 2013-2018 közöttiek, nevek alapján biztosan nem. Inkább úgy fogalmaznék, hogy mindkét korszaknak megvoltak a maga klasszisai.
Magas labda :)

Szóval, a Chelsea az elmúlt években a vicc kategóriát súrolja, ahhoz képest, amilyen "anno" volt. 2005 és 2010 között gyakorlatilag fix esélyesként indultunk neki a Bl-nek, minden évben. Amikor már megnyertük a csapat finomat szólva sem volt érdemes rá, de tudjuk be posztumusz díjként :)
Makelele, Lampard, Essien. Még csak meg sem karcolja ezeket a játékosokat kb senki az elmúlt évekből. Egyedül Hazard az, akinek a posztján (Robbent leszámítva) sosem voltunk kimagaslóak. De kapus, hátvédsor, középpálya közepe posztokon éveken át referenciaérték voltunk. Na meg Drogba :) Már sokszor írtam, a bajok akkor kezdődtek, amikor kitalálták, hogy attól leszünk nagy csapat, ha megveszünk 30 éves sztárokat, Seva, Ballack. Jaja, idejöttek lehúzni a lendületes, fiatalos, tehetséges keretünket -.-
Nosztalgia és elfogultság nélkül mondom. 2005 és 2008 között, a Chelsea, történelmének legjobb keretével rendelkezett.
Abramovich előtt is nagy divat volt a kifutóban lévő klasszisokat behúzni, úgy látszik ez megmaradt, vagy visszatértünk ide.

Egyébként ja, a 2005-2008as keretünk bakancsának a sarkát csókolgathatja max a mostani.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#18340 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Pityee írta:Nem hinném egyébként, hogy a 2006-2012 közötti csapataink jobbak voltak, mint a 2013-2018 közöttiek, nevek alapján biztosan nem. Inkább úgy fogalmaznék, hogy mindkét korszaknak megvoltak a maga klasszisai.
Magas labda :)

Szóval, a Chelsea az elmúlt években a vicc kategóriát súrolja, ahhoz képest, amilyen "anno" volt. 2005 és 2010 között gyakorlatilag fix esélyesként indultunk neki a Bl-nek, minden évben. Amikor már megnyertük a csapat finomat szólva sem volt érdemes rá, de tudjuk be posztumusz díjként :)
Makelele, Lampard, Essien. Még csak meg sem karcolja ezeket a játékosokat kb senki az elmúlt évekből. Egyedül Hazard az, akinek a posztján (Robbent leszámítva) sosem voltunk kimagaslóak. De kapus, hátvédsor, középpálya közepe posztokon éveken át referenciaérték voltunk. Na meg Drogba :) Már sokszor írtam, a bajok akkor kezdődtek, amikor kitalálták, hogy attól leszünk nagy csapat, ha megveszünk 30 éves sztárokat, Seva, Ballack. Jaja, idejöttek lehúzni a lendületes, fiatalos, tehetséges keretünket -.-
Nosztalgia és elfogultság nélkül mondom. 2005 és 2008 között, a Chelsea, történelmének legjobb keretével rendelkezett.

Válasz küldése