Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
vigh92
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Aktuális meccsek

#16141 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Francnak kell mindig hátul passzolgatni....hihetetlen, hogy nem tudnak lehozni egy meccset kapott gól nélkül..

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#16142 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Aaaah micsoda játék!

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#16143 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ennek a Fosternek 36 évesen milyen reflexei vannak, hihetetlen...
6+8+5+4+1+1+2+1

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#16144 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Ebben a szezonban nagy koszonet Sarrinak, hogy idehozta a fiat, mert Jorginho miutan megszokta a PL-t a tavalyi szezon vegetol kezdve tanar es ha Lampard is tartalek CSK-kent szamol vele az is jelent valamit.

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#16145 Hozzászólás Szerző: Apinho »

A f@szom ezekbe a b*zi stream-ekbe. Pont lemaradtam a gólról.

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#16146 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Labda 10, befejezes 10. Fabregas szelleme visszatert halloweenkor. :D

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#16147 Hozzászólás Szerző: Dante »

Aztakurv@ :shock:

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#16148 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Mekkora labda Jorgitól :shock:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#16149 Hozzászólás Szerző: fst200 »

minden managerünknek volt egy csapata, aki ellen szinte nagy nehezen jött össze a győzelem, remélem Lamps nek nem a fos mu az :D

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1568
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#16150 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Igyekszem objektíven megítélni a tegnap látottakat, de még ezzel együtt is a legszarházibb, leghitványabb klubok között tartom számon a MU-t. Kamu büntető, Williams pankrátor akciója, időhúzás... Meg kell hagyni, a szabadrúgás szép volt, de ezzel együtt sem érdemeltek volna egy kalap szarnál többet.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#16151 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Egy kis érdekesség: Az mu eddig 17 büntetőt kapott csak ebben a szezonban. Mi hány év alatt kaptunk ennyit? :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#16152 Hozzászólás Szerző: Dízel »

CHO-ba két dolog zavar, az egyik az, hogy ha már akkora arca volt és kiharcolta magának nagy huza vona árán azt a döbbenetes fizetést 18 éves korában, akkor ha már ennyi idősen ennyit keres akkor ennyi idősen játszon is úgy.
Ja, persze, 18évesen nem elvárható, hogy magas szinten futballozzon, bezzeg a magas fizetés az már jár neki.

Másik dolog a jatéka, ami mostanába feltünt, rohadtul nem indul meg támadásoknál. Eltanulja williantől ezt a megindulok, aztan ha van elöttem valaki megtorpanok, aztan passz vissza. Na ehhez aztan nagy kreativitás kell. :roll:

Tudom, 18éves, hol, ha nem egy ligakupába pallérozódjon, csak azért na. Rohadt nagy az arca, aztan egyenlőre semmit se mutatott.

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#16153 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

CHO ugyben azoknak adok igazat akik nem feltetlen elegedettek vele. A visszaterese ota azert mar nem 2-3 meccsen jatszott, hogy azt lehetne mondani, hogy meg csak most tert vissza. Sokszor onzo, a hatekonysagarol mar korabban irtam, ma is hozta amiert biraltam, helyzetek, beadasok kuka. Nem igazan bizonyitja, hogy miert emlegetik a top top fiatalok kozott, pedig Lampardtol azert megkapja a bizalmat..
Kerlek a 8. osztalyu ellenfel ellen lott kupagoljatol ne ajuljunk el. Willian es Pedro eseteben ilyen teljesitmenyek mellett el vannak kuldve a pba 3-4 oldalon keresztul, annyi a kulonbseg hogy a sajat kutyank kolykenek a sz..a sokaknak finomabb. Remelem lassan osszeszedi magat, mert ugy nez ki a Bayern jart jol, hogy ennyire ragaszkodtak hozza a vezetok es nem engedtek el.
Az egy dolog, hogy aktiv es sokat van jatekban, de a megoldasai eleg nagy resze kuka, ami ma a legjobban felhuzott, hogy ki talalta ki, hogy o rugja a pontrugasokat? Az elso emberek fejeltek ki..

Nem ot hibaztatom a mai veresegert, mert sok volt a hiba a tobbiektol is, csak ugye sokan vartuk tole a berobbanast, aztan en szemely szerint eddig csalodott vagyok, egy szerencseje van megpedig az edzoje..

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#16154 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dante írta:
Bubi írta:Odoi nagyon gyenge volt, de azért nehogy elkezdjünk leírni egy 18 éves játékost.
Miért volt az? A második félidőt nem követted Bubi? Ő volt a legaktívabb játékosunk.
Lehet hogy aktív volt, csak nem rúgta be a ziccerét, szarúl adott be és nem verte meg az emberét 1v1ben. Szerintem gyenge volt, de senki se emelkedett ki, pedig ez a Manu védelem legalább annyira sebezhető mint a mienk.

Zouma viszont elég magabiztosan cselezgetett. Jamesnek volt pár hibája, de ettől függetlenül azthiszem hibátlanul védekezett és nagyon magabiztos a labdával. Játszatni kell és eltűnnek az elrontott passzok is.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#16155 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Szarul játszottunk, de azért dühítő, hogy az MU kétszer lépte át a félpályát és abból rúgtak két gólt... Mondjuk Rashford szabija valami egészen brutális volt, először én is azt hittem, hogy James vállán pattant meg, de köze nem volt hozzá.

Sajnos egyik cserénk sem tudott még csak minimálisat sem hozzátenni, Odoi és Pulisic is gyenge volt. Több szót kár is pazarolni erre a semmilyen, rohadt unalmas meccsre.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#16156 Hozzászólás Szerző: kazomester »

CHO annyira volt csak gyenge, mint Pulisic, amint átkerült a helyére egyből veszélyesebb lett. Az egész csapat gyenge volt, persze Alonso-nak sikerült mindenki mást alulmúlnia és nem csak a 11es miatt. Megyünk tovább, faszt se érdekli ez a csöves Ligakupa.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#16157 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta:Odoi nagyon gyenge volt, de azért nehogy elkezdjünk leírni egy 18 éves játékost.
Miért volt az? A második félidőt nem követted Bubi? Ő volt a legaktívabb játékosunk.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#16158 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Odoi nagyon gyenge volt, de azért nehogy elkezdjünk leírni egy 18 éves játékost.

Nem szabad a csapatot willian vagy Mount nélkül játszatni, legalább az egyik kell.

Amúgy szerintem az a labda valójában egy drón volt. Láttam már labdát szitálni, de nem így....
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#16159 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Dízel írta:Az komoly gól volt. Eskü éreztem, hogy bemegy. Tud ez a Rashford gyerek, hol van tőle Odoi. :roll:
Kb. 3 teljes PL szezonnyira, majd meglátjuk hogy annyi tapasztalattal hol fog tartani CHO. Amúgy elég mákos győzelem lesz ez a mu-nak, a kamu 11-esen és ezen a bombán kívül nem nagyon volt helyzetük. Nem biztos hogy olyan rosszul járunk ha eggyel kevesebb sorozattal kell számolnunk, de azért egy kicsit idegesítő így kiesni.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#16160 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Az komoly gól volt. Eskü éreztem, hogy bemegy. Tud ez a Rashford gyerek, hol van tőle Odoi. :roll:

Válasz küldése