Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#16061 Hozzászólás Szerző: Apinho »

A Fa@szba má! Na jó, elég az álmodozásból...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#16062 Hozzászólás Szerző: Bubi »

És bepattog nekik... Megőrülök.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#16063 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Húúú ez milyen szép volt, és meg is érdemeltük! Go for win!

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#16064 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Kicsi Kanté <3

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#16065 Hozzászólás Szerző: Bubi »

vigh92 írta:Ami picit bosszantott a mai meccsen, hogy Kante lőhetett volna leglább 2 gólt. 13 m-re a kaputól, tiszta lövőhelyzetből lepasszolja, pedig jó rúgótechnikája van....
Annyira önzetlen, hogy már fáj :P

Nekem is feltünt. Szerintem a meccshiány, jobbnak látta leadni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Aktuális meccsek

#16066 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Ami picit bosszantott a mai meccsen, hogy Kante lőhetett volna leglább 2 gólt. 13 m-re a kaputól, tiszta lövőhelyzetből lepasszolja, pedig jó rúgótechnikája van....
Annyira önzetlen, hogy már fáj :P

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#16067 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ő harcolta ki (szó szerint), szerintem ezért elkérte. Előtte meg elpuffogtatott a valoszinüleg két kijelölt a semmibe jo helyről (Willian, Emerson), így simán átengedték neki.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#16068 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Tudja valaki, hogy a 16os széléről a szabadrúgást miért Mount lőtte? Ő van kijelölve a közeliekhez vagy a középsőkhöz? Mert azon kívül asszem még 3 szabink volt jó helyről, láthatóan megbeszélte Willian és Emerson, hogy egyet ez másikat az lövi, mert kettőt lőtt Willian, egyet Emerson ha jól rémlik. Általában ilyenkor megy a meeting a labda mellett, hogy ki rúgja és hogy legyen, Mount egyszer sem volt ott, viszont a közelinél Willian és Emerson volt távol a labdától:D Ilyen karizmatikus a gyerek és vita nélkül elfogadták, hogy ő akarja rúgni, vagy simán csak ő van oda kijelölve?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccsek

#16069 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

Bubi írta:
James: Ez a gyerek egy őstehetség. Nagyon sok olyan szélső bekket látok manapság akik valószínüleg támadó szélsőnek készültek csak nem voltak elég pengék oda, viszont sokat tudnak futni és tudnak tapadni a labdás játékosra, tudják zavarni a játékukat. Olyan játékosok ezek akikre pl Conte építi a 3-5-2es rendszert. Nem jók se elől, se hátul, de igazából nem is rosszak. Viszont Jamesnek olyan érzéke van a labdaszerzéshez, olyan szakszerűen távolít el egy dörzsölt 100 milliós Zahát a labdától, sőt az egész meccsből, hogy azt öröm nézni. Nem hibátlan a játéka, de szerintem megközelítőleg az lesz. Cseresznye a habon hogy van sebessége, jók a lövései és szeme van a beadásainak. Felbecsülhetetlen érték a srác ebben az évtizedben.
Nekem még a jéghideg tekintete tűnt fel és az a profizmus, amit áraszt magából. Nem bratyizik senkivel, igazi győztes típusnak tűnik. Nehéz elhinni, hogy 19 éves a srác.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#16070 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Lehet Mount nem hoz most gólokat, golpasszokat, de még mindig megdöglik a pályán.

Jol játszott ma is a csapat, a palacenak 0 esélye volt nyerni. Második hely, nagy az esély hogy így is marad a hétvégr után!

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1702
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#16071 Hozzászólás Szerző: broduer »

Szerencsére nem kellett ma sokat izgulni. Érezhető volt, már az első félidő után is, hogy be fog menni előbb utóbb valami. Plusz a Palace sem akart/tudott ma semmi veszélyt kialakítani. A védelmünk minden tagja tökéletes volt ma, akárcsak a középpályánk. Ami engem zavar, az a néha fel-fel bukkanó önzőség. Főleg Pulisicnál, CHO-nál és Batsunál nagyon feltűnő, hogy ahelyett, hogy 100%-os helyzetbe hoznák az egyik társat, inkább rálövik minden helyzetből. Nekem nem szimpatikus ez a túlzott gólra törés, főleg, hogy sokszor 0-0-nál vagy 1-0-nál adódnak ezek a helyzetek.

Este én szurkolok a Leicesternek. 9 pontot verhetnénk a Szarzira, ami nagy lépés lenne a legjobb négybe kerüléshez. (Ez a fő cél idén, nem is kérdés)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#16072 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Sima 3 pont.

Mindenki jól játszott, Mount volt talán a legszürkébb.

Akikre kitérnék:

Emerson: Jól játszik. Sose lesz klasszis balhátvéd (szvsz), de egy amolyan Paolo Ferreira szintet stabilan hoz.

Zouma: A meccs végén az a két szerelés 5 mpen belül, na az az original Zouma. Látom, hogy fejlődik, pár meccse sokkal stabilabb. Kis területen még mindig zavarbahozható ahogy zavarba is hozta pl Kepa ezen a meccsen, de már ez sem jellemző. Én bízok benne és ahogy elnézem Lampard is.

James: Ez a gyerek egy őstehetség. Nagyon sok olyan szélső bekket látok manapság akik valószínüleg támadó szélsőnek készültek csak nem voltak elég pengék oda, viszont sokat tudnak futni és tudnak tapadni a labdás játékosra, tudják zavarni a játékukat. Olyan játékosok ezek akikre pl Conte építi a 3-5-2es rendszert. Nem jók se elől, se hátul, de igazából nem is rosszak. Viszont Jamesnek olyan érzéke van a labdaszerzéshez, olyan szakszerűen távolít el egy dörzsölt 100 milliós Zahát a labdától, sőt az egész meccsből, hogy azt öröm nézni. Nem hibátlan a játéka, de szerintem megközelítőleg az lesz. Cseresznye a habon hogy van sebessége, jók a lövései és szeme van a beadásainak. Felbecsülhetetlen érték a srác ebben az évtizedben.

Mount: Két dudás nem fér meg egy csárdában... Ahogy Ballack sem tudott hatékony lenni Lamparddal, vagy Gerrard Lamparddal, Fabregas Iniestával, pont úgy oltja ki Willian az ő játékát, egyelőre.

Pulisic: Meglepően technikás. Zsebkendőnyi területen 3 védő fogásában a szemem már nem tudta követni, de ő uralta a helyzetet. Szép volt a gólja, jó volt az egész meccse. Kicsit önző néha, de nálam ennyi belefér egy szélső csatártól.

Batshu: Sokkal okosabban játszik, láthatóan nőtt az önbizalma, nem kapkod, jól helyezkedik, meglepő, hogy egy jó csatár benyomását kelti idén.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#16073 Hozzászólás Szerző: Dante »

Pityee írta:Willian előtt le a kalappal mostanába, mintha beleköltözött volna valaki a bőrébe, jó passzai vannak, jó cselek, megoldások és még az utolsó percekbe is hajt.
Kb Mourinho távozása óta nem volt ilyen jó formában, valóban olyan, mintha kicserélték volna. Az év elején a szurkolók nagy része azon a véleményen volt, hogy Pedro-ban több van, valószínűleg ő is jobban játszana Lamps alatt, mint azt tette Sarri-nál, de Willian mezőnymunkája, sebessége teljesen indokolttá teszi a kezdetését. Ugyanez érvényes Jorginho-ra is, aki eddigi karrierje során nem nagyon volt ennyire hasznos.

Érdemes megnézni a Derby-t, 15-ek a bajnokságban, teljesen egyértelmű, hogy Lamps érdeme az, hogy ennyire jó formában, magabiztosan játszanak a játékosaink.

A taktikánk miatt állandóan magas a rizikófaktor a védelmet illetően, de az is egyre jobb lesz minden meccsel, ma remek volt a Zouma-Tomori páros, fekszik nekik a szoros emberfogás, egy az egy elleni játék kikényszerítése, amit rendre megnyernek. (Zouma dupla szerelése a meccs végén gyönyörű volt)

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1568
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#16074 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Pityee írta:Willian előtt le a kalappal mostanába, mintha beleköltözött volna valaki a bőrébe, jó passzai vannak, jó cselek, megoldások és még az utolsó percekbe is hajt.
Ma én is nagyon kellemeset csalódtam benne. Külön öröm volt, hogy nem kellett nézni az unásig ismert jobbra csel-bead kombót. A gólpassz szintén gyönyörű volt.
Az viszont kissé zavar, hogy Puli és CHO egyaránt képes nem tisztán lövőhelyzetből rádurrantani, miközben nem egyszer jobb helyzetben vannak mások.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#16075 Hozzászólás Szerző: Bandi »

3 pont, clean sheet, Kante 90 perc gond nélkül, mi kell még? :mrgreen:

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#16076 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Simaliba 8) Egyébként sokszor már nekem volt fájó nézni, ahogy James megkajálta Zahát :mrgreen: Willian előtt le a kalappal mostanába, mintha beleköltözött volna valaki a bőrébe, jó passzai vannak, jó cselek, megoldások és még az utolsó percekbe is hajt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2019. november 9., szombat 16:28-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#16077 Hozzászólás Szerző: Dante »

Én is pihentetném Mount-ot, ez a Kova-Kanté páros simán megoldaná a 4231 pivotját, így CHO válthatná Mason-t, aki egyébként érthető, hogy fáradtan is kezd, marha sokat dolgozik, érdemes megfigyelni az ellenfér térfelén mennyit kergeti a labdás embert és sokszor meg is szerzi a labdát. Az end product-ja viszont valóban visszaesett, nem hinném, hogy a szerencse műve volt az év eleji forma, inkább a nagy terhelés miatt ilyen az utóbbi 1-1,5 hónapban.

A James-Zaha párharc valóban nagyon élvezetes, jó látni, hogy James nem csak gyors, de mellé erős is és elől-hátul megoldja a rá háruló feladatot.

Már csak egy gólt kéne bepasszírozni, a hosszabbításban majdnem megvolt, remélem sikerül átmenteni a lendületet.




Zaha-t teljesen kikészítette James. :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#16078 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta:Akárhogy is nézem, Mount teljesítménye az utolsó meccseken eléggé látványosan visszaesett. Vagy lehet túl magasra tette a lécet, nem tudom. CHO mellett ő is néha megérdemelné szerintem a padozást.
Willian az oka, tutira. Amióta beverekedte magát a kezdőbe a fele labda rajta megy keresztül, előtte minden labda Mountot kereste. Willian baszott jól játszik, viszont vele nagyon asszimmetrikusak vagyunk, inkább játszik támadó középpályást mint szélsőt. Nagyon sokat visszajár labdákért és szervezi a játékot, sohasem érkezik, nem hozható gólhelyzetbe. Tammy romlását is a számlájára írom (amellett, hogy Willian szerintem perpill magához képest ég és föld) Mivel nincs egy jobboldali szélső "csatár"unk aki fixen széthúzná a védelmet, megosztaná a figyelmet így kb az összes védő Tammy körül lebzsel.

Amúgy Pulisic meglepően jól bánik a labdával. Eddig kb arra várt, hogy baloldalt játszassák.

Béla: Míg Willian padozott egyedül Mount szervezte a játékot, elég jól. Nem értem miért gondolod, hogy alapvetően ötlettelen lenne.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Aktuális meccsek

#16079 Hozzászólás Szerző: béla »

Pityee írta:Akárhogy is nézem, Mount teljesítménye az utolsó meccseken eléggé látványosan visszaesett. Vagy lehet túl magasra tette a lécet, nem tudom. CHO mellett ő is néha megérdemelné szerintem a padozást.
Fásultnak tűnik. Amúgy sem az a nagyon kreatív fajta, de most elég látványosan nem tud mit kezdeni

Reece meg elég fasza

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1568
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#16080 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Gaba írta:Srácok! Valaki tud egy oldalt,ahol vissza lehet majd nézni a meccset?
Szabi írta:
James Lee írta:Ha már itt tartunk, neten ismétlést van valahol lehetőség nézni? Tudtok ilyen oldalról?
Én nyáron itt néztem meg a felkészülési meccseinket, ha épp más dolgom akadt. Elég hamar felteszik a meccseket és nem kell letölteni semmit, rögtön nézhető, spoiler nélkül. Ha ilyen ismétlésre gondoltál.

https://hdmatches.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése