Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#14041 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Profin lehoztuk ezt a meccset is nullára, Kane es Son semmit se ért, ez azért oriási dicséret Lampsnak és a csapatnak.

Két naponta jönnek a meccsek, mindkét csapat biztonságit játszott nálam ez elfogadhato.

Tomi26
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2012. április 11., szerda 14:12
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Mata-Ballack
Tartózkodási hely: London

Re: Aktuális meccsek

#14042 Hozzászólás Szerző: Tomi26 »

mondom leulok megnezem ezt a meccset csak egy derby. kar volt. mondok meg 1 dolgot a szezonrol. jatszottunk a szezonba 4 nagyobb csapat ellen. liverpool kivetelevel egy sem top csapat. sevilla,united, tottemham es 3 x es 1 vereseg. ezen a 4 meccsen amikor 1 kicsit komolyabb ellenfellel talalkoztunk 0 golt lottunk.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9372
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#14043 Hozzászólás Szerző: Bubi »

A köcsög bíró minden szarért osztotta a sárgákat, megölte a meccset, szétfújta az egészet.

Egyébként nem mondhatnám, hogy nem játszottunk jól. Aki lefelé lógott ki az Abraham, kapott 2-3 gólpassz értékű beadást, még csak a kaput se találta el velük. Következő meccsen szerintem padon kezd. Aki még magához képest halovány volt az James, de nem volt hibája, stabil volt és volt több pazar beadása, abból 2 volt Abraham fején.

Mindig nehéz nekünk egy olyan csapat ellen akik az 1 pontért küzdenek, viszont Mourinho ennek a mestere, nála nincs jobb ha be kell tólni a buszt. Egyébként a védelmünk nagyon egyben volt, összességében sokkal jobban muzsikált mint a MOu féle busz ha a statokat nézzük. Nem volt baj a támadóinkkal sem, egyszerűen csak nem volt szerencsénk, ami bizony kell a Mourinho elleni bunkerfocihoz. Ha Werner egy ezredmásodperccel késöbb helyezkedik Mountnak, ha Abraham csak egyet befejel, ha Mount csak egy lövése beakad vagy ha a végén Giroud beveri akkor kinyílnak, onnantól már mi határozzuk meg a meccs képét.

Kovacic nálam MOTM, szerintem pazar volt. Sok labdaszerzés, sok profin kihozott labda, rengeteg munka. Kanté és Mount is remek volt, de egyébként mindenki.

Külön Respect Rodonnak, kiköpte a fogát, megtörölte a száját azt nyomta tovább. Tehetséges gyerek!
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#14044 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Pityee írta:Zsiruuu, meccslabda volt :roll: Az ilyen amatőr védelmi hibákat ki kell használni, kár érte. Összességében még mindig jobb ez az egy pont, mintha nyert volna a spuri. Mindkét előttünk lévő csapat belátható távolságban van, nincs gond.
Pont ezert vagyok egy kicsit csalodott. Az idei PL minden eddigenel izgalmasabb lesz, ezert minden pont szamit es ez egy nyerheto meccs volt. A L'pool es a City nagyon messze van az elozo szezonban mutatott formajatol, igy teljesen nyilt a bajnoksag. Akar meg mi is odaerhetunk az elso helyre, de akkor az ilyen meccseket meg kell nyernunk.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6783
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#14045 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Zsiruuu, meccslabda volt :roll: Az ilyen amatőr védelmi hibákat ki kell használni, kár érte. Összességében még mindig jobb ez az egy pont, mintha nyert volna a spuri. Mindkét előttünk lévő csapat belátható távolságban van, nincs gond.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#14046 Hozzászólás Szerző: Dante »

cech19960320 írta:
Dante írta:
Amazing24 írta:Mount mintha a palyan sem lenne.
Viselkedése és pályán betöltött szerepe alapján nem lepne meg ha még ebben a szezonban rákerülne a csapatkapitányi karszalag. Igazi vezér lett idénre.
Ma marha sokat melózik, teljesen más a szerepköre, mint tavaly.
Ezen én is gondolkodtam, szerintem igyekszik egyre inkább lampsra hasonlítani.
Nem tudom hogy tudatos e, vagy inkább csak mellékhatása annak, hogy Lampard az edzője, de egyértelműen hasonlít rá. Idén nagyon megtalálta az angol média, beszélt is erről és nem kis dolog ezen felülemelkedni. Nem látványos amit csinál (bár az előző BL meccsen gyönyörű gólpasszt adott, amihez a labdát magának szerezte meg) de nagyon koncentrált a játéka. Kár hogy a lövése nem akadt be, az is szép volt és külön dicséret, hogy nem esett össze a kontakt után, pedig megtehette volna.


Jó ez az X, mi utaztunk is, látszik hogy veszélyes a Sp*rs, nem véletlen elsők.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#14047 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Kár érte, a második félidőben volt egy 15-20 perc amikor megnyerhettük volna, ha Abraham helyett Giroud van ott az egyik beadásnál valószínűleg gólt szereztünk volna. A védelem viszont továbbra is penge, a Kane-Son párosnak labdaérintése is alig volt,.

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1304
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#14048 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Amazing24 írta:Merges vagyok. Ez nalam egy siman nyerheto meccs lett volna. Sajnalom...
Sajnos lamps lemasolta a mu mecset...0-0 es 1 pont. Biztosra ment es nem mert belenyulni a merkozesbe mondtam h 80. percbe jon a csereje igy is lett....
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#14049 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Merges vagyok. Ez nalam egy siman nyerheto meccs lett volna. Sajnalom...

cech19960320
Hozzászólások: 3852
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#14050 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Dante írta:
Amazing24 írta:Mount mintha a palyan sem lenne.
Viselkedése és pályán betöltött szerepe alapján nem lepne meg ha még ebben a szezonban rákerülne a csapatkapitányi karszalag. Igazi vezér lett idénre.
Ma marha sokat melózik, teljesen más a szerepköre, mint tavaly.
Ezen én is gondolkodtam, szerintem igyekszik egyre inkább lampsra hasonlítani.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#14051 Hozzászólás Szerző: Dante »

Amazing24 írta:Mount mintha a palyan sem lenne.
Viselkedése és pályán betöltött szerepe alapján nem lepne meg ha még ebben a szezonban rákerülne a csapatkapitányi karszalag. Igazi vezér lett idénre.
Ma marha sokat melózik, teljesen más a szerepköre, mint tavaly.

Crap
Hozzászólások: 1000
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#14052 Hozzászólás Szerző: Crap »

Ezzel boztos sokan nem értenek egyet, de a mai fociban ezen a meccsen is azt érzem, hogy lehetnénk néha egy kicsit nagyobb dögök. Sissoko első félidőben fekudve vissza rúgott mount nak, ahogy abrahamat rángatjak egyfolytában stb. Ezek után nem nézni kellene hanem vergődni a földön és a bíróval minden egyes ilyet megjegyeztetni, mert enélkül a ketes szitukat, főleg az ilyen rangadokon sohase fogjuk megnyerni. Ezek a bírók ezt igénylik sajnos. Lamela, Bruno Fernandes, Richalison egy igazi rohadék de mégis már csináltak volna egy büntetőt vagy pirosat, akárcsak régen Costa.

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1304
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#14053 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Dante írta:
Bubi írta:
Dante írta:Egyelőre nincs jelentősége, de a bíró botrányos. Mikre kapunk sárgákat? Szokásos big 6 elleni szembeszél.
Szét tördeli a meccset a csávó, pedig új lendülettel jöttünk ki a másodikra...
Pedig elég lenne Werner is nekünk, szerencsétlen hetek óta nagyon pontatlan és már két meccse pihentetni kellett volna.

Várom CHO-t, vagy Pulisic-et, remélhetőleg nem a 70. perc után...
Majd a 83. Percbe az egyik a 89. a masik..
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1304
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#14054 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Bandi írta:Jöhetne Giroud Abraham helyére, az egyik ilyen beadásból a francia tuti gólt szerzett volna már.
Mu hamarabb belenyult a meccsbe...
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#14055 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Jöhetne Giroud Abraham helyére, az egyik ilyen beadásból a francia tuti gólt szerzett volna már.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#14056 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta:
Dante írta:Egyelőre nincs jelentősége, de a bíró botrányos. Mikre kapunk sárgákat? Szokásos big 6 elleni szembeszél.
Szét tördeli a meccset a csávó, pedig új lendülettel jöttünk ki a másodikra...
Pedig elég lenne Werner is nekünk, szerencsétlen hetek óta nagyon pontatlan és már két meccse pihentetni kellett volna.

Várom CHO-t, vagy Pulisic-et, remélhetőleg nem a 70. perc után...

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1702
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#14057 Hozzászólás Szerző: broduer »

White írta:Csak én érzem hogy ez a szakkommentátor utál minket ?
Nem tom, hogy utál-e, de, hogy a legirritálóbb, buzis hangú szakkommentátor az holtbiztos. Kiráz a hideg, amikor beköszön a meccsek elején. De hát az egész spíler-műsor egy nagy vicc. Kommentátorokkal, szakértőkkel együtt.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9372
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#14058 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dante írta:Egyelőre nincs jelentősége, de a bíró botrányos. Mikre kapunk sárgákat? Szokásos big 6 elleni szembeszél.
Szét tördeli a meccset a csávó, pedig új lendülettel jöttünk ki a másodikra...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#14059 Hozzászólás Szerző: Dante »

Egyelőre nincs jelentősége, de a bíró botrányos. Mikre kapunk sárgákat? Szokásos big 6 elleni szembeszél.

cech19960320
Hozzászólások: 3852
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#14060 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

White írta:Csak én érzem hogy ez a szakkommentátor utál minket ?
te még a spílert nézed? inkább nézek orosz streamet....

na elkezdték dobálni magukat, már csak lamela hiányzik...

Válasz küldése